Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Dziękuje Wam bardzo za życzenia urodzinowe chociaż przyznam, ze nie jest łatwo pogodzić się z 3 z przodu. ;) Chyba to do mnie nie dociera, bo ciągle czuje się jak nastolatka ;) Tylko gdy patrze w lustro, to czuję się gorzej... Mała kobitko🌼 sciskam Cię mocno!! Jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilku... przecież patrząc w lustro powinnaś czuć się jeszcze lepiej :-) jesteś jak rusałka.. :-) piękna!!! ale tu puściochy dziś :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jutro Martynka rozpoczyna rok szkolny troche sie denerwuje ale chyba niepotrzebnie wszystko czeka mundurek i ksiazki a tak to pomalutku Szymonek jeszcze sam nie chodzi czyli chodzi przy meblach ale sam sie boi jeszcze Rafik znowu ma silna egzeme a tak to wszystko po staremu pozdrawiam was zycze wszystkim dziecia milego roku szkolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja laseczki wczoraj po 3 tygodniowym urlopie wrocilam do roboty , kurde nogi wlaza mi w 4 litery . palec z tym wycietym paznokciem paprze sie ze masakra . jutro ide z mlodym do ortopedy i z tym palcem do chirurga bo mi sie to nie podoba.... buziaki i slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i jja :) Ale ja mam pełno pracy papierkowej i nei mam za bardzo czasu pisać,ale zawsze zerknę co u Was ;) Liluś kwitniesz jak nie wiem o ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za nami ciężkie dni- Adaśka ugryzł jakiś insekt, na którego jad jest uczulony. Co to było- nie wiemy, a Młody cierpiał. Mam nadzieje, że to już za nami. Musimy jednak bardzo uwazać w przyszlosci. Juz zastanawiam się nad siatkami w oknach do domu itp. Kalpek{kwiatek] ja to raczej powoli przekwitam ;) Grameczko🌼 przydałabys mi sie tutaj jako własny - prywatny pocieszyciel- okład na każda pojawiającą się zmarszczkę i nie tylko... Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. U mnie ok. Huragan przezylismy choc bylo bardzo groznie. Cala noc z soboty na niedziele nie spalismy bo tak padalo i wialo ze myslelismy ze nam dach porwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze pisac na raty bo inaczej telefon nie chce mi wyslac. Niedaleko nas bo tylko 5 km od nas ludzie maja domy pozalewane i zamiast ulic to plynie wielka rwaca rzeka. Wczoraj jeszcze ewakuowali ludzi z domow. Masakra poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze u nas ok. A juz zapowiadaja kolejny huragan tylko niewiadomo kiedy i czy uderzy w nas czy nas ominie. Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. Pozdrawiam Was wszystkie i sciskam. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko dobrze ze chociaz Ty jestes i pilnujesz naszego topiku. Buziak wielki..... Olawd pewnie ze idz do lekarza skoro paznokiec sie zle goi. Pozdrawiam..... Lilkus mam nadzieje ze nic groznego Adasia nie ucielo i ze bedzie ok. Sciskam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku biedna zapracowana. Odpocznij troche. Buziaki.....Mala Kobietko a jak Ty sie masz. Co u Ciebie slychowac?......Pani Misiowa a Ciebie to juz wogule nam wcielo. Odezwij sie jak tam sie masz i jak dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitko goraleczka z Ciebie piekna ze niewiem co. Odezwij sie..... Misiaczek a ty gdzie nam sie podzialas?.....Ewelka a co u Ciebie slonko? Jak idzie budowa domku? Odezwij sie czasem do nas. Buziak.... Madzik a ty gdzie?.... EfQa, Monia, Smerfetka, Dzadzurka i reszta niewymienionych dziewczyn prosze o odzew. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim myszko na twoje zyczenie jestem :) ja wiekszosc dnia w malinach siedze (zachcialo mi sie malin a teraz nic tylko maliny.. maliny..maliny..:P) olawda ja mialam strasznego palca w ogole chodzic nie moglam ale zrobilam tak :kupilam masc ihtialowa i proszek taki zolty nazywal sie dermatol groszowe sprawy.. i na zmiane raz tym smarowalam a raz tym i owijalam folia 3 dni i do tej pory spokoj ja 1.5 roku sie meczylam z wrastajactymi paznokciami az wkoncu zastosowalam to cudenko ..wyprobuj ..:) panimisiowa ja tez o tobie pamietam odezwij sie11 😘 patinko aty gdzie sie podziewasz 😘 😘 sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he madzik patinka to falling in love na pewno ;-) myszeńko... masakra to co piszesz... ściskam, żeby ten nowy huragan ominął Was szerokim łukiem :-) lilku... przyjmuję posadę :-) moniś skrobnij słówko co tam... no i fakt efqa, misiowa... opuściłyście się ;-) olawd... jak tam palucho? kalpeczku :-) no!!!masz szczęście, że zerkasz ;-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie mam za bardzo czasu pisać z 2 dzieci i wszystko na mojej głowie, poza tym zarywam ciągle nocki, bo moje dzieci ciągle się budzą, jestem chodzącym zmęczonym materiałem i w ogóle pracuję jak robot..... Od jutra małe rozpoczynają przedszkole, więc może z czasem jak już się tam zadomowią , a ja nadrobię zaległości w domu to do Was wrócę, że tak powiem. Nic mykam, bo jeszcze trochę pracy przede mną, a i małe trzeba na jutro poszykować, buziaki, pamiętam o Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ Moniczka22..................23..............8............ .........01.07.2011 dzadzura.....................26................4......... ..........24.08.2011 nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 04.11.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 32.................36..................oby nie przyszła Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu Kakusia 25....................25................24................30 .05.11 Patinka26.....................29...............4...................???????? DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 Aneczka227.........2800.................Kacper..........1 5.09.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09 Nevmila................3950...............Filipek........ ....28.06.1 dressmaker-84.............????.................???....... .. ....... nicola77.....................????.................????/.. . ............ jolanta2....................3700.................Szymon.. 25.07.2010 patinka26...................3020............Ayse Emily... ...11.08.2010 LillAnn1.....................3540..............MIKOŁAJEK .....14.12.2010 PaniMisiowa............... 3480..............Adaś.................04.01.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie oj milosc milosc milosc zareczyny juz byly dawno a od paru dni szok......dzis mialam isc na zalozenie spiralki ale nie zdazylam...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko czy chcesz nam o czyms powiedziec :D :D :D bo ja wlasnie doznalam szoku!!!!! hm.. moja kolezanka jak nie zdazyla zalozyc spiralki to za miesiac rodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny hej czytam i nie wierze patinko moje gratulacje no tak nie proznujesz jaka reakcja partnera u nas szkola Martynka zadowolona pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Partner przeszczesliwy na razie jest w Algeri wraca za tydzien w piatek,,nawet nie macie jaka ja jestem szczesliwa....Pomimo nie planowania zadnej ciazy no rozmawialismy o tym ze za jakies moze 5 lat nie wczesniej,,ale stało sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko --- nie do wiary !! GRATULACJE!!! tym razem to przydalby sie synek! ale ci fajnie!!! JA TEZ CHCE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoni pisze plakał ale jak szlochał ......... a 2 tyg wczesniej sie zareczylismy a tu taki news :) planowalismy przepiekny weeding jednak poczekamy :) choc zobacze co planuje m9j ukochany bo on az promienieje ciagle tylko pyta jak sie czujes,z nie kreci ci sie w głowie, potrzebujesz czego,s pij soczk,i nie pij kawy, ahhhh Kocham go aaaaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze ze ma 9 cio rodzenstwa i wszedzie sa dwujajowe blixniaki dziwnie bo to podobno od kobiety zalezy a tam wiekszosc braci i wszyscy blizniaki płodza to az sie boje teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to by bylo dobre - kolejne blizniaki na topiku - ach super !!! ciesze sie kochana ze masz takiego wspanialego mezczyzne !! az mi sie zatesknilo mocniej za moim... ;( synek codziennie rano po przebudzeniu mowi ze mamy sie pakowac i jechac do tatusia a jak probuje mu wytlumaczyc to zaczyna plakac ze chce do tatusia.... kurde juz prawie 4 miesiace i jeszcze min kolejny miesiac zeby przyjechal... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja zmykam spac bo padam po pracy - dobranoc i slodkich snow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×