Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość putrajaya

A Serwis Pan Sprzatajacych...

Polecane posty

Gość basia1983
Amaleta na wszystko przychodzi czas. dziecko to cala masa radosci i cala masa obowiazkow. u nas niby wszystko bylo ok ale dopoki starszy sany nie skonczyl roku bywalo roznie miedzy nami:) ja czasem miala dosc wstawania w nocy znowu on nie mogl karmic piersia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1983
ale ewnie ze tak, cieszcie sie lodoscia korzystajcie zebyscie pozniej nie mieli zalu ze cos straciliscie. od momentu narodzin dziecka az do chwili gdy bedzie w miare samodzielne mozesz zapomniec o wakacjach:D zazdroszcze tych podrozy:) nas niby na to spokojnie stac a jednak nie mozemy sie za bardzo ruszac z miejsca. gdy mieslismy tylko bartka i on mial dwa latka moglam go zostawic na kilka dni z babcia ale teraz nie ma juz takiej opcji:) korzystaj na dziecko zawsze jest czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1983
ok obudzil sie maz a to znaczy ze na dwie godzinki moge polozyc sie ja:) zajrze tu pozniej pozdrawiam i zycze Wam wszystkim milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majerrranek
basiu: mam półroczne dziecko i pracuję w tej chwili w domu...tzn. nie wychodzę do pracy do biura tylko do wydzielonego pomieszczenia w domu :D ktoś kto próbuje pogodzić pracę zawodową z prowadzeniem domu nie wychodzac z niego wie jaki to mexyk.. nigdy nie wiadomo co na daną chwilę jest najważniejsze..no może oprócz dziecka u dzieci (mam 3) pani nie sprząta,bo uważam,że zabawki,ubrania i odkurzenie+umycie podłogi to nie filozofia nawet dla przedszkolaka(moje mają 17 i 12 + 1/2 roku) a gdzieś się tego trzeba nauczyć...na nich również spoczywa obowiązek wynoszenie śmieci,butelek,puszek,szkła i robienie zakupów pani myje tam tylko okna i ewentualnie przy gruntownych porządkach przepierze dywany,chociaż staram się by potrafiły też same to zrobić więc to nie reguła w domu jest porządek raczej na bieżaco ale standard to po przyjściu:jedna grubsza robota i posprzątanie po śniadaniu w kuchni,odkurzenie,umycie podłóg,rozwieszenie prania,łazienka i ubikacja.... pani nie prasuje przez umycie okna rozumiem też umycie kaloryfera,dokładne umycie karniszy,posprzątanie tarasu więc trochę to zajmuje czasu jak ma pomyć szafki w kuchni--robi to tak,że myje każdy talerz,szklankę,układa przyprawy.. czasami ta grubsza robota to np.lodówka albo frędzle w dywanie:D albo drzwi w całym domu..wydaje się,że takie nic ale czasochłonne jeśli chce się zrobić dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majerrranek
czasami jak mam pilną robotę po prostu posiedzi i pobawi się z maluchem albo pomoże w kuchni obierając np.ziemniaki(nie gotuje) do tzw.grubszych robót zaliczam np.też czyszczenie piekarnika czy "kretowanie" rur i "domestosowanie" większych powierzchni----wiadomo:ten zapach zabija,trzeba z maseczką i przy otwartym oknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majerrranek
i tak dla pełności obrazu: ludzie maja różne nawyki w sprzątaniu..była u mnie pani,która np. wodę po umyciu podłóg włącznie z tą w ubikacji wlewała do wanny i tam też płukała mopa pod prysznicem..ciągle zapominała,że prosiłam o wypłukanie w wiadrze i wylewanie do sedesu lub ostatecznie bidetu.. inna zbierała moje perfekcyjnie powieszone pranie:D na jedną wielką kupę ...zamierz ony żart z tym perfekcyjnym wieszaniem ale wiecie o co chodzi--> nie zawsze mam czas i ochote prasować np.piżamy dzieci,dobrze powieszone i potem złożone nie biją po oczach brakiem żelazka..a tak już musiałam wszystko prasować i nie chodzi o to,że jednorazowo,bo prosiłam kilkakrotnie by robić inaczej..nawyki są nie do wykorzenienia więc ktoś kto potrafi sprzątać i potrafi się dostosować do wymagań osoby zlecajacej sprzątanie to skarb...mnie nie razi bałagan..nie lubię brudu w kątach..rynek to sobie sama na bieżąco ogarnę a w domu zawsze jest co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piastunka.pl
Serwis ogłoszeniowy Piastunka.pl to serwis również dla pomocy domowych, pań sprzatających i gosposi, bo prowadzenie domu, sprzatanie i gotowanie to forma opieki nad domem. Korzystanie z serwisu jest BEZPŁATNE, wymaga jedynie zalogowania. Kazdy użytkownik ma możliwość samodzielnego dodawania ogłoszeń i wyboru najlepszej dla siebie oferty. Serwis Piastunka.pl posiada unikalny SYSTEM KOMENTARZYumożliwiający ocenianie wiarygodności użytkowników. System działa analogicznie do Allegro. Komentarze wystawiane sa na podstawie realnych spotkań tak jak w Allegro na podstawie przeprowadzonch transakcji. Dodaj swoje ogłoszenie, to nic nie kosztuje! Przejrzyj bazę naszych ogłoszeń, może znajdziesz coś dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1983
majerrranek wiadomo w kazdym zawodzie trafia sie ludzie ktorzy albo pracuja sumiennie albo robia wszystko na odwal. Jezu tak mi glupio ja nie pomyslalam o maseczce gdy uzywa chemii. jeszcze dzis po nie pojade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina1965
Sprzątam solidnie i profesjonalnie 15 zł/h. Warszawa, okolice Śródmieścia, Sadyby i Wilanowa. (0 22) 621-80-47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×