Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

DZIEWCZYNY WPISUJĘ SIĘ OFICJALNIE DO STARACZEK!!!!!! STARAJĄCE SIĘ [usta ] Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1.................. 03.07.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................33..... ............20.07.10 patinka26...................28..................26...... ...........5-8.09.10 PaniMisiowa................. 30..................5.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28..................11................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 22..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem strasznie zestresowana w pracy gnębi mnie mój szef ostatnio , więc stwierdziłam że zaczynam się starać o dzidzie i spadam z stamtąd !!!! Marzę, że uda mi sie za pierwszym razem ale to marzenia ściętej głowy bo o moja małą starałam się 2 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY EFQA TO SUPER ŻE ZACZYNASZ STARANIA TRZYMIE KCIUKI U NAS DZIĘ DESZCZ CAŁY DZIEN ... POZDRAWIAM WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa najważniejsze, że decyzja podjęta!!! motywacja jest!!! no to do dzieła!!! jolanta teraz u was deszcz a u nas słonko!!! dobrze, że dzieciaki zdrowiuśkie!!! olawd ty farciaro... my musimy leżakować z lenką do zaśnięcia!!! ale idzie nam coraz lepiej!!! monitko co tam??? monia jak tam uwas? mam nadzieję, że woda was nie dopadła po raz drugi :-( panimisiowa jak się czujesz? daj jakiegoś znaczka!!! myszeńko tulę!!! madzik całuseczki dla małej żabeczki... ty to teraz pewnie masz jeden temat w domu!!! nie stresuj chłopa za bardzo bo zniknie ;-) jak już taki cghudzielec z niego ;-) pamiętajcie, że to wy macie być szczęśliwi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Efqa super,że się zaczęłaś starać,będzie nas więcej i będzie inaczej :) Gramka Twoja mała królewna jest super,pozazdrościć !!!! Ja mam dziś 30dc,okresu brak,cycki bolą,czasem brzuch !ale nie jestem w ciąży,bo robiłam dwa testy..dość dobre ... Teraz czekam na @ i mam jechać na te badania do Krakowa... U mnie piękne słoneczko jest !a już jestem dość opalona :)ja mam ciemna karnację,więc nie muszę leżakować na słońcu jak inni :) Monia gdzie jesteś?????????????? Madzik kiedy ślub ? Ja mam siostry wesele 24lipca..jestem świadkową :) Monitko co u Ciebie ?jak się masz !!! Lilus ale Ty kwitnąco wyglądasz!!!!!szok ! :D Patinko gdzie jesteś?nie mogę Cię złapać na gg:( U mnie jeszcze remont..mam dość,kładą blachę na dach...stukanie ,wiercenie...paranoja... Jeśli o kimś zapomniałam to przepraszam👄 Przypomniało mi się Misiowa jak się masz???? Olawd👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nieodzywalam sie bo nie mialam ostatnio kiedy choc od czasu do czasu podczytywalam. W tamtym tygodniu mialam bardzo duzo pracy i w domu i w firmie ;p EfQa super ze sie zdecydowalas moze i ja sie wpisze do staraczek choc nie sa to takie starania typowe bo nic nie jest na sile bedzie to bedzie przytulamy sie kiedy chcemy i nie jest to nastawione centralnie na ciaze :) powiem wam ze brakuje mi caly czas brzuszka znow dookola widze same kobiety w ciazy no i maz cały czas gada o drugim ;p Madzik to kiedy ten wielki dzien?? PaniMisiowa jak tam pierwsze tygodnie bez rewolucji?? Jolanta, Patinko a wy jak sie czujecie?? Myszko kochana odezwij sie do nas hop hop!! Saro dobrze ze sie odezwalas rob to czesciej my pamietamy o tobie a co do sesji to dasz rade napewno !! Kalpek kochana bedzie dobrze ja caly czas trzymam za ciebie kciuki!! Grameczko buziaki dla niuni ona tez sie nauczy sama zasypiac moj tez narazie zasypia kolo mamusi szczegolnie wieczorem bo w dzien czasami zdarzy mu sie zasnac samemu choc sporadycznie Olawd super a ty kiedy zaczynasz staranka?? dobra uciekam bo musze dzis wyrwac sie na miasto kiecke na wesele kupic a wy kochane zagladac i pisac bo cos sie leniwe zrobilysmy z tym pisaniem (sama sie tez przyznaje!!!) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam zle wiesci w niedziele mielismy wypadek typ wyjechal nam 7 metrow przed naszym autem za nim stalio drugie auto my jechalismy powoli odbilismy na drugi pas mijajac jego ale zachaczylismy o ten drugi samochod bokiem i wyladowalismy w rowie zuzi nic siue niestalo dawid ma rece podrapane od poduszki ja bark zlamany i sciegna szyjbnego wyskoczyl mi jakis odlamek ktyory sie rozkruszyl od szyi po pas jestem w gipsie pisze lewa reka te 2 sanmochody skrecakly na wesele do domu weselnego to byla rodzina widac ze tacy wielkie panstwo nawet sie nie przyznal bwyszla cala rodzinka nikt nam nieudzielil pomocy smiali sie nam w oczy mowili ze szkoda bmw bo takie ladne poprostu podlosc ludzka nie zna granic boimy sie ze nic mu nie zrobia bo jego wojek to bjakis poliscjant wyzszej rangi odmowil przyjecie mandatu nawet wogole ja zucalam obelgi do tej dziewcyny co w nia uderzylismy bo myslalam ze ona nam zagrodzial droge a tamten zaparkowal sobie na parkingu ten co nam zagrodzil i pooszedl zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam zle wiesci w niedziele mielismy wypadek typ wyjechal nam 7 metrow przed naszym autem za nim stalio drugie auto my jechalismy powoli odbilismy na drugi pas mijajac jego ale zachaczylismy o ten drugi samochod bokiem i wyladowalismy w rowie zuzi nic siue niestalo dawid ma rece podrapane od poduszki ja bark zlamany i sciegna szyjbnego wyskoczyl mi jakis odlamek ktyory sie rozkruszyl od szyi po pas jestem w gipsie pisze lewa reka te 2 sanmochody skrecakly na wesele do domu weselnego to byla rodzina widac ze tacy wielkie panstwo nawet sie nie przyznal bwyszla cala rodzinka nikt nam nieudzielil pomocy smiali sie nam w oczy mowili ze szkoda bmw bo takie ladne poprostu podlosc ludzka nie zna granic boimy sie ze nic mu nie zrobia bo jego wojek to bjakis poliscjant wyzszej rangi odmowil przyjecie mandatu nawet wogole ja zucalam obelgi do tej dziewcyny co w nia uderzylismy bo myslalam ze ona nam zagrodzial droge a tamten zaparkowal sobie na parkingu ten co nam zagrodzil i pooszedl zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik--- ja pier... 😠 cale szczescie ze malej nic sie nie stalo.. ty bidulku - niby bark ale dobrze ze nic powazniejszego sie nie stalo - do wesela sie zagoi... efqa- --- super wiesci - teraz to trzymam kciuki zeby sie jak najszybciej udalo!! graminis - lenka jeszcze malutka - ja robilam duzy blad ze malego caly czas usypialam tylko na reku... no ale jak takiego szkraba nie tulac w ten sposob??? kalpek - nawet najleprze testy sie mylic moga wiec trzymam kciuki!! kakusia - ty tez sie wpisuj do staraczek!!! a ja??? hehe - my we wrzesniu jedziemy na tygodniowy urlop i wtedy zaczniemy staranka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY WPISUJĘ SIĘ OFICJALNIE DO STARACZEK!!!!!! STARAJĄCE SIĘ [usta ] Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 Kakusia 24....................24..................1..................24.06.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................33..... ............20.07.10 patinka26...................28..................26...... ...........5-8.09.10 PaniMisiowa................. 30..................5.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28..................11................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a slub odwolany na 2 pazdziernika :(moj bark bede leczyc jakies 2 miesiace w dniu mojego slubu jeszcZe bym miala gips

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo olawd miło cię widzieć i czytać!!! całusy dla tymusia!!! kakusia!!! no proszę!!! ale nam się rozrasta tabelka staraczkowa!!! madzik trzymaj się bidulo!!! do wesela się zagoi!!! monia martwimy się!!! monitko co u was? daj znaczka!!! misiowa??? hallo??? wszystko dobrze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki u mnie nic się nie dzieje:( dalej walczę z babą ze sanepidu,uparła się że nie ma wysokości w lokalu i cały czas mnie wkurza! jedyne dobre wieści to takie że dostanę to dofinansowanie:) i to że dziś ok.10 rano urodziła moja bratowa córeczkę Amelkę :):):) są szczęśliwi to ich pierwsze dzieciątko a mają po 34 lata :):):) też strasznie się cieszę,tylko że nie mogę jej zobaczyć bo mieszkają we Włoszech,dopiero jutro brat zrobi fotki i nam pośle,mówił że waży 3100 i ma włoski i niebieskie oczka,a bratowa miała straszny poród,wody jej odeszły,małe rozwarcie i w efekcie ma 30 szwów!!!! wariactwo biedulka nawet ruszać się nie może madzik ale zdarzenie straszne,dobrze że małej nic się nie stało za to ty cała w gipsie,szkoda ze musieliście ślub przełożyć:( życzę szybkiego powrotu do zdrowia buziaczki👄 gramko ale zuzia już duża,szok a jak w pracy ci leci? widzę że nasze kobitki znów startują ze staraniami życzę powodzenia:) my na razie zero starań:( a mój m ledwie co dyszy tak się na festynie załatwił,z kolegą sobie obyrtaska tańczył i padli na ziemię i w efekcie mój ma nagięte 3 żebra ,no masakra stare konie a głupie i teraz na L4 siedzi :) idę spać,dobranoc kobitki 🌻 dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane:) Chcialam Wam bardzo podziekowac za zyczenia urodzinowe tutaj jak i na NK....buziaki wielkie👄👄 Od tego tygodnia pracuje tylko w restauracji wiec w ciagu dnia mam wiecej wolnego czasu, postaram sie wiecej odzywac.... Madzik przykro ze musieliscie przelozyc slub....dzieki Bogu ze nic powaznego Wam sie nie stalo 👄 Kakusia witamy spowrotem wsrod staraczek:) Grameczko nie moge sie napatrzec na Twoja slicznotke - rosnie jak na drozdzach👄 Kalpeczku trzymam kciuki - moze tym razem sie uda👄 Jolanta,EfQa,Olawd,Patinka,PaniMisiowa,Ewelka,Monitka,Smerfetka i reszta dziewczyn - pozdrawiam goraco i przesylam buziaki👄👄 Ja na poniedzialek 14 czerwca mam wizyte u ginekologa i bedziemy rozmawiam o laparoskopii, ustalac date itd....boje sie cholernie ze lekarz nic nie da rady zrobic, ze nie przepcha mi tego jajowodu i wtedy juz na 1000% nie zajde w ciaze, a tak wciaz mam nadzieje ze moze jednak sie mu uda i niedlugo zajde w ciaze.....jakie to wszystko jest trudne :(:(:( ahhh, co ma byc to bedzie.... Nie zasmucam Was....Do uslyszenia jutro:) Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny madzik tak mi przykro dobrze że nic poważniejszego a są tacy debile który się wydaje że umieją jezdzić wracaj do zdrowia kochana myszeczko buzj=ka dla ciebie i trzymie kciuki oby sie udało kakusia witaj wsród staraczek monita 👄 gramka👄 kalpeczku 👄 patinka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku dni bolą mnie reće za nadgarstkiem od zewnatrz tak jak idą żyły i mam je troche spuchnięte jutro idę do doktora takie to troche dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Jolanta dobrze ze idziesz do doktorka,niech sprawdzi co sie dzieje....A tak wogule jak sie czujesz??... Nie pozalewalo Was dziewczyny??? Bo ta powodz w Polsce jest straszna....U mnie w gorach w rodzinnym domu jest ok.... Czekam na Was kochane:)Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej myszko ja czuje się dobrze jedyny problem to sen w nocy dosyć że budze się z 4 razy siusiu to nie moge spac okno otwarte bo duszno ale tak samo było jak byłam w ciąży z Rafałkiem zaczełam 35 tydzień także czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam jeszcze tabelke STARAJĄCE SIĘ [usta ]👄👄 Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................69.................22.05.10 EwelkaO /Kraków........ . 28.................20.................18.06.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.04.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 EfQa...........................32..................1..... ............. 03.07.10 Kakusia 24....................24..................1................. .24.06.10 ZACIĄŻONE 🌻🌻🌻 Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................35..... ............20.07.10 patinka26...................28..................26...... ...........5-8.09.10 PaniMisiowa................. 30..................5.................10.01.2011 LillAnn1................. ......28..................11................06.12.2010 DZIECIACZKI URODZONE❤️❤️❤️ Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 24..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................3128...............Emilka ........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanto wiec juz blizej jak dalej do konca....Ciesze sie ze tak pozatym wszystko ok....Martynka sie pewnie bardzo cieszy.... Usciskaj ja i Rafalka i 👄 dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci że z Martynką to nie tak do konca teraz mówi że mam sprzedać Rafałka a ona chce Szymona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w wielkopolsce u nas bespiecznie ale rodzina mojego meża mieszka koło Janowca i tam ich zalało az żal po prostu tych ludzi skwrzywdzonych przez powódz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ta Twoja Martynka wymyslila hehehe:) No az zal patrzec na tych ludzi ktorzy stracili caly swoj dorobek zycia....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos daje rade - przyzwyczailam sie juz...hehhe, ale teraz pracuje tylko w restauracji wiec mam duzo czasu wolnego....trzeba troche odpoczac, noi po laparoskopii nie bede mogla pracowac do dwoch tygodni, wiec odpoczne sobie za wszystkie czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale... moj maly jakies 1.5 tyg temu nabil sobie ogromnego guza na srodku czola . wczoraj uderzyl sie ponownie w to samo miejsce a dzis dwukrotnie jeszcze raz . jestem zalamana bo ma fioletoewgo guza wielkosci sliwki no i wiadomo tyle razy sie uderzyc w to samo miejsce....pozniej jak nie zapomne to wysle zdj na poczte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×