Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Kajetana🌻 Kalpeczku👄 trzymam mocno kciuki za jutrzejsza Wasza bete.....wierze mocno ze bedzie bardzo wysoka :) Caluje👄 Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:)nie było mnie troche bo jakoś miałam doła ze mi się nie udało:(ale teraz już wiem że muszę zmienić troche moje nastawienie:)Myszko tak mi przykro że Ci się nie udało...Trzymam kciuki za następny raz:)i całym sercem jestem z Tobą:)ja mam zapalenie oskrzeli:(ale na szczęście nie mam już temperatury:)więc moge spokojnie mierzyć i czekać na dni płodne:)bo właśnie jestem po @.Kalpku za Ciebie też mocno ściskam kciuki:)i Kajetana:)za Ciebie też:)chociaż Tobie to już można gatulować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś wielki dzień... i musi się zła passa odwrócić :-) kalpeczku ❤️ kajetana ❤️ -ale moja pierwszym razem też była jaśniejsza ;-) dobrze, że masz taką wiedzę telesforko... muszę powiedzieć, że twój post bardzo podniósł mnie na duchu!!! :-) myszeńko, wiesz co jest najpiękniejsze? że cokolwiek się nie dziej w twoim życiu to ON stoi obok... jest wsparciem, pomocną dłonią :-) to piękne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Byłam w przychodni krew oddana i czekać pozostało. Mam zadzwonić około 17. Nawet wzięłam dzień wolny w pracy hihihi. Ciekawe Kalpek o której sie dowie wyniku. Nie wiem myślę, że chyba jestem w tej ciąży bo zawsze mi wychodziła jedna krecha a to ta druga mi wyszła wiec może akurat. Mój mąż jakos nie wierzy jeszcze ze może się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę, że Tobie już można gratulować :-) zwykle tak jest, że na początku ta druga krech a wychodzi słąba :-) ważne, że jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,też jestem po badaniu,wynik popołudniu,mi wyślą na neta,bo mam stronę z ich lab.. Boję się.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku podziel strach na nas wszystkie :-) czekamy z Tobą w napięciu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek ja sie Twoim wynikiem bardziej denerwuje niż swoim. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze dziewczyny!!! :-) a ja dziś w domku i tak co najmniej do środy... grypsko mnie dopadło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO Gramko nie zazdroszcze nie lubie chorować ale chyba nikt nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetana ale u Ciebie już kreska słaba bo słaba ale wyszła, u mnie całkowicie jedna niewiadoma... Gramka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek no ja wiem że u mnie to raczej będzie potwierdzenie ciąży i dlatego sie bardziej Tobą denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli kalpeczku teściora nie robiłaś? "Wszystko jest możliwe gdy wierzysz" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podwójna stopka mi wyskoczyła... kurcze... wy też musicie przepisaywać wyraz, żeby wysłąć posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka ja testa nie robiłam,bo mój gin nie pozwolił mi,ostatnio coś tam mi wyszło,leciałam na betę i nic... Więc wolę betę 100%jest wiarygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze :-) to teraz czekam... ale dziś 7mego :-) 7ka to szczęśliwa liczba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jest pierwsza rocznica śmierci mojego Teścia...:( Może mi to pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czasem tak jest, że anioły podsyłają nam swoich zastępców :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramka żeby to była prawda jeszcze... A jak Lenka ? Liluś gdzie jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek do Ciebie mogą już zadzwonic nie dlugo ale napiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku to pewnie siedzisz i spradzasz co chwila hihi. Dawaj znac tylko szybko nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko będę wiedziała to napiszę.. A u Ciebie też tak około 17??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajetana... amoże wcześniej coś będą mieli ???? u nas ajk rano pobierają to ok 13 już mają wyniki kalpeczku trzeba kumulowaćpozytywne myśli :-) a Tobie mówili ok której możesz się spodziewać wyników??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gramko nie wiem kazali zadzwonić około 17. Dzisiaj już miałam ochotę mamie powiedzieć, ze może jestem w ciąży ale się powstrzymałam bo bałam sie rozczarowania. Juz sie nie moge doczekać tego wyniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to różnie,bo jak dzwoniłam o 15 to już był np,a czasem wcześniej,ale to przez tel,a teraz maja mi przesłać na neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka1982222
Witam Jaka mam szanse zajscia w ciaze kochajac sie 6/7 lutego kiedy 20.01 bylo 1 dniem cyklu? Dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×