Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

hej dziewczyny patinko sama nie wiem co mam powiedziec nie wiedzą skąd to krwawienie dziwne ja czuje się dobrze zaczynam 23 tydzien mały kopie jak szalony wczoraj przyjechała do mnie siorka wieczorem i mówi że robiła test i wyszły dwie kreski pamiętacie ona poroniła w sierpniu dałam jej luteine pod język i kazałam jaj brać po jednej tabletce żeby jajeczko się dobrze zagniezdziło bardzo się cieszę razem bedziemy miec maludy z tym że ja juz 3 a ona pierwsze pozdrawiam was zapomniałam jutro idziemy na kolacje z okazji 5 rocznicy ślubu która przypada na 02 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny :) dzis u mnie troszke wiosennego deszczu zawitalo :) zuzia mi zasypia wiec skrobne pare slow do was :):0 aaaaa zapomnialabym moja zuzia ma wiotkosc krtani kiedys wam pisalam ze tak mi charczy i ze lekarze twierdza ze zdrowa jest a teraz poszlam prywatnie i powiedzial ze to wiotkosc krtani i ze to samo przechodzi wy tez tak mieliscie ze swoimi maluchami??? jolanta ciesze sie ze do siostry los sie usmiechnal :) monita mam nadzieje ze to objawy zagniezdzenia twojej fasolki :):) patinko a nie robili ci zadnych badan?? pamietam ze ja tez mialam takie krwawienia i u mnie wtedy bylo odklejanie sie lozyska i byla tez infekcja ale maialm tez jak ty i tez mowili mi ze wody z krwia leca :( mam nadzieje ze dotrzymasz z dzidzia do konca a to zly falszywy alarm:) lillann jestem cichutkiej nadziei ze to fasol siedzi u ciebie :) jutro mam nurodzinki szwagra i tort siedzi w piekarniku wiec leceeeeeeeeeeeeeee bo cos go czuc :P:P 😘 jeszcze was nawiedze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki!!! Doczytałam Was mniej więcej. Nie było mnie, ale jestem usprawiedliwiona. Napiszę tylko tyle, że miałam podejrzenie o nowotwór. Teraz już jest ok, diagnoza była błędna. Ostatnie tygodnie były dla mnie okropne, ale nie hcę do tego wracać... Patinko- rany boskie- zatkało mnie:( Będę się modlić, żeby z dzidzią było ok!!!! Monitko- trzymam kciuki, jej -jakie to trudne ... Sama nie wiem co mam napisać na pocieszenie... Wiem, że kiedy byłam załamana, to nie chciałam słuchać żadnych pocieszających słów... Kochane- tulę Was mocno!!!!!!!!!!!!!!!!👄👄👄 Liluś- nie mam żadnego maila od Ciebie:( Może coś mi wykasowali, bo dawno skrzynki nie odwiedzałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki!!! Doczytałam Was mniej więcej. Nie było mnie, ale jestem usprawiedliwiona. Napiszę tylko tyle, że miałam podejrzenie o nowotwór. Teraz już jest ok, diagnoza była błędna. Ostatnie tygodnie były dla mnie okropne, ale nie hcę do tego wracać... Patinko- rany boskie- zatkało mnie:( Będę się modlić, żeby z dzidzią było ok!!!! Monitko- trzymam kciuki, jej -jakie to trudne ... Sama nie wiem co mam napisać na pocieszenie... Wiem, że kiedy byłam załamana, to nie chciałam słuchać żadnych pocieszających słów... Kochane- tulę Was mocno!!!!!!!!!!!!!!!!👄👄👄 Liluś- nie mam żadnego maila od Ciebie:( Może coś mi wykasowali, bo dawno skrzynki nie odwiedzałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam tylko na chwile... Patinko🌼 jak sie czujesz? Moniu🌼 martwilam sie o Ciebie... wyslalam maila jeszcze raz dzis. Czy dotarl? Kierowalam go tak jak wspominalas- na interie... dziwne. Daj znac prosze. Uciekam Kobietki kochane... sporo pracy mam. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witam w niedzielę jak po zmianie czasu my wczoraj byliśmy na kolacji z okazji naszej rocznicy slubu było miło a tak się najadłam u nas pogoda ładna nie pada swieci sobie delikatnie słoneczko dzieci zdrowe pozdrawiam was pa miłej niedzieli dla was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki chyba wszystkie odpoczywacie:):):) moniu dobrze że już wszystko za tobą i diagnoza okazała się błędna,bo zdrowie najważniejsze! całuski dla ciebie i dzieciaczków👄 patinko i jak dziś?przeszło ci już to krwawienie?mam nadzieję że wszystko dobrze👄 madzik niestety nie orientuje się w tym temacie,pierwszy raz słyszę że coś takiego może u dzieci wystąpić,dobrze że poszłaś prywatnie bo przynajmniej wiesz co się dzieje a tak to może cały czas myślałaś że mała chora na gardełko jest a szkoda dziecko syropami faszerować a ja to chyba zaraz oszaleje!!!! od piątku boli mnie podbrzusze i jajniki jak na @ a tej wredoty nie ma,cały czas sprawdzam,już nie wiem co robić o tescie nawet nie myślę,wolę jeszcze chociaż parę godzin złudzeniami pożyć,bo czuję że chyba w końcu przyjdzie @ :(:(:(:( życzę miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik255 dziewczyny dzis u mnie troszke wiosennego deszczu zawitalo zuzia mi zasypia wiec skrobne pare slow do was :0 aaaaa zapomnialabym moja zuzia ma wiotkosc krtani kiedys wam pisalam ze tak mi charczy i ze lekarze twierdza ze zdrowa jest a teraz poszlam prywatnie i powiedzial ze to wiotkosc krtani i ze to samo przechodzi wy tez tak mieliscie ze swoimi maluchami??? jolanta ciesze sie ze do siostry los sie usmiechnal monita mam nadzieje ze to objawy zagniezdzenia twojej fasolki patinko a nie robili ci zadnych badan?? pamietam ze ja tez mialam takie krwawienia i u mnie wtedy bylo odklejanie sie lozyska i byla tez infekcja ale maialm tez jak ty i tez mowili mi ze wody z krwia leca mam nadzieje ze dotrzymasz z dzidzia do konca a to zly falszywy alarm lillann jestem cichutkiej nadziei ze to fasol siedzi u ciebie jutro mam nurodzinki szwagra i tort siedzi w piekarniku wiec leceeeeeeeeeeeeeee bo cos go czuc jeszcze was nawiedze Madzik....dzieki...ja tez jestem cichutkiej nadzieji,że jakas fasoleńka kiełkuje.....chociaż nie sądze-zawsze jednak lepiej miło się zaskoczyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madzik
chyba coś Ci się nicki pomylily... czy to moze jakies rozdwojenie jazni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny swieciliscie dzis palemke :):) ja chcialam z zuzia dzis isc do kosciolka ale nie dalam rady bo do kosciola mamy 5 km i nie chcialam wozka wpychac do auta:P zuzia juz spi chce sprzedac moj wozek szkoda mi go troche bo praktycznie wcale byl nie uzywany ale spacerowka mi nie pasuje i chcialabym miec inna taka co zmiesci mi bagaznik:):) lillann dlaczego skopiowalas moj post?/ czy cos z nim nie tak?? :):0 licze razem z toba na twoje dwie kreseczki :):):0 😘 monia nie mysl tak o tym bo wiem sama po sobie ze zwariowac mozna :) 😘 monia671 ciesze sie ze jestes zdrowiusienka :) 😘 😘 dla was!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Ja tylko na chwile, bo juz pozno i lece pod prysznic zaraz i spac...rano niestety do pracy:(:(a po Wielkanocy zaczynam prace w nowej resteuracji na pelny etat, wiec pewnie 6 dni w tygodniu w tym weekend....przynajmniej nie bede tyle myslec o dziecku.....pare dni temu moja bosowa oznajmila mi ze jest w ciazy...maja coreczke ktora skonczyla 4 latka w grudniu i o drugie dziecko starali sie 3 miesiace....juz tydzien przed terminem @ czula ze jest w ciazy, zrobila test dzien przed @ wieczorem i zaraz do mnie zadzwonila.....bylam w tym czasie w sklepie wiec sie nie rozkleilam, ale po przyjsciu do domu to sie wyryczalam:(:( Grameczk w sprawie Invitro nasze zdanie sie nie zmienilo - nie bedziemy podchodzic do tego zabiegu.... W czerwcu bede chciala sie umowic jeszcze na laparoskopie mojego jajowodu i to bedzie ostatni krok jaki nam zostal do sprawdzenia....jezeli nie uda sie go udroznic to bedzie koniec naszego leczenia.....bedziemy czekac na cud , godzac sie ze nie dane jest nam byc rodzicami:(:( Wiec kochane chce wypisac sie z tabelki bo tylko zawalam miejsce, a narazie i tak nie spadne do drugiej czyli ciazowej....postaram sie zagladnac od czasu do czasu.... Patinko-jestem z Toba i uwazaj na siebie👄 Wszystkie Was mocno sciskam i pamietam o Was wszystkich...Przesylam slodkie buziaki👄Papa🖐️ 👄STARAJĄCE SIĘ👄 Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................67.................07.03.10 kalpek....................... 22.................31................. EwelkaO /Kraków........ . 28.................17.................17.03.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.03.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? PaniMisiowa................. 29..................2..................31.01.10 mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 🌻ZACIĄŻONE🌻 Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................20..... ............01.08.10 patinka26...................27..................13...... ............07.09.10 ❤️DZIECIACZKI URODZONE❤️ Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 22..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................????................Emilka .........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeńko... nie wypisuj się!!! :-( zaglądaj a w tabelce będziesz jak w poczekalni na dzidziu :-) straszne to, że nas tak mało i że tak pusto... :-( ja u teściów jestem do świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko zostan z nami !!!! na kazdego przyjdzie czas zeby zostac rodzicem na ciebie napewno tez tylko troszke pozniej :):):0 gramka to bedziesz pichcic z tesciowa tego roku :):):) ja dzis posiedzialam troszke z zuzia na dworku :):0 a reszta dziewczyn gdzie??? juz was pochlonelo sprzatanie przed swietami :):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko zostan z nami !!!! na kazdego przyjdzie czas zeby zostac rodzicem na ciebie napewno tez tylko troszke pozniej :):):0 gramka to bedziesz pichcic z tesciowa tego roku :):):) ja dzis posiedzialam troszke z zuzia na dworku :):0 a reszta dziewczyn gdzie??? juz was pochlonelo sprzatanie przed swietami :):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewwczyny myszko to fajnie tylko nie przemęczaj się zmieniam jeszcze tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick..........................Wiek.........Ilość cykli......Data następnej @ nikolka25.................... 25.................29................. misiaczki.................... 23.................44................. Sara76...................... 33.................67.................07.03.10 kalpek....................... 22.................31................. EwelkaO /Kraków........ . 28.................17.................17.03.10 silnaaa....................... 32..................7..................??????????? monita30.................... 34........długo + 9 z clo.......... 28.03.10 Moni25....................... 25.................46..................?????????? PaniMisiowa................. 29..................2..................31.01.10 mała kobitka................ 31.................30..................brak Wasabi81.................... 28..................1..................??????????? Izulaaa85.................... 24..................1...................?????????? megan26......................27..................2...... .............27.02.10 ZACIĄŻONE Nick.........................Wiek........Tydzień ciąży........Data porodu dressmaker-84.............25.................12......... ........29.05.10 nevmila......................23...................9..... ............25.06.10 nicola77.....................32..................15..... ............21.07.10 jolanta2.....................29..................23..... ............01.08.10 patinka26...................27..................13...... ............07.09.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick..............Waga po urodzeniu.......Imię..........Data urodzenia Fiolek....................???..................Maja .........02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna .....28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja .....21.12.07 Obca....................???..................Kubuś .........01.07.08 Kakusia 22..............3200..............Kacper ....... 19.07.08 EwQa....................????................Emilka .........30.10.08 Patinka26..............3230..........Olivia Hatice .....19.11.08 Smerfetka29...........????..........Gabryś,Nikodem .. 31.12.08 asiunia27...............????.................Filip ...........02.01.09 Olawd...................3340...............Tymoteusz ...30.01.09 kkinia30................????.................Daniel .........10.02.09 alutek29...............1600................Pawełek ......27.04.09 Monia671..............3500................Adaś ...........27.04.09 Graminis.................????................Lenka .........15.07.09 Jolanta2...............4410................Rafałek ........23.07.09 Gab2901...............2530................Oskar ..........07.08.09 madzik ................2750.................Zuzia ..........13.10.09 lilowa ................. 4100.................Adaś ...........09.12.09 rusaczek .............3100...............Bartosz..........02.12.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
myszka ma racje-jestescie beznadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
myszka ma racje-jestescie beznadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja to sprzątam na raty bo nie bardzo moge robić wszystko od razu staram sie jak najwiecej byc z malą na dworze bo sie tak przyjemnie zrobilo widze, że pomarańczki czuwaja i wszystko wyłapują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Misiowa to po troszku rób porządki .. No pogoda sliczna jest :) Monitko i jak nie ma @?trzymam kciuki!!!!!!!!!!!! Patinko ja przeczytałam Twoja wypowiedz to zatkało mnie na maksa:( Gramka co robisz ? Monia Ty juz wiesz co ja mysle,super,ze jednak to nie to swiństwo!!!!! Myszka nie odchodz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo a jednak jesteście... ja już mam chatkę wysprzątaną... musiałam to zrobić tydzień temu bo teraz to ja się u teściów obijam ;-) patinko przerażający opis ale mam nadzieję, że wracasz do sił i że maluszek zdrowiuśki!!! monia... a ja się cholernie cieszę, że zdrowa jesteś... :-) monitko daj znaczka.... kalpeczku a ty w pracy???? :-) pani misiowa!!! bez pośpiechu oszczędzaj siły!!! robota nie zająć... korzystajcie ze słonka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka ja w pracy...a taka pogoda... Ja nie ruszone nic jeszcze.... Monitko odezwij sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌼 Ja tak na chwilkę tylko - chciałam się z Wami wszystkimi przywitać :) BHcg spadła mi ostatnio z 600 na 50 więc się ucieszyłam. Zastanawiam się czy w ogóle jest sens jechać do szpitala na kontrolną wizytę......... Pozdrawiam Was wszystkie gorąco - ale dziś pięknie za oknem :) ❤️ 🌼 :classic_cool: ❤️ 🌼 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Myszko 🌼 trzymam wiec kciuki za powodzenie zabiegu w czerwcu. Kochana, a czy nie zastanawialiscie sie nad adopcja? Tyle cudnych dzieciaczkow czeka na odrobine milosci.Nie powiedziane przeciez, ze nie uda sie tez Tobie w tym czasie zajsc w ciaze...wiele malzenstw, ktore adoptowalo dzieci doczekalo sie tez swoich pociech. Dziewczyny, powiem Wam szczerze, ze jesli tylko Bozia da nam zdrowie na to zeby utrzymac wieksza rodzinke, to my bardzo chcielibysmy zaadoptowac dziecko. W czasie staranek tez o tym myslelismy. Znamy kilka par ktore zdecydowaly sie na ten krok i sa wspanialymi szczesliwymi Rodzinami. U nas przygotowania do swiat pelna para. Chcialabym miec juz wiekszosc jedzonka gotowa na sobote rano bo przyjezdzaja do nas na swieta goscie z drugiego kranca Wlk. Brytanii. Mamy nadzieje, ze pogoda nam dopisze. Ustalilismy tez date wyjazdu do Polski. Wyjezdzamy 24 kwietnia i wracamy do domciu 10 maja. Czekaja nas wiec male wakacje z rodzinka. Przedstawimy im wreszcie naszego Adasia i 1 maja ochrzcimy go. Chcielismy tutaj to zrobic jednak chrzestni nie moga teraz wziac urlopu i przyjechac do nas na kilka dni.Wybieramy sie tez z Adasiem na 3 dni do Łeby. :) Ide po herbacie... czy ktoras ma ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Jestem! Liluś- juz dostałam maila, Adaś śpi, mam nadzieję, ze zdążę zaraz Ci odpisać! Mała kobietko- nie zaszkodzi jechać na kontrolę- zdrówko najważniejsze! Kalpeczku👄 Myszko👄 nie zapominaj o nas! Monitko- błagam odezwij się, nie chcę myśleć o najgorszym, ale jeśli ta @ nie przyszła, to daj znaczka!!!!!!! Pani Misiowa- masz już jakieś konkretne wyniki? Dostałaś jakieś leki? Uważaj kochana na siebie!!! U mnie po staremu, denerwuję sie , bo w piątek jedziemy do teściowej- jak ja tam nie lubię być :( Ale wiadomo- mąż też chce do swej rodzinki. W tym roku nie szaleję z przygotowaniami, z kaską marnie, a poza tym nie ma dla kogo. Adaśko pięknie śmiga- za miesiąc pierwsze urodzinki... Czas zapierdziela okrutnie! Ciekawe co u Alutka? Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LillAnn1 to dopisz się do tabelki, musisz ją skopiować a potem się wpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Wczoraj chcialam napisac, ale caly czas mi posty zzeralo i sie wkurzylam i wylaczylam kompa... Jak zwykle pomaranczki nie spia , ale zostawiam to bez komentarza;););) Ja od Was nie odchodze tylko wypisuje sie z tabelki, :)jestescie kochane moimi przyjacioleczkami i moja podpora w trudnych dla mnie chwilach i za to Wam dziekuje👄 Bede do Was zagladac w miare mozliwosci i nie zapominajcie ze o Was wszystkich pamietam i tesknie .....Lece poskladac pranko i do nastepnego razu.....odezwe sie napewno przed Swietami do Was:):) Buziaki👄sciskam Was i dzieciaczki:)Pa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×