Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ Nick.......................Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind....................20...................2...... ............ ??.10.08 jolanta2......................27...................2.... ..............09.11.08 iwa18 /uk.....................26..................10......... .........pass niusiusia.....................27...................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA...............25..................19.. . . .. ........03.12.08 nikolka25.....................25..................21.... .............24.11.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................39... ..............06.12.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34..................40.................17.10.08 Sara76.........................32..................52.... .............20.11.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... madzik.........................20..............przerwa... . ..........3.12.08 EwelkaO ......................27..................1................ ...25.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............37........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29...............29 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30..................30...............21........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27...............15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................6,5......... ..............25-06-09 graminis..................25.................?.......... .................??-??-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka.............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa.................córeczka...........Emilka.......... .. .......30.10.08 teraz dobrze 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chętnie się dopiszę :) Jeśli chodzi o krechę na teście, to nie była słabiutka, tylko identyczna z testową :( (ale było, minęło). Wolę myśleć pozytywnie, o tym co będzie... :) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 jolanta2....................27...................2.... ..............09.11.08 iwa18 /uk..................26..................10......... .........pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................39... ...............06.12.08 Sylwia29.....................29.................38... ...............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz.....34.................40..................17.10.08 Sara76.......................32.................52.... .............20.11.08 kalpek........................22..............przerwa.. ..................... madzik.......................20..................3.... . ..............?????????? EwelkaO ....................27...................1..................25.10.08 akinom24....................24...................1..................25.11.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............37........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29................29 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................30................21........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................7........... ...............25-06-09 graminis..................25.................?.......... .................??-??-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś.......... ..........01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka.......... .. .......30.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akinom bedzie dobrze to dopiero pocztek staranek ja tez nie dawno zaczelam poczatki byly trudne ale teraz mysle tylko pozytywnie:):):):) grunt to sie nie zalamywac:):):):) a teraz masz nas ja bez tego kaffe to bym chyba do tej pory nie wiedziala czego ja chce:):) tzn ja wiedzialam ale moj chlopak sie bal i ja szlam w jego slady a teraz to nie ma przepros nie odpuszzam mu na krok heeh :P:P w tej chwili jestm na urlopie ale od poczatku roku chyba ze wyjdzie cos niespodziewanego wczesniej znom zaczynam staranka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam u lekarza, od przyszłego tygodnia zaczynam badania hormonów, może w końcu się dowiem co się ze mną dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.n.n.a trzymam mocno kciuki zeby bylo oki moze jest ok wszystko a ty sie nie potrzebnie martwisz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik jak może byćok. tyle czasu bez zabezpieczania i nic?????????? świat jest niesprawiedliwy, wiem napewno że mam podwyżzoną prolaktynę ale minimalnie i stąd ten ból piersi ale wcześniej nasilał się tuż przed miesiączką a nie zaraz po niej.brałam nawet jakieś 4 m-ce romergon ale w tym czasie też się nie udało a pózniej przestałam brać nie miałam do tego głowy, miałam bliski pogrzeb w rodzinie i nic mi się nie chciało. więc nie biorę leku od maja. sama już nic nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik udałas się z tą szmata i klawiaturą. Wyobraźcie sobie, że teraz gdy po tylu miesiącach jajeczko pękło mojemu nie chce sie kochać. To znaczy raz to zrobiliśmy, ale ja chciałam dzisiaj dla pewności ze 3 raz, a on tak się zachował. Poprsotu mam ochotę wyjść z domu i nie wrócić. Nie dość, że kosztowało mnie to tyle nerwów, obaw to jeszcze kasy poszło tyle że szok... Teraz to on będzie za wszystko płacił. aaaaaaaaaaaaaaa same najgorsze słowa mi przychodzę do myśli jak o nim pomyśle..... Tak poza tym to witam nowe dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam🌻 Skonia, Akinom24🌻 ciesze sie ze do nas dolaczylyscie.....choc skonia cos napisala i uciekla- wracaj do nas kochana , wpisuj sie do tabeleczki i badz z nami:)trzymam kciuki za Was kochane:) Kalpeczku pytalas co robie...hmmm ...dopiero ide po kawke , bo trzeba bylo troche pospac dluzej przy sobocie- bo na nocke ide do pracy....a tak pozatym to cos ugotowac, choc pomyslu brak:( Patinko kochana mam nadzieje ze w tym tygodniu juz sie rozpakujesz...glaskanko brzuszka i 👄 Monia jeszcze raz dziekuje za przepisy i mam nadzieje ze poczujesz sie lepiej i w koncu te mdlosci Cie opuszcza na dobre👄 Madzik wiedze ze od rana ze szmata latasz, a mi sie nie chce sprzatac jak niewiem:) Alutek kochana i Ty po nie przespanej nocce, oj niedobrze niedobrze, mam nadzieje ze odespisz w dzien👄 Graminis jak Ty sie czujesz swieza mamusiu???? moze jakies fluidki dla nas??👄 Nikolka a mowilam ze peknie i bedzie dobrze- to teraz tylko mocniej kciuki zaciskam zeby z dziesiejszego przytulanka test pokazal II kreseczki👄 Yourmind a Ty gdzie jestes??? Co z Toba???👄 Jolanta Ty tez cos ostatnio zamilklas:(👄 Iwa18 👄 i prosze o meldunek:) Niusiusia jak sie czujesz kochana???👄 Dorotko a Ty to juz nie bylas u nas chyba wieki 👄 Misiaczki Ty jak zawsze masz w sobie wiele sily i optymizmu ktore dajesz takze innym dziewczynom....trzymaj tak dalej i nie poddawaj sie ,a w nagrode otrzymasz malutki cud -dzidziusia:)-trzymam kciuki👄 Sylwus a Ty tez sie odezwij do nas choc na chwilke:)👄 Rusaczek rowniez prosimy o kilka slow, co tam u Ciebie👄 Saro wiec kiedy do lekarza uderzasz???bede trzymac kciuki👄 Ewelka i Ty sie odezwij do nas:)👄 Becia_gask jak tam brzuszek kochana??? duzy juz co??? odezwij sie i czekamy na fluidki👄 Asiunia rowniez na fluidki czekamy👄 Olawd psinka super i Ty pieknie wygladasz z tym brzuszkiem👄 Smerfetko - siostrzyczko moja , jak ten czas leci, niedawno mowilas ze masz II kreseczki na tescie a tu zostalo Ci do konca bardzo niewiele👄 wielkiiiii dla Ciebie i poglaskaj blizniaki odemnie:) Kkinia a czemu Ty sie nie odzywasz do nas????:) PaniMisiowa dziekuje jeszcze raz ze caly czas z nami jestes i piszesz , nalezy Ci sie medal, a ze go nie mam do dostaniesz caly bukiet🌻🌻🌻🌻 i 👄 dla Patrysi:) Kakusia rowniez dla Ciebie ze jestes caly czas z nami🌻🌻🌻🌻 i 👄 dla synka:) EwQa dla Ciebie kochana wielkie usciski i 👄 dla Emilki:) Obca, Fiolek odezwijcie sie czasem do nas:)👄 dla Was i Waszych maluchow:) xxmadziarkoxx brakuje nam Ciebie tutaj na forum, odezwij sie slonko do nas, tesknimy👄 Aneczka rowniez , odezwala sie raz i zwiala 😠😠 bo naprawde Cie znajde, a wtedy to zobaczysz co sie bedzie dzialo, juz nas nie lubisz????😭😭 No to napislam poemat.....jezeli kogos pominelam to przepraszam i po 👄, ide w koncu po kawke i kanapke:)bede zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was, Kobietki pytanie. Czytałam troszeczkę początek wątku, ale wymiękłam... Poza tym w tym, co przeczytałam przewijało się to pytanie, jednak nikt nie dał jasnej odpowiedzi... Powiedzcie mi proszę, jak to jest z testami owulacyjnymi. Czy należy wykonywać je tylko rano, gdy różnych substancji w moczu jest znacznie więcej, czy nie ma to znaczenia, bo testy są tak czułe? Poza tym mój mąż jest przeciwnikiem, gdyż naczytał się o "tworzeniu płci" dziecka i powiedział, że on chce chłopca i już. Metoda o jakiej czytał opiera się na charakterystyce plemników X i Y. Jedne są wolniejsze (chyba dziewczynki) i żyją dłużej a Y odwrotnie. Małżonek mój wymyślił sobie teorię, że skoro będę wiedziała dzięki testowi kiedy mam owulację, i będziemy intensywniej się tulić, to będzie za wcześnie i jego ukochane Y dotrą, zanim jajeczko będzie gotowe... czy jakoś tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akinom na testach owulacyjnych powinnas miec instrukcje i powinno byc napisane kiedy ich robic....z tego co wiem to dziewczyny ktore uzywaly testy robily nie z porannego moczu, tylko pozniej.....a ja uzywam testy owulacyjne \"clearblue\" i w instrukcji mi pisze zeby testy robic tylko z pierwszego moczu, wiej ja robie tak jak zaleca instrukcja i faktycznie rano zawsze mi wychodzily , a po poludniu czy wieczorem nie miala kresek czasami nawet tej pierwszej juz nie mowiac o drugiej.... A co do plci to nie mam o tym pojecia wiec Ci nie pomoge👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a Wy gdzie na wczasach???? Ozdywac sie i to juz:) Wszystkie jakos naraz podejrzliwie przestaly sie odzywac.....halooooooooo:D:D:D:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam testy na allegro i niestety nie ma na nich instrukcji - dlatego pytam :) Jedna kreseczka musi być zawsze - bo świadczy o jakości testu - gdy jej brak, oznacza to, że test ma wadę (tak wyczytałam w instrukcji do testów ciążowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam testy owulacyjne o każdej porze dnia. Przedwczoraj robiłam wieczorem i wyszedł pozytwnie, następnie zrobiłam rano i też wyszedł pozytywnie (czyli ze wskazaniem na owulację), a jak poszłam popołudniu do ginekologa to sie okazało, że zadnej owulacji nie było, że jajeczko w najlepsze rośnie. No ale jak już pisałam zastrzyk zadział i dzisiaj rano na usg było już widać że owulacja była, że jajeczko pęknietee :) Jestem pewna, że to dzięki zastrzykowi. Obym w przyszłym miesiącu nie musiała już brać żadnych lekarstw i zastrzyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;p z ,łózka pisze niedawno sie obudzilam.;pale od 12 do 4 to i tak niezle:P a widze ze now dobre wiesci:D nikolka25 no !!wiedzialam sie pęknie:P jak sie przytulaliscie ;) to ok nie masz co sie martwic :D fasolka juz sie zagniezdzi;) nie bój żaby:) madzik pracusiu 👄 jak tam samopoczucie??:) EwQus i Emilka jak tam??:) 👄 Smerfeciu 👄 dzieki za tel:D Myszka 24 👄 miło Cie widziec 🌻 WITAM NOWE KOLEŻANKI:) Patinka26 👄 jak Ty sie czujesz?? kalpek 👄 masz wierzyc ze sie uda!! 👄 a potem taaaaaaaaaaaaaaaki wilki bedzie:D olawd 👄 co cisza nastala u Ciebie?? alutek29 uroki ciazy ..:D 👄 Moniu biedactwo..szkoda ze nudnosci nie przechodza a z chlopami tak jest maja swoje hallo;p 👄 najwazniejsze zebys sie nie denerwowala!!! graminis 👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolka czyli testy pokazaly Ci dobrze:) jezeli test wyjdzie pozytywny tzn. ze w ciagu 24-36 godzin nastapi owulacja, wiec od pozytywnego pierwszego testu dobrze jest sie przytulac 2-3 dni:)wiec by sie zgadzalo jak przedwczoraj wyszedl Ci test owulacyjny pozytywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka myszka i misiaczki latalam z ta szmata po calym domu heh ale juz mam spokoj a u mnie strasznie nudno i zimno sie teraz zrobilo:(:(:( a wy jak tam kobitki zyjecie i sobota zleciala :):):):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ja tez troche ogarnelam domek i gotuje obiad.....u mnie dopiero polowa soboty zlecialo , bo jest 11:30 przed poludniem, ja mam do pracy na 6:30 , szefowa dalej w Polsce wiec musze sie wszystkim zajac, pomoze nam z poczatku corka szefowej a pozniej do konca bede ja z taka druga dziewczyna i jutro tak samo....a mialam nadzieje ze niedziala bedzie wolna a tu plany sie zmienily....heheh....zaparzylam sobie meliske i siedze na kompie....u nas rowniez caly dzien zachnurzone, i po poludniu ma padac, wiec pogoda beznadziejna:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ 🌻 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 jolanta2....................27...................2.... ..............09.11.08 iwa18 /uk..................26..................10......... .........pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................39... ..............28.11.08 Sylwia29.....................29.................38... ...............21.09.08 Rusaczek/Nowy Sącz.....34.................40..................17.10.08 Sara76.......................32.................52.... .............20.11.08 kalpek........................22..............przerwa.. ..................... madzik.......................20..................3.... . ..............?????????? EwelkaO ....................27...................1.................. 25.10.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 ZACIĄŻONE ❤️ Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............37........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............28........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29................29 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................30................21........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................7........... ...............25-06-09 graminis..................25.................?.......... .................??-??-09 DZIECIACZKI URODZONE 🌻 Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ .. ..........01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .. .......30.10.08 hallooo jest tu kto:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki ja jestem:) a gdzie reszta topikowej bandy to nie mam zielonego pojecia:D:D:D:D:D:D Nic sie mnie nie sluchaja, no niewiem jak to tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bardzo chetnie:)Wlasnie wypilam meliske i siedze, dzwonilam do meza o ktorej bedzie w domu i mowil ze za ok.1 godz. bedzie w domku, wiec chyba na zakupy pojedziemy a pozniej prysznic i do robotki:) A jakie masz ciacho?????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nomeza za lepek i pod prysznic :P a ciacho mam 2 drozdzowki z makiem i sernik na zimno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmmmmmmmm serniczeka na zimno-PYCHA!! Sama robilas???? Jezeli tak to podaj przepis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×