Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Monia🌼 nie, nie bylo mnie tu pewnie jeszcze gdy o tym pisalas.Chyba faktycznie nie ma co za bardzo tym sie sugerowac. A jak bylo u reszty Mamusiek? Asiu🌼 pisz jak sie czujesz, bo martwi mnie Twoje milczenie. Sara🌼 a w jakim kierunku sie rozwijasz? Kalpek🌼 a Ty dalej z tymi papierami chodzisz, czy juz w cieplutkim biurze siedzisz? Jutro rano ide do poloznej, oj ciekawa jestem co powie. Mam nadzieje, ze wiesci beda lepsze niz te w sobote bo mnie troche nastraszyla ta lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! U mnie nic ciekawego,poza tym,ze mnie dzis zalało !!!!normalne z reszta... Dzis nie byłam w terenie,bo taki snieg,ze szok,ale juz jutro musze jechac niestety!!!!!!!! Siedze sama,bo mezus w pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia - mikolajek super . powinnas sprzedawac takie cuda - ja tam bym na pewno kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianaka
HEJ1 WITAM WSZYSTKIE STARACZKI I GRATULUJE ZACIAZONYM! Mam wielka prosbe- moze wy mi pomozecie... Staram sie o dzidzi ale bezskutecznie, po kilku probach wybralam sie do gina na monitoring cyklu. Okres w miare regularny ale ostatnio trwal 36 dni.Robilam usg dopochwowe w 22 dniu cyklu i bylo jajo w jajowodzie i tak sie zastanawialam czemu jeszcze nie dotarlo do macicy??? czyki owulka ni wystapila w 14, 15 dc, no nie? No dobra, dostalam potem okresu i w 9dc poszlam na monitoring,ale bylo za wczesnie. W 13dc poszlam znow, a gino mowi, ze nie widzi jajeczka dominujacego i nawet nie zmierzyl i nie mowil ile mm... Powiedzial ze z tego cyklu nic nie bedzie i kazal brac Duphaston od16 do 25 dc na wywolanie @, a w nowym cyklu od 5 dc mam juz brac CLO i przyjsc potem znow na monitoring... Przelknelam gorzka prawde, przystopowalam i wczoraj byl taki fajny, ciagnacy sluz. Dzis lekko bola mnie jajniki (15dc) i sluz nadal jest piekny, rozciagliwy. Zbadalam szyjke i jest uniesiona i miekka... Nic nie czaje... Czyz wiec moglo byc tak ze owulka wystapi za 2,3 dni? Doktor z gory zalozyl ze moj cykl to 28 dni a u mnie sa dluzsze 34-36 dniowe. Czy moze jeszcze powtorzyc monitoring jutro (16dc)? Oczywiscie duphaston mam zaczac od jutra, dlatego nie wiem co mam robic... Ufac doktorowi czy swojemu cialu... Blagam, odpiszcie cos BARDZO PROSZE< WY PEWNIE WIECIE LEPIEJ BO JA MAM JUZ METLIK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lekarz może zakładać długość cyklu??? zresztą termin owulacji jak i termin @ zależy przecież od długości cykli... i to chyba ty wiesz najlepiej jaka ona jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie :) Zapewne nikt mnie tutaj nie pamięta, bo ostatnio zaglądałam jakieś pół roku temu.......... Tak czy owak przeczytałam radosne wiadomości, że LILOWA jest w stanie błogosławionym i chciałam szczerze pogratulować :))) Ja niestety nie mogę zaznać tego szczęścia :( no ale takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dianaka
ja tez mam dlugie cykle 32-36 i u mnie owulacja jest po 17 dc. Duphaston mozesz brac bo on na pewno nie zaszkodzi. Ja nialam bardzo cienkie endometrium ponizej 7 mm a to wyklucza mozliwosc zagniezdzenia sie jajeczka. Ale na pocieszeniu w koncu sie udalo i moj syn ma 2 lata. Zycze powodzenia i sluchaj swojego ciala, bo przeciez Ty znasz je najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo masz rację, przychylam się do twojego zdania!!! hejo mała!!! mam nadzieję, że fasolka lilki wpłynie na to że pojawiać będziesz się częściej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevmila
Czesc Dziewczyny, nie wiem czy oamietacie moj wpis, wkoncu bardzo duzo ludzi tutaj pisze. Kiedys zadawalam tutaj pytanie, ze tez bardzo chcialabym miec dziecko. I wiecie co, wczoraj zrobilam test i sa II kreseczki. Tylko miesiaczke powinnam dostac jutro, test zrobilam wczesniej. Tak strasznie sie boje, ze test sie pomylił, poniewaz mam plamienia. Wczoraj bylam u lekarza, przepisaal mi duphaston. Boze tak strasznie sie boje, zeby z dzidzia wszystko bylo ok:"(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny, Zostawilam wam wiadomosc na poczcie Lilowa 🌼 jak sie czujecie z fasolem :) ? Graminis 🌼 Lenka jest cudowna U mnie ladna pogoda, wiec myje okna, sprzatam. Troszkę mi sie kreci w głowie od rana nie wiem dlaczego :( Od poniedzialku zaczynam robic sobie zastrzyki, dlatego chce gruntownie posprzątać i pogotować rożne dania i pozamrażać, bo lekarz powiedzial ze moge nie byc w stanie od poniedzialku i musze zabezpieczyc sie w tabletki przeciwbolowe.Dlatego musze teraz zrobic duzo gotowych porcji jedzienia, zebysmy nie umarli z glodu od poniedzialku :D Pozdrawiam wac wszystkie dziewczynki i co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................29.. . . .. ...........23.10.09 nicola77..................32....................60.... ................08.11.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................32..................62..... .............10.10.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................12................ ....16.10.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............17.10.09 Moni25....................25....................44...... ...............19.10.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............32...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............7............ ........27.05.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki dodalam nareszcie nowe zdjecia mojego synka na nk wiec jak macie ochote to zapraszam ;p Nevmila nie stresuj sie kochana czasami mozna miec nawet cos co przypomina @ a byc w ciazy te plamienia to prawdopodobnie niedobor progesteronu ale jak jzu dostalas duphaston to jest ok a nerwy tylkio zaszkodza kruszynce ktora rozwija sie w tobie (wkoncu test pokazal 2 krechy) czekaj teraz cierpliwie na pierwsze usg pozdrawiam' Mala kobietko witaj z powrotem Grameczko ten przykurcz moze lekki byc a bioderka moga byc wporzadku tzn staw biodrowy rozwinal sie ok ale miesien sie lekko przykurczyl wiec czesto cwicz zabke nos na biodrze niunie i czesto klac na brzuszku (przymusowa zabka) i bedzie ok i nie denerwuj sie tym buziaki dla Lenki Lilowa moj tez mial byc wielki chlop jak sie rodzil mial miec ok 4 kg a urodzil sie 3200 usg nie jest 100% wskaznikiem myli sie zarowno w jedna jak i druga strone bo oblicza wage poprzez odpowiednie dlugosci a nie rzeczywista mase Monia pozdrowienia dla was Myszko halo gdzie jestes?? Pani misiowa ten sam problem mam ze brakuje czapki na zime a teraz nie mam jak wyjsc na zakupy wiec trzymam kciuki jeszcze za cieple dni Pozdrawiam wszystkie szczegolnie te nie wymienione ale musze uciekac bo niunio wstal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nevmila dbaj o siebie i się nie denerwuj!!! nicola dzięki 😘 tak kakusiu staw biodrowy jest w porządku tylko ten przykurcz mięśnia... żabkujemy sobie, pieluchujemy i czekamy na wizytę kontrolną!!! postraszył mnie, że jak przykurcz nie ustąpi to mała dostanie poduchę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevmila
dziekuje Wam serdecznie, ze mnie wspieracie- jestescie kochane. Moze jestem niedowiarkiem, zrobilam jeszcze dzisiaj 2 test- tez wyszedl pozytywnie. Wiec chyba to musi byc to:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym bardziej się oszczędzaj!!! w tę stronę testy raczej się nie mylą :-) dbaj o małą fasolkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko ustapi ustapi nie martw sie a dodatkowo pomasuj chwile delikatnie miesnie na udzie malutkiej wtedy latwiej bedzie sie rozciagal :) Nevmila zaczern sobie nik i napisz wiecej o sobie i nie martw sie bo dzidzius nie chce miec zmartwionej mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z kakusią... szczęśliwa mam to szczęśliwe dziecko!!! ale paskudna pogoda, wyjść się z domu nie chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramka ucaluj maluszka w oba policzki :) u nas tez byl problem i ortopade zalcil pieluche ortopedyczną , jak ją zobaczylismy to sie poplakalam fakt, zalecenia zakladania byalo tylko na noc ale i jak dla mnie bylo za dlugo w dzien pieluchowalam ja dośc czesto i na nasteonej wizycie juz bylo wszystko książkowo kakusia ale wielkiego masz faceta w domu!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevmila
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................29.. . . .. ...........23.10.09 nicola77..................32....................60.... ................08.11.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................32..................62..... .............10.10.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................12................ ....16.10.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............17.10.09 Moni25....................25....................44...... ...............19.10.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............32...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............7............ ........27.05.10 nevmila......................23...............4.....................25.06.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevmila
dziekuje, ze przyjełyscie mnie do swojego grona. wkeilam tabelke:))), dzisiaj czeka mnie ciezka rozmowa z rodzicami mojego D. ale moje kochanie sie bardzo Cieszy. 3majcie za mnie kciuki:)))buziole:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nevmila🌼 gratulacje!! dbaj o siebie! Odpoczywaj teraz- zwlaszcza przez te pierwsze dni! Malakobitko🌼 pamietam Cie i milo mi, ze Ty o mnie pamietasz. Dzieki :) :) Ja tez przestawalam wierzyc, ze pewnego dnia nam sie uda, a dzis zostaly nam 52 dni do wyznaczonej daty porodu :) Co u Ciebie?Chodzisz do lekarza? Na jakim etapie jestescie w starankach? Strasznie dzis senna jestem. U poloznej mialam cisnienie 85/ 45 za to Fasol fika caly czas. Chyba wysysa ze mnie cala ta energie. Pozdrawiam Wszystkie i Kazda z Osobna! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nevmila🌼 skoro ciezka ta rozmowa, to moze przesuniecie ja chociaz o kilka dni?? Postaraj sie teraz unikac stresow, zwlaszcza na poczatku- w dniach spodziewanej miesiaczki. Pozwol Fasolce dobrze sie zagniezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Madzik !!!! 🌼🌼🌼 Nevmila gratulacje, chyba przechwyciłaś brzuszek Madzik 👄 Lilowa jestem na studiach ekonomicznych, a konkretnie na rachunkowości (mam nadzieję, że przebrnę jeszcze przez te 2 lata...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam tą nieszczęsną tabelkę..... 🌼STARAJĄCE SIĘ🌼 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................29.. . . .. ...........23.10.09 nicola77..................32....................60.... ................08.11.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................32..................63..... .............106.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................12................ ....16.10.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............17.10.09 Moni25....................25....................44...... ...............19.10.09 ❤️ZACIĄŻONE❤️ Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............32...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............7............ ........27.05.10 nevmila......................23...............4......... ............25.06.10 👄DZIECIACZKI URODZONE👄 Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz, bo przecież się zestarzałam o rok i coś nawywijałam jeśli chodzi o kolejne spotkanie z czerwoną @ 🌼STARAJĄCE SIĘ🌼 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................29.. . . .. ...........23.10.09 nicola77..................32....................60.... ................08.11.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................12................ ....16.10.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............17.10.09 Moni25....................25....................44...... ...............19.10.09 👄ZACIĄŻONE👄 Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............32...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............7............ ........27.05.10 nevmila......................23...............4......... ............25.06.10 ❤️DZIECIACZKI URODZONE❤️ Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09 Mam nadzieję, że nikt mnie nie zlinczuję z powodu dwóch wklejonych tabelek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! madzik- gratuluję!!!! Monia- jestem pełna podziwu dla Twoich dzieł!!!! ja to muszę się zmuszać żeby dziurke zaszyć czy guzik przyszyć....tak bym chciała mieć taki talent!!! wykorzystaj to i zrób z tego interes!! lilka- jak samopoczucie?? dziękuj fasolowi, że do tej chwili dał Ci prowadzić tak intensywny tryb życia!! teraz troche wyluzuj, żeby Adaś się nie zezłościł i nie zechciał wyskoczyć przed czasem;) a co do pogody- to zaraz na poczte wyślę fotki zrobione wczoraj o 23 z okna sypialni;) tak nas zasypało że od 15 nie było prądu do 23, brak zasięgu w telefonach- totalne odciecie od świata... dziwne uczucie...dobrze że tak krótko to trwało u mnie bez zmian- co widać w tabelce... to juz 13 cykl.. może 13 będzie dla mnie szczęśliwa;) nevmila- gratuluję fasolinki!! uważaj na siebie!! STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Myszka24/USA............26..................29.. . . .. ...........23.10.09 nicola77..................32....................60.... ................08.11.09 nikolka25...................25..................29.... .............. misiaczki....................23.................44... ................ Sara76.......................33..................63..... .............06.11.09 kalpek........................22.................31 .................. EwelkaO /Kraków.........28................13................ ....16.11.09 silnaaa.......................32..................7... ..................29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............17.10.09 Moni25....................25....................44...... ...............19.10.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 lilowa.........................28..............32...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 dressmaker-84.............25...............7............ ........27.05.10 nevmila......................23...............4......... ............25.06.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×