Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

ale siostra ma ubaw z takim malenstwem,slodkim i jeszcze slodsze usmieszki!!!zrob jej zdjecie jak sie usmiecha!!!chcem zobaczyc jak jej policzka wygladaja!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobietki:) a ja już sam. wczoraj po 3 tygodniach moja mamcia wróciła d polski:( pożegnania są okropne tym bardziej, że dopiero się zobaczymy pod koniec stycznia. no ale cóż. mój Kubulek najedzony i właśnie smacznie śpi, więc spokojnie mogłam was doczytać i teraz popisać. ale tutaj się u was dużo dzieje. Kamila26 bardzo ci współczuję, ale walcz z energetyką bo szkoda oddać im za free taką kasę co uskubiesz w walce to twoje. napewno jakoś da się to wyjaśnić🌻 dziewczyny pytanie gdzie robiłyście zdjęcia do paszportu swoim maluchom bo wiem że to robią jacyś specjalni fotografowie tylko nie mogę sobie przypomnieć nazwy. a teraz pora na śniadanko i herbatkę z mleczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek:) aniapud zdjecie paszportowe ja ostatnio robilam w ...aptece. chodzi o to by fotograf wiedzial jakie sa wymagania, mysle ze wszedzie mozna zrobic. zaplacilam 3.99. zdaje sie ze nieduzo.robiacy zdjevcia powiedzial ze teraz ci od paszport sa bardziej wymagajacy i dziecku bie siedzacemu samodzioelnie zdjecvie robione jest jak jest trzymane wysoko z boku. ja mowie to co z dziecmi ktore nie potrafia jeszcze glowki trzymac samodz, on na to ze wtedy robia jakie20 ujec zanim cos sie wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka75 kierownik wycieczki prosi o kontakt telefoniczny (wcielo jej maila z namiarami na cel podrozy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamia26
Czesc dziewczyny!!!sorry ze wczoraj nie odpisywalam ale mialam straszny dzien!! Wiecie co ze ja juz sama glupieje,byc moze tyle naciagnelismy przez rok bo to byl duzy dom(teraz juz mieszkam pod innym adresem) rachunki przychodzily niskie co 3 miesiace tak okolo 100 funtow dziwilo mnie to ale myslalam ze moze tu na wyspach nie jest drogi prad,bo dostawalam rachunek z data od ktoregos tam do ktoregos tam i to co mi przychodzilo to oplacalam.Licznik spisywalismy jak sie wprowadzalismy do tamtego domu i przychodzil facet pozniej i co jakis czas spisywal licznik, nie moge tylko zrozumiec dlaczego dostalam dopiero po roku tak wysoki rachunek?dlaczego wczesniej nie dawali mi rachunkow wiekszych tylko po 100 funtow nawet czasem mniej.Przeciez jakbym wiedziala ze bede miec tyle do zaplacenia to bym sie stamtad wyprowadzila i innego mieszkania z pradem np na kluczyk czy karte aby kontrolowac zuzycie.Niewiem z jakiej racji az tak duzo policzyli bo u mnie w domu bylo bardzo zimno ogrzewalismy tylko 3 pokoje sloneczkami ale nie przez caly dzien w kuchni bylo zimno w lazienkach tez przedpokoj tez nieogrzewany jedynie co ,to prysznic na prad no i oprocz nas mieszkaly 3 osoby jeszcze ale pracowaly do wieczora wiec pol dnia nie korzystali z pradu tylko w weekendy ale mieszkanie bylo na mnie wiec teraz ja musze to splacic wrobilam sie poprostu na maksa i to tylko moja wina:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jest to ze zima w tamtym roku mielismy ogrzewanie tez na rope bo kupilismy za 400 funtow wiec sloneczka nie byly wlaczone a latem nie bylo az tak zimno zeby wlaczac sloneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne to wszystko spisuja licznik placisz i juz koniec,a nie oni po roku dopatrzyli jakies niedoplaty,to ich wina nie twoja,my jak sie wprowadzalismy to zadzwoniismy,spisali licznik,tamci zaplacili i teraz jest nasze zuzycie. kurcze mleko mi leci coraz wiecej mam,a wlasciwie to siara.staram sie ni naciskac na piersi,ale nic to nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek24 oni powiedzieli ze mi juz oddzielili od poprzedniego najemcy mieszkania bo bylo 4022 funty i zrobili minus i zostalo ponad 3100 i ze to jest moj prad.Ostatnio jak mi wysylali ze rachunek jest wysoki to wogole mialam wpisany jakis nr.rachunku nie swoj tylko innej baby z Aberdeen ale reszta imie i nazwisko oraz adres moj,wiec ja juz sama zglupialam bo moze mi przypisali jej rachunek ale oni twierdza ze nie i kazali podac licznik no i powiedzieli ze to moj rachunek. Frugo ja juz nie mieszkam pod tamtym adresem teraz mam prad na kluczyk ktory sie topuje. Anecia to juz chyba raczej nic juz nie pomoze bo gdyby byla pmylka to chyba juz by rozwiazali ale oni uporczywie twierdza ze to moj prad wiec z nimi nie wygram.Juz nigdy nie wynajme domu na zwykly licznik wole kontrolowac i miec na kluczyk choc jest drozszy. mi83 dzieki za rade ale ja niewiem czy to moj prad czy nie gdybym byla pewna ze to nie moj prad napewno bym skorzystala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie babeczki!!! kamila mysle ze cos jest nie tak z tym twoim rachunkiem. ja tez kiedys wynajmowalam duzy dom i mieszkaly w nim 4 osoby (3 sypialnie). rachunek byl ok 300 funtow na 3 miesiace. ogrzewanie na full, nikt nie oszczedzal i cala reszta byla na prad (m in kuchenka). wedlug mnie to jest ok 1000 funtow rocznie a najwiecej 1500 rocznie. suma ktora masz na rachunku jest stanowczo za duza plus to co placilas na bierzaco. cos jest nie tak. nie poddawaj sie, probuj to wyjasnic i szukaj jakies pomocy bo ta kwota jest troche nie ludzka. dziewczyny czym sie kierowalyscie przy wyborze wozka. ja ciagle przegladam i ogladam i juz sama nie wiem co chce i co by bylo najlepsze. napewno chce zeby byl lekki i prosty w skladaniu do samochodu. co do reszty to nie mam pojecia na co zwrocic uwage. kurcze jaki pechor.!!!! niedawno sprawdzalam bilety dla moich rodzic na maja zeby przylecieli i wyszlo ok 400zl, wczoraj sprawdzam juz dwa razy wiecej. cos mnie trafi. trzeba bylo kupowac od razu. za gapowe sie placi achh moze jakas herbatka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmiecam tylko forum sprawami z pradem!!sorry juz koncze!! Anecia a ty wiez juz co bedziesz miala?bo cos pamietam ze o dziewczynce cos wspominalas mowili ci na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdag ja wybralam wozek z gondola,nie chcialam tych 3w1 co dziecko lezy w foteliku samochodowym powyginane,chcialam typowy gleboki,sklada sie szybko bo ciagnie sie po 2strona i reszta automatycznie sie sklada spacerowka w nim tez jest,nie wiem czy lekki jest dla mnie super,dziecko lezy na plasko i to najwazniejsze:) no niestety bilety trzeba kupowac od razu,bo ceny co dzien to inne kamila26 jak nam powiedzieli,ze dzidzia ma torbiela,to juz nas plec przestala obchodzic,maz mowil,ze jak nozki sprawdzala i dala zblizenie to nie widzial jajeczek,ja zreszta tez nie,ale na pewno nie wiemy czy chlopak czy dziewczynka,a ty kiedy masz usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylam ze kazda brzuchatka pisze co bedzie miala i sie sprawdza.Czy wam lekarze mowili na usg co bedziecie miec?bo ta franca jedna wredna mi nie powiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo trzaeba powiedziec,ze chcesz plec znac,nas na koniec zapytala czy cos jeszcze?ale juz nic nas nie obchodzila,oby jak najszybciej midwife nam powiedziala co i jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to wiem o tym torbielu ale napewno nic zlego sie nie stanie twoja dzidzia napewno bedzie zdrowa. Ja usg nie bede juz miala ,pamietasz jak bylo z moim drugim usg ze musialam walczyc przez kilka tygodni aby mi zrobili a ty kiedy masz nastepne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pytalam co bedzie ale ona wrednie odpowiedziala my takich rzeczy nie mozemy mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy,w sumie pogodzilam sie z tym,ale jestem dobrej mysli,dzidzia tak mocno sie rusza,ale nie ma dnia zebym o tym nie myslala.a prosilas zeby plec sprawdzila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze takie rzeczy sie nie licza jaka plec jak sie slyszy ze cos tam jest nie tak ale musisz wierzyc ze wszystko bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kupilismy fotelik:)za 7L na car boots fajny ale dziwne,ze powiedziala,ze nie moga mowic glupia cipa!!!!!!ja mam miec usg w 30tyg,beda patrzec czy sie wchlonol,ale nie mam jeszcze daty i godziny czekam na list,16 grudnia mam spotkanie z midwife to poprosze zeby tam zadzwonila w sprawie usg i od razu moze niech poprosi tlumacza na ten dzien,a wczoraj u fizjo byl tlumacz,oni od razu daja sami!!!z cousilu dziewczyna bardzo mila!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kamila26 walcz kobieto i nie poddawaj sie, tyle kasy... trzymam kciuki zebys wyszarpala od nich bilingi i wyjasniła sprawe... Aniapud ja sama zrobilam zdjecie, troche to trawlo bo tlo musi byc jednolite a buzia przodem pokazana, bez usmiechu i jezyka ;) oczywiscie... ale udalo sie, zrobione zdjecie wyslalam przez internet i zadzwonilam zeby dokonac potwierdzenia, dwa dni i djecie bulo w domu... jak chcesz to poszukam tej strony i puszcze Ci linka... moj Mikolaj zasnal wczoraj o 21 jakos, w nocy powiercil sie za smokiem ale spal i obudzil sie... zgadnijcie :) około 5.30... dziecko skonczylo 7tyg. i dzisiaj spało prawie 9godzin... powiem Wam ze bylam niezle przestraszona jak obudzilam sie po 5 a on jeszcze spal, podnioslam sie, zapalilam lampke a on w swoim łózeczku grzecznie spał :)... chyba go obudzilam tym swiatlem... spal dzisiaj w czapeczce, musialo byc mu wczesniej normalnie zimno ze budzil sie miedzy 3 a 4... zobaczymy dzisiaj w nocy... dziewczyny ja juz zaczelam szykowac ciuchy i robic liste na wyjazd na swieta do Polski, samochodem jedziemy - jejku przeraza mnie ta podroz :o... ale nie mozemy sie doczekac zeby zobaczy jak tam nasza budowa, bo na zdjeciach to nie to samo :)... zaraz Was doczytam :) o ile Mikolaj sie nie wybudzi z drzemki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga Mikolaj z tym usmiechem to powinien w jakiejs reklamie grac tak slodko wyglada,a jak ladnie spi!no prosze,oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga ola konczy teraz 5 m-cy i do tej pory miala jedną nocke przespana bez przerwy, jakies 2-3m-ce temu. łudziłam sie, ze moze zadziej teraz bedzie sie budzic....dzisiaj oczywiście budzila sie pare razy(śpi dalej ze mną, jeszcze jej to chorobsko nie przeszlo do konca)i o dziwo , za kazdym chciala cyca!ale po ktoryms tam karmieniu juz nie zasnela tak szybko i gaworzyla sobie, a tak słodko...i wychodzilo jej \"mama\", no, czasem też \"mam\". ha!przegoni zuźkę w mówieniu. domek sie buduje?a u nas sie remontuje!tyż fajnie.super uczucie.ja spac nie moge, tylko mysleco by tu jeszcze mozna tam zmienić.Aha i mam problem, nie wiem gdzie zrobic dziewczynek pokój- czy mniejszy,moze nawet ociupinke za maly na ich wszystkie graciry, czy duży ale z balkonem.Ten balkon mi sie nie podoba, jeszcze gdyby on byl wyzej, a to na parterze - o wlamanie nietrudno, no i dziewuchy jak podrosną, beda mialy gdzie np.popalac-swoje w zyciu przeszlam i wiem co młodziez kusi .ale to juz bardziej odlegle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia moze to cie pocieszy bo znalazlam pytanie do ginekologa od dziewczyny wklejam: Anik77 torbiel u płodu Jestem w 21 tygodniu ciąży. Kilka dni temu podczas badania USG wykryto u dziecka dwie torbiele (4 i 8 mm) w obrębie splotu naczyniówkowego. Oprócz tego dziecko rozwija się prawidłowo. Co to oznacza dla dziecka i czym to zagraża? Straszenie, na kontrolnym badaniu za miesiąc nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie budujecie ,remontujecie domki:)a ja mam zaledwie 44m2:( w polsce oczywiscie tu wynajmuje 200m2 kamila26 kontaktowalam sie z ginekologiem z poski tez powiedzial,ze najczesciej sie wchlaniaja,moje ma jeden 8,1mm,midwife tez powiedziala zebym sie nie martwila(latwo powiedziec) bo pewnie sie wchlonie,ja jestem dobrej mysli,bo to 3cie i najbardziej ruchliwe w tym brzuchu normalnie non stop czuje ruchy!!!fajne to:D oby do porodu,a jak na skanie mi powie ze ok to normalnie ja/jego wysciskam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia jesli w wiekszosci przypadkow sie wchlaniaja to u twojej dzidzi tez sie wchlonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×