Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Idę leżeć, bo małe kopią cały dzień i cała noc i mamusia jest zmęczona, ale poza tym czuje się dobrze. Saro trzymam kciuki mocno za ciebie i za was wszystkie. Monia biedulko wypoczywaj dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za stronki! Uwielbiam oglądać wszelkie ciuszki! Zawsze można coś zwalić! he he EfQa- dla mnie taki płaszczyk to pikuś(nie chwaląc się) to tylko kwestia doboru odpowiedniej tkaniny, no bo ja mam fioła na punkcie projektowania i szycia nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. A suknia też niezła! Zaraz zacznę oglądać. ręka mnie boli, zrobiła mi się taka wielka kulka w miejscu welflonu, no i mówię pielęgniarce, że mi się kroplówka nie leje, a ona, że nic, bo pewnie się ruszam a po 3 godzinach ręka jak dwie i okazało się, że mi się leje ale poza żyłę, bardzo smieszne- uroki szpitala! he he Najwazniejsze, że szefowej nie było. Smerfetko- dziękuję za miłe słowa❤️ I Wam wszystkim za słowa wsparcia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa- nie wywołuj wilka z lasu- tzn nie wspominaj o kolce, nie jest powiedziane, że każde dziecko musi mieć!!!! A kysz! No, a te kropelki co masz to to samo co espumisan, tylko firma inna. Na zaparcia można też małej na brzuszek przykładać ciepłą, namoczoną pieluszkę i dużo kłaść na brzuszku. Ja piłam herbatkę Hippa ułatwiającą trawienie i też pomagała(przez mój pokarm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja sie zle czulam dzis troche lepiej po grzancu:):) a gg to ja mam wlanczone nawet jak nier jestem na kompie:):):0 musze was nadrobic zaraz biore sie za steki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę znaleźć oficjalnej strony! Wszędzie rozsiane te suknie - masz jakiś link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia fajnie jest umiec szyc:P ja nie mam niestety takich zdolnosci:( szkoda bo strasznie lubue fatałaszki..:P madzik 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj misiaczki, gdyby nie ta umiejętność, to ciężko by mi było! Ale ja to po prostu kocham!!! Szykowała mi się kolejna suknia ślubna do uszycia, ale odmówiłam, bo nie wiem ile tu zabawię, a ślub już l styczniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki, Myszko, EfQa, Saro dziękuję za słowa otuchy, dziś mam już lepsze nastawienie. Zarejestrowałam się dzis na to usg, ale łatwo nie było kolejki aż na koniec grudnia, ale powołałam się na lekarza i termin się znalazła na 12 grudnia, bo powiedziałam, że muszę to badanie zrobic w 12tc. Teraz tylko cierpliwie czekać. Saro życzę ci z całego serca ❤️ żeby wam się udało i każdej z was staraczki wy moje kochane 👄 Smerfetko cieszę się że jesteś już w domku, odpoczywaj dużo i może puszczaj maluszkom muzykę relaksacyjną, może poważną to się wsłuchają i może nie będą się tak wierciły he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia czy ja dobrze slysze ze szyjesz suknie:):):0 moze zamowie u ciebie jak ja bede wystepowac w bieli:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh oki to jestesmy umowione :):):):):)musisz miec mocne nerwy zeby takie suknie szyc mnie to by cos trafilo tyle tego materialu jest i jak jeszcze ktos cos wymysla jakies zawijasy to ohoho ja bym podziekowala:):):) mi to sie podobaja taklie baniaste suknie juz sni mi sie wystapienie w bieli:):):) jutro mam nadzioeje ze @ odpusci sobie mnie na 9msc:P:P:P smerfcia dobrze ze juz w domu teraz aby dobrze dbac o siebie:):):0 tak was czytam na raty dziewczyny :):) 😘 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzikto bedziesz miala suknie z prawdziwego zdarzenia!! Monia a z tymi kraglymi az tak zle??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie powiedziałam! Ale wiesz- każda kobieta chce wyglądać pięknie! Raz miałam klientkę w rozmiarze 48,a ona nic tylko obisły gorsecik i jak modelka chce wyglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wrocilam:) Zatrzymalam sie jeszcze u bratowej na kawce....bratowej zrobili w pracy \"Baby Shower\" dostala mnostwo rzeczy dla maluszka....wlasnie bylam obejrzec i pozniej mnie przywiozla a Ona do pracy pojechala....jeszcze 2 tygodnie bedzie pracowac a pozniej juz na zwolnienie....termin ma na poczatek stycznia, wiec jeszcze w Swieta moze urodzic.....fajnie....patrzylam na te wszystkie rzeczy i z jednej strony sie ciesze a z drugiej czulam smutek ze to nie ja....:(:(:(:(:( ale wiem ze i przyjdzie czas na mnie hehehe..... Zrobilam rozczyn do jagodzianek i teraz mam chwilke wolnego:)Widze ze troche sie rozpisalyscie i dobrze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko teraz przyjdzie czas na ciebie:):):0 razem testujemy to napewno nam sie uda:):):) monia wd mnie to czyba ta kobitka powinna poradzic sie ciebie:):) misiaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt Monia ze gorset pomaga:P hehe Myszka nie smuc sie maluszka juz niedlugo bedziesz bawic i to swojego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko napewno nam we dwie sie uda:):):)teraz codziennie w nocy sie budze i tak sobie i tak sama sibie nakrecam ze pewnie jestem ale od dzis mowie ze wole o tym nie myslec zeby sie nie rozczarowac:):) ale ostatnio na wkladce milam tak duzo bialego sluzu taki bialy jak mleko normalnie i gesty ale tego naprawde bylo sporo i aby raz tak mialam moze zpalenie dalo znac o sobie albo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ta borelizoe nieszczesna,jutro jade do Kielc zeby zaczac leczenie,moj gin tym sie nie zajmuje i nie chce mi krzywdy zrobic,oni tam sie znaja wiec beda wiedzieli co robic,wiedzialam ze bede to miec i byc moze to jest przyczyn amojego poronienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku 👄 Madzik ja nie mam zadnego sluzu, wczoraj mialam uczucie mokrosci i myslalam ze to @ nadchodzi.....brzuszek od czasu do czasu pobolewa.....piersi wogule mnie nie bola, az dziwnie bo zawsze przed @ mnie bolaly.....wiec ja @ moge dostac rownie dobrze jutro jak i w czwartek albo w piatek....ale powiem Wam ze wolalabym dostac @ bo boje sie przez te nieszczesne antybiotyki....ahhhhh co ma byc to bedzie..... Kalpeczku bedzie dobrze, wyleczysz te chorobe i bedzie dzidzia niedlugo zobaczysz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpku bedzie dobrze:):)tzreba to soikojnie zniesc a bog to ci wynagrodzi:):) myszko kazda kobieta przechodzi ciaze inaczej mozesz nie miec zadnych objawow i mozesz miec fasolke :):oby ci sie udalo ja to moge jeszcze zaczekac ty masz pierwszenstwo bo masz wiekszy staz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tego samego zdania Kalpku- wierzę, że Cię wyleczą i będzie wreszcie dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc monia 🌻:):0 myszko teraz chcesz @ bo boisz sie po te antybioteyki to pewnie na zlosc nie przyjedzie:):):) misiaczki 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kalpeczku kochany trzymaj sie u mnie już lepiej tylok kaszel meczy uciekam bo zostałam sama mąż w Polsce już pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×