Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Monia witaj! Podglądałam na poczcie Twoje arcydzieła krawieckie - kobieto Ty się marnujesz z takim talentem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane:) Dziewczynki podpisuje sie pod waszymi wypowiedziami odnosnie Invitro rekami i nogami....niewiem dlaczego ksieza i nie tylko wtracaja sie do tego, jak nie maja o tym zielonego pojecia.....jak slysze w Tv jak mowia o tym to mnie az skreca.....no zobaczymy ...mysle ze nie poddamy sie tak latwo....tutaj w Stanach Invitro kosztuje 15 tys.$, wiec jest bardzo drogie i to za jedna probe.....niewiem czy ubezpieczenie cos pokrywa czy nic.....mysle ze umowimy sie na konsultacje w niedlugim czasie i bedziemy probowac:) Mam nadzieje ze uda nam sie za pierwszym razem:) Jestescie kochane moje drogie, potrzymujecie na duchu i pocieszacie jak umiecie - dziekuje Wam z calego serca za to🌻👄👄👄🌻 wszystkim.....Odezwe sie do Was jutro , a teraz lece nakladac obiadek , bo meza moja wrocila juz z pracy:)Milej nocki i jutro milusiego dnia kochane....a dla dzieciaczkow usciski i caluski👄👄 Papa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Myszko 🌼 wierze ze nam to natura zwroci za ten czas staranek blizniakami albo i trojaczkami :).Machniemy dwojeczke za pierwszym podejsciem :), przy jednym porodzie i tych bolach zyskamy minimum 2 bobasy :D, co ty na to? Sara 🌼 a my mamy zblizone wartosci w tabelce i nawet @ w ten sam dzien :D Graminis 🌼 przesliczna ta twoja Lenka Monia671 🌼 nie marnuj takich umiejetnosci, zrob cos z tym.Myslalas o szyciu i sprzedazy tego w Alegro albo eBay?Bez wychodzenia z domu :D (no tylko paczke nadac na poczcie i to wszystko) Lilowa 🌼 jak sie czuje nasza ciężarówka ? Gab2901 🌼 👄 Za oknem barowa pogoda, a moj budzik wlasnie przypomina mi o kroplach.Ide siknac se do nosa :D i robic kawusie, bo juz jestem dawno po sniadanku.Wstalam juz o 7:00- mam problemy ze spaniem, a to chyba przez te krople.Budze sie ok 2:00 i leze jak kloda do ok 3-4:00 a wstaje o 6-7:00 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry :) :) Myszko🌼 na pewno znajdziecie dobra droge. Asiu🌼 dziekuje za troske. Czujemy sie dobrze. Adasio fika takie koziolki, ze az zebra mi sie wyginaja. Ma Facet sile. Przynajmniej jednak dzis dal mi pospac, bo normalnie robi sobie plac zabaw z mojego brzuchola w srodku nocy.Tata musi mu zawsze przemowic do rozsadku. Gdy uslyszy jego glos, to sie uspokaja :) A jak Ty sie czujesz po tych kropelkach? Monia🌼 moj adres mailowy zobaczysz ,,po wejsciu w nick''. Na naszej klasie tez mozemy pisac. Artykul jak artykul- - wiadomo nie od dzis, ze dzieci to nie tylko sama sielanka.My nie mozemy doczekac sie soboty i wizyty u lekarza. Oby tylko z Malym bylo wszystko dobrze. To bedzie moje ostatnie USG przed porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety lilku no to wielkie wydarzenie!!! pamiętam ,że mojego gina wręcz siłą zmuszałam do tego ostatniego usg a mimo to miałam jeszcze jedno w szpitalu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis🌼 w Polsce jest nieco inaczej. Tutaj nie robi sie tak czesto USG. Uwaza sie, ze jesli ciaza przebiega prawidlowo to nie ma takiej potrzeby a poki co nie zbadano jeszcze jaki wplyw moze miec USG na przyszle zycie dziecka. Tak wiec chodzimy prywatnie, ale na USG przed samym porodem w szpitalu nie mam co liczyc, no chyba ze - odpukac- beda jakies komplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko-jesli masz ubezpieczenie z pracy i jest to firma ktora zatrudnia 51 osob albo wiecej(tzn obejmuje je ubezpieczeniem) to prawo naszego stanu nakazuje wykupywac takie ubezpieczenie ktore pokryje IVF-jest to jeden z tylko kilku stanow w USA ktory ma prawo to nakazujace. Jesli takiego ubezpieczenia nie masz to niestety w wiekszosci przypadkow ubezpiecznie pokrywa diagnostyke prowadzaca do okreslenia przyczyny nieplodnosci ale juz samego leczenia nie.Ale kazda firma jest inna i przed rozpoczeciem calego procesu spotyksz sie w klinice z doradca finansowym i oni sprawdzaja sami i konsultuja to z Toba co ubezpieczenie pokryje a czego nie. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) myszko mam nadzieje że podejmiecie słuszną decyzję trudno doradzać w sprawach religijnych ale patrząc z drugiej strony to tylko wymysły księzy,zawsze uważałam ze oni stworzyli religie pod siebie i tak jak im wygodniej,żeby tylko im dawać :( nie zgłębiałam tej wiedzy ale czy to znaczy że nie moglibyście przyjmować komuni?? nie dostalibyście rozgrzeszenia?? a moze nie mozna by było ochrzcić tego dziecka?? sama nie wiem co gorsze a popatrzcie co księża wyrabiają są gorsi od nas,my przynajmniej w związkach zyjemy jak porządni ludzie a oni zabawiają się z kobietami na boku,mają dzieci,a nie wspomne już o księzach gejach i pedofilac............. szkoda gadać i oni chcę nas strasznie umoralniac,a sami nie powinni stać za ołtarzem! asiu powodzenia ,trzymam kciukasy :):):) liluś super że Adasiek fika koziołki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do in vitro
Jesli jestes wierzaca, to muszisz wiedziec,ze dziecko tp dar, a nie towar w sklepie i nie każdemu musi byc dany z nieznanych nam powodow. Kazdy zarodek to dziecko... No ale nie musicie sie zgadzac ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie ja uwazam ze kazdemu to powinno byc dane i nie uwazam ze in vitro jest zle tylko dobre poniewaz daje nadziej i szanse na bycie matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za pajac to napisal powyzej?Jakis idiota ktory nie przemyśli, a coś na bazgroli.Szkoda gadać.Pewnie następny jebnięty księżulek. Witam dziewczyny Ja mam prawie cale mieszkanko posprzatane juz na weekend. Jem teraz sniadanko bo kropelki trzeba psiknac.A te krople sa na leprze jajeczkowanie i zeby bylo jajeczkowanie :) zle doktorke zrozumialam, a @ ma przyjsc normalnie w terminie :) Myszko 🌼 nie zastanawiaj sie tylko bierz z zycia wszystko co ci daje.Wykorzystaj wszystkie mozliwosci jakie podsowa ci los.Bo kiedys w zyciu bedzies samotna i bedziesz siebie obwiniala za to ze nie sprobowalas, albo bedzies myslec co by bylo gdybys sprobowala, moze bys miala malenstwo.Kto to wie?Moje zdanie jest takie ze powinno sie w zyciu wszystkiego sprobowac i nie ogladac sie w stecz, isc na przod jak blyskawica.A ksieza sie nie rozwijaja onis zatrzymali sie na pewnym etapie, pewnie mysla ze zyla w "oswieceniu".Czy w bibli jest napisane albo zabraniane rozmnazanie......?NIE.... Wrecz przeciwnie, napisane jest idzcie i rozmnazajcie sie...nieznam bibli ale gdzies to slyszalam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... jak zwykle pomarańcza wrzuca swoje 5 groszy... ja nikogo nie potępiam za kierowanie się nauką kościoła... ale nie uważam też, żeby należało potępiać matkę za to że pragnie dziecka... a czasem mam wrażenie, że rozgrzeszona jest ta, co zostawia niemowlę w parku a tą która bardzo pragnie i kocha tą maleńką istotkę do tego stopnia, że decyduje się nawet ma in vitro chcą wręcz wykląć... nie zrozumie ten kto nigdy nie poczuł w serduszku pustki i tęsknoty za dzieckiem... własnym dzieckiem, połączeniem mężą i żony i ich ogromnej miłości :-) ja mam nadzieję, że werbiści ogłoszą Ci kochana dobrą nowinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Melduję się niewyspana, ale szczęśliwa- bo dziś przebiły się Adaśkowi 2 zębolki:-) Co do in vitro, to szkoda się denerwować, jak już mówiłam, nie wierzę, żeby Bóg miał coś przeciw. Kurczę, co innego, gdyby się coś złego z tymi komórkami kombinowało- tzn jakieś kurna mutowanie, czy powielanie , ale wszyscy dobrze wiedzą, że naukowcy kombinują od lat chcąc stworzyc sztuczny zarodek i gówno im z tego wychodzi! Pewnie właśnie dlatego, że dziecko, to cud Boży! Więc jeśli dzięki in vitro rodzą się dzieci, to nie może być w tym nic złego!!! Miałam się nie denerwować... no cóż, ale niech każdy ma swoje zdanie... I niech postępuje zgodnie ze swoim sumieniem. Buziaczki dla Was kochane, jestem w trakcie gotowania obiadku, a taka śpiaca, że mam wrażenie, że zaraz mi głowa spadnie do garnka :D Będę zaglądać! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas sloneczko piekne :) Czekam na przerwe i uciekam na spacerek, doczekac sie nie moge zeby zaczerpnac tego swiezego powietrza. :) Adasko dzis od 5 rana spac mi nie dawal, obudzil mnie kopniakami a ja tak podskoczylam ze i Malz sie przebudzil. No ladnie nam juz czadu daje. My do niego gadamy, ze ma si uspokoic a on dalej swoje. Jak mu popukalam w brzucho, ze juz przegina, ze my przeciez spac chcemy, to on nam odpukal. Girki wklada mi miedzy zebra i zadowolony, ze spac rodzicom nie daje. Teraz za to, gdy mi sie tu jak Moni glowa kiwa ( tylko, ze mi nad klawiatura) to on sobie spi w najlpesze. Kurcze, moze wszystkie Adasie takie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięi moniś ale ze mnie pustak!!! sprawdziłam i mam maila!!! myszeńko!!! sprawdź pocztę proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny myszko myślę że się uda a co do mojego zdania do invitro to jestem jak najbardziej za nikt nie wie co to za ból dla kobiety kiedy nie może mieć dzieci i stara się zajść w ciąże wszystkie metody są dobre u nas pogoda taka sobie Rafałek ma skaze i zaczął pić Nutramigen ale Martynka też piła myślę że bedzie ok i mleko mam za darmo na medicl kart to fajnie bo nie musze płacić a tak to normalnie mały śpi całą noc nie budzi się do jedzenia moge się wyspac pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze- Jolanta- śpi całą noc???? To skarb!!!! Pozdrowionka i buziaczki dla dzieciaków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he ale śpioch :-) lenka też ma skazę... ale jedziemy dalej na cycu... ja dopajam się mlekiem sojowym... ble... choć powiem szczerze że ja też nie mogę narzekać. lenka jak zasypia ok 20.30 to śpi do 4 a czasem do 5 :-) no zdarzają się dni że budzi się o 1 i 3 ale jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta🌼 a jaki byl w czasie ciazy? Tez szalal w nocy? Zastaanwiam sie czy nasz caly czas ma zamiar taki tryb zycia prowadzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane :) Byłam wczoraj u ginekologa. Niestety PCOS. Czy któraś z was wie jak długo to się leczy, żeby były szanse zajść w ciążę?? Prawy jajnik mam niby w miarę ok ale lewy fatalny :( Ryczeć mi się chce. Pomóżcie kochane proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×