Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość natasza-32
dziewczynki moga byc mdlosci 4 dni po owulce? cio? bo juz sama glupieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się, ale tylko na chwilę, bo niestety muszę pisać kolejny rozdział pracy, zostały mi tylko 2 tygodnie a nie napisałam nawet strony.... znowu mi głowa pęka więc mnie odrzuca od komputera. Walentynki upłynęły w miłej atmosferze, mąż przyniósł bukiet róż, potem była kolacyjka i wino a co potem to już same się domyślcie.... Pozdrawiam wszystkie dziewczyny 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jestem na chwilkę... melduję, że zdycham ;-) kaszlę, kicham i się wygrzewam... mam nadzieję, że dzidzia nie jest na mnie zła... ciągle nie czuję ruchów... może ja jestem jakś inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rece mi sie trzesa chyba mi sie udalo dziewczyny test pokazal 2 kreske jasna 2dni przed @ boze boje sie plakac mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik... ważne, że druga jest... zawsze jest jaśniejsza!!! gratuluję spełnionego marzenia ❤️ ❤️ ❤️ no i kolejna fasolka to dobry znak dla reszty staraczek!!! teraz się wysyp wiosenny zacznie!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane staraczki i mamusie. Dzisiaj zdecydowałam pierwszy raz zalogować się na forum. Wasz temat jest mi bardzo bliski, ponieważsama starałam się pięć lat o dziecko. Teraz mam córcię 3.5 lat i chciałabym się do was przyłączyć, jeśli oczywiście mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis nie-dziekuje ale sie boje taki uraz mi zostal po moim aniolku i caly czas powtarzam dawidowi ze sie boje takie cos mi sie wlanczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam cieplusio w imieniu reszty topicu :-) i od razu zachęcam do wpisania się do tabelki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulku teraz najważniejszy jest Twój spokój :-) musisz się relaksować i być pełna wiary dla swojej fasolki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis wiem musze sie wlasnie uspokoic i myslec pozytywnie nie zamierzam jeszcze nikomu mowic najpierw pojde do lekarza a powiem dopiero wtedy jak ktos mi dotnie jak zawsze kiedy bede miec dziecko a tym ktorzy mi zyczyli dobrze powiem jak bede wszyscy razem na urodzinach babci albo mamy a test zrobilam jakos godzine temu i odrazu wam napisalam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik, zrób sobie kakao i relaksik :-) ja już mykam do łóżka się kurować... pozdrowienia dla Twojej fasolinki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja opiszę w wielkim skrócie swoją historię.Starałam się z męzem o dzieciątko bardzo długo, robiliśmy wszystkie potrzebne badania, niestety upragnionego dzidziusia wciąż nie było. Zdecydowaliśmy się na zabieg inseminacji, który musieliśmy kilkukrotnie powtórzyć. Niestety nie udało się. Lekarz powoli dawał mi do zrozumienia, że mogę przestać marzyć o dziecku i tak się stało. Długo nie mogłam się pozbierać. Kiedy zaczęłam godzić sie z tą okropną myślą, że nie będziemy miec dzieci, pojechałam na urlop z mężem na wieś. Zupelnie zapomnieliśmy o problemach, oboje uwielbiamy przyrode. I właśnie po powrocie okazało sie, że jestem w ciąży. Na początku myślałam, że to okres się spóźnia, ale tak na wszelki wypadek kupiłam test i co się okazało? Dwie różowe krechy. Ale byłam zdziwiona, zaskoczona, zszokowana. Opisałam to w skrócie, bo moich uczuć nie da się opisac słowami, kiedy traciłam nadzieje, na dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!! Madzik co ja tu widze - ale zeby nie zapeszyc to trzymam mocno kciuki:) Bedzie dobrze zobaczysz.....👄 Witam rowniez nowa kolezanke🌻 Ja dzis niby jestem w domu , ale jakas taka zabiegana...troche sprzatnelam, zrobilam pranie, ugotowalam obiadek - zjedlismy z mezem i moj maz pojechal dalej do pracy, a ja zrobilam sobie kawke inke , mam przed soba polmisek z chipsami i wafelki orzechowe i tak sie objadam....jutro mam wizyte u ginka , wiec zobaczymy co mi powie, troche sie boje, ale huk....co ma byc to bedzie:) Widze ze sniegu w Polsce napadalo ze niewiem...u nas swieci sloneczko ale jest zimno:) Zycze Wam milego i spokojnego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaglądam na chwileczkę Graminis ja też bardzo długo nie czułam ruchów i moja dzidzia jest spokojnego charakterku widocznie twoja tez będzie spokojna :) Moniquid fajnie że się przyłączyłaś - kolejny przykład \"cudu\" na przekór lekarzom :) Madzik trzymam kciuki żeby tym razem to już była dzidzia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mysiu:) Ja też dzisiaj sprzątałam całe mieszkanko. U nas także śniegu napadało mnóstwo:) Można bałwany lepić:) W weekend byłam odwiedzić rodziców na wsi. Tak ich zasypało, że baliśmy się, że nie będziemy mogli wrócić do domu. W dodatku piaskarka wpadła do rowu tak było slisko. Ale córcia była za to najszczęśliwsza. Mogła z dziadziem iść na sanki, chociaż trochę się bałam o nią, bo ma jeszcze kaszel po ostatniej anginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniquid a o drugiej dzidzi nie myślisz bo pierwsza juz widzę odchowana :) ? no uciekam bawić się z małą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myślę jeszcze o drugim dzieciaczku. Nie jesteśmy na to przygotowani. Poza tym boje się troszkę, wiem ile było starań o Amelcię, ile oczekiwań, stresu, czy się uda. Później musiałam leżeć przez kilka miesięcy i uważać na siebie. Ciągle w tej niepewności, czy będę wreszcie miała dzieciątko przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :d witam nowa kolezanke madzik ________ po cichutku juz sie cieszę :D tak jak mowi graminis zrelaksuj sie, włącz sobie dobry film i przytul sie do Dawida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje dziewczyny:):):) juz filmek wlanczony i lece do dawida 😘 😘 za jakies 2 tyg wybiore sie do lekarza a z tabelka jeszcze poczekam:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem przeziębiona mam straszny katar boli mnie głowa przy skroniach i kaszle Martynka też byłam z nią dziś u lekarza wiecie co mi powiedzieli że jak mam zwolnienie na dziecko to mi odciągną dwa dni z urlopu zajebiście ale jeszcze ok 15 tyg. i spadam do Polski wreszcie ide sobie zrobić inhalacje i do łóżka pozdrawiam maluda już kopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie komputer non stp włączony i kafeterię sobie otworzyłam robię tylko \"odśwież \" i dlatego często tak zaglądam :D Pani Misiowa z bioderkami ok. ostatecznie rentgen wykazał że staw rozwija sie prawidłowo i nawet pieluchowac już nie musimy :) Michał_30 prawdziwy ale miło coś takiego przeczytać :D dziękuję! Emilki które ja znam tez są fajne i często uśmiechnięte, to silne kobietki które w życiu osiągają zawsze to co zamierzą. A w ogóle miał być chłopak, w 39 tygodniu w środę wieczorem na usg dowiedziałam się że to może być dziewczynka a już w nocy zaczął sie poród więc nie miałam dużo czasu na wybór imienia - wzięłam to które mi zawsze chodziło po głowie :D (naczytałam sie \"Emilki ze Srebrnego nowiu\" L.M. Montgomery :D ) 🌻 Moniquid ale wiesz tym razem może być zupełnie inaczej. Moja mama ze mną miała ciążę zagrożoną - leżała 6 miesięcy w szpitalu, w pewnym momencie nawet do łazienki zabronili jej wstawać :o koszmar! A z moim młodszym bratem chodziła już jak maszyna do ostatniego dnia - zupełne przeciwieństwo. Jolanta dużo zdrówka - kurujcie się dziewczyny! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa ________ oj to super ze ze nasza Emilcia ma zdrowe bioderka ja tez czytalam \"Emilke ze Srebnego Nowiu\" zresztą bardzo lubie L.M. Montgomery a juz \'Ania z Zielonego Wzgórza\" i dalsze czesci moge czytac caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniquid widzę, że też należysz do tzw. \"trudnych przypadków\" a jednak się udało. Dajesz nam nadzieję, że i nam się może uda. A tak w ogóle to ja też miałam inseminacje, co prawda tylko 2, ale myślę o 3, może teraz się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Madzik, aż mi szczęka opadła jak usłyszałam tą radosną nowinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ madzik tak sie ciesze :D ale jeszcze nie gratuluje co by nie zapeszyc ale jak przyjdziesz od lekarza jestem pewna ze napiszesz nam iz masz sliczna duza fasolinke w brzuszku.Jejku nie wierze normalnie :D Monia suknia przesliczna :) choc ja lubie szerokie ale naprawde jak ktos wspomnial otwieraj salon sukni slubnych szkoda taki talenty marnowac. Efqa sliczna zabawka mam podobnka :p uciekam spac ledwo na oczka widze wszsytkie was sciskam i caluje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×