Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

O jejku ale się cieszę RUsaczku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Naprawdę byłaś bardzo wytrwała w walce o dzidzię! Ale opłacało się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz dbaj o siebie bardzo!!!! dziewczynki wyślijcie mi namiary na pocztę bo nie dostałam :( Ewelka może do ciebie juz tez @ nie zawita .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie dzis miałam wam napisać że mam przeczucie że to nie koniec fasolek na forum!!!! Mam przeczucie że jeszcze jakieś niedługo wskoczą :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawów żadnych- ani na @ ani na fasolkę;( masakra jakas tzn cos mnie tam pokłówa z boku, ale u mnie to norma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie przed chwila wypadl takie duzy skrzep ze az sie wystraszylam - i zaczelo mnie podbrzusze bolec jak w pierwszy dzien @.....jutro powinnam miec ostatni dzien @ wiec zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko, przynajmniej wiesz ze @ sobie idzie i możesz zacząc nowe staranka!! więc sie szykuj;) ja niestety nadal muszę czekac nie wiadomo na co...brrrrrrrrrr...nie cierpię czekania!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tyle dobrze ze mna ze @ jutro ostatni dzien....staranka to dopiero zaczniemy w nastepnym tygodniu , bo maz jak pojdzie badac nasienie to przez 5 dni chyba trzeba sie wstrzymac ze starankami .....a pozniej z wyniakami meza pojde do swojego ginka i zobaczymy co teraz zaproponuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miejmy nadzieje że ginek cosik wymyśli- w końcu po to jest!! ja tylko się boję, że moja 3 tygodnie wczesniej zarezerwowana wizyta u gina skończy się wizytą @!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) mam nadzieje ze dobrze spalyscie :) ja pol nocy nie spalam bo moja krolewna zlapala katarek 😭 meczy ja strasznie odciagam odkurzaczem z urzadzonkiem Katarek ale broni sie jak tylko go wlacze. buzki dzis zapalki w oczach beda potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie maly rozik,ale sloneczko swieci :) Jade dzis po cytologie,az sie boje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słoneczny dzis poranek aż chce się zyć. Zaraz wybieram sie do sklepu, chociaz się umaluję bo zrobię się zaraz kurą domową jak nie będę wychodziła z domu choć na troszkę. Na poczcie zrobiłam mały porządek ;-) utworzyłam nowe foldery fotki, przepisy i kontakty i dane maile posegregowała żeby szybciej mozna było znaleść informacje. miłego dnia dla wszystkich później sie odezwę. monia znowu się nie odzywa, mam nadzieję że nic się nie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Nie było mnie jeden dzień, a tyle się narobiło!!!! Rusaczek- to niesamowite! Gratuluję z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny- podajcie mi też namiary na tą skrzynkę, bo nie mam. Patinko- ja też kolejną noc z głowy:-( Rózy jednak coś się \"wykluło\" i zaczęły się wymioty i kaszel, byłam z nią u lekarza, na szczęście w porę, ma zaflegmione gardło, tchawicę, dostała syropki i musi odkaszlywać, bo inaczej flegma zejdzie niżej:-( No i przy okazji kaszlu wymiotuje biedactwo tymi flegmami, ale cieszę się, że nic poważniejszego. Oczywiście dziś przez pół nocy płacz i znów wymioty, potem jeszcze jakaś mała biegunka:-( Ech... oczy na zapałkach, do tego jakieś wyobrażenia o porodzie mnie dopadają i noc z głowy :-( Zaraz muszę wstać i porządnie łóżko wyprać:-( Patinko, Efqa- wypadające włosy to niestety normalka po porodzie, musicie to przetrzymać. To jest tak, że w ciąży włosy jakby \"zapomniały\" wypadać,dlatego są gęste i bujne, a po porodzie sobie \"przypominają\" i tracą zapasy uzbierane w ciągu tych 9 miesięcy. Ale witaminki stosowne oczywiście można brać. Reszta, to cierpliwość... Sara- ja też stosowałam Silicę i byłam zachwycona, ale na efekty trzeba poczekać ze 2 miesiące. Kalpek- a Ty kiedy testujesz? Muszę zaraz poszukać tabelki... Ale jestem śpiąca.... Zmykam powoli, bo muszę chałupę ogarnąć... Dopóki mała jest w domu, pewnie nie często będę zaglądać,ale jak jej przejdzie do jutra, to w czwartek podobno mogę ją już puścić do przedszkola, najchętniej pocierpiałabym za nią :-( No dobra, zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6..................27.0 3.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................3.... .............03.04.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................35......... .................01.05.09 alutek29.................29.................27......... ...............25-06-09 graminis..................25.................24......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................24........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............8............. .......ok 01.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009 Alutek- wyglądasz ślicznie!!! Misiaczki- a co u Ciebie? Tęsknimy!!!! Madzik- gdzie się podziewasz??????????? Dorota- a co u Ciebie jak siostra? Graminis? No, to teraz naprawdę zmykam... W miarę możliwości będę pisać, wyślijcie mi njamiary na pocztę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia witaj :) Ja jeszcze nie testuje,nawet nie wiem ktory juz mam dziec cyklu,a napewno jestem po owulce :) ale bocinay nadlatuja..ciekawe kto bedzie nastepny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczku jak będziesz miała czas to napisz jakie procedury trzeba przejść przed in vitro i jaki jest w przybliżeniu koszt. Nie dostałam namiarów na tą wspólną pocztę, mój e-mail: sara1976@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczku jak będziesz miała czas to napisz jakie procedury trzeba przejść przed in vitro i jaki jest w przybliżeniu koszt. Nie dostałam namiarów na tą wspólną pocztę, mój e-mail: sara1976@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale 2 razy ten sam post się wkleił, nie wiem czemu się tak dzieje... Myszko dobrze, że zaczęliście działać konkretnie i mąż zbada nasienie, bo jeżeli nie wiadomo gdzie tkwi problem to trudno temu zaradzić. Lekarka nam powiedziała na ostatniej wizycie, że w tej chwili ponad połowa facetów ma problem z jakością nasienia i co roku obniżany jest próg dotyczący ilości i ruchliwości plemników uważany za tzw. "prawidłowy". I co nas zdziwiło, że plemniki tworzą się przez 3 miesiące, więc wszystko co się wydarzyło w ciągu tego czasu np. choroby, stres, zażywanie antybiotyków może mieć wpływ na ich jakość (to by tłumaczyło dlaczego raz wyniki są w miarę, a następnym razem już nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawię się znowu po południu, bo idę do fryzjera, więc mam nadzieję, że jak wrócę to będę miała co czytać. Pa 👄 i miłego dnia, bo nie wiem jak u Was, ale u mnie pogoda iście wiosenna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki:) Saro nasienie musimy isc zbadac, bo wczesniej nie mam sie co pokazywac u ginka....powiedzial zeby najpierw przebadac meza, a jezeli okaze sie ze jest wszystko w porzadku (oby tak bylo) to wtedy dokladnie sie mna zajmie, a tak to nie wie co robic i gdzie szukac....ale dobrze ze moj maz bez slowa zgodzil sie na badanko, teraz modle sie zeby wyniki byly dobre....juz wole zeby to ze mna bylo cos nie tak niz z mezem - wiecie jakie sa chlopy, szybciej sie zalamuja mimo ze tego nie pokazuja:):):) Dobrze ze do labolatorium mamy gora 15 minut, wiec bez problemu nasienie moze oddac w domku, a pozniej tylko pojedziemy oddac i po krzyku:) A tak pozatym u mnie wszystko dobrze - choc ostatnio z praca kiepsko - chyba i nas kryzys dopada - w resteuracji narazie imprez niema bo Post, wiec jest wolne, w drugiej pracy tez jest cienko .....trzeba bedzie cos szukac innego w tygodniu chyba....dobrze ze maz pracuje i jest ok u niego....mam nadzieje ze szybko minie ten kryzys i bedzie po krzyku;) A my dzis mamy kolede - ksiadz dopiero dzis przyjdzie do nas po koledzie.....kurcze jeszcze nigdy nie mialam ksiedza w poscie heheheheh....a to dlatego ze u nas na parafii przed Swietami Bozego Narodzenia, jednego polskiego ksiedza przeniesli na inna parafie i zostal tylko taki straszy polski ksiadz ktory ma reke i noge sparalizowana , wiec jego nie wysylali na kolede.....pozniej w styczniu przyszedl jakis nowy ksiadz ,ale mial jakies powazne problemy zdrowotne i wrocil do polski, noi znow dostalismy nowego ksiedza na poczatku postu - nawet dosc fajny, wiec dzis zobaczymy co to za gosc....musze jeszcze ogarnac mieszkanko i na wieczor zrobie kanapeczki, ciasto kupie i zaproponuje mu kawke czy herbatke i pewnie posiedzi sobie ze 2 godzinki, bo jak to nowy ksiadz, bedzie sie wszystko pytal....no zobaczymy.... Saro zaraz przesle Ci namiary na poczte, chyba ze ktos Ci juz przeslal....👄 Monia, Patinko zdrowka zycze dla Waszych pociech:):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! odebrałam wyniki, mieli mi zrobić prolaktynę ale przez pomyłkę zrobili TSH ana PRL mam przyjść jutro ale nie w tym rzecz .chodzi o to że wynik tego TSH chyba nie jest dobry: 7.38 norma od 0,4 do 4.0 badał ktoś może hormony tarczycy? wychodzi na to że będę musiała dorobić FT3 i FT4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczek 🌼 gratulacje!!! Tak sie ciesze!! Nie zagladalam chwile a tu takie nowiny!! Ekstra!! Bedziemy teraz przechodzic przez to razem... termin porodu pewnie tez bedzie zblizony :) Kto nastepny?? Czekam i trzymam kciukasy!!! U mnie ok. Czuje sie lekko oslabiona. Temp. wciaz okolo 37.20. Mierze ja chociazby do momentu wizyty u lekarza, a zrobimy to pewnie pod koniec kwietnia, kiedy bedziemy juz mogli zobaczyc serduszko. Pobolewa mnie lekko brzusio, ale to podobno normalne... Martwi mnie to, ze caly dzien spedzam przy komputerze, do tego ten kurs... kolejnych kilka godzin narazona na promieniowanie.:( Staram sie wiec korzystac z kazdej okazji i wstaje, chodze, zalatwiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po fryzjerze i po wizycie u okulisty (bo wiecie idzie wiosna i trzeba małą renowację przeprowadzić, bo po zimie czuję, że się zaczynam sypać...) Myszko masz rację jeśli chodzi o facetów i problem bezpłodności, mój co prawda nie stawiał oporu, żeby oddać nasienie do badania, ale dyskomfort jakiś miał (myślę, że się do tego przyzwyczaił, bo miał już badane kilka razy), problem jest jednak w tym, że facetów się ciężko leczy, bo parametry nasienia nie polepszają się z dnia na dzień (nie ukrywam, że mój mąż był przybity jak się okazało, że to jego wina-u mnie na początku lekarz stwierdził, że jest wszystko ok.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro teraz dawaj fotke w nowej fryzurce na nasza poczte, bedziemy Cie podziwiac:)👄 Lilowa👄 A ja skonczylam sprzatac - jak milutko jest - wysprzatane jest na cacy:):) Za chwile zmykam do bratowki na kawke - chwile relaksu sie przyda, a tak kolo 3 wracam i biore sie za siebie - wykapac sie, wloski ulozyc i bede szykowac poczestunek na wieczor dla ksiezulka:) Odezwe sie pewnie do Was jutro....Milego popoludnia i wieczorku 👄 dla wszystkich i do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko Ty się tak szykujesz jakby ten ksiądz miał do Ciebie przyjść co najmniej na rozbieraną randkę... Zdjęcia we fryzurze brak, bo fryzura stara tylko odświeżona kolorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Saro,ale jestes ładniutka,sliczne zdjecia,ja zaraz swoje wkleje !!! Cytologie odebralam 2 grupa,ale to gin mowi,ze ta grupa jest dobra,cały mam opis wiec wszystko mi wytłumaczył.. A ja sobie kupilam dzis kurtkke skorzana ze scigaczami,super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo liliowa 👄 Rusaczek 👄 gratulacje dziewczyny!!! wiedzilam ze WAM sie uda!!!!!!!!!! teraz sie wszystkie zarazimy;) A.N.N.A ja mam nie przejmuj sie zapisz sie do endokrynologa masz niedoczynnosc tarczycy tak jak ja ja mialam ponad 9 takze nie przejmuj sie dostaniesz najpewniej Euthyrox po msc juz powinno spac ja teraz mam 2-lekko ponad dwa tabletki pomoga wiec sie nie przejuj do tego dostaniesz pewnie za zbicie prl przy tarczycy tak jest ze blokuje owulacje wiec trzymam kciuki 👄 wytrwalosci teraz masz juz z gorki:) 👄 EwQa 👄 Patinka26 👄 graminis jak sie masz?: 👄 Myszka 24 👄 hej co tma u ciebie?:) u mnie jakos leci pracuje wrocilam do piekarni bo co mialam zrobic?pozatym jakos idzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co od razu umówić się do endokrynologa? a ja mam na poniedziałek wizytę u gina! bo te wyniki sama robiłam bez skierowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki Ty też b. długo się już starasz! z czym masz problem oprócz niedoczynności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N.NA. mzoesz sama sie umowic idz z wynikami endo musi ci hormony wyregulowac bo zwykly gin nie zajmuje sie hommonami chyba ze jest endo-ginem:) dobrzre ze zrobilas te badania juz znalazla sie przyczyna:) mowie ci wyzrownasz hormoki i dzidzia bedzie jeszce w tym roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×