Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

czesc dziewuszki! Jola25 ja mam wlasnie z tej firmy. swietna obsluga klienta :) mam teraz dwie chusty, bo druga dostalam w ramach rekompensaty za polamana plytke z instrukcja jak to nosic. napisze tylko, ze moje dzieciaki to uwielbiaja :). jest wygodne, bardzo kompaktowe, wiec wchodzi do torebki i jest swietnej jakosci. ja co prawda mam to z kolkami, ale roznica jest tylko w noszeniu. pamietaj ze wybierajac ten model musisz dobrze sie zmierzyc inaczej bedzie niewygodne i nastepny minus - tylko Ty bedziesz mogla go uzywac (lub ktos Twojej postury). dlatego wlasnie wybralam to regulowane ;). sweterek pomysl pierwsza klasa a o JL nie pomyslalam! jutro tam uderze :) bardzo fajne sa do opiekacza kanapki z ... jajkiem sadzonym :) do tego podaje chrzan wymieszany z odrobina majonezu lub sam. mozna do srodka wlozyc plasterek sera, ale niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam serdecznie za gratulacje. I szczerze mowic kazdej zycze tyle wrazen podczas porodu ;-) ile miałam ja. Krotko napisze ze niezdazyłam pojechac do szpitala i Adusia urodziła sie w domku .Druga faza porodu trwała 15-20 minut .Expresowo poszło naszczescie bez komplikacji ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoEli moj maz fajny sweter teraz dostal od mojej mamy na urodziny;) jak zrobie zdjecie i bede umiec wgrac na kompa to wrzuce na fotosik,mowie wam ubaw po pachy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woow, Katelka jak to sie stalo, ze nie zdazylas.. to sie przeciez bardzo rzadko zdarza ?? Ale dobrze, ze wszystko jest ok GRATULUJE MALUTKIEJ ADY.. naprawde malutkiej :) 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼 A mnie udalo sie wziac prysznic, bo Maja znow zasnela, calkiem niezle biorac pod uwage jej potrzebe adoracji przez caly wieczor Co do meskich prezentow to mam podobny problem. Ed tez nie dawno mial urodziny i dostal skarpetki, koszulke i taki \"lepszy\" balsam po goleniu. Sweter dostal od mamy w zeszlym roku. A wczoraj dzwonila, ze jest w tesco i .. sa ladne sweterki moze kupie Edowi.. wiec powiedzialam ze lepiej nie. Ja oczywiscie nie mam pojecia co teraz mu kupic ( a sama poprosilam w tym roku o bizuterie :D :D, bo w zeszlym mielismy skromne prezenty do 10 F ). Chyba zrzuce sie z tesciowa na kurtke do motoru, bo takie to troche kosztuja. Trzeba by wlosy wysuszyc i na jakis spacer isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Katelka to mialas wrazen pod dostatkiem :D. a kto odbieral porod? czyzbys uszczesliwila lubego rola akuszerki? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no! takiego porodu to u nas jeszcze nie było!Katelka gratuluje Wam wszystkim, i położnikom tez , jak najbardziej! koniecznie nam opisz! no to co sweterki? już mojemu kiedyś sprawilam taki prezent, w H&M,znam jego gust, oby tylko wybór był w sklepach:) tosterow nie było, jutro bedzie druga wyprawa w innym kierunku. i mamy pierwsza Olki próbę pokarmu stałego za soba.zaczęłam od kleiku ryżowego. Biedna nie wiedziała co z tym fantem w buzi zrobic..wypluwała, a to czego sie nie udało wypływało z buzi...jutro powinno byc lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda_g ja nie slyszalam zeby kobieta z grupa krwi z Rh- nie mogla miec szybciej dziecka niz za 4 lata po porodzie... jest jednak jakis okres czasu ze kolejna ciaza jest traktowana jako pierwsza przez organizm matki i nie ma wtedy raczej zagrozenia dla kolejnej dzidzi - moze to wlasnie 4 lata... wiem ze 4 lata to okres kiedy po cesarce macica jest na tyle silna ze porod mogłby odbyc sie droga naturalna...:) moze Kamila_b wie cos na temat odstepu miedzy ciazami u kobiety z Rh- bo ona tez nalezy do tej grupy :) Katelka ogromniaste gratulacje!!! :) i szacuneczek dla polozników ;) :D to ci chłopaki ... ale ze wiedzieli co i jak... no niesamowite :) Borowka powodzenia z karmieniem zycze :) ja tez mam chuste z kółkami - polecam Jola a z prezentami dla chlopow to zawsze jest problem... im nigdy nic nie trzeba...mowia ze wszystko maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Katelka gratulacje!!🌼jejku jestem pod wrazeniem !!jak twoj maz z bratem dali rade?moj to chyba by zemdlal z paniki. Ja sie boje tego aby czasem nie urodzic w domu bo moj szpital jest 40 minut od mojego domu.Jak to sie stalo ze urodzilas w domu?Napisz nam koniecznie jak to bylo i czemu nie zdazylas? Dziewczyny fajne te chusty-nosidelka.A od jakiego czasu mozna nosic w nich dzieci?malenstwa kilkutygodniowe tez mozna nosic? U mnie agencja wczoraj zaczela remont lazienki bo za ladna nie byla.To mieszkanie z agencji wiec nie musze placic ale wczoraj wieczorem nie mielismy jak sie wykapac bo odlaczyli wode na szcescie dzis juz podlaczyli:-)i prawdopodobnie zaraz beda konczyc. Wiecie co ze troche sie wystraszylam ze Katelka urodzila w domu bo ja mam daleko szpital od siebie i tak sobie pomyslalam co jesli mi sie tak zdarzy.Dobrze ze wszystko skonczylo sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Katelka gratuluję 🌻. Rany jakaś Ty odważna. Ale w sumie co miałaś robić jak już poród w końcowej fazie. Podziwiam Cię 🌻 Dziewczyny powiedzcie mi ile czekałyście na powiadomienie o spotkaniu z połążną po wizycie u swojego GP? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katelka no to masz dwoch poloznikow,super,opisz cos wiecej:D heh zrobilam zdjecie sweterka,ale jak probowalam wgrac to cos porobilam i system siadl,maz dopiero zrobill takze opisze moze;) jest brazowy,a na przodzie piekny,zolty kubus puchatek;) jak poszedl w nim do pracy to wszyscy sobie z nim zdjecia robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuje za opinie o chustach, jutro jakąś zamówię. Właśnie wróciłam z baby clinic, mała nadal śpi, zostawiłam ją przy otwartym oknie, krzyczała całe przedpołudnie i teraz odsypia, żeby mieć siły na wieczorny cyrk :) Dziewczyny a wy ile czasu jesteście z maluchami na spacerze w takie chłodne dni, ja 1h, chyba to nie długo co? Pytam bo moja mała ma katar i się zastanawiam czy może za dugo z nią nie spaceruje. Kaletka25 gratulacje, dzielna z Ciebie kobieta, super, że dałaś radę, no i tylko pozazdrościć takich połozników :) Byłaś jakos na to przygotowana, czy tak nagle Cię wzięło? Musisz koniecznie nam opisać poród. Mamy karmiące cycem, czy Wy też macie koński apetyt? Ja jak tylko mam chwilę, to pochłonęłambym wszystko z lodówki i z szafek, mam jakiś ciągły niedobór, szkoda że nie mam wagi, ostatnio jak sie ważyłam to zostało mi 6kg do zrzucenia, żeby mieć wagę sprzed ciąży, ale przy moim apetycie chyba szybko to nie nastąpi, tym bardziej że święta się zbliżają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam napisac ze moj Mikolaj wczoraj czul sie superowo, szczepienie nie wywołało zadnej reakcji... wszystko bylo oki :) Kamila26 mysle ze od urodzenia :)... w takiej chuscie to prawie jak w brzuchu mamy :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNIESZKA1981
Czesc Mam pytanie czy ktoras z Was szczepiła juz swoje maleństwo przeciw gruźlicy - BCG, tutaj, chodzi mi o objawy po i wogole czy sa jakies inne niz w przypadku innych szczepionek??? POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuźka wcina tosta z serem az jej uszy sie trzesą miejsca po szczepiweniu nie mozna moczyc dopuki sie nie zagoi. moze sie troszeczke babrać, ropieć ale niuekoniecznie. u zuzi nic sie nie dzialo w miejscu uklucia, nie miala tez goraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poradzcie cos co mam podawac na twardy brzuszek malej i prezenie sie..? dodam ze kupki robi odbija jej sie po jedzeniu i przewaznie ma takie ataki o 5 nad ranem do 7;/ i w poludnie czasami tez.. :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki Gratulacje katelka przebiłaś tu wszystkie A u nas brak czasu na pisanie z wami od czasu do czasu tu zaglądam żeby być na bieżąca , ale jest ciężko was nadrobić tyle piszecie .musze się pochwalić ze za 9 dni jadę do Polski ,wczoraj odebraliśmy paszport Zuzi już nie mogę się doczekać po 3 latach w końcu na Święta w domu .A moja Zuzia na szczęście nie ma kolek ,rośnie jak na drożdżach jest taka kochana tylko wykańcza mnie czasami to karmienie na zadanie , budzi się co 3 godz. I potrafi wisieć na cycu ponad godzinę i najgorsze jest to ze noc z dniem jej się pomylił wiec w dzień spi ,a w nocy jest wyspana i się śmieje czasami nie wiem z czego, albo z kogo może mnie pocieszycie i mi napiszecie kiedy u niej dzień będzie dniem ,a noc nocą .Jeszcze tu zajrzę przed wyjazdem pozdrawiam WAS bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakersik musisz sama jej to zmienic... przetrzymaj ją w dzien jak najdłuzej się da, tak zeby malo spala, to wtedy w nocy bedzie spala normalnie... sprobuj tak - moze zadziała :) Patuniaa masuj lekko brzuszek i podkurczaj nózki do brzuszka... moze to kolki? podajesz infacol?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka to może i u ciebie tosty będą hitem :-) Moja Ola je tosty z maselkiem, a jak robię kanapeczki z opiekacza to wcina doslownie ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podawalam ale przestalam.. ale wydaje mi sie ze kolki trwaja dluzej a ona ma tak codziennie ale nie ze placze non stop tylko czasami.. a ten gripe water?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patunia jezeli mala skonczyla 4tyg. to podawaj grip water do 6 razy na dobe, ja daje do koncowki jedzenia w butli, pod warunkiem ze wiem ze zje wszystko, albo szykuje dwie butelki i w jednej mam troche mleka np.20ml z grip water i daje w polowie jedzenia a w drugiej np.130ml... moj maly ostatnio zjada 150ml albo wiecej...:) moze Twoja mala puszcza malo baczkow i brzuszek ja boli... grip water napewno pomoze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki:) Boże! Ale sie dzis najedlismy starchu! Przez swoją głupotę.. Adas spadl ze schodów w domu:( Wyszlam do sypialni zaniesc rzeczy, a moj slubny cos robil w lazience, nawet nie zdązylam do szafy wsadzic a tu lubudu..myslalam, ze zawalu dostanę! I na nic skonczone ratownictwo medyczne i 1. pomoc- zbieglam i go na ręce! A przeciez moglam mu pogorszyc.. Na szczęscie tylko sie wystraszyl! A to wszystko przez to, ze zacząl raczkowac w niedzielę, no i dopiero chcielismy bramki zamontowac.. Jej! Jak dobrze, ze nic mu nie jest! Ale normalnie myslalm, ze umrę.. Co do prezentów.. ja to nie wiem..na urodziny mąż dostal sweter i perfumy, na imieniny portfel, a teraz problem... Ale gorsze.. Zostajemy i zbliza się inwazja rodzicow:-P i kompletnie nie wiemy, co im kupic.. Macie pomysł jakis????? A moj Adas wcina wszystko to, co my..uwielbia jesc z nami:) ... paroweczki( wlasnie frankfurterki Herty, o ktorych pisala Anecia), almette, dzem.. ser zolty pokrojony w kostkę:) A obiady..najbardziej roznego rodzaju kluchy- pyzy, pierogi, makarony..ziemniaki..bigos:) katelka- Gratuluję Córci, no i tak wspanialych polożników🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga dziekuje bardzo dzisiaj wlasnie konczy 4 tyg z tym ze rowny miesiac bedzie miala 13.. a po ile mam tego dodawac:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! Mnie zlapala wczoraj kolka nerkowa:( okropnie bolalo,az cala sie trzeslam,ale oczywiscie na pogotowie nie chcialam,wzielam nospe i jest lepiej,zaraz zjem sniadanko i znowu wezme,moje kamyczki chyba sie przemieszczaja,albo dzidzia juz uciska:( mi83 ty montuj ta bramke!dobrze,ze nic mu sie nie stalo,ale napewno bedzie probowal jeszcze,my mamy ta bramke do dzisiaj,pomimo ze adas umi wchodzic,ale ze schodzeniem jeszcze tak sobie nie radzi,jak ktos nie zamknie bramki to sam krzyczy;)widze,ze adasie to wszystkojadki:D Borowka super dzieci lubia takie pierdulki jesc;) ja tez moim kupuje te gotowe gofry,jedza same z dzemem,cukrem pudrem,miodem,ale zadko bo to tak bardziej na slodko,takze po obiedzie im to daje.ok ide na kawusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi83 mały miał duuużo szczęścia,z e nic mu sie nie stało. My ze starsza juz dwa razy na pogotowiu byliśmy a ona tylko sie przewrociła na tył główki. przestaje oddychac, oczka uciekaja, i cala staje sie wiotka jak flak - teraz juz wiemy ze to przez niedojrzałość układu nerwowego, z czasem zanika.teraz juz dawno tego nie miala,mam nadzieje, ze wyrosla no a dzisiaj tosty są blee, i co z taka zrobić? to chyba adasie są jacys inni, ze tak wszystko wcinaja, oj co ja bym dała, zeby ona jadla tak jak my...ja wiem, ze to przez jej alergie na mleko. Jak zaczynala jeść stale pokarmy często musialam robic jej co innego niz nam i zwykle to byly proste rzeczy. i teraz mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×