Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

kajetana mnie też na in vitro nie stać niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek myślmy optymistycznie ze już się nam udało. Bedziemy się potem martwić jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko ale Ci zazdroszcze kobieto, nawet nie wiesz jakie masz szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka no to do dzieła :P pamietem jak dzis jak mowilas ze ci wszyscy dokuczają ze nie macie dzieci a teraz moga sie w duuupe pocalować, ze tak sie wyraże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moja klinika zawsze mi dzwoni po poludniu, ale to znaczy po 12-ej ale az do 3-iej.....wiec moga mi zadzwonic o samej 3 czyli u Was bedzie 9-ta wieczor.....taka rozbieznosc maja.....musicie sie uzbroic w cierpliwosc .... ja tez sie staram:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostalam wiadomosc przed chwila..... niestety nie udalo sie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko to takie przykre, co teraz, podchodzicie jeszcze raz, czy co mozecie zrobić? Kochana sercem jestem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wierzyłam w to ,ze jednak sie uda, choc przemknęła mi mysl a co jak się nie uda. Jak się kochana czujesz? To takie niesprawiedliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem dziewczyny co teraz.....nie mam zielonego pojecia:(:(:(:(czuje sie zle, choc wiedzialam ze niekoniecznie moze sie udac za pierwszym razem.....niewiem czy bedziemy podchodzic drugi raz.....musze sie umowic z lekarka na rozmowe i pogadac z mezem co dalej:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku ja nie wiem co mam napisac normalnie. pewnie Myszka chce sie oswoic z tą wiadomością> ja myślałm, ze sie jednak udało no. Ściskam Cię Myszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam tylko jedną parę po in vitro i im się udało za drugim razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeńko... nie umiem Ci nic napisać... czułam, że musi być dobrze ... bądź dzielna kochana i walcz o Wasze szczęście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie już też nie chce robić tego testu bo pewnie i u mnie nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetana ja trzymam kciuki za Twoj test i za Kalpeczka bete.....niech chociaz Wam sie uda......ja sobie poplakalam i glowa mnie rozbolala.....zaraz lykne jakas tabletke i chyba sie poloze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!dLACZEGO??? Życie jest niesprawiedliwe byłam pewna że ci się uda zasługujesz na to kochana!!! Tak mi przykre,że nie wiem;/ zaraz sama się chyba popłacze;/;/;/ :(:(:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje ze mnie tak wspieracie:) Co ja bym bez Was zrobila??? :(:(:(😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszenko🌼 przykro mi... Wiem, ze pewnie myslisz ze latwo mi mówic ale przeciez wiesz, ze rzadko udaje sie za pierwszym razem( wyczytałam gdzies,ze to zaledwie 28% szans), ze trzeba wierzyc i próbowac dalej. Moja kolezanka jutro ma sie dowiedziec czy sie udało- rowniez po in vitro- jednak to ich 2 podejscie. Stwierdzila, ze bylo ciezko zdecydowac sie na drugi raz po pierwszym niepowodzeniu, a teraz wie ze nawet jak sie nie uda teraz, to beda próbowac dalej. Przytulam Cie mocno i całym serduchem jestem z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×