Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Dziewczynki napiszcie prosze jak wiecie jak tu nazywa sie ta koperta bombelkowa???wiecie ta co ma to powietrze.potrzebuje taka,a nie wiem jak mam powiedziec:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka 75 jest herbatka z hippo od 1m-ca ulatwiajaca trawienie bez dod. Cukru krystalicznego,rewelka.Pozdrawiam dziewczyny,czytam na bierzaco ale nie pisze bo mam misje do spelnienia Mama Eli buziaczki spotkamy sie w tym tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Jemy z Maja sniadanko. Udalo mi sie w biegu zrobic kawe i sucharki z dzemem.. dzisiaj juz mam :) Moje dziecko mnie zadziwia, na pierwsze karmienie obudzila sie o 3;40! Czyli po prawie 5.5 godzinach. Przy czym przed spaniem strasznie sie darla przez jakis czas, ale raczej na kolke nie obstawiam, bo za krotko i nie bardzo sie prezyla. No ale po 22 w koncu zasnela przy cycu. Mi83 wspolczuje stresu :( Ja ze 3 dni temu podnosilam Maje z lezaczka, zle ja zpalalam i mi sie wyslizgnela... spadla glowa na lezaczek i nic jej sie nie stalo ale myslalam ze dostane zawalu i sie pobeczalam. Ale nawet Ed mnie uspokajal ze wszystko jest ok. Anecia koperty to: air bubble envelope Jedziemy dzis do duzej galerii w Watford po jakie prezenty swiateczne, to moze wybierzemy Edowi kurtke do motoru (chyba pisalam, ze chce sie z tesciowa zrzucic, bo mam zanik pamieci ) No nie moge, ale ASSSS z mojego chopa... uslyszal domofon i wyskoczyl z lozka nago, bo paczka przyszla i przykryl sie...jakims reczniczkiem. No coment. Ja nie wstalam, bo karmie i co bede sie zrywac. Nastepnym razem dam mu listek figowy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prezenie sie ESPUMISAN EMULSJA KROPLE DO USTNE 6 w polskim sklepie, Ksiezna coraz mniej sie prezy,bardzo se chwale. Wogole wywalilam sma i jedziemy na polskim BEBILON z immunofortis (lekkostrawny kupki po 2dniach idealbosh no cycusglancus) czasem jak malo spi to zapodaje NAN i spi dlugo.Podobno VIBURKOL jest dobry dla tych malenst ktore nie potrafia sie wyciszyc,stosowala ktora?Ja mam kontakt z pediatra,ktora na codzien zajmuje sie niemowlakami wiec jak macie konkretne pytania zapodajcie,zapytam jej.Mama Eli czy ta wit d to DEVIKAP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe fotki mojej śmieszki wrzucone http://kamila-black.fotosik.pl/albumy/534562.html Maja mleka sztucznego już prawie w ogóle nie chce pic.. już trzeci dzień jej nie daje, ale za to zaczęłam dopajac rumiankiem i dobrze idzie, pociagnie troche i przynajmniej nie daje piersi częściej niż co 2h. Chociaz wczoraj jedna piers ssała z przerwami dwie godziny, dawałam jej, zeby ten płacz uspokoic. No i zasneła mi na reku...ale ciezki klocek z niej sie robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga...juz Ci dokladnie mowie :) Spotkanie z GP mialam w czwartek 27.11.08 ( bylam wtedy w 6tym tyg ) po tyg dostalam list i spotkanie z polozna mam w poniedzialek 15.12.08 i bede wtedy w 9 tyg :) Mam nadzieje, ze pomoglam :) Buziak x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek dziękuję :) U mnie to chyba nie tak prędko przyjdzie :( Byłam u swojego GP 1 grudnia i cisza. Koleżnka, która chodzi do GP na Acocks Green, dostała wezwanie dopiero po miesiącu, a wizyta u położnej w 13 tyg a scan 15 tydzień. Martwie się czy będę miała scan przed wylotem do Polski, a lece w połowie lutego i przypada to na mój 15 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do assany
bebilon to polski odpowiednik aptamilu, wiec szkoda przeplacac za to samo w polskim sklepie,pozdrawiam x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! Lollibelly dziekuje Ci ślicznie!!! wlasnie dostalam knigi :) Asanna pasuje mi jutro lub po niedzieli, daj znac kiedy bedziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga... skoro bylas 1szego to daj im czas do poniedzialku i lec do GP gdyby do tego czasu nie przyszedl Ci list + zielona karta ciazy do wypelnienia :) Scan w 15tym tyg !!! czy oni poszaleli??? Nie mam mowy bym zgodzila sie na tak odlegly termin :) masz prawo do scanu w 11tym 12tym tyg!!! i domogaj sie go :) ja ide do poloznej 15.12.08 i jeszze przed swietami chce scan.... Chyba nawymyslam by go dostac ale bardzo mi zalezy na tym :) A ktorym tyg teraz jestes? Hmmmm smiesznie sie sklada...tez jade do POlski w lutym :):):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli fajnie ze juz doszly :) troszke mi to zajelo (jak wszystko :O ) ale przez prawie tydzien bylam niemobilna ze tak powiem dla Lennoxa kupilam kropelki nasosal, mozna zastosowac juz u newborna wiec bardzo delikatne, do tego snuffle baby-cos jak vic vaporub, do smarowania klatki piersiowej i na posciel, ulatwiajace oddychanie.chyba pomaga! wczoraj sie obrazilam na kafeterie bo zezarlo mi mega dlugiego posta grrrrr i juz nic nie pisalam :p maly spi a ja staram sie ogarnac i zrobic troche swiatecznych porzadkow.slabo mi idzie bo co chwila siadam przed kompem i kupuje cos na ebayu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniewaz bebilon jest bobo vity, chybaze sie myle, ale nie wydaje misie, a cow&gate to tutejszy odpowiednik bobo vity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do asanny
bebilon jest firmy milupa, i ma takie samo opakowanie nawet jak aptamil, zreszta dzwonilam przed wyjazdem do Pl zeby sie dowiedziec napewno i zgadza sie.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila cudna jest Majeczka i przepieknie sie usmiecha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja tez chce taka dziolche!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylam w szkole Nadii na christmas show, oczywiscie wzielam ze soba \\lennoxa.przedwczoraj jadl puree z marchewki i kukurydzy i na przedstawieniu puscil serie takich smiercionosnych bakow ze myslaalm ze nas wyprosza! :D :D :D trzymalam go na kolanach przodem do siebie i dziecko tak glosno sie smialo do ludzi za nami ze nie slyszalam mojej gwiazdy spiewajacej o leniwym osiolku :) tak czy owak bylo bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babencje!! ale tesknie za wami... :( napiszcie jak sie nazywa i wyglada krem na kazda pogode, ten bez wody, please... buzka maksa strasznie jest spierzchnieta, a smaruje na okraglo, oliwka tez... :( lece do dom bo juz pewnie wstalo malenstwo i zabawia tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Dzis nie moglam spac w nocy bo wszystko mnie bolalo,krecilam sie z jednego boku na drugi i wydawalo mi sie jakby dziecko zaraz mialo mi wypasc.Jest juz mi tak ciezko chodzic,schylac sie z moim wielkim brzuchem.Staram sie nic nie robic ale i tak usiedziec nie moge i biore sie za sprzatanie.Jeszcze 5 i pol tygodnia tzn.mam nadzieje ze tyle a ja sie czuje jakbym juz byla do porodu.Nawet pozycji siedzacej nie moge znalesc bo zaraz kragoslup boli. Czy mialyscie takie uczucie jakby dziecko bylo bardzo nisko i zaraz mialo wypasc? Mialam sobie wlosy robic bo juz mam takie wielkie odrosty ze nie moge patrzec ale niestety nie zrobie bo nie usiedze na fotelu i zdaecydowalam ze zrobie dopiero po urodzeniu choc te odrosty by mialy nawet pol metra:-D Kamila Black fajny ten twoj smieszek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli.. to musiał byc super show !! hihi... Ja mam taki krótki film nagrany telefonem i zatytułowałam go \"pszczółka i bączek\", chyba nie musze mówic dlaczego Dzieki za ten miód dla moich uszu (a raczej oczu) , o mojej Majce. Duma mamusie rozpiera :D.. nieskromnie powiem Onyx tęskni się co, tak to już jest jak człowiek się od czegoś uzależnia. Myślę, że większośc z nas jest uzależniona od kafeterii i pragnie zajrzej tu.. choc raz dziennie. Monika2 waleczki dziś się chyba powiększa bo z cyca nie schodzi, czyżby to z okazji 6 tygodnia ?? Coś gdzieś słyszałam, że dziecko ma takie przełomowe dni... na 2, 4, 6, 8 tygodni, nie wiem czy później też. A w ogóle poszłam z nią na spacer i po 5 minutach musiałam wracac, bo bidula nie przestawała płakac i trza bylo zasuwac na drugie pietro po smoculka... ale pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila sliczna twoja majeczka! \"do asanny\" zwracam honor. masz racje, bebilon to to samo co aptamil, a cow&gate mogloby być mleko bebiko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny Mam pytanie do mam karmiacych piersia, kiedy zaczynacie lub zaczelyscie podawac stale pokarmy? Ja czytalam ze do 6 miesiaca wystarczy tylko mleko matki. Na razie moj maly ma 4 miesiace ale mysle pokupowac jakies male zapasy w Polsce, co radzicie? Ja mysle o roznych kaszach, slonecznik, sezam. Do tego banan i jablko. Macie jakas dobra strone na ten temat, bo wolalabym sama robic jedzonko niz dawac mu kaszki i slokiczki. Pozdr. Kamila fajniusia corunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Asanna, pewnie kupie taka herbatke na zapas, to z Polski czy stad? Ale juz mu sie odetkalo ;) I zaszczycil dzis tate piekna kupa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek :) Jestem teraz w 6 tyg ciąży ( w niedziele zacznie sie 7) Mam termin na 06-08.08. Takie dwie różne daty, bo mi wychodzi tak na różnych kalkulatorach... Kurcze może faktycznie zaczne się dobijać do mojego GP i pytac o ta kartę. A i chyba we wtorek pojadę z mężem do szpitala i będę sciemniac, że mam bóle. No i o tych plamieniach powiem. Może mi wyznaczą wcześniejszy termin USG... Już dawno miałam pytać się Was, czy mogę dopisac się do tabeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek wejdź sobie na stronkę http://babystrology.com/tickers/ i tam wpisz datę ostatniej @. Potem pod spodem kliknij na short code (chyba) i skopiuj. Jezli nie chcesz miec tak długiego linka to wejdź na stronę. Mam nadzieję, ze pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) ale krok po kroku zrobilam i nie dziala :(:(:( Moze zrobilabys za mnie??? Wiem zawracam glowe Niulek imie 15.10.08 oastania m... pleaseeeeee 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×