Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hejka ja zabieram sie pieczenie galaretki sie studza smietana jest teraz biszkopt a jutro masa smietanowa z galaretka w kostke drobna i cos do tego my secret :P to bedzie pestka haha co zrobic zeby dekoracja wyszla super ma byc profesjonalista fotograf a ja tylko sie w tym lubuje nie uczylam sie w tym kierunku :( chyba zamowie z cukierni panic panikc panic :( laptop mi zabrano :( mam 2 gi zapasowy bez kamerki wiec nie ma rozmow z rodzina przez camere no ale cos za cos do 3 tyg powinnam miec nowy :) da sie wytrzymac :D dzis otrzymalam 3 rzeczy zamowienione juz na wtorek do collegu ,zmykam Olawd szczesliwej bezpuecznej podrozy :D choc pod tym punktem jestem szalona jak z bratem lecielsimy 1 raz w zyciu mazylismy o jakis turbolencjach zlamanym skrzydle czy cus .. hehhe a tu nic wsio ok excytowalo mnie to zawsze i patrza zycie mi nastawilo pilota czeka mnie wiele emocji :D buzki kochane zmykam bo tyle roboty a jeszcze do pracy laure odebrac rozmowa z nauczycielem ahhh czasu za mala na 1 dobe definitywnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki laseczki - ja juz jak na szpilkach siedze .. z jednej strony sie ciesze bo do mężusia lece a z drugiej jest mi smutno i pewnie sie jutro porycze bo mlodego zostawiam.. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzis moja Martynka konczy 5 lat ale ten czas leci chlopaki zdrowe zaraz idziemy na spacer sloneczko swieci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam za słowa pocieszenia. ja niestety mam skłonności do depresji. I coraz ciężej sobie z tym radzę. A u Was tyle się dzieje!!!! Kalpek co ty z tą menopauzą? chyba żartujesz! Patinko trzyma kciuki za biszkopt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa... czasem naprawdę wyrzucenie problemów z siebie pomaga. choćby miało dać Ci to choć małą ulgę... olwad.. ciekawe jak tam u Ciebie? piszcie dziewuszki... ja po pierwszym egzaminie. pisemny był. orłem to nie będę ale mam nadzieję, że zdam i jakoś się ślizgnę... oj jakoś dziwnie staro się czuję w gronie studenckim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) Olawd odezwij sie czy zyjesz ? :P Graminis jasne ze zdasz wierze w ciebie inteligentna kobieta z ciebie :) dziekuje wam zmykam do łóżeczka..... mam pytanie czy ktoras z was jest swiadkiem jechowym? lubmialo ma okazje ze tak to uiszcze byc dreczonym przez tego typu ludzi? Przychodzi do mnie kolezanka naprawde jak nie meczy mnie temtem swojje wiary to super kobieta sliczna inteligentna ciepla ale zaczyna mnie nachodzic coraz czesciej dzis mi z biblia wyskoczyla.... Przeciez wie ze jestem katoliczka i moj ukochany jest innego wyznania i wiarzemy spore plany ze soba wiec nie ma takiej opcji po 2 gie ja tego nie odczuwam i nie chce jestem szczesliwa jak jest i kropka ...no dobra bo mozliwe ze kogos niepotrzebnie uraze jednak prosze napiszcie cos jak wiecie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki u mnie ok . dolecialam szczesliwie . nie pisze bo mam tak wolnego laptopa ze jak tylko go probuje wlaczyc to musze z kilka razy wiazanke puscic bo tak mnie wk...wia , i do tego wylacza sie co chwila.... 😠 a tak to dzis ma dzwonic gosc z agencji zeby umowic sie na czwartek do ogladniecia chaty ktora nas interesuje , wiec mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i bedzeimy mogli ja wziasc (tylko problem bo dostepna ma byc dopiero pod koniec lutego , wiec przedluza sie czas przyjazdu synka tutaj , a teskni mi sie jak cholera) no i wciaz nie mam pracy jeszcze . niby kilka osob pytalo sie u siebie ale jak wiadomo nic od razu nie dostane... patinko - musisz po prostu powiedziec jej , ze cenisz sobie jej kolezenstwo ale nie zyczysz sobie zeby probowala w jaki kolwiek sposob zachcecac cie do swojej wiary . jestes katoliczka i nic tego nie zmieni . musisz powiedziec to jasno i wyraznie . miejmy nadzieje ze to pomoze . buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Hej kochane-moze któras z Was mnie jeszcze pamieta,kiedys bywalam tu jak starałam sie z mezem o 2 dziecko ,no i wyszło po roku staran..ale nie o tym mowa...otóz....okres spóżnia mi sie juz 4 dzien-zawsze miałam jak w zegarku-wczoraj robilam test-NEGATYWNY-a ja nie chce byc w ciązy tak sie boje-mqam za swoje,tak to sie czlowiek stara i nie moze-a jak wlasnie nie jest na to odpowiedni moment to ....same widzicie-teraz poradzcie mi co moze sie dziac,czy to ciąza? Oczywiscie kochamy sie z mezem bez zapezpieczenia-stosunek przerywany-zdaje sobie sprawe jakie mogą byc tego konsekwencje-ale z tego co wiem mam tylozgiecie macicy-i podobno dlatego nie bylo mi łatwo zajsc w obie ciąze,,,nie chce jeszcze 3 dziecka :( dopiero nową prace zaczne od 30 stycznia...pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Acha z objwów poza apetytem..i przyrostem wagi,nie zauwzam zadnych..moze jeszcze sluz mleczny-a zawsze przed okresem juz taki brązowawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd oj juz nie raz tak mówilam że nie interesuje mnie to ale ona dalej swoje ..... Obca jestem bez jednego jajnika na 2 gim mam duza torbiel tyłozgiecie macicy i wystrczy u mnie sekundka i jestem w ciazy wiec nie ma to nic do rzeczy.Zycze aby było jak tego chcesz kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd oj juz nie raz tak mówilam że nie interesuje mnie to ale ona dalej swoje ..... Obca jestem bez jednego jajnika na 2 gim mam duza torbiel tyłozgiecie macicy i wystarczy u mnie sekundka i jestem w ciazy wiec nie ma to nic do rzeczy.Zycze aby było jak tego chcesz kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o sluz mleczny to zauwazylam ze u mnie sie pojawil gdy testowałam w ostatniej ciazy było go duzo.....Na razie nic nie zrobisz iz zróbe Bete lub odczekaj 2 dni i ponów test z porannego moczu trzymma kciuki Olawd super ze dotarlas cala i zdrowa ....A z praca sobie poradzisz wiesz jak to w anglii na wszystko wszedzie maja czas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze obca... gorąco.... beta najpewniejsza. patinko Ty to megaobrotna jesteś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :/ komu dobry temu dobry o 3 w nocy sie polozylam i jestem nie wyspana ahh ale na wlasne zyczenie zachcialo sie rozmow 4 godziny przez telefon :P zamiast korzystac i klasc sie no nic buziaki dla was..................... gramka no co ty ..... :p Efqa -pisz odzywj sie kochana a won depresji won ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Pomocy kochane-wczoraj zrobiłam drugi test tez jedna kreska,i zaraz po tym zaczełam lekko plamic na brązowo,myslałam ze okres sie zaczyna bo tak zawsze mam ale nic!!!!Cisza! Co jest grane..moze ja chora na cos jestem-albo stresy bo ostanio miałam ich bardzo duzo w krótkim czasie:((( bo chyba nie ciąza testy przeciez po okresie na pewno by to wykazały...mnie nigdy nie oszukały w 2 ciązach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca mi ci na odleglosc nie pomozemy jezeli ci cos dolega lub sie nie pokoisz to pedkiem do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Wpadam na chwilke. Przygotowałam zajecia i lece do pracy. Ciagle jakos w drodze jestem ostatnio. W weekendy staramy się Mamie troszke Anglii pokazac. Ostatnia niedziela była w Oxfordzie, teraz skoczymy pewnie do Windsor. Rozplanowane juz mam wszystko do konca jej pobytu tutaj. Pracy mam sporo. Powoili dopadają mnie mysli jak to wszystko pogodze po wyjezdzie Mamy. Olawd🌼 Witaj w UK! Wszystko sie ułoży na pewno!Początki nie są łatwe. Obca🌼 tak jak piszą Dziewczyny. Jesli czujesz sie zaniepokojona, to czas odwiedzić gina. Kalpeczku🌼 odezwij sie. Martwie się. Myszko🌼 co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało nas tu ostatnio... każda ma swoje sprawy i czasu brak by się nimi podzielić. a może brak ochoty, może potrzeby... lilku fajnie, że w tej gonitwie piszeszz :-) nie myśl co będzie, ciesz się tym co jest teraz :-) olawd... podziwiam i trzymam kciuki! mooocnooo! ja jeszcze nie ruszyłam z moją pracą dyplomową... na razie gromadzę stos artykułów i wmawiam sobie,że coś robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ledwo przytomna no ale funkcjonowac trzeba :) ja wlasnie szukam kosciółka do zawarcia małzenstwa 2 różnych religi i chyba przejade sie do ksiedza tam bedzie najpewniejsze źródło wiedzy.Nie chcemy zadnych dokumentow nie teraz chcemy tylko my i przed Bogiem :)zero ludzi gosci rodziny jest to nasze zyczenie a za jakies 2 lata cos pieknego :)ahhhhhh KOcham :) Lilowa tys to zabiegana ja rowniez chialam moja mamae zabierac w rozne miejsca ale ona nie bo dzieci nie bo glowa ja boli nie bo po co itd.... Olawd pisz co u ciebie? Gramka ah zycie wiekszosc pouciekala na bardziej aktywne pewnie fora niektorzy zrezygnowali szkoda bo tesknie za naszym forum strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje Dziewczynki. Przykro, ze taka cisza. A było tu kiedys tak gwarno.Ja ciągle jednak czekam z zapartym tchem na wyniki testów, trzymam kciuki za staranka, i sledzę cykle :) Mam nadzieje, że bedzie nas tu wiecej a przynajmniej nie mniej. :) Patinka🌼 a na kiedy planujecie Waszą uroczystaość? Grameczko🌼 w tych stosach materiałów rodzi się piękna praca. Nikt nie mówi, że to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam sie na pol strony i zanim chcialam wcisnac wyslij znikla cala strona ahh niech to ges kopnie ges :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem slonka !! laseczki dziekuje za trzymanie kciukasow i wogole nie mielismy kilka dnie netu wiec sie nie odzywalam . dzis bylismy ogladac ta chate . fajna (no jedynie feler ze brak lodowki i pralki , wiec kolejny wydatek, no i nie umeblowane ..) bylo nas 3 pary wiec teraz zaczyna sie "bitwa" o to kto dostanie . jutro jade rano do agencji z papieramy i zaliczkami wiec moze cos zdzialamy . troche sobie agencja liczy no ale jesli ma sie udac to warto . jak na razie z praca cisza ;( a maly moj znowu chory i na antybiotyku , kazalam mamie wypisac go z przedszkola bo to nie ma sensu . buziaki - trzymajcie jeszcze kciuki rano bo jak ja sie dogadam z nimi w agencji to nie mam pojecia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wpadłąm życzć miłego wieczoru:) olawd:) trzymam kciuki żęby się udało :)zdrowka dla małego życzę ja zaraz uciekam do pracy buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz nie musicie trzymac kciukow wstretny , cholerny agent tak nas w h..ja zrobil ze niech go szlak trafi!! bylismy ogladac wczoraj ta chate , bylo kilka osob z nami (wiec nie wiem po co mowil nam ze mamy pierwszenstwo itp) . weszlismy wszyscy razem , ogladnelismy , wyszlismy na zewnatrz , dal nam karteczki z wszystkimi danymi ile co kosztuje i kazal zainteresowanym zglosic sie na drugi dzien do agencji itp pojechalam rano a tu jego nie bylo a babki powiedzialy ze im przykro ale wczoraj po nas ktos wplacil zaliczke i dupa!! myslalam ze mnie cos trafi - od kilku tyg wydzwanialismy do niego ze nam zalezy , ze jestemy pierwsi itd itp i kurna polecial sobie w kulki a do tego moj maly od dzis na zastrzykach jest 2xdziennie bo antybiotyk zwracal caly czas .... po prostu zyc nie umierac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny my jutro do polski na 10 dni ja z mezem i Martynka chlopaki zostaja z babcia troche sie boje pierwszy raz zostaja z babcia na tak dlugo ale mysle ze sobie troche odpoczne zrobie cos dla siebie pozdrawiam do uslyszenia w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co to za cisza co??? zameldowac sie szybciutko!! dzis ide na 5.45 ogladac chate - trzymajcie kciukasy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×