Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Kajetana ja miałam objaw spania,ale jak już wiedziałam,że jestem w ciąży... Smerfetko ja na betę idę w pon nie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek ja to juz tak nakreciłam sie na te ciążę ze jak jutro mi test nie wyjdzie to chyba się zalamię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Mój m mnie tylko dołuje mówiąc, że znowu się nakręcam a on wie że i tak nic z tego nie bedzie. Zero wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko czasami to już wyje przez niego. Myszko a twój to pewnie teraz z Toba czeka co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz jest w pracy i czeka bardzo na telefon odemnie:) Widzialam rano ze tez przezywa to bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko a ile sie staraliście? My już 2 lata i mój m już chyba stracił nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetana to ja Cie pocieszę i powiem Ci,że sie staramy 5 rok już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko Kalpek nie zartuj? Ale tak intensywnie sie staracie zy i przerwy macie? Smerfetko to super a co się urodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam,że przyczyny nie znaleziono, wyniki wszystkie ok. Okazało się,że stres i blokada psychiczna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko ja bym też chciała za jednym zamachem parke. Myszko nie każ nam tyle czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetana cały czas się staramy,w tym byłam dwa razy w ciąży,które się zakończyły poronieniem...Nie mam jednego jajnika i jajowodu,drugi jajnik jest i jajowód po plastyce i walczymy z iui,jeśli teraz się nie uda to in vitro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetana u mnie do końca 7 miesiąca była parka, a później drugiemu urosło nagle cos między nóżkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek no ja zauważyłam wpisy Aniołków ale nie chciałam pytać. To przeszłaś dużo kobieto.Mnie na in vitro nie stać i nie wiem jak to bedzie jeżeli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×