Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

hej! :) troche juz dochodze do siebvie po wizycie tesciow i moze bede sie troche wiecej udzielac:) nie bylo wcale tak zle ale zawsze... przeszlam trening mycia kubkow, szorowania patelni i krojenia cebuli, oprocz tego stoczylam batalie o uzywanie recznikow papierowych a nie szmatek w kuchni no i o czapke dla malego kiedy jest cieplo na dworze (czyli nie dziisiaj:O ) dziewczyny w wielu szpitalach nie podaja plci dziecka dlatego ze wielu ludzi jak dowiaduje sie ze bedzie dziewczynka a chcieli bardzo chlopca decyduja sie na usunieceie i jesczze jedna probe.szczegolnie hindusi :O wcale im si enie dziwie ze nie chca mowic w takim przypadku-poprostu polityka szpitala.wierzcie mi dziewczyny ze jest ,mnostwo takich przypadkow no i aborcja dopuszczalna do 24 tc wiec... ale jesli idzie sie prywatnie na usg to mowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,ze bedzie ok:) to juz moja ostatnia ciaza i chcem zeby bylo ok!!! Ty kamila26 juz niedlugo bedziesz nam pokazywac zdjecia swojej kruszynki:) niedlugo swieta,Nowy rok i zleci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy sie budujecie, remontujecie a ja mam pusta dzialke na ktorej rosnie jakies ziele i czasem krowa przychodzi sobie pojesc ;-) perspektywy na budowe domu sie rozwialy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zdaje sie mi83 pisala kiedys,ze przez Hindusow nie chca plci mowic!bo oni nawet po porodzie zabijaja jak dziewczynka sie rodzi debile normalnie!!!!!kula w leb takim!!!ja mam 2chlopcow i kocham ich nad zycie bedzie trzeci tez bede kochac,tak samo z dziewczynkami by bylo kochala bym i rozpieszczala!!!!!!!! Znajomi meza tez sie buduja,ale budowa stanela,wylali fundamenty,kupili te pustaki czy jak to tam sie zwie i odechcialo im sie budowac i wogole wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tez sie nie moge doczekac i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze zeby tylko dochodzic do 36 tc bo z moja szyjka macicy to niewiadomo.Ale musze wierzyc ze bedzie ok teraz jest 33 tydzien wiec oby jeszcze 3 tygodnie donosic a potem moge juz rodzic. Anecia tobie tez duzo nie zostalo a czas przeciez tak szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaa magdag przynajmniej krowa ma uzytek z tego!!!a moze jeszcze zaczniecie budowac,szkoda dzialki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja od jutra 25 tydzien:) nie martw sie bedzie wszystko dobrze!!! magdag krowka ci za ta trawke budowy przypilnuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jej tylko smakuje to niech je - na zdrowie. a przy okazji dowiedzialam sie ze na naszej dzialce jest duzo ziol a to oznacza ze mamy zdrowa ziemie. kto wie moze kiedys domek wyrosnie sam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! :):):) Kamla..... jesli rachunek mial inny numer referencyjny....tzn ze nie nalezy do Ciebie. Proponowalabym isc do citizens advice bureau ( klinknij w google) gdzie zajmuja sie kazda sprawa obywatela za darmo.... Kazde miasto ma takie...nie kosztuje Cie to nic a oni sa w stanie wszystko zalatwic....:)))) ale przed tem poprosic o wszytskie rachunki z okresu zamieszkania na tamtym adresie. Takze porownacie wszystkie jednostki. + to nie mozliwe by rachunek byl o 3000 f wiekszy skoro co jakis czas licznik zostawal pobierany od was...wiec tak naprawde to nie powinno byc zadnej roznicy!!!! Poprostu namieszali z rachunkami i szukaja glupiego... radze to zalatwic jak najszybciej bo jest termin odwolawszy od takiego rachunku + spodziewasz sie dzidzi a takie nerwy nie sa potrzebne :))) Do reszty dziewczyn :))) Pierwsze spotkanie z midwife 15.12.08 bede wtedy w 9-10 tygodniu....i teraz mam pytanie??? bo chociaz licze i licze do zamotana jestem.... ostatnia miesiaczke mialam 15.10.08 i jak licze recznie to dzisiaj jestem w 7 tyg ale jak wchodze w google i pytam to mi mowi ze jestem w 8 i teraz sama nie wiem :(:(:( Tak strasznie sie ciesze poniewaz to zaraz przed swietami.....czy myslicie ze zrobi mi skan??? bo pozniej to bym pewnie musiala czekac do po nowym roku??? czy moge cos zrobic by mi go zrobila??? buziaki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek skan jest w 12 tygodniu,pewnie na wizycie cie midwife umowi,mnie przynajmniej umowila:) i wtedy po wielkosci dziecka dokladniejsza i bardziej sprawdzalna date porodu ci powie,ja tez liczylam na tych stronach tygodnie i midwife tez mi wedlug miesiaczki tak obliczyla:) jest jeszcze taka metoda do 1dnia mies dodaj rok minus 3mies plus tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak odskakujac od budowy i krowek to czy jest mozliwe zeby w 18 tyg czuc dzidzie? od 2 moze 3 dni cos czuje. jakies takie smyranko, jakby mi sie cos przelewalo. wczesniej tego nie mialam a wiem ze dopiero w 20tyg odczuwa sie ruchy dziecka. co sadzicie? troche humorku Jak myslisz, jak nasz prezydent wymówi imie i nazwisko nowego prezydenta USA ? - Baba Omama - Oback Barama - Baran Obawa - Barubar Bambama - Barabar Obameiro - Borubak O'Lama - Brak Banana - Barek Odrana - Burak Osama - Bobek Barana - Szalas Obama - Rumburak Osrama - Obak z Bahama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek to bedzie 22lipiec? dobrze obliczylam? ja wedlug miesiaczki mialam na 24marca,aze skanu 19.03 takze 5dni roznicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdag ja juz w 12-13 tyg czulam,ale z kolejnbym mozna wczesniej,a tak to miedzy 16 a 20 tygodzniem,takze mozliwe,ze czujesz ruchy!!! fajny kawal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Anecia :)))) czyli raczej spogladac na to co te str mowia a nie na swoje obliczenia :) skoro bede w 10 tyg a w swieta w 12 czy jest mozliwosc by zrobila mi go wtedy ??? Czy jak Wy bylyscie na pierwszej wizycie to o czym rozmawialyscie??? i w ktorym tygodniu bylyscie?? Buziak x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
midwife nie robi usg!!!one pobieraja krew mierza brzuch i takie tam,a usg juz inni,moze gdzies miedzy swietami cie wcisnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek jesli wiesz w ktorym dniu doszlo do zaplodnienia to sobie mozesz sama obliczyc!!! ai nba pierwszej wizycie pobierze ci krew wypelnisz taka karte,beda tam pytania o ciebie,partnera,rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo o tym nie wiedzialam :( ale slicznie dziekuje za informacje.... Moje spotkanie ma potrwac 2h!!! co ona przez 2h bedzie robic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypelnicie ta karte pobierze z 5fiolek krwi,mocz ta karta to jak ksiazka 1000pytan do heh mi sie najbardziej podobalo Czy ktos w mojej rodzinie jest blisko spokrewniony,np.czy moja mam i tato sa rodzenstwem,kuzynostwem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha dobre!!!!!!! jakby byli to bysmy toszeczke dziwnie wygladaly hehehe Ale pytaja sie bo to jest bardzo popularne w rodzinach hinduskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek no wlasnie te biuro mi sie tym zajmuje i nic sie nie da zrobic.Pomogli mi tylko ze nie musze tej sumy placic odrazu tylko w ratach.Jak ostatnio babie powiedzialam ze nie zgadzam sie ztym rachunkiem to mi powiedziala ze no niestesty prad jest drogi w uk i ze tyle naciagnelismy.A tak wogole to tez w tym biurze maja balagan ostatnio nie mogli przez pol godziny znalesc moich papierow nie mowiac juz o tym ze bylam tam juz 5 razy i za kazdym razem przyjmuje mnie inna baba ktorej musze tlumaczyc od nowa o co chodzi a potem zaczyna czytac moje papiery co jej wczesniejsze kolezaki pisaly i albo nie moga sie rozczytac albo zle pojmuja i pytaja mnie wszystko od nowa i sama musze im pokazywac swoje papiery ktore i tak maja skseroawane i ja musze grzebac w ich papierach aby znalesc swoje ksera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
dzien dobry wszystkim kobietkom:) dzis postaram sie troszke opisac porod ,jak prosilyscie:) wiec .... niedziela-przyszli w odwiedziny znajomi,posmialismy sie pogadalismy jakies 1/3 piwka wypilam-jedyne co dzialalo na moja zgage,bo normalnie piwo nie smakuje mi....ale wracam do porodu...wiec oni poszli a ja pozbieralam ze stolu i okolo 12:30 poszlam spac...godzina 2 ja czuje ze mokro mi sie robi-obudzilam sie sprawdzilam i mysle kurcze zaczelo sie to wyglada mi na wody...wiec postanowilam sie ogarnac...o 2:20 zaczely sie skurcze wody nadal ciekly,skurcze najpierw co 10 min i w ekspresowo 30-to minutowym tempie doszly do co 3 min przez 45sek. poszlam sobie do wanny.Okolo 4 wrocilam do pokojui zakomunikowalam by sie szykowano bo dzis jeszcze bedzie niniuniatak wiec o 4:20 mialam juz wsparcie. skurcze stabilne wiec poczekalismy do 8 i do szpitala...a tam sprawdzili rozwarcie i cala reszte i bylo jeszcze troszke czasu wiec wrocillismy na obfite sniadanie,ktore dosc ciezko wdusilam w siebie.Polozne polecily zakup glukozady -polecam dziewczyny naprawde!!!!o 12 bylismy tam z powrotem dzidza juz gotowa a moje rozwarcie wogole nie ruszalo.potem to juz czekanie na rozwarcie...o 5:30 zabrali mnie na porodowke oczywiscie sale z wannami byly zajete i trafil mi sie porod na krzeselku-naturalny!!!polecam ale plecy bola jak cholera...i gdzies od tego czasu zaczelo sie na powaznie..porod monitorowala jakas mlodziutka dziewczyna co pare minut przyhodzila polozna i sprawdzala postepy pozniej juz moje krzyki ja wezwaly i coz powiedziec w odpowiednim momencie pchnela mi kolano i mala zaczela wychodzic powoli.az sie wyklula:)to w sumie chwilke trwalo moze z 7min tatus sie poplakal a mi dali maluska na rece no i zostala jeszcze walka z lozyskiem szczerze mowiac mialam z tym maly problem ale sie udalo ..nie powiem ze nie bolalo bo bym sklamala aleeee kochane to wszystko trwa moze 24godz a ja juz tydzien nie moge nacieszyc sie moim orzeszkiem i rycze ze szczescia jak na nia patrze... to szczescie bedzie wieczne:) pozdrawiamy z Kaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwwwa spoko nie bylo zle dzielna jestes!!!a co to jest ta glukozada czy jak to tam bylo,chorobcia ja oczywiscie lezki mam,po co piszesz,ze plakal ze szczescia!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjjjj co za sieroty!!!! powiedz mi czy mozesz odzyskac rachunki??? bo napewno mozesz.... i porownac licznik startu,,,jesli bylo to przez ageencje oni beda mieli licznik startowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Borówka :) budujemy dom na wsi :) ... już niedługo będą dach kłasc ale jeszcze duuuzo przed nami... planujemy przyszle swieta juz u siebie w nowym donku...ale pewnie się przedluzy pobyt w Anglii - jesli znajde kogos do Mikolaja to bedzie super a jak nie to pewnie nie wroce do pracy i bedziemy ciągnąc benefity od panstwa... zobaczymy :) Mikolaj zasnął przy dzwięku odkurzacza :) ... ciekawe czy u Was tez tak maluchy zasypiają :)... to jeden ze sposobów na niego jak nie działa pieluszka tetrowa na buzię nałożona :)... dziewczyny czy używalysie albo uzywacie mat do zabawy dla dzieci... mysle o zakupie czegoś takiego... chcialam Wam puscic linka ale moj mąż zamknąl mi stronę 😠 ... poszukam póżniej bo Mikolaj juz nie spi i jesc chce... Kamila26 a jak nazywa sie firma od ktorej prąd używaliscie?... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie pisalam chyba 100lat ...a teraz mam chwilke na skopiowanie tableki i zwalaniam miejsce w srod brzuchatek :) Katelka25...........06.12.2008r....37....Cheshunt....... ?????...... olenka25............25.12.2008.....35....Coventry.....có reczka........? Kamila26............18.01.2009......33....Inverness.... . ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......30....Winsford...ch yba coreczka anecia1702........19.03.2009......24.....Melton......... ..?.............? mi83.................24.03.2009.......24....Hinckley.... ..córcia.....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......20....Swindon.... ................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. magda_g............07.05.2009.......17....H/C........... ?syn?........... Aleksandra188......22.06.2009.......12....Hereford...... ....?........... czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Niulek24..............24.07.2009......7.....Birmingham.. .?..........?....... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... ....... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester....dziew.....Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .....Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26.........29/09.....3370....Essex Great Dunmow....syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynk a agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield........ córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn..............Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek MONDZI25..02/11..3850......Banbury.......coreczka....... ...Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. ....Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ......Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... .Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie(Grimsby)...syn...Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.....Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ...Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... ...Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n......Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.......Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath....c órka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ......Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke....chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green..................... mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....coreczka...Zuzanna mam nadzieje ze to skopiowalam ta dobra tabelke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Lorinka--GRATULACJE!!!!! DUZO ZDROWKA DLA CIEBIE I ZUZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia dzieki :) Mikolaj duuuzo sie smieje :) Ja zycze Ci zeby wszystko bylo ok... musi byc i napewno bedzie 🌼... tez zawsze chcialam miec trojke dzieciaczkow... chwilowo zwatpilam ale pewnie sie to zmieni za pare lat ;)... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa matka to i dziecko szczesliwe:) Dzieki za wsparcie,ale juz nie piszmy o tym bo ja bede myslec,i zaraz sie rodzinie i znajomym wygadam,bo nic narazie nie mowilismy,a ostatnio bym mamie sie wygadala,bo nie wierzyla,ze plci nie znam,zreszta karzdy mowi,ze nam nie wierzy heh:)Oleniga przejdzie ci,ale wcale sie nie dziwie,ze narazie o tym nie myslisz,zreszta pisalas,ze chcecie wrocic do polski,takze jak inny kraj to moze zle wspomnienia pojda w zapomnienie,ale powinnas miec chocia jeszcze jedno szkoda zeby Mikolaj nie mial rodzenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×