Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Witaj aneczka227:) Ciesze się razem z Tobą że życie Ci się ułożyło,masz dużo szczęścia,cudownego synka o dużych niebieskich oczkach i super męża:) I GRATULUJE ślubu🌻 Pozdrawiam i buźka dla Twojego ślicznego synka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Aneczko🌻 kochana jak sie ciesze ze sie do nas odezwalas:D:D:D:D:D Myslalam czesto o Tobie i o tym jak Ci sie uklada itd.. Ogromnie gratuluje zamazpojscia i synka - normalnie zakochalam sie w nim, ma takie sliczne niebieskie oczka, jest przesliczny :)i zycze Wam duzo szczescia i milosci kochana🌻👄🌻👄 :) I nawet tak nie pisz ze my tu mamy stala ekipe, razem z Toba tworzymy te ekipe i wspieramy sie nawzajem:)wiec zagladaj jak najczesciej....a jesli chodzi o Misiaczka to niewiem co u niej sie dzieje bo sie nie odzywa do nas:( Misiaczku🌻odezwij sie do nas:(:( Kakusia🌻2 tygodnie zleca szybko i bedzie wszystko dobrze:)wiesz ze ja trzymam kciuki👄 Olawd❤️ co tam u Ciebie???👄 Madziarko🌻 juz niedlugo bedziesz miec Synka przy sobie, zaraz nam tu pisz jak bedziedziecie juz razem:)bedziemy czekac na wiesci od Was👄 kochana:) PaniMisiowa👄 jak sie czujesz?? Brzuszek juz duzy??? A moze jakies zdjatko bys podeslala nam??Sciskam:) Patinko🌻 Ewelka🌻{odezwij sie bo dlugo Cie nie bylo}, Jolus🌻trzymasz sie jakos??, Grameczka🌻 i reszta czekamy na Was:)👄 Kochane ja wrocilam przed chwila z kliniki :)mialam pobierana krew do badania hormonow i wiecie ze tutaj u nas na takie badanie trzeba byc w klinice miedzy 6:30 a 8 rano.....zgroza....a ze moj maz pracuje a ja nie mam prawka to z domu wyjechalismy o 5:30 i wrocilismy przed 8....maz pojechal do pracy, a ja sie nudze...:):)Piszcie, bede podgladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka w swojej stopce ma adres ze zdjeciami malej i ostanie są moje z brzuchem i jeszcze z dlugimi wlosami aneczka niesamowity jest twoj syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa👄 obejrzalam sobie zdjecia.....wygladasz superasnie z tym brzuszkiem, a Patrysia jaka fajna dziewczynka i jaka sliczna:)Dawaj nam zdjecie z krotkimi wlosami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro na weselu zrobie fotki to wrzuce patryska rosnie jak na drozdzach, bardzo lubie swchodzic na ta jej stronke i cofac sie do zdjec jak byla niemowlakiem, po nich wlasnie widac jak urosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa w takim razie czekamy na fotki:) Dziewczynki macie gorace pozdrowienia i usciski od naszej Smerfetki👄🌻. Bidulka nie ma czasu zagladnac , bo caly czas musi zajmowac sie malymi, domem , obiadem....a pomocy niema od nikogo...ale trzyma sie i dobrze sobie radzi, tylko niema czasu na odpoczynek:( Twarda kobitka z niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje dzisiejsze badanie na hormony wyszlo dobrze....wszystkie mam w normie, wiec bardzo sie ciesze:) Dobrej nocki kochane:)Papa😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje dzisiejsze badanie na hormony wyszlo dobrze....wszystkie mam w normie, wiec bardzo sie ciesze:) Dobrej nocki kochane:)Papa😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Myszko🌻 Ciesze się razem z Tobą ze wyniki wyszły dobrze👄 Pozdrawiam:) Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i życzę miłego i udanego weekendu🌻 Buziaczki dla naszych pociech🌻 Głaskanko dla brzuszków🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 madzik255 🌻 🌻 Niech ten cudowny dzień na zawsze zostanie w Waszej pamięci jako najszczęśliwsza chwila a miłość, radość i szczęście niech towarzyszą przez całe Wasze WSPÓLNE ŻYCIE... 🌻 ❤️W maleńkiej obrączce uczuć świat cały, miłość obowiązek i wzniosłe ideały.... Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele - na całe życie włożona w kościele...❤️ 🌻 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA DLA WAS 🌻 Życzy xxmadziaraxx:) Udanego Ślubu i Wesela:),bawcie się dobrze na własnym ślubie i weselu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny madzik to dla ciebie ❤️ Niechaj szlachetność celów związek Wasz opromieni! Niechaj po latach wielu nic szczęścia Waszego nie zmieni! Zdrowie, miłość, dostatek niech w domu Waszym panują! Wesołe dziecięce uśmiechy niech nad tym wszystkim górują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia madzik A kiedy z wiosną miły bocianie przylecisz do nas niespodziewanie, nie omijaj domu Państwa Młodego, ale im przynieś synka małego, a może chętnie przyjęliby córeczkę, przynieś więc raczej zaraz pareczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko bardzo sie ciesze ze wyniki wyszły dobrze ja byłam z chłopakami u polskiego doktora mały ma skaze białkowa i atopowe zapalenie skóry mama sle leki z polski a Rafałkowi wychodza zęby 3 i 4 na raz i od tygodnia ma temperature i płacze w nocy wogóle nie chce spac i nic nie chce jesc ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Madzik🌻 Wspolnej radosci i zrozumienia, Gromadki dzieci i duzego mienia Zaufania,cierpliwosci i duuzooo Milosci, Niech nie zabraknie i nutki zazdrosci A oprocz tego udanego zycia Sily na codzien,mestwa i bliskosci I tak na koniec: Jeszcze raz MILOSCI!!!! WSzystkiego najlepszego na Nowej Drodze Zycia🌻👄 Jolus🌻biedne dzieciaczki:( Mam nadzieje ze szybko to minie:)👄A Ty jak sie masz?? Madziara🌻kiedy tez Wasz szczesliwy dzien nastapi??? Juz chyba coraz blizej co?? Bardzo sie ciesze i nie moge sie doczekac👄 Wszystkie Was sciskam i pozdrawiam👄 ja koncze jesc sniadanie i biore sie za prasowanie, bo na 3 ide do pracy:)Milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) u mnie nic nowego jest ciezko a nawet bardzo czuje ze jestem tykajaca bomba ktora niebawem wybuchnie :( jolanta wyrazy wspolczucia 🌻 xxmadziaraxx bedziesz miala dziecko w domu? kurcze jestem niedoinformowana czy ktos moglby mnie oswiecic?Gratuluje kochana :) Kakusia 24 serdeczne oficjalne gratulacje :) myszka trzymam kciuki za ciebie bardzo bardzo mocno ale ty wiesz o tym :) madzik szczescia milosci i zdrowia i wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia 😘 mala od kilku dni ma regularne kolki wiec musze zredukowac moje menu i obserwowac mala.od godziny 17 do 20-21 prezy sie placze napina szkoda mi jej. pisze tego posta juz godzine i skonczyc nie moge efqa kochana zapracowana ciagle widze jestes trzymaj sie i caluski dla coreczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko jesteś bardzo dzielna... mała może po prostu czuje, że coś niedobrego się dzieje.. takie sytuacje działają na dzieciaki... podziwiam Cię i mocno kibicuję, żebyś znalazła szczęście i spokój :-) madzik najlepszego na nowej drodze życia... napisz nam jak było!!! aneczko fajnie, że wróciłaś... i madziara jest 😘 panimisiowa ale cudny brzunio... aż mi się zachciało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis dziekuje za cieple slowo staram sie nie panikowac przy niej nie krzyczec na dzieci uciekam do osobnego miejsca nosze mala na rekach a ja licze nawet nie pamietam do ilu zeby nie zwariowac ale ile tak dam rade?jak ona slodko teraz zasnela wymeczona biedna dzis kolka dala popalic od 17 do 20 zal mi jej bylo robilam co tylko szlo,z Olivka nie wiedzialam co to znaczy kolka :O dobranoc i kolorowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik - wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia !! mnostwa milosci i szczescia . w kazdym katku po dzieciatku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane to ja kakusia 24 roczek przybyl to i nick zmieniony dziekuje za dobre słowa tez mam nadzieje ze 2 tyg szybko zleca i bedzie wszystko ok. Madzik wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia wiele radosci i szczęścia Myszko super ze wyniki ok to juz kolejn kroczek do szczescia caly czas trzymam mocno kciuki!!! PaniMisiowa suuuuuuuuuper brzuszek tez taki chce...;p Madziara czekamy na zdjecia twojego szkraba Ja wczoraj bylam na mega zakupach wydalam mnostwo kasy ale niunio ubrany od stop do glow bo z przerazeniem stwierdzilam ze z wszystkiego (dosłownie wszystkiego) wyrosł nawet nie wiem kiedy... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusiu ale masz fajnie... niuniuś już poważny facet a tu następne dzieciątko :-) sto lat kochana na te 25 wiosen :-) patinko nawetnie potrafie sobie wyobrazić jak musisz walczyć ze słabością, żeby dzieci jakoś to zniosły... trzymam mocno kciuki... myszeńko myszeńko :-) dbaj o siebie :-) czuję, że to już tak blisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko tak jak mowisz powazny facet jak mu przymierzalam rzeczy to nawet nie wyobrazasz sobie jaki model co chwila sie w lustrze przegladal a mowia ze to dziewczynki wieksze strojnisie ;p;p;p Patinko dzielna z ciebie kobietka i az serce sie kraje jak ta twoja niunia cierpi probowalas jej dawac na ta koleczke taki espumisan dla dzieci czesto pomaga albo cieplych okladzikow na brzuszek??mojemu skarbkowi to pomagalo choc czesto nie mial problemow z brzuszkiem staraj sie malutka czesto na brzuszku klasc i koleczki szybko mina tzrymaj sie kochana mocno i wiem ze sobie poradzisz dla dzieci matki zniosa bradzo duzo!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misowa... czy pani odsypia wesele? ;-) jak było...??? kakusiu faceci przywiązują większą wagę do wyglądu niż my... nie ma się co niuńkowi dziwić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) kakusia klade na brzuszek masuje olivka brzuszek takze cieple oklady suszarka cieple kapiele espumisane gripe water esputicon dzis podaje colief i zxobaczymy to jest na nietolerancje laktozy strasznie drogie bo buteleczka 7 ml kosztuje ok 50 zl ale co sie nie robi . Mala placze buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem, jestem dluzej sobie dzisiaj w łózku poleżalam na weselu bylam do dwunastej bo ja wiecej juz nie daje redy w kazdym razie bylo super byli wszyscy nasi znajomi wiec ekipa byla dobra madzik wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, jak bedziesz miala chwile to dawj fotki patinka wyrwalosci ci zycze kochana, bo wiem jak ci ciężko gramka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do patinka
mojej malej pomoglo noszenie w chuscie typu bebelulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×