Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Witam kobitki :) 🌼 Pewnie dzisiaj nic mądrego nie napiszę, bo łeb mnie boli cały dzionek LillAnn1 - co do dnia badań to miałam je robione w 2 d.c - możesz zrobić w 3 d.c. (tak zalecają) Co do miejsca ich wykonania - wszędzie tam gdzie jest laboratorium ;) - może to być zarówno przychodnia lekarska, szpital jak i prywatna klinika - dowolnie ;) Natomiast koszt zależy od miejsca ich wykonania - cenniki są bardzo różne więc musisz sama się zorientować (mniej więcej od ok. 20 -30 zł za jedno badanie). Podaję przykładowy cennik z Clinica - Medica w Gdyni: Hormony - Cennik CENNIK Lp. Nazwa Cena PLN 1ACTH - pobrać na EDTA - osocze47 2Dehydroepiandrosteron DHEA-S - surowica45 3Estradiol E2 - surowica20 4Estriol E3 - surowica25 5Estrogeny w moczu - dobowa zbiórka21 6Folitropina FSH - surowica20 7Gonadotropina kosm. HCG całkow. - surowica25 8Gonadotropina kosm. ?-HCG - surowica30 9Hormon wzrostu HGH - osocze40 10Insulina - surowica32 11Kortizol - osocze30 12Kwas wanilinomigdałowy VMA - mocz z doby30 13Kwas 5-OH indolooctowy HIAA - mocz z doby55 14Laktegen łożyskowy hPL - surowica30 15Luteotropina LH - surowica20 16Parathormon PTH - osocze50 17Peptyd C - surowica37 18Progesteron - surowica25 19Prolaktyna PRL - surowica20 20Testosteron TST - surowica25 21T3 - trójjodotyronina całkowita - surowica16 22fT3 - trójjodotyronina wolna - surowica18 23T4 - tyroksyna całkowita - surowica16 24fT4 - tyroksyna wolna - surowica18 25TSH - tyreotropowy hormon - surowica18 2617 OH progesteron w moczu z doby50 2717 ketosterydy w moczu z doby45 2817 hydroksykortykosterydy w moczu z doby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx - 🌼 a mogę zapytać jakie sobie robiłaś badania? Ja szukam u siebie przyczyny c.p. :( choć i tak pewnie się nie dowiem, jednak pomyślałam, że zrobię sobie badania właśnie na wirusy/bakterie - czytałam, że chlamydia również może mieć znaczenie w tej kwestii a przed przystąpieniem do inseminacji nie miałam żadnych badań, nawet na czystość pochwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i d... z pisania ..... najpierw mały mocno i dluuugo protestowal przed zasnieciem a teraz jako ze komp stoi w biurze nie moge nic juz pisac bo tu spi jeden z pracownikow no i on chce spac.. bleee postaram sie jutro odezwac ok 11ej jak maly pojdzie spac - pod warunkiem ze oczywiscie pracownicy mi pozwola .. sorki ze tak pisze chaotycznie ale padam na pysk. zapierdziel od 7rano po 10-12 godz. nie mam czasu sie po dupce podrapac 😠 nawet jak ludzie pojda juz do domu to mi zostaje robota papierkowa a jak zawale 2-3 dni to pozniej siedze po kilka godzin i mnie cos trafia . chcemy z mężem drugiego bąbla ale nawet nie mamy sily na przyjemnosci - nam lozko kojarzy sie tylko z tym aby sie choc troche wyspac przed kolejnym dniem :-( pamietam o was i nawet dosc czesto zagladam ale mam tyle zaleglosci ze nie ma szans na nadrobienie ich . trzymam kciuki za kolejne przyszle fasolcie , za te juz w brzuszkach i buziaki dla mamusiek i ch maluszkow !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała kobitka:) No czystość pochwy.A co nie miałaś żadnych badan do robienia przed Ins.? Czystosc jest wazna,wiec zanim przystapie do Ins. to musze miec tam czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd - bidulko, nie wyobrażam sobie pracować codziennie po 10-12 godzin. Rzeczywiście ciężko tu myśleć jeszcze o przyjemnościach... nic tylko coś wszamać, myjku i do łózia spać. Trzymaj się cieplutko - więcej czasu i wypoczynku Ci życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx - tak ,wiem kochana ale nigdy mi tego jakoś gin. nie zlecał - hmmmm Jedynie badanie na czystość pochwy miałam robioną przed zabiegiem drożności jajowodów ale nie ukrywam, że za każdym podejściem do IUI (a było ich razy 2) myślałam nad tym badaniem jednak ufałam swojemu gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrob sobie jeszcze raz czystość pochwy i posiew z pochwy,w mojej klinice gdzie sie lecze to jest wazne, i badania sa wazne do ins. 2 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenne działania :-) super!!! fajnie was czytać!!! :-) ale dziś puściuchno... ja zaraz nastawiam pranko i ruszam na zakupy... później jakieś okno, nastęone pranko... i powoli pakowanko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów dzisiaj o 8:00 37,1 albo ten termometr się zaciął albo ja juz nie wiem..Wczoraj mnie tak bolał prawy jajnik jak przed @ ale jakąś godz.Nawet myślałam,że dostałam @ ale jednak nie i jest za wcześnie dopiero dzisiaj 25 dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów dzisiaj o 8:00 37,1 albo ten termometr się zaciął albo ja juz nie wiem..Wczoraj mnie tak bolał prawy jajnik jak przed @ ale jakąś godz.Nawet myślałam,że dostałam @ ale jednak nie i jest za wcześnie dopiero dzisiaj 25 dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów dzisiaj o 8:00 37,1 albo ten termometr się zaciął albo ja juz nie wiem..Wczoraj mnie tak bolał prawy jajnik jak przed @ ale jakąś godz.Nawet myślałam,że dostałam @ ale jednak nie i jest za wcześnie dopiero dzisiaj 25 dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć w koncu lepiej sie czuje to napisze pare slow wyszlam ze szpitala no i ni jest wszystko dobrze, na rezonansie wyszly jakies powazne zmiany, dzisiaj dzwonie umawiam sie do neurochirurga i mam nadzieje ze zaproponuje cos innego jak operacja :( bardzo sie ciesze, że sie ruszylo oby tak dalej ja zawieszam starania na czas nieokreslony, bo musze zrobic porządek ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów dzisiaj o 8:00 37,1 albo ten termometr się zaciął albo ja juz nie wiem..Wczoraj mnie tak bolał prawy jajnik jak przed @ ale jakąś godz.Nawet myślałam,że dostałam @ ale jednak nie i jest za wcześnie dopiero dzisiaj 25 dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie :) :) Za oknem słońce - chyba czuć wiosnę :) :) Oby już ta wiosenka z nami została i ciepłem co dzień nas rozpieszczała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja patrze jednym okiem co się tu na forum dzieje a drugim już planuję co jeszcze muszę zrobić... jutro mam od 10 szkolenie a w sobotę wyjeżdżamy więc dziś piorę, sprzątam, myję resztę okien, chce trochę świąteczno-wiosennej atmosfery wprowadzić do domu przed wyjadem!!! panimisiowa... dbaj o siebie!!! mała kobitko jak zarymowałaś!!! następna poetka??? :-) liliana... ja myślę, że ta tempka to raczej dobry znak... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki nikolka bardzo mi przykro :(:(:( ja też się boję że ta wredna @ mnie nawiedzi wcześniej i będzie koniec złudzeń :(:(:( buuuuuu madziara fajnie że się odezwałaś:) małakobitko też właśnie tak się zastanawiam że nie miałam robionych badań na czystość,może w tym tkwi problem jak miałam robione hsg to ta doktorka co mnie przyjmowała na oddział tez sie mnie o to pytała,ale weszła akurat ta moja doktorka i powiedziała ze było badanie i na tym się skończyło robili mi jedynie cytologię,wynik ok pomyślę o tym jak teraz się nie uda,być może akurat coś się wyjaśni gramko a ty gdzie nam wyjeżdżasz?? pewnie do teściowej,i będziesz ciupać rogale:):):) ja na długo nas opuszczasz?? powodzenia w szkoleniu:) liluś jak tam w nowym domku? monia co z tobą daj znak patinko a ciebie co tak długo nie ma?? tylko nam się nie przemęczaj:) panimisiowa życzę dużo zdrówka,szkoda że starania musisz przerwać,ale zdrówko najważniejsze musisz dbać o siebie,a jak tam Patrysia? a ja dziś znów myłam okna,tym razem salon i kuchnia ale cały czas miałam myśli żeby uważać na siebie,kurcze ale człowiek potrafi się nakręcać ...... życzę dobrej nocki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:) Mala kobietko🌻 A jesteś może na NK.? lub masz gg.? Podam Ci maila: madziorek10@interia.pl jak chcesz to się odezwij. Monitko🌻 Jak się czujesz? Jakieś objawy? Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:) Mala kobietko🌻 A jesteś może na NK.? lub masz gg.? Podam Ci maila: madziorek10@interia.pl jak chcesz to się odezwij. Monitko🌻 Jak się czujesz? Jakieś objawy? Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka... buuuu :-( :-( :-( :-( tulę ❤️ monitko tym razem nie będę ciupać rogali... w ogóle nie wiem jak będzie... wczoraj pokłuciłam się z małżem... i nie gadamy... masakra jakaś!!! dziś szkolenie na 10... i kur... zawsze jak potrzebuję jego wsparcia to się musimy pokłócić i gówno mam a nie wsparcie... pieprzony męski egoista!!! oddaję małą do opiekunki i już mam sraczkę na samą myśł... zanoszę ją na 9 a odbierze ją dopiero moja mam po 14 :-( małż ma nadgodziny... wyjeżdżamy w niedzielę!!! u mnie w domu panuje jeszcze ogólny nieład... nie mam też dla wszystkich prezentów ale jakoś mi wszystko zwisa :-( czemu ja się mam zawsze przejmować... najwyżej będzie wtopa!!! no wyżaliłam się!!! miłego dzionka dziewuszki!!! ja lecę małęj zupkę ugotować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj miałąm nockę. A w ta nockę małe zawirowanie: otóż tak mnie zaczął kłuć prawy jajnik mocno,że już myslałam,że @ przyjdzie lada chwilkę(zazwyczaj dostaje rano lub w nocy)więc pobiegłam predziuteńko po ta "panią" ze skrzydełkami..trochę sie też zaniepokoiłam bo to dopiero był przełom 25-26 dc....no normalnie bym dała sobie reke obciąć,że to już@ a tu nic,ani plameczki. Wróciłam do domu 15 min temu i nadal nic.Normalnie mnie w konia robi ta wstrętna @!!!!! W dodatku nie mogę sobie zmierzyc temperatury bo mam przeciez nie przespana noc a teraz zamiast iść spać to ja czytam i pisze do Was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBITKI 🌼 🌼 Kto czuje ten zapach -niech szybko odpowie... Tak pięknie pachnie, nęci lekkością - też chciałabym być wiosną ;) Niech chociaż się ze mną zaprzyjaźni Niech zawsze będzie w mej wyobraźni Panimisiowa170 🌼 - bidulko, przykro mi ale liczę po cichu, że tak jak napisałaś -obędzie się bez operacji - dabj o siebie 🌼 ❤️ Gramko 🌼 - wiosenne porządki u Ciebie - ja też powinnam wziąć się do roboty ;) - okna tak brudne, że niedługo świata przez nie nie zobaczę Co do kłótni to ja ostatnio też się na swojego mocno wkurzyłam - łzy popłynęły....... a na drugi dzień się przymilał - wiadomo dlaczego ....... te chłopy nikolka25 🌼 - skąd ja znam to uczucie......... kochana będzie dobrze -pociesz się tym, że ja teraz muszę odczekać 3 cykle zanim organizm oczyści się z metotrexatu :/ no i strach przed kolejnym zajściem - aby nie było powtórki....... monita30 🌼 - Ty tak nie myśl - masz się nastawiać pozytywnie. Co do czystości pochwy to z pewnością sobie zrobię i dla świętego spokoju na tą chlamydię - dziwię się tylko, że mój gin. mi tego nie zalecił - przecież on za to nie płaci....... szczerze to się nawet zastanawiam czy go nie zmienić bo tym ostatnim zajściu a konkretnie jego podejściu xxmadziaraxx - tak jestem na NK - zaraz do Ciebie napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nie bylo mnie troszke w srode wyladowalam w szpitalu z powodu silnego krwawienia bylam pewna ze to poronienie.Pomiedzy 6-7 tyg tez plamilam ale to bylo nic teraz to wiem treraz leci tak jakbym kran odkrecila popryskalam cala podloge w szpitalu.Wiec w szpitalu nie pomoga mi za mloda ciaza no i nie wiadomo skad krew nadal leci duzo czerwonej krwi bez skrzepow.Zrobili w srode usg zwykle spr tylko czy dziecko zyje ruszalo sie pozniej przyszla polozna i kazala pokazac mi podpaske sciagam spodnie w dol a tam leci taka wodnista krew popryskalam podloge, mowi ze wody mi odeszly z krwia jakas infekcja po szewku i przykro jej ale beda zdejmowac szewek i czekamy na porod.Zaczelam plakac i,trzesc sie byla ze mna kolezanka.Przyszedl czarny lekarz sprawdzil szyjke i szewek jest na miejscu nie pekl szyjka sie nie rozwiera wody wydaly sie byc w porzadku choc nie wiedziala czy ilosc jest odpowiendia wzieli wymaz czy mam infekcje.Przenisiono mnie Na patologie.Nawet serduszka nie sluchali tak jak innym .Wczoraj o 11.10 mialam usg przez brzuch i dopochwowe ruchow nie bede czul dlugo dlatego ze lozysko mam przodujace i nachodzi na szyjke dotyka jej ale nie wystaje.Wody ok.Macica ok.Dziecko sie rusza.Przy dopochwowym wylecialo pelno krwi kobieta ktora je wykonywala byla przerazona ze tyle tego jest i nie szlo zlokalizowac skad jest zrodlo.Nic mnie nie boli czuje tylko pelnosc w dole.Szyjka pieknie dluga 4.7 cm i zamkinieta.Powiedzieli ze moge isc do domu jesli chce i ze wiecej nie sa w stanie mi pomoc. dziewczyny co to moze byc?dostalam wczoraj zastrzyk anti D moja grupa to B rh- czy mozliwe ze przez konflikt seroologiczny? Leje sie ze mnie duzo-Nie przesadzam zuzylam ok 4 paczek podwojnych podpasek a wszpitalu przemakało na podklady.Nie wiem wczoraj zostala mi odebrana juz nadzieja plakalam uspokoic sie nie mogla ale skoro dzidzia ma sie dobrze i wody sa ok to co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej patinko ale się pewnie przestraszyłaś,mam nadzieję że z dzieckiem będzie wszystko dobrze i dotrwa te do 9 miesiąca,niepokoji mnie ta krew ale nie mam pojęcia co to może być,odpoczywaj dużo i nie przemęczaj się zdrowie twoje i dzidzi najważniejsze 👄 a mnie dziś boli brzuch jak na @ i pewnie jutro juz zawita :(:(:(:( wszystko na to wskazuje :(:(:( dobranoc kobitki trzymcie za mnie kciuki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:) Patinko❤️ Mała kobietko:) Odezwałam się już do Ciebie na gg. i wysłałam maila Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×