Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Kalpeczku- STO LAT STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻 A przede wszystkim wymarzonego bejbusia:D👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liluś- te chłopaki teraz to siłacze, że hej!!! Widzę, że Twój Adaś zacznie dreptać szybko jak mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Kapeczku🌻👄🌻👄 Wszystkiego najlepszego, duzo zdrowia, szczescia, pomyslnosci, duzo milosci oraz spelnienia wszystkich marzen, szczegolnie tego jednego : dzidziusia:)Buziaki👄👄👄👄 Monia zdjecia na NK przesliczne....dobrze ze troche odpoczeliscie,zrelaksowaliscie sie....buziaki:) Lilius👄 A gdzie reszta dziewczyn?? Ja kochane przed chwila z lozka sie zwleklam,wiec ide po kawe....U nas dzis zachmurzone i pewnie bedzie padac, bo glowa cos mnie cmi.....Zagladne tu jeszcze pozniej:)Milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ciszaaa!!!! Ja zmykam kochane na jakies zakupy sporzywcze, bo w lodowce swiatlo i chlod hehehe....Wieczorem zagladne do was;)Paaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam kochane za życzenia,za te tutaj i na nk..:)całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku najserdeczniejsze uściski urodzinkowe!!! i niech się spełnie to o czym marzysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny kalpeczku sto lal kochana 👄 myszko👄 gramka 👄 monita👄 monia👄 madzik a gdzie ty się podziewasz👄 dla reszty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Czesc moge sie do was dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila87
Czesc moge sie do was dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila oczywiscie ze mozesz dolaczyc:)witaj u nas🌻 i powiedz nam cos o sobie:) Dobrej nocy i do jutra:)Papa!!!😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki🌻 witam wszystkie i przesyłam buziaczki 👄 przesyłam spóżnione życzenia dla wszystkich solenizantek dla Patinki wielkie GRATULACJE :)i dla córci 👄 myszko jestem z tobą,cieszę się że zmieniliście zdanie i działacie :):):) madzik co tam u ciebie?masz jeszcze ten gips?a jak się zakończyłą sprawa wypadku? kiedy ślub? u mnie nadal cisza,nie byłam u gin od kwietnia,na razie przerwa :( od 1 sierpnia otwarłam w końcu mój salon więc działam :) w tym roku niestety nie pojedziemy na wczasy,chyba ze gdzieś na 3 dni wyskoczymy,dla relaksu:) pozdrawiam was wszystkie,życzę udanych i owocnych starań dla mamusiek wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitko!!!!!! strasznie się cieszę że wróciłaś do nas!!! i że biznes ruszył :-) ty masz wakacje cały rok... mieszkasz w tak malowniczej okolicy ;-) lilku... ale adaśko podobny do mamuni :-) moniś... ale mi się morza chce!!! myszeńko :-) kalpeczku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu🌼 to jednak nie nasze rejony, ale wierze ze tam gdzie bylas jest pieknie. Mielno natomiast znam. Tez tam bylismy kilka razy.Uroczo, niezbyt tłoczno...Ciesze sie, ze udaly sie wakacje! Jak znajdziesz chwilke odezwij sie na gg. A za nami ciezka noc... nie wiem, moze to zabkowanie- chociaz poki co nie widac efektów. Adas jednak budzil sie co chwilke, spał niespokojnie. Teraz odpoczywa po ciezkiej nocy i poranku a ja na chwile zagladam do Was... przed prasowaniem i w trakcie gotowania obiadku wlasciwie . Mam nadzieje, ze jesli to zabki to wyjda szybciutko i sprawa nie przeciagnie sie do naszych wakacji, bo nie wiem czy Wam sie pochwaliłam jaki mi prezent Malz zrobil z okazji urodzin. Mianowicie - 12.09 lecimy na tydzien do Portugalii. :) :) Zawsze chcialam zwiedzic poludniowe wybrzezei Lizbone... Ciesze sie bardzo i juz zaczynam planowac co i gdzie zobaczymy. Adas bardzo dobrze czuje sie w samolocie wiec tego sie nie obawiam. Mamy nadzieje na cichy spokojny rodzinny czas w Trojke. Ok, uciekam to prasowania zanim Adas sie obudzi... Patinko🌼 powiedz mi jeszcze tylko jak sie czuje nasze najmłodsze Malenstwo? Zajrze pozniej. Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Gdzie sie podziewacie? Herbatka? Kawka? .....serniczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Lilowa ja na kawke i serniczek bardzo chetnie sie skusze :D:D Cisza jest tutaj cos ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie! Myszko! Czyzby tylko z nas takie łasuchy były? Reszta dietkuje czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilkus widocznie to my tylko takie lakomczuchy na slodkie hihihi, a reszty jak nie ma to dla nas wiecej zostanie hehe:):)Niech juz zaluja:)Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dostałam właśnie sms od teściowej dostała rozwód i bedzie jej płacił alomenty 400 euro na miesiąc juz po sprawie nareszcie uwolniła się od tego debila ale mi ulżyło teraz to może naS W TYŁEK POCAŁOWAĆ hi hi pozdrawiam was też bym zjadła jakieś ciacho patinko jak się czujesz 👄 ja juz lepiej ostatnio wziełam sobie kąpiel i to mnie odpręzyło także koniec dołów a i Szymon już lepiej śpi w nocy tylko dostaje nutramigen też bo ja nic nie jem a cały w krostkach wcale mnie to nie dziwi bo dwójka też piła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tak pusto mama mi mówiła dwa dni temu że mój wójek który mieszka dwa domy dalej ma raka leży w szpitalu od czwartku dają mu góra dwa miesiące życia ma gózy w przełyku na płucach na węzłach strasznie nie moge przestać o tym myślec ma dopiero 51 lat załamał się jak mu powiedzieli jezdzi na lampy ale zle się czuje po naświetlaniach .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się dzieje dziewuszki? gdzie jesteście? wpadłąm na serniczek ale pewnie już nie ma ;-) joluś no niestety życie dziwnie się plecie... dobre wieści a za chwilę złe :-( myszęńko dzięki za nowy nr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane:) No cichutko tu jest jak makiem zasial...;) Ja sie nudze w domu, u nas wczoraj i dzis pada deszcz i zrobilo sie raptownie zimno na zewnatrz....siedze w dresach z laptopem na kolanach i ogladam filmy:) W sobote bylismy na Walce Adamka....mowie Wam niesamowita atmosfera i emocje....poprostu super....:) Teraz czekam na Was kochane:)Buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mialam wczoraj usg i będe miala synka !!!!!!!!!!!! jeszcze w to nie wierzę :) czuje sie dobrze tylko robie sie coraz bardziej nieporadna i ociężala juz mnie korci zakupowe szaleństwo na niebiesko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa - super!!! gratulacje!! bedziesz miala parke , ale fajnie!!! no to teraz zdradzaj jak bedzie mial na imie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje :) Piotr, Wiktor, Adam i to są moje typy bo Marcin sam nie wie i nie moze sie zdecydowac przyzwyczail sie ze bedzie Maja a tu niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejaaa!!!! PaniMisiowa gratuluje kochana....teraz bedziesz miala juz wszystkie dzieci - dziewczynke i chlopczyka....bardzo sie ciesze, a imiona bardzo ladne....buziaki👄 Olawd co u Ciebie? Jak synek??Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny panimisiowa moje gratulacje parka ciekawe która pójdzie w moje slady hi hi ja dziś byłam u doktora bo Szymonowi wyszły jakieś krostki na nózkach myslę ze od gómek od pampersów tak jakby sobie obtarł dostałam maść i kazała odstawic nutramigen i dawać normalne mleko 1 dle dzieci bo te plamki na buzce nie znikneły i powiedziała ze nie musi pic nutramigen zobaczymy ja dziś robiłam z Martynką domek baby jagi takie ciasto przepis z internetu mówie wam pyszne jak byłam w szkole to pamiętam jak mama robiła właśnie się zajadam jutro mój maż ma 28 urodziny młodziutki tata 3 dzieci a na niedzielę chyba sernik albo kruszon z musem jabłkowo-cynamonowym która wolna to zapraszan na kawke chyba zaczne palic bo strasznie mnie ciągnie a jak się wkurzam to wogóle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka myszko - a dziekuje , synek super - bardzo grzeczny , zdrowy i kochany a u mnie ... tak sobie - plecy doskwieraja , ze chyba sie wrzodow zoladka nabawilam albo cos bo tak mnie czesto boli ze... az mnie skreca...no ale coz - stresow ostatnio mam pod dostatkiem (nawet moj M funduje mi niezla nerwowke ..) takie życie przesrane.... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że nie będziecie miały mi za złe, że się dołączam. Widzę tu takie szczęściary, że może i ja się zarażę dobrym humorem, bo jak na razie dzisiaj dół, niewiarygodnie wielki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×