Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Monita ja nie miałam problemów z kupnem... w sumie mogłabym tu sprawdzić ale pregnyl nalezy przechowywać w lodówce więc nawet jakbym kupiła to zanim by do ciebie doszło to pewnie minęłoby kilka dni, a wiadomo, że nie trzymaliby tego lekarstwa w chłodzie... Pochodź po aptekach, albo podzwoń po hurtowniach Dzieki dziewczynki za kciuki TAK BARDZO BYM CHCIAŁA ŻEBY SIĘ UDAŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dorota🌼 kilka dni temu wyszlam z ostrego przeziebienia, leczylam sie domowymi sposobami wiec powiem Ci co mi najbardziej pomoglo.Minowicie 4 zabki czosnku- miazdzysz 2 duze lyzki naturalnego miodu 2 duze lyzki soku z cytryny. Wszystko to dokladnie mieszasz, zalewasz ciepla ( NIE GORACA ) woda ( nie wiecej niz 3/4 kubaska), odstawiasz na kilka godzin pod przykryciem... Syropek najlepiej pic 2-3 razy dziennie po 2 lyzki... nic mnie tak na nogi nie postawilo jak to...i chociaz zapach jest intensywny to mysle, ze warto sprobowac... zycze zdrowka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia🌼 mam jednak nadzieje, ze zaczynasz tydzien w lepszym nastroju :) Duzo optymizmu i odpoczynku zycze!! Patinka🌼 Dziewczyny sa super!! a jak to jest z nimi? Nie bylo zazdrosci o Malutka? Nikolka🌼 trzymam kciuki! teraz najwazniejszy spokoj i pozytywne myslenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa dzięki a jak myślicie ten syropek z tego mniszka to nie zaszkodzi dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wkoncu slonko do nas zajzalo:):) a ja jutro matura ustna z ruskiego 😭. brata malej dzis zaczeli dawac mleko czasami sama zlapie oddech obezki ladnie znikaj mam nadzieje ze bedzie dobrze lekarz powiedzial ze jakby nie porod w domu to mala by samodzielnie oddychala a od wczoraj zaczela ruszac nozkami i raczkami:):) i duzo sika to bardzo dobrze:):) nikolka ja im tylko wytlumaczylam jak ona wczoraj siadla u nas i zaczela jesc cala tabliczke czekolady i jak moja mlodsza siostra chciala kawalek to powiedziala ze nie da jak sie wkurzylam wydaje mi sie ze nie powinna jesc co sie jej podoba tylko to co jets zalecane bo teraz jej mleko jest najwazniejsze dla malej myszko to ja jeszcze troche zanim skocze do dolu tabelki i ujawnie w ktorym cyklu mi sie udalo:):)a jak tam po imprezie:):)a fryzurka?? monita jesli ci sie sny sprawdzaja to ja bym sie bala mojej mamie snil porod i jakies wody tylko nie wiedziala co to znaczy a to byl porod mojej bratowej:( a jak tam twoj maz minela mu goraczka to nie dlugo wielka uczta u ciebie:):0 madziara jak tam po weekendzie gdzie sie podziewasz:):0 patinko jaka juz duza oliwka szok a laura jaka juz panienka slicznosci:) a zakupy ci sie udaly wozek zajebisty przupomnialo mi sie jak moja kuzynka jak stracilam brajanka to mowila zawsze ze sobie kupi rozowy wozek z parasolka noi kupila ale w porownaniu do twojego to wogole bez porownania:):) pani miosiowa a co tam u ciebie nie widac cie na forum:( dorota milo cie slyszec jak tam twoj dzidzius:):)no to maz teraz od brzunia sie nie oderwie a na porod napewno zdazy faceci w takich sprawach i z konca swiata by wrocili aby zdazyc:):):) monia mam nadzieje ze juz utrapienie minelo i dzis masz lepszy dzien:):)juz sobie wyobrazam jak adas wydaje dzwieki:):)hehe kurka mala misiaczki a gdzie ty nam ucieklas:):0 ewelka a co tam u ciebie jak po weekendzie:):) buzka 😘 dla wszystkich:): i fluitki :):) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik255 jak byłam tydzień temu u lekarza to lekarz powiedział że wszystko jest w porządku musiałam mu uwierzyć na słowo bo robił usg ale miala pusty pęcherz i mało ostro było widać mówił że dzidzia mam już raczki i nożki no nóżki to widziałam nie powiem. mój mąż jak rozmawiam z nim przez telefon to nie może się doczekać kiedy maleństwo pojawi się na świecie bo mówi że to tak długo trwa, madzik255 ja trochę się martwię tym że jestem przeziębiona ale ostatnio jak byłam u lekarza to była taka dziewczyna która kasłała smarkała i kichała i tez była w ciąży. mam nadzieję tylko że tym syropkiem z mniszka lekarskiego tj. z mleczu nie zaszkodziłam dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja dziś doiero teraz bo od rana się obijam i korzystam z plusów siedzenia w domku :-) patinko wózek cudny a lalunie... brak słów i oliwka jaka duża!!! 😘 dorotka nie martw się... ja też miałam etap przeziębień, kichania i kasłania i wszystko jest dobrze... ze swoich doświadczeń mogę ci polecić syropek stodal, aerozol do noska euphorbium i rutinoscorbin :-) lilka... co u ciebie? jak nastrój przed podróżą :-) emocje rosną? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie ma was :-( to ja uaktualniam: 😘 STARAJĄCE SIĘ 😘 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................58.... .............13.05.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5...................?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................3....................04-06-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... .........07.05.2009 lulkusia....................24....................13..................23.05.2009 🌻 ZACIĄŻONE 🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................32........................09-07-09 jolanta2..................27.................30........ ................17-07-09 gab2901....................34..............26.................... ..12.08.2009 yourmind...................20...............6.........................16.08.09 Kamila1985.................23..............8.........................??.07.09 akinom24...................24..............11........................30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............15..................... .23.10.2009 aneczka227.................21.............15........................30.09.09 dorota822...................27.............11......................20.11.2009 lilowa.........................27..............9........ ............ .06.12.2009 ❤️ DZIECIACZKI URODZONE ❤️ Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ .. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip......................2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz..................30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...................10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek..................27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś.......................27.04.2009 i jeszcze mój brzunio 32tydzień :-) na domku Lucy pojawiła się słynna linea nigra ;-) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/638b391452a3fc8f.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. Monia sniłam ci sie ?fajnie by bylo gdyby to byla prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis🌼 Oj juz zyje wyjazdem, to fakt :) Jeszcze ciagle cos mam do zalatwienia... no i trzeba zaczac sie pakowac. Nie wiem jakie rzeczy zabrac... ach musze pomyslec. Dzis po pracy mam jeszcze kurs, ale od jutra biore sie za prasowanie, pakowanie,ukladanie ;) Wczoraj mielismy spotkanie w szpitalu z polozna... jestesmy bardzo mile zaskoczeni- poltorej godziny rzeczowej rozmowy w bardzo przyjaznej atmosferze.. rozwiano nasze watpliwosci- poczulam sie duzo bardziej bezpieczna.Pobrali tez krew, zwazyli, zmierzyli itp its I wiesz- my tez wybierzemy sie do szkoly rodzenia.:) Niektore z nich, jak rowniez aquaaerobik sa w ramach ubezpieczenia ;) Mam juz swoja polozna, ktora bedzie sie nami opiekowac w czasie ciazy i porodu jak i po nim- ku mojemu zdziwieniu dostalam do niej numer komorkowy aby pisac lub dzwonic w razie jakichkolwiek watpliwosci :) Tyle nagatywnych opinii slyszalam na temat angielskiej sluzby zdrowia a tu takie pozytywne zaskoczenie :) Oby tylko tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis🌼 i najwazniejsze- Fajny domek ma Twoja Lucy!! :) To i ja sie uaktualnie :) 11 tydzien rozpoczety :) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................58.... .............13.05.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................3........ ............04-06-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... .........07.05.2009 lulkusia....................24....................13.... ..............23.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................32.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................30........ ................17-07-09 gab2901....................34..............26........... ......... ..12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............15............ ......... .23.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............11........... ...........20.11.2009 lilowa.........................27..............10........ ............ .06.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ .. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ................2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ ..........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... .............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ...........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jestem i zyje kochane:) Imprezka udala sie super.....potanczylismy z mezem nawet sporo, ale mnie meczy od kilku dni kaszel, bol gardla, a wczoraj strasznie mnie bolala glowa...dzis juz glowka nie boli , ale kaszel i lekki bol gardla oraz katar zostaly.....biore leki i mam nadzieje ze szybko mi przejdzie:):) Kochane za chwile mozecie wejsc na nasza poczte, wrzuce pare fotek z imprezki:) Buziaki i milego wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane czytam was ale nie mam czasu odpisać! Chcodze do pracy i ledwo zyję :) ale jest ok. mała z niania kochają się na wzajem a to najważniejsze. Lilowa i Madzik gdyby temat nie był az tak powazny to bym sie z was uśmiała! hormony ciążowe wami rządzą kochane :D :D Buzi na zgode bo wam się kłótliwe dzieciaczki urodzą :p :D Monia jak to dobrze ye Adas juy na swiecie a tz wracasy powoli do formz. Jesycye y miesic i bedyie juy bobrye. kurde emilka pisye rayem ye mna przeprazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naciskam klawisze i ona też więc dziwne rzeczy nam wychodzą :) postaram sie zagladać czesciej pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa kobieto :D 100 lat trzymaj sie kurcze widze ze zaczelas ostro z praca :( kurcze czasem ja mysle by isc na part time kurcze jak to po poslku polowa pracy mnie jak pelny etat :) :D nie smiac sie czasem mam zaniki :p a tak wogole to was witam i dziekuje za mile komenatrze co do moich uriskow ale za to kochanych czasem krzycze i sie denerwuje ale kocham je nad zycie ;) a gdzie reszta dziewczyn sie nie odzywa. sara gdzie jestes? jak samopoczucie dzis mialam bardzo busy day ale jutro sie postaram wiecej skrobnac :) dobranoc i buzki dla wszystkich bez wyjatku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej laseczki:) Madzik:) Weekend przeleciał mi szybko,w sobote byłam z koleżanką nad morzem,bo szukałyśmy na sezon pracy w hotelach,wiec cala sobote szukałam pracy i tak nic nie znalazłam,już za późno,ciepło było,ludzie już się opalali i się kapali... a my nie miałyśmy czasu... A Ty jak się czujesz? Glaskanko dla brzusia🌻 Pozdrawiam Was wszystkie🌻👄 Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja wam mowie Dzien dobry i zycze milego dnia :) 🌻 ide szykowac dziewczynki do szkoly Laura ma okropny katar zaraz ja wyklepie zapas husteczek i do szkoly w droge ;) madziara zycze powodzenia w poszukiwaniu pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie cudna pogoda... chce sie zyc!! :) Jeszcze dwa dni i w droge! Dzis czekaja mnie ostatnie zakupy, tym razem jednak tylko dla mnie :) Musze sobie kupic jakies kosmetyki do wykonania slubnego make-upu :) hehe Jutro spozywka, ktora musimy zabrac na droge- sama nie wiem co bedziemy wcinac... na pewno zatrzymamy sie gdzies na posilki, ale ja ostatnio musze cos co dwie godziny wciagnac, inaczej zaczyna mnie mdlic...nie mam pomyslow co zabrac na droge... przychodzi Wam cos do glowy? Przydalaby sie nam lodowka podrozna :) Efqa🌼 nie martw sie- z mojej strony byla to spokojna wymiana zdan... nie ma powodu do niepokoju :) Patinka🌼 a moze sprobuj zrobic Malej ten syropek, ktory podalam tu ostatnio... jest rewelacyjny w takich przypadkach Graminis🌼 jak sie dzis czujecie Dziewczynki? Odpoczywasz? Jak sie czujesz bez pracy? Blogie lenistwo ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temperatura spada :( Ja nie wiem ile ja jeszcze wytrzymam takie rozczarowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka !!! ja upajam się błogim lenistwem... lilka 🌻 jak widać za pracą nie tęsknię ;-) będę później, teraz mykam zrobić śniadanko ;-) swoją drogą najwyższy czas bo Lucy głodna!!! ktoś ma ochotę na wiosenną sałatkę jajeczną??? a właśnie... alutek jeszcze w szpitalu... pawełek waży 1750 a jak przekroczy magiczną dwójkę to ich wypuszczą.. antybiotyki odstawione, inkubator jest już w alutka pokoju :-) trzymajcie kciuki za apetyt maluszka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki i mysle czesto o Alutku i Pawelku!!🌼 :) Nikolka🌼 a ile jeszcze dni do @? W tabelce jest data z marca.... O ile spadla Ci ta tempka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelke: STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................58.... .............13.05.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................3........ ............04-06-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........02.06.2009 lulkusia....................24....................13.... ..............23.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................32.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................30........ ................17-07-09 gab2901....................34..............26........... ......... ..12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............15............ ......... .23.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............11........... ...........20.11.2009 lilowa.........................27..............10....... . ............ .06.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ .. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ................2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ ..........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... .............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ...........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki gdzie się podziewacie,co z Wami? Patinko:) Moze coś jeszcze znajdę,chociaż nie wiem.Śliczne masz te swoje dwie księżniczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK to najpierw uaktualnię moja rubrykę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................25.. . . .. .........25.05.2009 nikolka25...................25..................27.... .............19.05.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................58.... .............13.05.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................8................ 02.06.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................3........ ............04-06-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........02.06.2009 lulkusia....................24....................13.... ..............23.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................32.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................30........ ................17-07-09 gab2901....................34..............26........... ......... ..12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 madzik255.................21..............15............ ......... .23.10.2009 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............11........... ...........20.11.2009 lilowa.........................27..............10....... . ............ .06.12.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilosc cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ .. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ................2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ ..........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... .............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ...........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009 Lilowa przez 3 dni miałam 37,1 wczoraj tempratura spadała o kreskę, dzisiaj o kolejną także mam już tylko 36,9 i znowu jedno wielkie NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka 🌼 A jakie mialas temperatury w pierwszej fazie cyklu? Czy sa ciagle powyzej linii pokrywajacej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×