Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Monia każdy z nas w zakamarku samych siebie znajdzie tyle odwagi żeby dążyć do celu, ty jak każda z nas wyznaczyłas sobie cel i jesteś odważna by go realizować. każdy mam takiego LWA w sobie ;-) a może LWICĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek!! Gratuluję stronki!:D Chyba masz rację, tylko pierwszego porodu też się nie mogam doczekać, a po 12 godzinach bóli wymiękłam i nie wiedziałam co mam robić, szkoda, że mój mąż nie chciał być przy porodzie, choć przez ten czas, żeby trzymać mnie za rękę... A Ty chciałabyś rodzić z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku! Ja jestem nienormalna! Zjadłam ponad 2 talerze tej zupy, a teraz zobaczyłam krem czekoladowy i zrobiłam sobie mega kanapkę!!! ratunku!!! Uciekam na zewnątrz, bo nie daj Boże jeszcze jakimś ogórkiem przegryzę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Monia chciałabym żeby był przy porodzie ale on też nie chce a ja go nie chcę zmuszać. może później da się namówić, żeby chociaż był do czasu porodu, bo w sumie można długo rodzić, ale dobrze jest kiedy ktoś poda ci wodę albo pomoże wstać z łóźka. Moja mama móiwła że jek cos to przyjedzie, ale nie wiem czy bym chciała żeby była wtedy ze mną. Zazdroszczę ci tego \"wsówania\", niestety dieta a o słodkościach to mogę pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia i Alutek u mnie odwrotnie - mąż chciał być a ja nie chciałam. W końcu położna widząc że bóle się rozkręciły kazała mi go zawołać a ten przyszedł i zaczął się wesoło rozglądać i komentować porodówkę, ja tu konam z bólu a ten se gadki towarzyskie ze mną urządza! Zje***łam go na funty! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa-he he he, no niezły ten Twój mąż:D ja bym na Twoim miejscu to samo zrobiła! Alutek- ja staram się nie jeść żadnych słodkości, bo potem trzeba to wszystko zwalić :-) Jeśli już, to czasem jakiś placek, za czekoladą nie przepadam, cukierki leżą chyba z pół roku, tak samo batoniki, jedynie czasem mi się odwidzi :-) Na zewnątrz nadal super, Róża świruje na rowerze, mąż sprząta wokół domu, a mnie się chce loda wodnego, np. Callipo, albo Nestea. Masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sklepie kolo lodówek z lodami to przechodzę daleko choc mam taką chęć, jejku Monia nie rób mi tego buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki!!! ale te sorebety są mało kaloryczne, tzn cukier i tak mają... No dobra, koniec z gadaniem, ja i tak też nie zjem, bo musiałaabym do sklepu podjechać, a nie wybieram się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Ja się sraram już ponad 7 miesięcy i nic nam nie wychodzi.Może jakoś razem nam się uda a dziewczyny które już są w ciąży lub które juz urodziły może nam pomogą??? pomóżcie, zrozpaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Ja tylko na chwile bo dzis maz jest w domu i nie pracuje, wiec nie chce zeby mi zagladal przez ramie :):):):) Teraz akurat pojechal do banku i sprawdzic droge na jutro do urologa, wiec mam chwilke.... Dziewczyny na pocznie u nas jest fajny kalendarz wiec moze kazda by wpisala w ten kalendarz swoja date urodzin i imienin - wiedzialybysmy wszystko na biezaco - co Wy na to???? Milutkiego dnia zycze i w miare mozliwosci bede zagladac:) Aaaa i Patinko czeakmy na Twoje zdjecia na poczcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samantha pomagamy jak możemy! Nie martw sie pewno w następnym miesiącu ci się uda :) A mąż zjadł już pyszne smażone kopytka i dla mnie juz nie ma buuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejk ja na sekundke ,jak bedzie wszsytko dobrze to sie odezwe olivka chora :( nos zatkany na maxa odciagam katarkiem psikam woda morska i daje kropelki nasivin dla niemowlat i nawet kolo lozeczka dalam pare kropelek olbas ale nic z dnia na dzien coraz gorzej nie umie polykac podejrzewam gardlo na caly dzien wypila 200 ml mleka tylko, zwymiotowala obiadek i kaszke :( czeka mnie dzis szpital jescze sprobuje ja na spaniu nakarmic az sie boje isc do lekarza ze powie mi ze wszsytko jest ok pacany nic wiecej innego nie potrafia wyc sie chce :( 😭 wklejam linka choc nawet nie mam ochoty zerkac na stronke :( http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb zdjecia wkleje na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................7................. 02.05.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................3.... .............03.04.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................36......... .................01.05.09 alutek29.................29.................28......... ...............25-06-09 graminis..................25.................24......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................24........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............8............. ......ok 01.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w końcu pojawiła się @ - po 36 dniach!!... teraz niech szybko się kończy bo na poniedziałek jestem do gina umówiona...wiec nie wiem co bedzie z badaniem... ale przynajmniej moze jakies badania zleci, czy opracujemy plan działania...bo mam dosc tej bezczynności... pozdrowionka, życze udanego weekendu!! odezwę sie w pon, bo jade na weekend do rodziców. buziaki dla wsyzstkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam kolejne wyniki: PRL 21.2 norma 1,2 25 FT3 3.13 1,5 4,1 FT4 0,958 0,8 1,9 a TSH mam 7,38 0,4 4,0 co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam kolejne wyniki: PRL 21.2 norma 1,2 25 FT3 3.13 1,5 4,1 FT4 0,958 0,8 1,9 a TSH mam 7,38 0,4 4,0 co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam wyniki: PRL 21.2................................ norma ..1,2................ 25 FT3 3.13.......................................... 1,5 .................4,1 FT4 0,958..........................................0,8 .................1,9 a TSH mam 7,38.................................. 0,4 .................4,0 co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko idź najwyżej prywatnie do jakiegoś pediatry. Biedne maleństwo... podawaj jej może wodę łyżeczkami żeby ci się nie odwodniła ❤️ Ewelka oglądałam twoje zdjęcia ze ślubu - piękne a na widok tego tortu aż mnie skręciło :) dziewczyny ja nie mam skanera i nie mogę wam przesłać swoich zdjęć ze ślubu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis wkońcu przyjeżdżaja moi rodzice do nas, juz dawno nie byli bo my zawsze jedziemy do nich. Tata zawsze marudzi że na 4 pietro jest mu ciężko wchodzić, ale wkońcu co ja mam powiedzieć, on nie jest taki stary ma dopiero 57 lat i w sile wieku. A ja w ciązy i wiecznie z zakupami, ale nie jest źle. W sumie to szkoda że nie ma windy. Po zwiększeniu dawki insuliny nadal mam cukry wysokieo oj te hormony, sama nie wiem co mam robić, pójdę po świętach na kontrol. Hallo gdzie się wszystkie podziewacie??????? Pewnie korzystacie z pieknej słonecznej pogody. Szkoda że mieszkam w bloku i nie mam ogródka. Mi zostaje tylko balnok. Powiedziałam mężowi żeby już przyniósł już leżaki z piwnicy, będę mogła chociaz na balkonie się powygrzewać na słońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gab2901
Dziewczyny dziękuje za słowa otuchy , badania pranetalne miałam już robione 3 razy i raz badanie krwi i wizyta u genetyka. Genetyk wykluczył na 90% wady genetyczne żeby miec 100% musiałabym wykonać amniopunkcje a tego nie zrobie bo kocham naszego aniołka nad życie od momentu jak miał 4mm :) i wiem że to badanie zrobione w 13 tyg. nie zmieniło by decyzji o urodzeniu mojego aniołka. Tak na prawde to czytam Was na bieżąco tylko nie zawsze potrafie tak o sobie pisać. Chciałabym jeśli to możliwe żebyście przyjeły mnie do swojego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gab witaj w naszym gronie nepewno będzie ci z nami dobrze i dopisuj sie do tabelki Widzę że juz przeszłaś szereg badań tak jak ja, ja też nie chciałam sie poddać aminiopunkcji razem z mężem stwierdziliśmy co mam byc to będzie i damy sobie radę, ale na szczęście jak maleństwo podrosło okazało się żest wszystko w porzadku. Także życzę ci aby i w twoim przypadku lekarze się mylili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja na chwilkę jestem u mamy jest super pogoda chodze w krótkim rekawie super aż mi żal pomysclec że we wtorek wracamy zakupy zrobione dla małego i dla Martynki i dla siebie oczywiscie w czwartek mineło mi 4 lata jak jestem po slubie kupiła sobie złoty łancusze do wisiorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ledwo zyje :( spalam w nocy moze z 1,5 godzinki mala jak sie obudzila o 12 tej w nocy tak do 3 ciej nie spala odciaganie nawilzanie kropelki itd nic nie pomagalo tempka skoczyla w gore mala dlawila sie :( pojechalismy do szpitala tam na korytarzu czekalismy prawie 2 godziny a bylo przed nami ok 3 pacjentow brak slow ale wiedzialam ze tak bedzie w koncu jak nas zawolali to pol godziny znow czekania w srodku po czym jakis lekarz pakistanczyl osluchal Olivke przez Body!! i powiedzial ze wsio jest ok. sprawdzil tylko gardlo mowiac ze jest tylko lekko czerwone.Mam nadal dawac Calpol a jak nie bedzie lepiej to sie wrocic do szpitala. co chwilke dzis sciagam jej ten katarek nawilzam ale jeszcze sie meczy bidulka :( milej soboty zycze mam takiego dola ze zjadlabym sobie cos i mam dzis w dup... diete takie mysli okropne mnie nachodza jeszcze tylko :) http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Prosze o glosik na moja coreczke :) dziekuje 😘 😘 😘 kalpek :( przykro mi ale z madzik cos sie musialo stac to nie jest normalne z jej strony zeby tak dlugo jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naipsałam maila do Madzika ale nie odpisała... :( ma ktos do niej telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa ja mam jej adres do jej mamy kiedys mi podawala musialabym poszukac w histori gg i chyba napisze do niej skoro nie mozna przez intermet nie mam innego pomyslu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jej internet wysiadł? Patinko jak tam Oliwka? lepiej trochę? My byliśmy dziś na spacerku w lesie wieczorkiem. Było bosko!!! Balsamiczne powietrze, zachodzące słonko, zawilce no po prostu raj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×