Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Jola25 ten link wyzej to też dla Ciebie :) Ja położylam Mikolaja w mosses basket na materacu (ktory u mnie jest bialy) i staralam sie uchwycic jego główkę tak zeby byla odpowiednia odleglosc od krawędzi obiektywu no i żeby mial glowe prosto i patrzyl na aparat... on oczywiscie zainteresowany wszystkim dookoła patrzyl w obiektyw :) tylko ze sie smial i musialam robic duuzo ujec ;) :) ... ale w koncu wyszlo... jedno :) nienajlepszej jakosci ale przyjeli :) :D... Jola ja pytalam moja HV czy to mozliwe ze kolki wystepuja raz na jakis czas, bo Mikolaj dwa wieczory niemiłosiernie sie darł... ale ona stwierdzila ze to nie kolki (kolki występują codziennie mniej wiecej o tej samej porze) i nie kazala dawac infacolu - wiec nie stosuje... co do grip water to dawalam caly czas ale jak mi sie skonczyla (kilka dni temu) to stwierdzilam ze wyprobuje plantex... ale dawalam mu plantex raz dziennie i nie dzialalo tak jak grip water, wiec od wczoraj znowu stosuje tą wodę koperkową (stosowalam 5-6 razy dziennie ale teraz spróbuję 2-3)... pomaga mu puszczac bąki i nie stęka tak bardzo, no i tym samym mniej boli go brzuszek... zmienilam mu tez smoczek aventa z 1 na 2 lepiej ssie i nie zapowietrza sie tak :)... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy Jola, ciesze sie ze moglam pomoc :) Aniapud ja tez zaparzam malemu koper albo rumianek (taki w torebkach) i rozcienczam woda (samej wody nie chcial pic), pije raz dziennie jedna z takich herbatek przygotowanych wedlug Twojej receptury :) ...dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo***Eli i Monika2 a Wy juz po wyprawie do Agnieszki75?? ... bo ciekawa jestem wrazen :)... Jola a Twoje malenstwo ma kłopoty z kolkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga dzięki za link do stronki o zdjęciach. ciesze się, stara metoda naszych babc o herbatkach sprawdza się i u ciebie. agnieszka75 wziełam opakowanie od kopru i zaczełam czytać instrukcje i tam pisze żeby były efekty należy pić codziennie i w internecie też zaczełam szukać i tam pisze że koper jest nieszkodliwy i można stosować codziennie do ok 4 razy dziennie, wiec ja ewentualnie pije o jeden kubek za dużo. uciekam dziewczynki bo jestem po dzisiejszym dniu nieprzytomna. dobrej nocki życzę wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja dziękuje Wszystkim tym kobietką które mi pomagały w sprawie maternity allowance - wczoraj dostałam list i decyzja pozytywna:-) A teraz koncert życzeń : proszę o przypomnienie angielskich nazw *) Herbatki z liści malin *)carty uprawniającej do leków za darmo dla brzuchatek bo ostatnio miałam problem i stwierdziłam że wyrobię a co Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo 1) nie wiem, ale tak na chlopski rozum to raspberry leaf tea (pewnie zaraz ktoras poprawi :) ) 2) maternity extemption certificate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wszystkie teraz prezentami zajęte :-) mój ranny ptaszek (czyt,Ola)już dawno nie spi więc już po akcji \'mikołaj\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! To ciezarne powinny miec jakas karte? Ja nie mam:( Mi83 slodki jest adas!!!Sliczne ma oczka niebiesciutkie,moj tez ma takie,a wlasciwie wszyscy oprocz mnie ja mam zielone:( U mnie prezentow nie bylo Mikolajkowych:( Ide cos zaaplikowac na moje przeziebionko!I kawusie zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia musisz powioedziec o tym gp, polozna chyba tez moze to zalatwić, tzn maternity exemption certificate. nie rozumiem dlaczego oni olewaja takie sprawy!przysluguje ci w sumie od poczatku ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona karta,a noie mam zadnej takiej,a chcem zapisac sie do stomatologa,myslisz ze beda problemy bez tej karty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia mnie polożna powiedziala ze nie muszę składać o kartę bo u nas nie robią problemów i wydają leki i nawet przez pewien czas tak bylo a ostatnio w aptece ja z wielkim brzuchem a fecet mi że jak nie mam karty to mam zaplacić i sie zdendowałam (jak mowi Ola)i sobie wyrobie bo ta karta uprawnia jeszcze rok po ciąży do darmowych lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wku...nic mi nie dali!!!ani ni nie wspominala!!!a jhak bylam u stomatologa zapytac czy tam moge jako ciezarna na nhs robic to po. ze tak i dali mi karte do wypelnienia,nie pytala o ta zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jaka w koncu???haha niebiesko biala mam ona upowaznia mnie do darmowych lekow jes;li mam recepte,poniewaz pobieram taxy na dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi sie wydaje, ze karta , ktoramasz z racji wyzszych tax credits uprawnia nie tylko do tych rzeczy co \"ciążowa\"karta ale i tez do zwrotow za przejazdy do lekarzy, doplat do okolarow, bezplatnych wizyt u okulisty. jak to jest anecia? mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem pisze na niej NHS Tax credit Exemption Certificate. Wiem,ze jak mialam przepisane leki dla dzieci od GP to pokazywalismy ja. Od poloznej napewno nic nie dostawalam,bo wszystkie karty,i ta karte ciazy mam w jednym segregatorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie staralismy sie o ta karte po prostu nam ja przyslali,zaraz po przyznaniu taxow. Dzieciaki zadowolone z prezentow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam na necie:) http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.healthybytes.co.uk/nhs_exemptions.htm&sa=X&oi=translate&resnum=1&ct=result&prev=/search%3Fq%3DNHS%2BTax%2Bcredit%2BExemption%2BCertificate%2BCard%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26hs%3DOVZ%26sa%3DG tylko ja oczywiscie dalam na tlumaczenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widzę, że piszecie o jakiś kartach na darmowe leki. O karcie dla ciężarnych widziałam, ale dl dziecka? Czy to znaczy, że mając taką kartę mogę leki dla dziecka mieć za free. I nie chodzi mi o te na recepte, bo one zawsze za darmo. Dostałam leki z Polski i plamienie ustało po 4 tabletkach :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ania pewnie obie mamy racje ;) bo ja te wiadomosc wzielam z opakowania herbapolu. A byly u mnie Monika i Mama Eliz trojka fajnych dzieciaczkow. Wszystkie slodkie kazde na swoj sposob. Ela taki maly cukiereczke (chce druga dziewczynke ), jak na wiek swietnie gada i jaka wychowana (wie co mozna w korytarzu ;) Kubus malenstwo milunskie (a moze jednak nastepny synek?), no a Czarek czarus pelna geba, smieje sie przeswietnie i jak sprytnie i szybko sie przekreca. rosnie maly urwis Moniczko ;) Bardzo bylo milo, szkoda ze tak daleko mieszkamy. To kto nastepny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×