Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

nie mam na naszej klasie profilu:(:(:( mamoEli jaki ten Kubus duuuuuuuuzy!!!Fajne zdjecia w lesie w gumakach;) u mnie tylko pola,pola,pola:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka u mnie to samo!!!! chlebek, makaron, placki z maki i jajka itp nie zbrukane oczywiscie niczym... poza warzywami i owocami :) . miesa nie pokazuj chyba ze ryba lub kurczak, ale to ponoc z lenistwa. makaron jajeczny podaje corce zwykle na przemian z \"nudelsami\" i ze wzgledu na jej wage staram sie przemycic lyzke double cream ;) . czasem dosypie kukurydzy lub groszku lub poloze obok papryke pocieta w paski. ze zwyklym makaronem przechodza owoce lekko slodzone brazowym cukrem jesli mocno kwasne i nie chce jesc. a czasem po prostu sie poddaje, daje jej wszystko plain i tyle. w okresie zimowym podaje jej witaminy jesli ma akurat dni niejadka. u Eli wystepuja zazwyczaj 3 dni niejadka a pozniej 2-3 dni zarloka :D . dodam ze moje dziecko wazy 12.2 kg. spaślak co nie? :D dzieki anecia. ona tylko zgrzyta zebami, zadne z pozostalych objawow do niej nie pasuja. chyba zaraz przejde sie na baby clinic. pogadam z HV. moze one cos mi poradza... nie dzieje sie tak kazdej nocy, ale czasem potrafi mnie wybudzic tym zgrzytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny chciałam się dowiedzieć w którym tygodniu ciąży poraz pierwszy czułyście ruchy dzieciątka? Jestem w szoku ponieważ przy pierwszym dziecku czułam je dopiero w 18 -19 tyg. a od 3 dni czuje wyrazne ruchy dziecka a jestem dopiero w 13 tyg. czy to normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoEli moze zecxzywiscie tylko ma to ot tak sobie,oby przeszlo czytalam tez inne fora i bylo tam o tym,ze ida zeby,albo o tych owsikach,albo o bvolacych,zepsutych zebach:) Agnieszko!super ja tez ruchy zaczelam czuc ok 13tygodnia!!!w kolejnej ciazy czuje sie szybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Aleksandro,ale zakret ze mnie,jestem wkurzona,bo pies ktorego wziala moja sasiadka z polski,paletal sie glodny od kilku dni po wsi wziela go taka baba,a ja wlasnie strasznym placzem;) wyblagalam mame zeby go wziela,a teraz nie moge sie dodzwonic do kumpeli z pl,zeby jej powiedziec,ze ktos po niego przyjedzie😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja to klusek -15kg.szkoda mi jej karmic na okrągło tym samym, a co sie popisze czymś nowym z przepisow dla dzieci, to nawet patrzec nie chce. i tak jak np u nas na obiad makaron z sosem i surowka to ona zje makaron i np kawalek pomidora. ale bardziej mam problem z kolacja i śniadaniem bo przeciez gotowanie makaronu czy ryzu na śniadanie czy kolacje to nie zabardzo. kiedys pare ladnych m-cy temu wcinakla kaszki na sniadanie i kolacje, problem byl z glowy, kaszki o roznych smakach, ryzowe, kukurydziane, wielozborzowe, urozmaicenie bylo. a teraz ewentuwlnie jajka baredzo lubi, ale ileż jajek moge jej dawac!no i pomyslow brak :( platki odpadają, ryz na mleku odpada, kanapki odpadają, pasty jajeczne odpadają, kluski lane tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o jakieś szybkie dania takie na czas kiedy jeszcze nie jestem do końca przebudzona, albo już przysypiam. pliz dziewczyny, Anecia, Frugo, podsuncie jakies pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka moje dzieci uwielbiaja parowke frankfurters.w opakowaniu po 10 sztuk,w takim bialym z kolorowym napisem,chleb z dzemem,platki na mleku czekol;adowe,miodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie parówki też je, szkoda ze tych platkow niechece, pomemla i zostawi, cos na mleku by sie jej przydalo, oprocz kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie chcialam tych platkow dawac ze wzgledu na cukier,ktorego jest tam wiecej niz czegokolwiek innego, ale ona i tak woli je bez mlekaoczywiście, jeżeli już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz moj starszy je od lat te platki,mial chyba roczek jak zaczol jesc te kukurydziane,codziennie na snadanie je je,na pocztku polewalam miodem,bo miod nie szkodzi na zeby,pozniej jak byl starszy to te czekoladowe polubial,on tez taki niejadek,najlepiej to pierogi,kopytka,nalesniki,placki ziemniaczane,zadnych zup,surowek,salatek,a adas to typowy smietnik wszystkozerny,wlasnie bagiedke zajada serkiem almette,tez bardzo lubi,a platki to adasiowi sporadycznie daje,rano pije mleko 210ml.lubi tez zjesc serek homogenizowany,a twoja nie lubi tych serkow dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Bylismy na pierwszym szczepieniu... Bylam taka przerazona ze wyslalam męża i co... MIkolaj smial sie do nich, przy ukłucia zrobił smutną minkę i tylko poskomlił troszkę a po wszystkim uśmiechnął się do pielęgniarek :) :D niezły nume co?...a ja tak się bałam że nawet mleko w butli ze sobą wzięłam ... krążylam po korytarzu zniecierpliwiona a tu taka niespodzianka :)... Mikolaj był bardzo dzielny :) jestem z niego dumna :D juz Was doczytuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gaga bardzo sie ciesze, ze zagrozenie ustalo :) Mam ogromna prosbe i wiem ze prosze o wiele...ale nie ma szans bym mogla zalatwic sobie ten lek z Polski. Jestem w 8 tyg moje pierwsze spotkanie z polozna jest za tydz 15.12.08 wiec jeszcze 4 dlugggie tyg zagrozenia :( Mieszkam w Birmingham i czy bylaby szansa zebys mi pomogla w razie czego??? Wiem ze prosze o wiele, ale nie mam nikogo innego by prosic o pomoc. Z gory dziekuje 🌻 z calego serduszka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny sorki ze jescze raz zawracam wam glowe ale co to bylo co polecalyscie na rozstepy w ciazy ??? taka dziwna nazwa masci !!!zapisalam gdzies i zgubilam ... dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie \"palówecki\"!!! jak moglamo nich zapomniec :D:D:D wiesz co jeszcze wsuwa moja szprotka? baked beans heinza, ale w wersji dla doroslych, zadne tam dzieciece ;) potrafi zjesc pol puszki sama :) a sprobuj dawacjej po kolei na talerzu obiad czyli: najpierw miesko, pozniej warzywa a na koncu zapychacz (nastepnego dnia zmien kolejnosc). pamietaj ze jak dasz jej za duzo na talerz to moze wszystko zostawic bo przytloczy ja ilosc, serio, sprawdzilam. daje * na sniadanie moje dziecko je: placki (jajko,maka, mleko, maslo, rodzynki, lyzka brazowego cukru; powinny byc dosc geste) lub parowki z wody i pomidor lub kanapki z maslem i pomidorem lub ogorkiem.czasem tez gotuje jej kasze manna lub platki owsiane lub robie tosty z maslem i miodem. do tego dokladam zawsze jakis owoc jak juz zje/nie zje w/wym. najchetniej melon cantaloupe lub miodowy (duzo witaminy A i innych goodies) * na drugie sniadanie czyli \"lancik\" daje w zaleznosci od humoru damy: baked beans i skinless sausages, parowki jesli nie dawalam rano + salata lub inna surowizna bez sosow, czasem robie tylko salate (alfresco bo ma tez w sobie inne warzywa) z kurczakiem, cieciorka i lyzka majonezu do tego osobno jajko na twardo lub nie :). czasem jemy razem salate rocket z avocado i jajkiem na twardo pokropione sokiem z cytryny i z odrobina soli i oliwy z oliwek. * na obiad je to co my, ale czasem musze ja przechytrzyc. jesli sa steki to miele blenderem z ziemniakami (wtedy zje choc troche), wieprzowine kroje bardzo drobno i dlugo gotuje wtedy cos tam skubnie. kurczak i ryba ida bez problemu. ostatnio nawet zjadla wedzonego lososia, bylam w szoku! (oczywiscie bez grama chleba :) ).poza tym bardzo lubi warzywa z wody, surowymi tez nie gardzi (ale bez sosu do salatek). nie martw sie jednostajnoscia menu Zuzi. teraz je weglowodany ale pozniej moze to byc mieso i warzywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda_g niski poziom hemoglobiny wynika z niedoboru żelaza, musisz jesc więcej sałaty i szpinaku... wątróbkę dopiero w 3 trymestrze ale raz na jakis czas np. raz na dwa tygodnie... Ja tez jestem Rh- - mialam zastrzyk w czasie ciązy a potem po porodzie do 48godzin muszą Ci podać anti-D jesli okaze się ze dziecko jest Rh+ jak tatuś... u mnie tak jest :)... jesli cos jeszcze chcesz wiedziec to pytaj :) Borówka wielkie dzięki ... już listę robię z Twoich porad, zaopatrzę się we wszystko :)... lepiej miec i nie wykorzystac niz później martwić się ze nie mam... Kamila_b musisz coś wymyśleć z Majeczką bo Ci tego cyca urwie ;)... nauczy się i koniec - bedzie cyca chciała na okrągło i nie będziesz mogła nigdzie wyjść... a czy Majeczka cycka czasem smoka? :) polecam: po jedzeniu trzymaj ją conajmniej 10min pionowo-ulewanie powinno przejsc... chyba ze jest pełna i za duzo zjadla to i tak sie uleje... mamo***Eli jaka mama świnka..?... dobrze wyglądasz :) a gumiaczki są cool :) ja pamiętam, że zgrzytałam zębami jak byłam dzieckiem - okazało się że miałam robaki (lamblie) ... może to być też nerwowe... ale nie sądzę zeby Ela była nerwowa ... a jak dziecko duzo się wierci to znaczy ze ma owsiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde!!!!! chcialam isc do miasta po oddaniu Eli do niańki i dupa 😠. wlasnie zadzwonila i.... wszyscy u niej maja stomach bug'a :O. sama z dwojka nie pojde do miasta bo nic nie kupie, caly czas spedze na pilnowaniu Elki... no nic... zostaje ebay... kto ma pomysl co kupic mezowi na 30-te urodziny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek jak cos to mam LUTEINE na podtrzymanie ciazy,mieszkam w Melton Mowbray,ale jak cos to wysle,melton jest kolo notiingham,leicester jakies 60km od birmingham.niulek,a cos sie dzieje,plamisz,boli cie brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kupilam 'calpol' w razie gorączki, jest od 3 miesiąca a Mikolaj ma narazie dwa skoczone... czy ktos podawał to maluchowi poniżej 3 miesiąca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha my na 30te urodziny meza dostalismy wyrownanie za taxy i kupil sobie samochod ;) a w tym roku,sprzet do tenisa stolowego paletke,pilke,siatke,buty,a twoj jakies sporty uprawia?ja myslalam tez o jakims swetrze,bluzie,ale wybral sprzet i najdrozsze,ale coz niedlugo moja 30stka:(:(:( moze i ja cos fajowskiego dostane;) albo perfuma fajnie pachnie MEN 212 dalam mu na gwiazdke w tamtym roku.a tak to oczywiscie torcik jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga Ela jest strasznym nerwusem (ciekawe po kim? :) ). jest tez baaardzo aktywna i wszędobylska. rozmawialam dzis z HV i powiedziala ze owsiki nic nie maja do zgrzytania. raczej wlasnie lamblie... zwrocila mi jednak uwage na zmiane sytuacji w domu i to ze mala zostala zepchnieta z piedestalu. kazala mi dac jej przynajmniej pol roku na zaaklimatyzowanie sie i przystosowanie do nowej sytuacji ;). zobaczymy. powiedziala tez ze jesli chce to moge pobrac jej probke kalu i przyniesc raniutko do surgery - wysla ja do zbadania :) . tak tez zrobie na wszelki wypadek. dobra moje panie, lece polozyc swego nerwusa spac. czekam po powrocie na dluga liste propozycji prezentow urodzinowych ;) :D. aha! i gdzie mozna kupic ladny meski portfel? taki skaldany z mnostwem przegrodek. w Polsce kupowalam Wittchen a tu nie bardzo wiem co kupic... (to pod choinke).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku dziekuje!!!! Nic mi nie jest :) Nie plamie pobolewa mnie brzuch ale leciutko i to czasami.... Nie wiem poprostu jak szybko trzeba zareagowac w razie plamienia ?? A nie wybaczylabym sobie gdybym mogla cos zrobic a nie zrobilabym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki - jest w instrukcji dla 'babies 2-3 months' ... wiec oki ;) :) ... ale czy ktos tego uzywał po szczepieniu na goraczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga ja nic nie podawalam bo moje goraczki nie mialy szczepienie super przeszly!!!Mikolajowi pewnie tez nic nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek to co chcesz zebym ci to juz wyslala tak na wrazie czego?bo w razie co to jak najszybciej trzeba cos podac,mi plamienia zawsze wystepowaly w 5tyg ciazy,jesli tobie juz minol to raczej bedzie ok:)ale jak cos to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×