Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość putrajaya

A Serwis Pan Sprzatajacych...

Polecane posty

Gość szukam stylu
Bylam tylko ciekawa czy zaszla w ciaze pomimo stosowania antykoncepcji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1983
akurat gdy zaszlam o antykoncepcji zapomnielismy ale jak juz pisalam bylismy na to gotowi:) teraz mam super maluchy i jestem bardzo szczesliwa:) choc przybylo mi pare kilo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1983
Amaleta taki urok forum:) ja to rozumiem sama czasem ludzi wypytuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam stylu
Jak tak piszesz to czemu mam tego nie brac doslownie-tym bardziej ze to nie pojawia sie w zadnym kontekscie ktory by mogl wyjasnic ze to np ironia czy cos takiego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam stylu
basia tu wszystkich wszystko interesuje ---a czemu ma nie interesowac? Nie wymuszam na nikim odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1983
hehe Amaleta ale ja juz pisalam, gdyby nie pieniadze ktore zarabia maz pewnie musialabym sama sprzatc teraz zamiast siedziec na forum:) marna w tym moja zasluga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1983
szukam stylu nie przeszkadza mi ze pytasz, jesli na jakies pytanie nie chcialabym odpowiedziec nie odpowiadalabym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam stylu
To Ty na kafe wszystkobierzesz doslownie? ---a skad taki wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam stylu
a swoja droga jak ktos chce sie do mnie przywalic, to zawsze o pudelka ---trzeba szukac slabych punktow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam stylu
nie przeszkadza mi ze pytasz, jesli na jakies pytanie nie chcialabym odpowiedziec nie odpowiadalabym ---no wlasnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam stylu
a po co szukasz slabych punktow? to nie jest zaden punkt. Musisz sie troszke bardziej wysilic---po co skoro inni tez sie o to czepiaja to cos w tym jest ---pozatym to swiadczy o tym ze jestes konfliktowa Jestes pierwsza osoba na tym forum ktora sie do mnie przyczepila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1983
ale wiecie ze Wasza klotnia czy tez dyskusja jakkolwiek to nazwiecie do niczego nie prowadzi?:) ta kobieta ktora zalozyla topik nadal bedzie uwazala ze 15 zl za godzine to za duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majerrranek
ale się ubawiłam od rana :D myślałam,że topik o sprzątaniu a tu antykoncepcja.. basiu🌻 dobra i cierpliwa duszyczka jesteś ja płacę 50 zł za 4 godziny 3x w tygodniu bez pokojów dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1983
majerranek co do cierpliwosci to bywa z tym u mnie roznie ale to z powodu niewyspania;) Amaleta ja tez na poczatku balam sie kogos zatrudnic ale z racji tego ze i tak przez wiekszosc czasu jestem w domu mialam ten komfort ze moglam obserwowac Monike. na szczescie okazalo sie ze od razu trafil nam sie prawdziwy skarb wiec szybko zapomnialam o nieufnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1983
majerranek a czemu nie chcesz zeby sprzatano pokoj dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania frania jkkk
nie no ale jaja jak berety, ta osoba ktora wypytuje o antykoncepcje wymiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania frania jkkk
basia --uwazaj na meza, ani sie nie spostrzegniesz a mloda cnotliwa sprzataczka ci go sprzatnie sprzed nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam stylu
uwazaj na meza, ani sie nie spostrzegniesz a mloda cnotliwa sprzataczka ci go sprzatnie sprzed nosa---no ty dopiero wymiatasz z takim tekstem :D Ani to smieszne ani madre :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7mila
Basia-rzadko można na kafe spotkać takie osoby jak ty, miła , kulturalna, spokojnie odpowiadająca na pytania, bez żadnej agresji, aż się miło czyta, a co do tematu to ja sprzątam sama, ale kiedyś byłam w Stanach i tam pracowałam w serwisie sprzątającym, wiem jak ciężka jest to praca, tam płacili mi 8,5 dol za godzinę, więc twoje 35 zł za godzinę(bo tak to chyba wychodzi) to naprawde uczciwa cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1983
niania Monika nie jest az tak mloda jak myslisz:) tzn nie mowie bron Boze ze jest stara ale jest juz dojrzala kobieta z dziecmi i mezem:) ma 42 lata. wlasnie musze pamietac za 4 dni ma urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1983
7mila dziekuje bardzo:) milo uslyszec cos takiego na dobry poczatek dnia:) Amaleta ja tez czytam pudelka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1983
no tak za granica na pewno jest inaczej. ale grunt ze jest Ci dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7mila
A co to ten Pudelek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania frania jkkk
ty Basiu faktycznie masz usposobienie aniola, na kafeteri przewazaja agresorzy i nawiedzeni przewaznie (tak jak ta od antykoncepcji), moze ona od Rydzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam stylu
ty Basiu faktycznie masz usposobienie aniola, na kafeteri przewazaja agresorzy i nawiedzeni przewaznie (tak jak ta od antykoncepcji), moze ona od Rydzyka---chce zrozumiec wasz sposob myslenia pomozcie mi :) Czemu jak sie o to spytalam to wedlug was od razu jestem nawiedzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1983
usposobienie aniola to za duzo powiedziane miewam tez gorsze dni ale staram sie tego nie wyladowywac na innych:) Amaleta jestes przykladem na to ze warto spelniac marzenia:) ja chce miec jeszcze dwoje dzieci ale nie wiem jak to bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam stylu
na kafeteri przewazaja agresorzy---a ty powiekszasz ich liczebnosc tutaj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1983
Amaleta to ile lat ma Twoj facet jesli moge zapytac? moj mial 28 gdy zostal ojcem ale on bardzo tego chcial wtedy juz od roku zastanawialismy sie nad dzieckiem ale ja ciagle mialam watpliwosci, wiadomo balam sie ze beda problemy na studiach a bardzo mi zalezalo zeby je skonczyc i moc podjac prace w zawodzie. Ty juz masz ten komfort:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie cos ze hej
Moj Gunther -chodzi o Gunthera Grasa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×