Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Oleska prolaktyne między 2-5dc. Myszko tulam mocno Ciebie i wytwalości życzę. Gramko powowdzenia!! A ja się spodziewam jutro @, szyjka mi się obniżyła i tempka spada:( Znowu nic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dziewczynki :) Misiaczek cały czas Was poczytuje :) Myszko24 nie trać nadziei ona umiera ostatnia :)ja wiem że Wam się uda !:) u mnie nic nowego..Pracuję ..ostatnio odwiedziłam z moim rodzinne strony łezka się zakręciła w oku..akurat minęło 5 lat jak Mama nie żyję..co roku boli tak samo...ale nic to piszcie :)ja czytam cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!
dziewczyny poratujcie troszkę bo już nie mam naprawde sił staramy sie o dzidziusia, co prawda krótko, ale jakoś nam nie wychodzi czy źle wyliczam dni płodne czy co, już sama nie wiem w dodatku cos mi sie @ poprzestawiała ;/ mój okres mialam zawsze 15 każdego miesiąca, w grudniu mi się spóźnił i był 20, w styczniu 23, w tym miesiącu 20! jak już mam liczyc te płodne?? kiedy jest największe prawdopodobieństwo?? tak bardzo bysmy już chcieli maluszka dodam że okres mam 6-7 dni, z tym że dwa dni ostatnie to taka brązowa wydzielina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy nie da się tak wyliczyć super dni płodnych przy nie regularnych cyklach. Musisz znać bardzo dobrze swój organizm, pomaga mierzenie temperatury, szyjki macicy i robienie testów owulacyjnych ale to musisz miec w prawe w tym by poznać dokładnie swój organizm. Przy cyklach 28 dniowych dni plodne można liczyć od 12 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!
do grudnia miałam bardzo regularne... w grudniu mi się spóźnił, byłam pełna nadziei że to właśnie ciąża, jednak wykonałam test i nic :( naprawdę już nie mam cierpliwości i sił, tak bardzo byśmy chcieli mieć już pociechę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy każdy chce ale jak widac to nie takie proste. Obserwuj śluz i często współżyj bo to ponoć pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!
no więc nic innego mi nie pozostało... dziękuję że odpisałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewuszki... wypłodziłam aż ;) 5 stronic mej pracy lic... z takim trudem mi to szło, że masakra... pewnie jeszcze będzie do poprawy ale cóż... ważne, że oddane w miarę w terminie ;) sorki, że nie pomogę pomocy ale ja w obliczeniach nigdy za dobra nie byłam... chyba w ciąże to ta cysta mi pomogła zajść... bo miałam monitoring cyklu... też mam nieregularne miesiączki... miłej soboty... ja lecę na uczelnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy!!
ja w tych wyliczeniach też już się pogubiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Olawd duzo sily zycze :) Myszka kochanie cierpliowsc bedzie zlym zyczeniem ale tak jak misiaczki napisala nadzieja umiera ostatnia nie dopusc do tego.......trzymaj sie ....wierze bardzo ze sie wam uda..... ja dzis podsypiam na siedzaco nafaszerowalam sie w nocy tramadolu myslalam ze umre z bolu zapelnie pechezrza moczowego 3 raz od lutego juz lecze furaginem uroseptem zurawina forte w kapsulkach i nie wiem co jest nie tak :( a tramadol dziala jak morfina chodze i spie.... dzieci rozrabiaja bardzo ale sa ukochane :) moj ksiaze pojechal dzis rano jeszcze ponad 2 tyg stresu ma 9 egzaminow kazdy z nich sklada sie z kilku tysiecy pytan chodzi podlamany ze przeciez nie jest w stanie wpakowac to do glowy w tak krotkim czasie jak wraca z pracy czasem o 20 tej i pada pozostaja weekendy tylko ale tak teskni ze chce byc ze mna i pozostaja mu niedziele ehhh moze bedzie dobrze :P milej niedzieli kochane........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane wszystkiego najlepszego z okazji naszego Święta. Napiszę więcej, ale ....później.Żyję, tylko jakoś wciąż w biegu..., ale u mnie to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bysmy zawsze byly gora i jezdzily dobra fura bysmy mialy kasy w brod przekroczyly slawy prog by faceci przy nas mdleli nosic na rekach chcieli by nam dali cos w prezencie gdy dzien 8 marca bedzie dla tych duzych i tych malych kobietek wszystkiego najlepszego👄👄🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zdążę... Dziś DZIEŃ KOBIET więc cycki w górę i odrzuć z twarzy gradową chmurę! Niech żyje cellulit i kurze łapki! I tak jesteśmy fajowe BABKI!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja na chwilke wczoraj na facebooku zobaczyłam że zmarł mój kolega z polski własnie ma pogrzeb nocke mialam nie przespana cały czas mi sie snił miał tetniaka w głowie chorował 12dni zanim umarł miał 34 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszne to co piszesz jolka... :( życie jest nieprzewidywalne :( jaka pogoda u Was? Ja czuję wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta to może ten że w łazience zasłabł? Miał żone ale nie miał dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wlasnie rozmawialam z moja mama wrocila z pogrzebu bylo bardzo duzo ludzi byla tez msza sw w watykanie za niego dzis rano on byl bardzo zwiazany z bogiem byl nawet w klasztorze szkoda tylko mi sie plakac chce taki mlody a u nas wiosennie dzieci zdrowe kwiatki zaczynaj wokol rosnac wiosna idzie Rafik nie ma smoczka juz tydzien i jest ok poszlo lepiej niz myslalam a i z siusiu coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ......:) Jolanta to okropne taka prawda nie znamy dnia ani godziny ja na dzien kobiet dostalam uroczego sms-a od ukochanego :D Kochanie wszystkiego Najlepszego z okazji dnia mamy :D ale i tak go Kocham moj dziubcius :) dzieciaki sa chore noc fatalna emilka nie dosc ze obija sie jak pileczka o wszystko co dotknie wlezie itp to jeszcze nie polyka od tego dnia sliny slini sie jak niemowle :( az brodke ma obszczypana chodze za nia i a to noc bo cieknie i slina a olivka katar kaszel gardlo trzyma ja od 1,5 tygodnia ale w nocy mialam juz wysoka temeprature wiec tak z 1 pokoju dio 2 giego wedrowalam w nocy no i pobodka ... moj wpadl na chwilke bo tesknil i wrocil znow wkuwac jeszcze 1,5 tyg tej mordegi mam nadzieje ze zaliczy.....zasmucony bo jego koledzy brytyjczycy maja jeden egzamin co 3 msce kazdy egzamin ma blisko 1000 tysiac pytan nie pomylilam zer i oni uwazaja ze za krotki okres czasu a moj z kolegami ze swojego kraju maja co 4 msce po 6-9 egzaminow przeciez to chore schudl nie chce jesc tyle stresow ma :( z Laura biegam po lekarzach jak nie serce jak nie nerki pecherz kosci zebra kolana tak leczymy tradzik jako 1na z klasy jest tak wysypana jak nie jeden 16 latek wszedzie w glowie we wlosach w uszach na skroniach nos czolo...a wlosy? to az nienormalne jak szorowala co 2 dni glowe tak juz codziennie rano umyje wieczorem sa tak tluste jakby tydzien ich nie myla :( kobiety czy to normlane? a ona taka drobna szczupla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny chcialam sie pochwalic ze od czwartku nie pale ale nie o tym chcialam pisac mam smutna wiadomosc mloda kobieta 35 lat bedaca w ciazy w 38 tyg. z bliznietami odebrala sobie zycie tak popelnila samobojstwo w srode zawiozla dwoje dzieci do szkoly i pojechala na klify i skoczyla w piatek znaleziono jej cialo nie moge dojsc do siebie zal mi jej ze nikt jej nie pomogl ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny chcialam sie pochwalic ze od czwartku nie pale ale nie o tym chcialam pisac mam smutna wiadomosc mloda kobieta 35 lat bedaca w ciazy w 38 tyg. z bliznietami odebrala sobie zycie tak popelnila samobojstwo w srode zawiozla dwoje dzieci do szkoly i pojechala na klify i skoczyla w piatek znaleziono jej cialo nie moge dojsc do siebie zal mi jej ze nikt jej nie pomogl ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) ja mam od niedzieli OLivke chora bylismy w szpitalu i dostala antybiotyk a dzis wedrówka do lekarza na 16 ta Emilka tez juz chora schudla moja kluseczka nie chce nic jesc i pic :( Laura tez narzeka na bol gardla wiec czekam co u mnie sie rozwinie niebawem :/ Jolanta super ze udaje ci sie nie palic pewnie nerwowa chodzisz ale zycze ci aby ci sie udalo :) no wiadomosc straszna ahh musiala miec ciezka depresje :( pomimo tych zlych wiadomosci zycze aby dzien minol spokojnie i milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pamietacie mnie jeszcze troszke..??? Po moich nie udanych probach o dzidzie odeszlam z forum zeby odpoczasc troche nie myslec .. Mam wiadomosc jestem w 12 tygodniu ciazy ... Przeszczesliwa ze sie udalo.. Nie posalam wczesniej bo nie chcialam zapeszac . Pozdrawiam was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzadzura pewnie ze cie pamietam moje gratulacje u mnie nic nowego nadal nie pale i jestem z tego dumna pogoda robi sie wiosenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzurka🌼 wielkie gratulacje!! Bardzo się cieszę!Wspaniała wiadomość. Jak się czujesz z fasolką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie super nie mam za duzo mdlosci .. A i brzuch mi zaczal rosnac sama nie wiem czy to od jedzenia czy od dzidzi ... Weszlam tu na forum a wy jak zwykle sie wspieracie i trzymacie razem jak milo.. :) bede zagladac i zdawac relacje.. Kochane trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki to ja misiowa, po raz ktorys z kolei probuje sie zalogowac dzdzura gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu sie udalo :) ja nadal siedze z Adaskiem w domu skonczyl w styczniu rok, zebow ma juz calą buzie, brakuje tylko piątek, lobuziak z niego niezly patryska chodzi do przedszkola, ustawia malego, on ją gryzie ale bawią sie juz cora czesciej razem ja nadal nie moge pozbyc sie nadmiaru wagi, idzie wiosna a ja mam tluszczyku pod dostatkiem caluje was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×