Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Trusia..to bardzo ważna decyzja ale niestety lekarza ma racje , że w tej chorobie ciężko wyregulować wiem bo moja była szwagierka to ma raz niedoczynność raz nadczynność teraz ma już zdaje się wyregulowane jest starsza ode mnie ok 29l ma i niedawno urodziła dziecko zdrowe :) nie taki diabeł straszny..:)musisz zacząć od siebie leczyć się !! sama też mam problem z tarczycą wyszło oczywiście w trakcie starań :) że mam niedoczynność ale lekarka bardzo dobrze trafiła z lekami i jest bardzo dobrze za jakiś czas tez bym chciała już mieć dziecko:)..patrząc w taki sposób jak mówisz na dziecko nigdy nie będzie dobry moment...tylko pamiętaj będzie dobrze zacznij leczenie i wszystko ułoży :) trzymam kciuki pisz jak tam leczenie i starania:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękuje :) Tu przede wszystkim chodzi o strach- słysząc takie słowa człowiek który pragnie mieć dziecko od razu rzuca się na głęboką wodę z próbą i marzeniem zrobienia go. Nie patrząc już na wiek i całą resztę. Jestem w trakcie robienia badań Progesteron, tsh,transaminaza. Zobaczymy co z tego będzie. Może w tym czasie mój partner dojrzeje do takiej a nie innej decyzji. Nigdy nie wybaczyła bym sobie słysząc za 3 lata że jest za późno. Jednak boję się że badania da się wyregulować a nastawienia partnera nie... bo co mi wtedy po tym wyrównanym tsh?:) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochane jak możecie zaplacie swieczki w niedziele ja równiez zapalae i bede sie modlila prosze o krótka modlitwe za jego duszyczke moj anioleczek.... dzis przyszla polozna wreczyla mi pudelko z aparatem jednorazowymzdjecia dziecka trzeba wywolac odciski stopek raczek kocyk poplamiony moja krwia kiedy wyciagnieta go ze mnie kawalek kocyka wycietego w jakim go przykryto do trumny nie patrze nie widze pudlo stoi dzis moju przyjedzie zabierze nie chce patrzec az mam dreszcze:( jak spojrze a korcvi to zwariuje na bank wole tego uniknac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trusiu Twoje zdrowie jest najważniejsze!!! Dbaj o siebie a reszta ułoży zobaczysz!! Patinko26...ja na pewno zapale świeczuszki :( Trzymaj się Kochana !!tule...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj trusiu :-) patinko kochana, jesteś bardzo dzielna i bardzo silna... serduchem z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże kochany!!! Patinko tak mi przykro... Pomodlę się za Twoje maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trusiu nie jest to komfortowa sytuacja, że twój partner nie chce się starać o dzidzię... cóż z facetami tak już jest, niektórzy nigdy nie dojrzewają. Dziewczyny pozdrawiam was wszystkie serdecznie, smutny okres na naszym forum.. pamiętam że było podobnie jak urodził się Oskarek Gab...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw przez chwile musi być źle... żeby później wyszło słońce. Los rzuca nam wiele spraw, trudnych i ciężkich ale one nas tylko później wzmocnią. Będziemy silniejsze i każdy następny problem będzie błachostką...Ze wszystkim damy sobie rade.POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki kochane ale to fajne, że jesteśmy razem właśnie w takich chwilach... patinko... ciarki mi przechodzą po plecach i łzy się cisną do oczu :-( ale wiem , że dasz radę... masz blisko kogoś bardzo ważnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko - sercem jestem z toba 👄 musze sie pochwalic - mlody od srody chodzi do przedszkola . pierwszego dnia byl na godzinke i plakal , a jak go odbieralam to smutna minka zapytal 'gdzie bylas' i rozplakal sie na maxa , a ja tylko gule w gardle lykalam . drugiego dnia mysle sobie - zostawie go na dwie godz . mialam go odebrac o 11-ej , przychodze a on gania , wscieka sie itp , ja mu ze idziemy do domku a on ze nie!! mialam na popoludnie wiec mowie do siorki , odbierzesz go o 14tej - pozniej mi mowila ze za cholerke nie chcial isc do domu . no a w piatek zaprowadzilam go na 8ma do 14tej , ponoc ciut plakal , posilki je jako tako ale nie bylo zle . mama go przyprowadzila do domu , dostal butle z mlekiem i nie minely 2 min dziecko spalo jak kamien :D no zobaczymy jak jutro bedzie ... tylko ze wciaz mam problem z oduczeniem go od pieluchy ;( aaa i jeszcze jedno - dzis wykupilam bilet do anglii !!! mam na 13go stycznia . i tu haczyk : 13-ty przypada w piatek!! haha dobra uciekam bo juto przed 5ta trzeba wstac - slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja zaczelam juz swiatecznie dzis gotuje bigos sprzatanie ostatnie u nas pomalutku dzieci zdrowe kupilam bilety do polski na 21 stycznia na 10 dni ja i Martynka i moj maz chlopaki zostaja z babcia tu a 13 styczen to super data 5 urodzinki mojej Martynki buzki dla was patinko jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola moja dzisiaj też pierwszy dzien była w przedszkolu ale ona to za cholere nie chce do domu wracać. Pani z przedszkola musiała powiedziec że zamyka przedszkola to wtedy ją zabrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem - zagladam codziennie ale nie mamo czym pisac , bo co tu sie zalic jak sa wazniesze problemy i nieszczescia .... buziaki i slodkich snow patinko - 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje ze jestescie serduchem ze mna naprawde nie smutajcie sie z mojego powodu prosze mam ukochanego ktory delikatnie otrzasl sie i mnie wspiera najlepiej jak potrafi i jest dla mnie wszystkim :) bedzie dobrze kochane bedzie choc rana zostanie do konca mych dni i poczucie winy nie zagoi sie bede blaga o wybaczenie do konca mych dni za to ze nie dbalam o siebie i nie chcialam go ze balam sie ale stalo sie i juz i nie cofne czasu musze zyc dla dzieci decyzja o dziecku zostanie odsunieta bylo by to nierozsadne z mojje strony dlatego ze jestem sama moj ma duzo egzaminow nie chce go stresowac jesli Bóg da ze chce dac to jakby nie bylo mam jeszcze cale 10 lat dzieci podrosna :) bedzie lepiej a teraz probuje wyluskac sie na uczelnie musze stworzyc biznes plan oczywiscie cche poglebic wiedze mojego zawodu bo jestem Kucharzem ale kocham piec i chce sie doszkolic w dekorowaniu ciast chce byc perfekcyjna a co mi tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec piszcie sloneczka :) dziekuje za zapalenie swieczek i modlitwe czasem was o to poprosze i jesli dacie rade bede dozgonnie wdzieczna ......... jeszcze raz duze buzki dla was bo jestescie wielkie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko cieszę się, że masz takie wsparcie :-) to cudowne :-) wszystko się Wam poukłada :-) ważne, że jesteście razem, dla siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz co prawda po kawce :P uciekam z Olivka na play group i zdobyc 2 gi punkt biznes planu na poniedzialek a jest ich 5 jeden juz mam 2 dzis tez bedzie po trupach :P juz mam namiary na uczelnie semestr zaczyna sie juz w sierpniu :) strasznie duze koszty dekorowania ciast ale pytam sie o dofinansowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dziś z lenką pierniczymy... ;-) jak zwykle myszeńko pierwszą porcję pierniczków spaliłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odebrałam swojego badania na progesteron. I wynosi on 16,91 czy wiecie co to oznacza..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Patineczko🌻 kochana to jeszcze jak sie doksztalcisz w pieczeniu i dekoracji tortow to juz wyobrazam sobie jakie cudenka bedziesz tworzyc....:)ostatnio jak wpadlam do sklepu gdzie byly rozne dekoracje do pieczenia , foremki itd. to myslalam ze wszystko wykupie hehehe....zamierzam chrzesniakowi upiec w styczniu tort Myszka Miki, ale to jeszcze sie okaze, bo musze forme kupic najpierw....na Swieta dzieciakom ma zamiar zrobic "Mikolajkowe cake pops - reniferki" ze strony www.mojewypieki.blox.pl......wlasnie zamowilam patyczki do lizakow i folie.....takze zobaczymy....:) Grameczko👄 pierniczki piekne i jeszcze jaka masz pomocnice....teraz tylko udekorowac je i czekac do Swiat az zmiekna....mi tez sie zdarzylo w tamtym roku przypiec je troche:)Buzka:) Trusia🌻 niestety nie znam sie na tych wszystkich wynikach, ale napewno zaraz ktoras z dziewczyn Ci odpowie:)Pozdrawiam:) Olawd👄 a co u ciebie?? Jolus🌻widze ze Ty juz zaczelas przygotowania swiateczne pelna para....super:) Ciesze sie ze dzieciaki zdrowe, bo to najwazniejsze:) Winetka👄 a co u ciebie slychac?? malo sie pokazujesz....:) EfQa🌻 kochana jak Ciebie dawno nie bylo....opwowiadaj co u ciebie jak Emilka??Sciskam:) Misiaczku👄 jak Ty sie masz??? Kalpeczku🌻 a jak Ty sie masz??? dalej tak duzo pracy masz?? Pozatym nic nowego u mnie nie ma.....za 2 godziny smigam do pracy i dzien zleci:)Pozdrawiam Was wszystkie, szczegolnie te nie wymienione:)Sciskam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Patinko26 Ciesze że działasz:)oby tak dalej warto na pewno spełniać się w życiu wszystko się ułoży trzeba czasu:)tak piszesz o ciastach tortach a mi tu ślinka cieknie hahah..trzymam kciuki! Myszkaa24 jak zawsze zabiegana olawd tez:) brawo dla małego że tak się szybko oswoił :)bedzie dobrze:) EwQa jak tam?? kapek??:) Smerfikowa rodzinka???? misiaczek dzis ma wolne..szalony dzień ale w końcu powoli kończy jutro znów do pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeńko pierniki moczone w mleczku schrupane. na święta pieczemy jutro ;-) tak sobie myślę... misiowa!!! co u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. trusia tam powinna być norma ale na moje oko to sie mieścisz w niej wiec jest ok. Ja byłam u gina i dzisiaj i jutro mamy intensywnie działaś. Trzymajcie kciuki żeby tym razem się udało. Patinko dla Ciebie największy buziak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj mlody po tygodniu chodzenia do przedszkola przyniosl jelitowke poszlam dzis na 6ta do roboty i 2 godziny pozniej bylam spowrotem w domu . leci z niego ze masakra , jeden bączek i pielucha cala... mam zwolnienie na niego do konca tyg , ale jutro ide do roboty zaniesc wypowiedzenie ... winetko - trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja swoja daje tylko na początek na 4 godzinki i 3 razy w tygodniu bo się boje tych chorób. Ale rozumiem, że ty pracujesz i nie możesz. Zdrówka dla synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winetko - ja nie musialabym dawac mlodego do przedszkola bo ma kto z nim siedziec . chcialam zeby chodzil i lapal kontakt z dziecmi , bo tak calymi dniami siedzi z babciami a wiadomo ze jednak czas spedzony z dziecmi jest ciekawszy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×