Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość Katarzyna 30
Dziękuję za zaproszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_juz_bogata_A_TY
Poszukuję osób chetnych do pracy przez internet, mozesz bardzo dobrze zarobic nie wychodząc z domu (nawet do 2,5 tys na miesiac pracując 2 h dziennie!!!). Ja juz zarabiam, a Ty? jeśli jesteś chętny(a) napisz do mnie maila na adres: kizior508@vp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he :-) ja też bogata... w doświadczenia ;-) jakoś nie wierzę w opowieści o takich zarobkach i takim czasie pracy... przykro mi... pewnie dlatego zostanę bidna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Asiu🌼 popieram Twoje podejscie!! Madra Kobieta z Ciebie! A jak tam autko? Udalo sie sprzedac? bo wiesz- ja tu ciagle kciuki trzymam a Ty znac nie dajesz... Myszko🌼 najwazniejsze, ze wiecie o co chodzi i jest szansa na wyjscie z sytuacji. Mam nadzieje, ze zdecydujecie sie na to!Tyle par jest teraz szczesliwymi rodzicami dzieki nowoczesnej medycynie.Skoro sa takie mozliwosci to trzeba korzystac. Monitko🌼 glowcia do gory!coz, nie moze byc zawsze sielankowo z tymi chlopami. Odpusccie sobie, przytulcie i wytarmoscie. :) Bedzie dobrze. Musisz ciutek wyluzowac. Grameczko🌼 czujemy sie ok. Wiercioch z niego wielki. W sobote jedziemy do lekarza, juz zaczynam sie stresowac. Chcialabym po prostu zeby byl zdrowy i silny. Nic innego sie nie liczy. Katarzyno🌼 witamy! Mam nadzieje, ze bedziesz do nas zagladac i dzielic sie doswiadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daleko musialam kopac za ta tabelka... STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................29.. . . .. ...........23.10.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................32..................60..... ............. kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................12................ ....16.10.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............17.10.09 asia3377..................32....................59.... ................10.10.09 Moni25....................25....................44...... ...............19.10.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............32...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............3............ ........31.05.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Wczoraj miałam okropny problem z wysyłaniem postów, chyba jakaś awaria była... Mam nadzieję, że teraz się normalnie wyśle:-) Myszko- podpisuję się pod wypowiedzami dziewczyn, jeśli masz taką szansę i możliwości, to warto skorzystać żeby mieć upragnione maleństwo, no ale oczywiście decyzja należy do Was! ❤️ Monitko-doskonale Cię rozumiem, seks w którym tylko dominuje myśl, żeby było dziecko, a nie, żeby było fajn ie, to nie seks... Może po prostu musicie trochę odetchnąć! Nie wiń siebie ani męża. Na pewno niedługo przejdą głupie myśli i wszystko wróci do normy! ❤️ Lilka- Ty poważnie z tym szyciem? Podejrzewam, że już przed porodem nie będziesz w Polsce? Bo przesyłki za granicę, raczej się nie opłacają... Skończyłam kurteczkę dla Adasia i wyszła jak miś he he, tzn on w niej tak wygląda, a miała być taka na teraz, a tu taka cieplutka, że jeszcze na nią za wcześnie:-) Kalpeczku- fajnie, że zajrzałaś! Katarzyno- witaj! Pisz, co u ciebie, no i zaczernij nik, żebyśmy wiedziały, że to Ty. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia🌼 pewnie, ze powaznie o tym pisze :) Ja juz w Polsce nie bede ale moge zorientowac sie w cenie przesylek z Polski, poza tym Moja Przyjaciolka z Krakowa bedzie u nas w styczniu, mozliwe tez ze moja Mama. Zawsze to mozna dograc jakos. :) Pokazuj Adasiowa kurteczke :) :) Alez jestem ciekawa Twojego kolejnego dziela :) :) Kochane!! Macie pozdrowienia od Patinki. Biedna nie najlepiej sie czuje wiec rzadko korzysta z komputera ale pozdrawia bardzo serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaczekam
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................29.. . . .. ...........23.10.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................32..................60..... ............. kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................12................ ....16.10.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............17.10.09 asia3377..................32....................59.... ................10.10.09 Moni25....................25....................44...... ...............19.10.09 ajaczekam................24....................7.......................10.10.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............32...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............3............ ........31.05.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaczekam
Witam kochane staraczki :) Od dziś zaczynam starać się z Wami. Może tak będzie łatwiej i raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajaczekam🌼 witamy cieplutko:) Zaczernij wiec nick, zebysmy mialy pewnosc ze nikt sie pod Ciebie nie podszywa. Powiedz nam cos wiecej o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia dawaj kurteczkę!!! może spółkę założymy??? będziesz szyc a ja otworzę sklep internetowy z ciuszkami by Monia!!! hi hi hi :-) lilkuś jak po basenie??? ja jakoś ciągle nie mogę się wybrac!!! ale za półtorej tygodnia idziemy na szczepienie i zapytam czy możemy już małą zabierac :-) w trójkę łątwiej będzie się wybrac!!! witaj kolejna staraczko!!! zaczerniajcie nicki kochane i skok w tabelkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajaczekam- witamy! napisz coś więcej o sobie:-) Patinko- ściskamy Cię mocno❤️ Liluś- a co byś chciała? A ten misiaczek, to taka sobie kurtusia, nic szczególnego, ale ciepła - wysłałam zdjęcie na pocztę :-) Monitko- uśmiechnij się!- skrobnij coś ! ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny myszko przykro mi ale nie poddawaj się w tamtym roku moja koleżanka urodziła dzięki metodzie invitro piękną córeczkę myślę że i tobie się uda buzka dla ciebie witam nową staraczkę pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie szukam ładnego pensjonatu w Zakopanyn może mi któras coś poleci chcemy jechać z dziećmi w styczniu do zakopanego a jedziemy 26 grudnia na miesiąc do Polski szkoda że nie na święta ale były drogie bilety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe kobitki:) razem zawsze lepiej:):):) napiszcie więcej o sobie i czy macie jakieś problemy,czy wiecie dlaczego nie możecie zajść w ciąże?? oglądacie moze M jak miłość ?? ja wczoraj w łózku juz leżałam jak to szło i tam chyba jest jakieś przesycenie z kobietami w ciązy i ubranka i kupno całej wyprawki prawie cały odcinek był z tym wątkiem i to mnie wprawiło znów w zły humor:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitko michał łagoda też miał wczoraj zły humor przez ubranka ;-) ty się nie dołuj tylko wklej sobie ten twój optymistyczny uśmiech i do przodu!!!!!!!!!!! jolanta ja niestety nie pamiętam kiedy ostatnio byłam w zakopanem więc nie pomogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... ja tam nie oglądam tego serialu, nawet nie wiem, kto tam znowu jest w ciąży:D Jolanto- ja też nie pamiętam, kiedy ostatnio tam byłam, z resztą ja tylko na jeden dzień, bo blisko:-) na pewno coś fajnego znajdziecie, tyle, że ceny zabójcze... Obiadek ugotowany, tylko dla siebie nic nie mam... zapewne zaraz Adasiątko da o sobie znać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś gratuluję :-) dla mnie jesteś wielka!!! nie mogę się napatrzeć na te ciuszki, które wyszły spod Twoich rąk!!! i weszłam znów na fotki pyszności z imprezy Różyczki!!! jesteś moim idolem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia🌼 superasna kurtusia!! :) A co ja bym potrzebowala? ciagle mamy do kupienia drugi komplet poscieli do lozeczka, fajne by bylo zeby tez byl z takimi kieszonkami do przewieszania na barierkach. Wiesz o co mi chodzi?Taki przybornik. Rozgladam sie tez za chusta do noszenia Fasola, no i wiadomo- bluzy, kurteczki to zawsze sie przydaje...Szukam tez malego stroju Gwiazdorka, czapa- kurteczka, spodenki- co roku robie sama kartki i wysylam do rodziny i przyjaciol, w tym roku chcialabym zrobic z fotka Malego przebranego za Mikolajka. Jesli jestes zainteresowana, to szczegoly dogadamy mailowo zeby tu Dziewczynkom miejsca nie zajmowac. Jola🌼 bylismy kilka razy w Zakopcu ale niestety nie trafilismy nigdy na pensjonat czy hotel prawdziwie godny polecenia. Ale tak dlugiego widzenia z Rodzinka zazdroszcze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaczekam
Napiszę coś więcej jak tylko wrócę do domku :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) przepraszam że tak mało pisze ale nie chce was ciągle smucić. Jednak czytam na bieżąco:) u nas jakoś leci przyzwyczailiśmy się już do tej sytuacji i do tego że nasz synek nigdy nie trafi do domu. W szpitalu określają go " roślinką" nie słyszy i nie widzi . Przykre to ale co zrobić modle się żeby go bozia zabrała do siebie. Tydzień temu byliśmy oddać krew na genetykę i może coś pod koniec października będziemy wiedzieć. A ja nie zamierzam się poddawać bo wierze że urodzę jeszcze zdrowe dziecko i zamierzam pod koniec roku zacząć starania. Poddam się wszystkim możliwym badaniom zaczynając od 8 tyg na badaniu kosmówki. Mam do was pytanie bo mój mały nie dość że ma gotyckie podniebie to jeszcze teraz stwierdzili że jest też rozszczep nie słyszałyście może o smoczka uspokajających dla dzieci z takim problemem bo do butelki już mam ale nie mogę dostać , szukałam w necie ale nic nie znalazłam.Zapłacę za niego każde pieniądze . Chce żebyście wiedziały że mimo nowych starań nigdy nie zapomnimy o Oskarku zawsze go będziemy odwiedzać i zapewnimy mu wszystko na co zasługuje bo strasznie go kochamy . Monia twoje pomysły na ciuszki są super !!!!!!!!!!!!!!! Mam pytanie gdybym potrzebowała coś uszyć mogę się do Ciebie zwrócić ? Myszko nie smuć się IVF to nie tragedia ważne że jest nadzieja . Pozdrowienia i buziaki dla wszystkich dziewczyn!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab kochana sciskam Was mocno 👄 straszne to jest że nie może nawet zobaczyć swojej mamy :(:(:(ani usłyszeć głosu :( podziwiam cię że tyle siły w tobie brak słów ile przykrości może nas wszystkich spotkać w zyciu...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nbue nic nowego dlatego nie pisze czesto maly rosnie dokucza strasznie i tak mija dzien za dniem \ myszko glowa do gory i warto podejsc do in vitro wazne ze mozecie miec swojego szkraba Monita nie smoc sie kochana to jeden z dolkow ale bedzie lepiej zobaczysz gab takie to smutne pamietaj ze zawsze bedziemy cie wspierac Monia a czy uszylabys mojemu szkrabowi kurteczke na zime i spodenki z takiego sliskiego materialu jak na kombinezony?? podaj mi swoje gg to pogadamy albo nr tel na naszej poczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa 🌼 Autko sprzedane za tyle ile chcialam :) Gab2901 🌼 az ciary mnie przeszly jak przeczytalam twoja wypowieidz, zycze tobie i twojemu oskarkowi duzo zdrowia szczescia i radosci z tego co juz osiagneliscie i ze chociaz sie macie, zycze tez mniej cierpienia a wiecej milosci :) ❤️ 👄 buziak od serca, powodzenia ajaczekam🌼 witam, napisz cos wiecej Monita 🌼 jak tam firanowy szal :) myslisz cos o tym interesie? Monia 🌼 ogladalam na poczcie twoje dziela...przepiekne...masz naprawde talent, piekne te ciuszki. Po tych kroplach do nosa, robilo mi sie niedobrze mialam mdlosci :( hmm ciekawe czy to tak ma byc.zobacze wieczorem czy tez taka reakcja bedzie.Musze je brac 2 razy dziennie(ja biore o 9:00 i 18:00), ale jeszcze nie czuje napiecia ktore zawsze mam przed @.Ale to dopiero jeden raz wiec napewno dostane jutro albo pojutrze.Czulam sie po nich tez dziwnie, bo miala Power(czyli chec zrobienia wszystkiego naraz) i rownoczesnie ziewalam i chcialo mi sie spac.Nie wiem co to było.Zobaczymy czy jutro bedzie to samo. dla wszystkich dziewczyn 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę cały czas asiu ale jakoś z myślenia nic mi nie wychodzi:(:(:( a twoje nowe pomysły superrrrr podobają mi się:):):) fajnie ze autko sprzedane,teraz będziecie sie oglądać za nowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajaczekam
No i jestem :) Nie bardzo wiem co miałabym o sobie napisać. Hmmm.... Tak naprawdę o maleństwie myślę już od dwóch lat i od dwóch lat się nie zabezpieczam. Może to i dobrze, że nie wyszło od razu bo mój związek się posypał, ale poznałam kogoś fantastycznego i od kwietnia tak całkiem poważnie zabrałam się do roboty. Nieregularne @ się ustabilizowały. @ co 28, 29 dni, więc wydawało mi się, że będzie łatwo. Ale nieeeee... :( Po drugiej nieudanej próbie biegiem do apteki po testy owu. Jestem z nimi od czerwca i.... nic. Buuuuu... Pojechałam na wakacje, żeby się odstresować i troszkę zapomnieć i znowu nic. Małpkę miałam 12.09. Tak z ciekawości przebadałam sobie Estradiol, Prolaktynę i Progesteron w 11 dniu cyklu, ale tak szczerze to nie wiem jak zinterpretować wyniki: Estradiol 24,16 pg/ml Prolaktyna 13,88 ng/ml Progesteron 1,3 ng/ml Może któraś z Was wie coś na ten temat?? Obawiam się, że bez pomocy gina nici z moich starań :( gab2901 - jesteś bardzo silna. Podziwiam Cię za to i trzymam kciuki. Kolejna pociecha napewno będzie zdrowiusieńka :** I jeszcze jedno... mam zaczernić a nie potrafię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asieńko my z lenusią też mocno trzymamy kciuki... gab :-( podziwiam cię i tulę mocno... będę się modlic za Waszego Oskarka... nie pamiętam dokładnie skąd jesteście ale pamiętam, że maluszek leżał w Tychach... więc ze Śląska pewnie... gab moja znajoma miała synka, który urodził się z wadą genetyczną, nigdy nic nie powiedział, nie zjadł sam, nie usiadł... umarł jako przedszkolak... kochana im bardzo pomogła pewna fundacja... to adres ich profilu na nk... zajrzyj... http://nasza-klasa.pl/profile/27647564 trzymaj się dzielnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×