Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Dziewczyny moje dziecko ma troche katarek i dzisiaj jedna kozke miala z krwia mozeto byc cos powaznego :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka a czy ta karta upowaznia do korzystania z dentysty do roku czasu po porodzie?? czy tylko do lekow, bo juz nie pamietam jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojejku! ale pustki!!!! ta karta upowaznia też do bezpl wizyt u dentysty, chodzi o przegląd zębow, podstawowe leczenie, czyszczenie.Nie robia leczenia kanałowego. petuniaa naprawde nie musisz sie tym przejmować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szukam fajnej pościeli puchatkowej.znacie jekies niedrogie strony?oprócz ebay:) oleniga przejzalam te stronke do zdjęć - niezła, spodobal mi sie pomysl zdjeć na płótnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moze byc.. i ja tak pierwsza ?? hey duszki, budzic sie Wrocilam juz do was, bo z siostra nie bardzo mialam czas pisac. Ale powiem wam, ze bylo bardzo fajnie. Dawno juz sie tyle nie smialam i na co dzien mialam kogos do pogadania itp. Milo bylo i bardzo zaluje ze sie skonczylo. Na lotnisku oczywiscie nie dalam rady :(... bo zobacze ja chyba dopiero w kwietniu. Ed jakos nie rozumie, ze przez kamerke to nie to samo :D No ale... wracam do codziennosci. Maja przycycu. Znow nie spala od 4:15 do 6 rano ;/ Po 4 normalnie obudzila sie po 3h do jedzenia, ale juz pare razy tak mialam ze wierci sie wtedy przy cycu, dostaje obie piersi i nie spi dluzszy czas, do kitu, ale moze jej sie zmieni. Nie wiem czy powinnam wrocic do tematu, ale Aniu Grimsby bardzo mi przykro. Czytalam siostrze o tym co sie stalo i zalamal mi sie glos.. :( jedyne co umiem powiedziec na pocieszenue to czerp sile patrzac na swojego synka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki 👄 heh.. ja to zawsze przewrazliwiona.. :O a co moze byc powodem tego ze mala je i jednoczesne sie przy tym prez i ssie bardzoo lapczywie albo w ogole wypluwa i wrzeszczy odrazu dodam ze smoczki sa ok bo juz sprawdzilam.. ehh sorrki ze Was tak zanudzam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Oleniga, tak myślę, że moja mała ma kolki, bo bardzo krzyczy i się napisna, wieczorami szczególnie, ale w dzień również. Patunia moja ma takie same zachowania jak je, nie zawsze, ale czasem jak ją brzuszek boli. Co do leczenia dentystycznego z kartą, to ja miałam leczenie kanałowe też za free, poza tym ściaganie kamienia i normalne leczenie zęba, także w moim przypadku NHS pokrywa wszystkie koszty, ale wypełnienie jak chcę białe to z własnej kieszeni płacę. Kamila black ale miałaś fajnie z siostrą, ja też już nie mogę się doczekać jak moja mnie odwiedzi, zawsze to raźniej z kimś dorosłym cały dzień, a nie tylko z dzieckiem, a w moim przypadku bardzo płaczącym i cierpiącym, więc frustraja szybko przychodzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dzieki za wytlumaczenie z ta karta... musze sie wybrac na przeglad zanim przepadnie czas za free ;)... Jola to podawaj infacol regularnie, przed kazdymkarmieniem zobaczysz czy sa efekty... :) Patunia jakk moj Mikolaj prezy sie i wypluwa to znaczy ze chce odbeknac... zwykle noszego troche w pozycji pionowej nawet 15-20min az odbeknie, dobrze tez na brzuszku polozyc wtedy szybciej odbeka... u nas coraz lepiej... Mikolaj rozregulowal caly cykl karmienia ale zauwazylismy ze wszystko idzie w kierunku 5 posilkow w ciagu doby i kazdy po 150ml... do tego po wieczornym jedzeniu przesypia 7-8godzin... takze wszystko sie prawidlowo normuje :)... w dzie tez spi, pomecze go troche przed karmieniem i po karmieniu drzemka... spi sporo w ciagu dnia i zwykle sygnalizuje jekami ze chce spac... podobne jeki wydaje jak jest troche glodny a jak wrzeszczy to znaczy ze jest baaardzo glodny... najlepsze jest to ze jak tak jeczy i marudzi to wydajedzwieki \'mama\' i \'mam\'... :D na swieta jedziemy do Polski... ja juz od kilku dni szykuje wszystko do wyjazdu - 13.12 mamy zabukowany prom... taaaka dluga droga-musze wszystko zaplanowac :o pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już niedługo wyprawa...fajnie, ja czwarte z kolei świeta spedzam tutaj.Tego roku mieliśmy juz byc w Pl, wiec pewnie dlatego są mi tak obojetne. wczoraj mala dala nam popis.Wybralam sie na zakupy, mąż zostal z dziećmi. za 4 godz dzwoni:ola nie chce jeśc z butli.wiec wracam.Ale mojego mleka tez nie chciala.No i nie jadla tak przez 8 godzin-zaczelam sie martwić, już po lekarzach zaczelismy dzwonic. wreszcie zjadla, ale przez sen. Noc i dzisiaj jak gdyby nigdy nic!ma te kaprysy dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam ze cos w tej butli ja zniechęcilo, apotem ja jeszcze co chwila z cyckiem do niej - i olka co, już dosyc tego miala, chciala świetego spokoju! U mnie potrzebne jest głębokie leczenie kanałowe-czy jak to tam zwał, napewno nie takie zwykłe - mialabym za to zapł od 300 do 500funtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola grip water tez mozesz podawac - to na lepsze puszczanie baczków :D ... np. trzy razy dziennie i zobacz czy pomogło, jak wciaz sa problemy z puszczaniem bakow to daj cztery razy nastepnego dnia, dostosuj ilosc do malucha (mozna do 6 razy po albo w czasie posiłku)... niby kolki maja rozna przyczyne (a raczej do konca nie stwierdzono co je wywoluje) ale wydaje mi sie ze powodem ich jest łapczywy sposob jedzenia, co powoduje przechodzenie nagromadzonego powietrza do jelit i bol brzuszka a woda koperkowa jest najlepsza na puszczanie gazow-bardzo nam pomaga :) (podobnie jak herbata z kopru wloskiego). Daje Mikolajowi tylko 3 razy dziennie grip water (chociaz chyba jest to czasem za malo...) bo robie mu slaba, rozrobiona z woda herbate z kopru według receptury Anipud :) wypija czasem 35ml tylko ale zdazylo sie ze wypil 100ml... dostaje herbatke o tej samej porze kazdego dnia (około 17.00)... dopajam go bo oprocz mojego mleka dostaje sporo formuły :)... nie wiem czy moj opis w czymkolwiek Ci pomoze... ale chcialam podzielic sie swoim sposobem na ból brzuszka i trudnosci z puszczaniem baczkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka no to zakupy nieudane, mam nadzieje zezdazylas cos kupic.... ach te dzieci ( z małzonkiem na czele ;) :D... ) ale cena leczenia kanalowego jest powalajaca :o :(... ja licze na przyszle swieta juz w naszym domu w Polsce...oby ... zobaczymy ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to juz nie pierwszy raz kiedy to na sygnale musialam wracać. a jak bez tego to telefon przynajmniej co 10 minut! zdążylam obejść 1 sklep 😠 , ale kupilam co nieco, no nie tyle napewno, zeby sie zadowolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!ja tylko na chwilke zmienic t.c.zajrze do was pozniej teraz lece cos zjesc bo dopiero wstalam.Milego dnia!! Szczesliwe brzuchatki: Katelka25...........06.12.2008r....37....Cheshunt....... ?????...... olenka25............25.12.2008.....35....Coventry.....có reczka........? Kamila26............18.01.2009......34....Inverness.... . ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......30....Winsford...ch yba coreczka anecia1702........19.03.2009......25.....Melton......... ..?.............? mi83.................24.03.2009.......24....Hinckley.... ..córcia.....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......20....Swindon.... ................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. magda_g............07.05.2009.......17....H/C........... ?syn?........... Aleksandra188......22.06.2009.......12....Hereford...... ....?........... czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Niulek24..............24.07.2009......7.....Birmingham.. .?..........?....... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... ....... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester....dziew.....Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .....Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26.........29/09.....3370....Essex Great Dunmow....syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynk a agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield........ córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn..............Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek MONDZI25..02/11..3850......Banbury.......coreczka....... ...Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. ....Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ......Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... .Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie(Grimsby)...syn...Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.....Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ...Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... ...Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n......Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.......Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath....c órka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ......Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke....chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green..................... mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale szokujaca drzemka, cale 30 min mi sie udalo spac. Maja zasnela o 11 a ja dopiero po jakims czasie, a o 12 obudzil mnie jej glosny placz z salonu. Tak mocno spalam ze troche mi to zajelo. Jola wspolczuje ci tych kolkowych historii, to bardzo ciezkie. To co ja mam z Maja to pikus przy twojej corki.. zycze ci sily i wytrwalosci. Oleniga dobrze, ze tyle sie juz ustabilizowalo. Z Maja glownie jednak nieregularnie, srednio je co dwie godziny. Tylko w nocy je zawsze co 3h i dwa razy. taa.. po 12 zaczelam to pisac ide z nia na spacerek bo sie bidula nie uspokoi.. bede pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myslałam, ze pieluszka ma az tak usypiające wlaściwości!~teraz kiedy olka po chorobie przyzqwyczajona do zasypiania na rekach i wszystkie inne metody zawodzą, ona zasypia sobie w trybie dosłownie natychmiastowym z pieluszką na buzi. ciekawe co przewrażliwiona na punkcie cot death health visitor powiedzialaby na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna to tak nazwac borowka :D. zauwazylam ostatnio, ze moim dzieciom jest lepiej kiedy mama nie siedzi tyle na kafeterii :) a i dom zaczal jakos tak porzadniej wygladac... a wracajac do karty NHS i darmowych lekow to maternity exemption jest dla nas. dzieci maja darmowe leki NA RECEPTE za darmo chyba do 16 lub 18 roku zycia bez łaski ;). wszystkie leki bez recepty sa platne bez wzgledu na posiadanie jakiejkolwiek karty . a no szkoda Agnieszka ze tak daleko... choc ode mnie to tylko godzina samochodem (o ile nie ma korkow :D ). baaaardzo mi sie u Ciebie podobalo i ten las... zupelnie jak w domu w Polsce ech... tylko pozazdroscic :) Jola25 zapraszam do Welwyn na kawke ;) zawsze to milo pogadac z kims doroslym :D. wsiadaj w 301 i przybywaj! Kamila a Ciebie niech przywiezie Edek i zrobimy zlot czarownic :D . mowie serio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Już pisałam Agnieszce - wycieczka pierwsza klasa,Kubuś uroczy, koty też fajne, choć wstydliwe, bo gdzieś pouciekały (jak to koty zawsze własnymi ścieżkami) szkoda tylko,że tak daleko, bo ode mnie ok 3h one way.A wtedy przez korek byłam 8h za kierownicą, to dużo jak na rocznego kierowcę :) Ale za to dobra wprawa przed 12/12, bo mamy aż 1000mil z mężem na zmianę. Prezenty już kupione, teraz tylko pakowanie. Czarek dziś pobił rekord, spał w dzień ok 50 min.Padł styrany o w pół do 7.On się boi,że nie zdąży świata wyexplorować chyba.No i straszna przylepa się zrobił i tylko do mamy.To już 6 i trzy czwarte miesiąca, jak ten czas leci. O kupkach i kokach nie mam więcej nic do dodania poza radami, które wcześniej podałam.Cierpliwości życzę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam sily.. albo bynajmniej mam jej duzo mniej niz moja corka! normalnie jestem wykonczona i modle sie zeby to bujanie bujaczkiem dalo rezultat i bede mogla isc spac bo padne trupem Sutki juz mnie bola od karmienia, wiec dalam jej jeszcze troche sztucznego mleka... wypila 60 wiec zobaczymy na ile to wystarczy Cichutko tu w ogole dzisiaj Mamo Eli, ja bardzo chetnie, chociaz ci ostatnio sporo na glowie siedze :) Kamila26 tak w ogole, to ja widze ze ty juz masz ciut ciut normalnie!! Leci to jak wiatr tak szybciutko mam nadzieje ze sie dobrze czujesz ja ostatnio to czytalam, ale tak jakby czesc informacji do mnie nie docierala Ok, sprobuje zaraz dziecko do lozeczka zasniesc i moze pojde spac...chociaz pewnie zaraz zapesze i ona sie obudzi za 15 min !! samo zycie dobranoc wszystkim zycze, bede o poranku, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Najciezej jest wstac z łózka, gdy ssak płacze w łózeczku, ale potem to juz szybko mozna sie rozkrecic :) Oleniga dzieki za opis jak to u Ciebie wyglada z Mikołajem, jeszcze tydzien i tez zaczniemy stosowac water grip. Jak na razie zaprzestałam picia kopru i rumianku (gdzies w necie wyczytałam ze jednej kobiecie pediatra tak zaleciła i sie poprawiło z napinaniem dziecka), takze pije tylko wode i kompot z jabłek. W weekend wydawało mi sie ze jest troche lepiej, bo mała potrafiła dłużej poleżec sama spokojnie, takze moze cos pomaga, moze to Infacol zaczał działać, nie wiem, przestałam też jesc jogurty i sery, bo niby też produkty mleczne mogą powodować wzdęcia, tak więc próbuje już wszystkiego, ale chyba mała poprawa jest, a może po prostu przez weekend był ze mną mąż i opiekował się dzieckiem, więc nie odczułam tak jej płaczu na okrągło. Mimo wszystko jestem dobrej myśli i wierzę, że niebawem się to zmieni. Mamo Eli bardzo dziękuję za zaproszenie, chętnie bym przyjechała, ale chyba jeszcze nie jestem gotowa na podróże samej z małą, tym bardziej, że ona ma ostatnio katar i męczy się w nocy z oddychaniem, tak więc muszę odpuścić jej wychodzenia na dwór. Ale innym razem chętnie Was odwiedzę, może kiedyś mąż mógłby mnie podrzucić, w tym tygodniu i tak już się zerwie z pracy, bo mamy umówione badanie słuchu w Watford. Wiecie może jak takie badanie wyglada u dziecka? Dziewczyny czy któraś z Was podaje dziecku profilaktycznie cebion, tzn witaminę C? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola 25 wiem co przeżywasz i współczuje Ci.Moja Ola skończyła już 4 lata ale doskonale pamiętam jak nam się darła z powodu kolek nieraz po 18 godzin na dobę też byłam sama bo mój mąż pracował w systemie 3 zmianowym i nie było go 10 godzin w domu a na dodatek nie chciała spać w łóżeczku jak ją przenosiliśmy budziła się w sekundzie z nie miłosiernym płaczem.Też próbowałam chyba wszystkiego nie jadłam w ogóle nabiału,dawałam infacol choć miałam wrażenie że po pewnym czasie w ogóle nie działał,napewno pomagał nam debridad (proszek do sporządzania zawiesiny w PL na receptę)Dla pocieszenia napiszę Ci tylko że jak Ola skończyła 3 miesiące powędrowała do swojego łóżeczka już wtedy bez żadnych problemów,a kolki pożegnaliśmy na dobre 3 tygodnie później.A teraz modlę się żeby w lutym nie mieć powtórki z rozrywki.A co do cebionu to podawałam Oli i dla drugiej dzidzi też już mam kupiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Borowka HV widziala jak nakladam pieluszke Mikolajowi a on w moment zasypia... nie powiem :) byla zdziwiona ale nie odezwala sie slowem tylko sie usmiechneła :) Kamila_b usciskaj Majeczke i powiedz ze ciocia z forum kazała dac mamie pospac... a nie tylko cyca i cyca ;)... trzym sie :) Jola strasznie mi Cie zal, nie umiem Ci pomoc bo Mikolaj nie ma kolek... a badanie, o ile to to samo co my mielismy jeszcze w szpitalu po urodzeniu Mikolaja to poprostu do ucha wkladaja taka koncowke i rejestruja w minute odczyt... kurcze Mikolaj sie obudzil... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim Nakarmilam i polozylam pod nogi do bujaczka, moze spokojnie napisze, bo przewaznie o tej porze to mojej damie jedna piers nie wystarcza. Frugo budzisz we mnie nadzieje, bo moje dziecko tez nie zasypia w lozeczku, jakby go nie lubilo. Zdarza mi sie ze ja tam poloze jak juz spi. A ostatnio troche mi to zajmuje wieczorem. Nie mam tak, ze zje i po prostu tam sama zasnie Wczoraj np jak juz zasnela po tej 21 to w lezaczku i tak ja obok mojego lozka. Dzisiaj wstalam o 9 wiec nie najgorzej. Maja duzo nie placze, ale lubi troche pomarudzic i zeby ja ponosic. Wczoraj to nawet Ed juz byl zrezygnowany bo co ja odlozyl do lezaczka to ona kweki, ze nie chce....tak jak teraz Hehe, Oleniga wlasnie zobaczylam co napisalas.. heh, czasem sprawdzam w czasie pisania czy ktos cos dopisal bo ostatnio dluzej mi zajmuje napisanie jednego posta :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila tez bylam załamana spaliśmy w 3 na wersalce,naszej Oli nie dalo sie przenieść nawet jak zasneła bo ledwie ją odkładaliśmy ona już wyła.Mialam w PL bardzo dobrą pediatrę i ona poradziła żeby sobie odpuścić bo męczymy tylko siebie i dziecko i że to minie po okolo 3 miesiącach - tłumaczyła mi wtedy że to jakis syndrom bliskości że dziecko potrzebuje mnie czuć itp już dokladnie tez nie pamiętam.Powiedziała mi wtedy że u jednych dzieci jest on silniejszy u innych mniejszy i że mija u nas przeszło dokładnie po 3 miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo tzn ze syndrom bliskości trwa 3 m-ce?czy po 3m-cach zycia zanika?moja ma5 m-cy i cos od m-ca śpi juz ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borówka u mojej Oli trwal trzy miesiące od urodzenia może Twojej dzidzi coś się przestawiło :-) a może potrzebuje Cię teraz bardziej niż wcześniej A po za tym to z tego co kojarzę to Ty też masz Olę więc kochana przygotuj się na ciężką szkołę Olki są uparte i cięzkie w obsludze widziałam to nie tylko u siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka ja tez nadal spie na 15 cm lozka (z dwojka dzieci i mezem) ;) .wczesniej pisalam, ze podjelam meska decyzje... i tyle mego :D jedno budzi sie kiedy tylko dotknie materaca w lozeczku, drugie przylazi z krolikiem-szmatlawcem w srodku nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×