Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Gość mojadzidzia
dziewczyny nawet nie wiecie jak bardzo cisza mnie wasze slowa wsparcia,szczegolnie ze nie moge jeszcze z nikim bardzo o tym pogadac :( moja mama wie,bo mieszkamy razem ale ona jest po operacji no i staram sie jej nie stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dzidzia :) tak sie ciesze ze wszytsko ok :) normalnie tak mi ulzylo :) Kochane dziekuje ze pomoc w leczeniu....jeszcze do poniedzialku i mi chyba troszke przejdzie:) tylko mam jechac na weekend do chrzesnicy 3.5 roku i mojego brata i bartowej wreczyc im prezenty i spedzidz przed Wigilie :) I mam nadzieje ze dam rade inaczej sie zalamie...nie widzimy sie czesto mieszkamy w odleglosci 70 mil od siebie. No ale obyy wszytsko sie udalo :) Lilli ale sie usmialam!!!! :):):) Przypomina mi sie jak moja mama opowiadala...ze majac roczek sciagnelam z kanapy mojego 2 miesiacznego brata nie polamujac mu kosci zmienilam mu pieluszke....moja mama prawie zawalu dostala jak to zobaczyla a ja mialam ubaw i smialam sie do rozpuchu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollibellz
niulek moja corka ma 6 lat i z pielucha posiurana idzie jej calkiem dobrze, chyba chciala zaliczyc kolejny level :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIOLINAAONA
cześć dziewczyny,przyjmiecie mnie do siebie??:))) czesto was czytam,ale jakoś nigdy nie było okazji zeby napisać.. w Londynie mieszkam od miesiąca,jestem w 2mies,ciazy,mam juz jednego łobuziaka w domu, ma 3,5l. :)) teraz czekamy na drugie dzieciątko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asio...........bardzo chetnie cie przyjmiemy, tylko ja proponuje wybrac inny nick, bo ten jest nieco zamieszany :) znajdz ostatnio modifykowana tabelkie gdzies powyzej i sie do niej dopisz, skoro poczytujesz to chyba wiesz o co mi chodzi ? pozdrawiam my wlasnie obiad wcinamy (pozny bo raz Maja a raz kuchnia...a mala spi u Eda na kolanach wiec sie chlopak ruszyc nie moze, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka z uk
dziewczyny, mieszkam w Birmingham od niedawna,jestem w ostatnim miesiacu ciazy, za tydzien mam termin:)) tak sie boje.. :) chcialam kupic troszke ciuszkow dla malenstwa na stronie www.next.co.uk ale nie mam pojecia jak moge tam zakupic ciuszki zeby zaznaczyc opcje,ze odbiore je w zaznaczonym sklepie..pomoze mi ktoras,a moze ktora z was tez tam zamawia? dowoz do domu nie wchodzi w gre, chodzi mi o to,zeby mąz mógł isc do sklepu odebrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Znowu ja sama na kawusi:(Dzisiaj mielismy wyjatkowe budzenie,straszliwe buczenie kranu w kuchni,nie wiem dlaczego przestalo jak puscilam wode,a jak zakrecilam to znowu!I przez pare minut zostawilam odkrecona i narazie spokoj. MamoEli dostosuje sie do tych zalecen niejedzenia i nie picia,nie wiem co gorsze,bo od poczatku tej ciazy mam sucho w gardle i duzo pije,no i czekam na zdjecie torta mniam,tylko go w sobote nie wklej bo z badania nici beda!!! Trzeba sprawdzic poczte,czy cos ze szpitala przyszlo snilo mi sie ze mam scan na 4stycznia,a to niedziela i w dodatku urodziny adasia haha,a pozniej ze mi napisali,ze to nie do nich tylko do royala zebym napisala!!! a i witam nowe dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiem bo ja nie z maila tylko na ich strone to wysylalam,ale ulga uffff!!!No ja juz kawencje pije a wy spicie???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spicie Anecia tylko dzieci dzo szkoły szykujemy moja mała dsziś na wycieczkę jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Aneciu !! dołączam się do kawki, wraz z moją stękającą Mają Jadła o 6:30 a od 7 to głownię stęka i czeka na kupke więc już nie wytrzymałam i wstałam Ile ona wczoraj marudziła i płakała.. chyba jednak to była kolka. Kopała wszystko co się da, a najchętniej mnie :( Dobrze, że Ed nie pracował wczoraj, bo mój kręgosłup był w marnym stanie Zobaczymy jak będzie dzisiaj... Aneciu widzę, że dzieje się u ciebie z tymi całymi skanami i wizytami, mam nadzieję, że mimo wszystko jesteś spokojna. Lilianka powodzenia na końcówce... ja się pod koniec już bardzo męczyłam.. te wszystkie inne co w listopadzie urodziny także więc życzymy wytrwałości. Ja nie wiem jak to zamówić, żeby w sklepie odebrać, może zadzwoń do sklepu ?? Tak ogólnie przypomnijcie sobie jak tu gwarno było w październiku, a teraz tylko kilka stałych bywalczyń.. ja nie wiem, dzieci się porodziły czy jak ?? :D :D Jak wasze przygotowania do Świąt.. wierzycie, że jeszcze 6 dni ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kamila_b i Maja!!!No wlasnie jak tu zaczelam pisac to az wrzalo,a teraz nikt czasu nie ma:( Assana dawno nie pisala,agnieszka75 juz tez dlugo.A skan to zalatwie nie popuszcze,przeciez musze wiedziec czy jest ok,zreszta oni tez,bo jak nie wchlonie sie ten torbiel to pewnie cos z tym trza bedzie robic!!!leki na wchloniecie...itd nie!!! mysle,ze bedzie dobrze!!! a Maja co tak steka i steka tej mamusi???!!! Ja tam mam skromne swieta,nawet jeszcze nic nie kupilismy,ale robie tylko barszcz z uszkami,pierogi,kapuste z fasola,salatke noi chcem te golabki siekane dzisiaj robie na sprobe,a i oczywiscie ciasta,kompot z owocow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila nie Wierzymy jeszcze tle pracy a ja się czuję jak wrak strasznie się ostatnio ę nocami ale opisze później teraz 'lecę "do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cieszę się, że nie ja jedyna robię skromnie Będziemy we trójke z teściową, bo Maji do wigilii nie liczę :P więc nie ma co robić za dużo jedzenia, bo nie pójdzie, a tu nie jemy tegoi potem przez kolejne 3 dni, bo na pierwszy i drugi dzień Świąt idziemy do mamy na obiad. Ja kupie pierogi z kapustą i grzybami, zrobię grzybową i karpia mam zamówionego w polskim sklepie to usmaże rybkę.. moją ukochaną w galarecie to już raczej nie, bo będzie za dużo A poza tym.. to moi nie wierzący więc to nie tak samo jak u nas.. fragment z Biblii to sama sobie chyba przeczytam i kolęd też nikt ze mną nie pośpiewa. Będzie uroczyście, ale ani trochę JAK W DOMU... a Maja stęka bo kupeczke produkuje, ona zawsze o poranku. Ale wczoraj np po karmieniu o 4;30 chyba, nie spala jakiś czas ale potem jak kamien do 9 !! Tak to różnie z nią bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nas przyjdzie taki chlopak co z nami mieszkal,kawaler i sam mial spedzac wigilie bo kolegom sie odechcialo wyprawiac i nie moglam doposcic zeby sam siedzial jest troche dziwny mowi sam do siebie,ale jakos wytrzymamy,a reszte swiat sami w domu,nie ma komu szykowac,a swiat w domu mi nie brakuje z rodzina bo tylko bijatyki i pijanstwo bylo,dlatego my swieta grzecznie bez alkoholu:)maz rzadko pije,a nawet baaardzo,ja zreszta tez, dosyc sie napatrzylam;)moje dzieci nie beda!!! dzieci maja rozne chumorki,a niestety tylko placzem nam moga o wsztstkim komunikowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze adasiowi goraczka przeszla,ale za to teraz juz ktorys dzien ma 34.8 stopni,daje mu witaminy na wzmocnienie.jak dlugo organizm po walce z wirusem moze dochodzic do siebie?,oprocz tego duzo spi w dzien i ogolnie jest ospaly,mniej je,pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam babencje ja wlasnie sniadanko szykuje i planuje dzis zakupy moze jeszcze mi sie uda uniknac wrzawy. mielismy jechac jutro ale az mam ciarki jak pomysle o tych tlumach. u nas tez skromne swieta, spedzamy je z przyjaciolmi bo rodziny tu nie mamy. moze nastepne swieta beda juz w domciu w polsce. wczoraj mialam polmetek ciazowy i okazalo sie ze jestem niecale 6 kg do przodu. nie mam pojecia czy to duzo czy malo czy w sam raz jak na 20 tydzien. witam wszystkie nowe brzuchatki, fajnie ze nas wiecej bo tabelka taka malutka w porownaniu z mamuskami. mojadzidzia fajnie ze wszystko jest na dobrej drodze, duzo dbaj o siebie, mysl pozytywnie a niedlugo bedziesz tulila szkrabka w raczkach. anecia jakbys potrzebowala obstawy w walce o skan to my pomozemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Ja dzis jakas niewyspana!!wczoraj robilam male przemeblowanie w salonie,sama przesuwalam sofe i znioslam z gory biurko metalowe z komputeremna aby stal na dole.Potem dostalam opiernicz od meza ze sama to zrobilam ale jakos tak mnie naszlo na zmiane salonu ze nie moglam sie powstrzymac. Anecia mam nadzieje ze synkowi sie polepszy.Moja corcia tez jeszcze niedawno miala goraczke a jak juz goraczka przeszla to temperatura tez byla chyba przez 2 czy 3 dni bardzo niska 35 stopni ale czula sie dobrze. Anecia wspolczuje ci wczesniejszych swiat ktore opisywalas ,to nic przyjemnego siedziec przy stole z pijanymi ludzmi a jeszcze do tego piszesz ze bijatyki byly.Ale za to teraz sobie spedzisz swieta po swojemu:-) Ja chyba tez sie wezme za te golabki na probe:-)jak wyjda to napewno zrobie je na swieta,kiedys jadlam takie i bardzo mi smakowaly ale czy mi wyjda to juz inna sprawa. Koncert Abby wyszedl super,moja Nikola tez zachwycona!!ona bardzo lubi tanczyc zreszta chyba ma to po mnie bo ja przez 8 lat tanczylam w zespole dance i jezdzilam po Polsce i za granice, to byly czasy!!!Swoja droga zaluje ze nie zostalam instruktorka tanca:-( a tak mnie ciagnie do tanca:-) Witam nowe forumowiczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe magda_g nie dam sie im wyrolowac z tym skanem,jak mowili,ze bede miec to bede!!!!tak sobie mysle,ze ja cos zle tam napisalam i kurcze sie rozczytac nie moga,a co do wagi to mysle ze dobrze ja jestem w 27 tyg i myslalam ze wiecej przytylam,ale patrzylam w zeszyt cizzowy i na poczatku bylo 64,a teraz 70kg,a mi sie pobeblalo,ze ja na poczatku 62 wazylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty mamo eli ja juz nie planuje zadnych wynalazkow z hormonami, ten mial byc tylko by przetrwac czas do miesiączki a potem to juz tylko lady comp:). jeszcze zamierzam spotkac sioe z kobieta od naturalnego planowania rodz, zobaczymy co tez ona na to powie. ale sprawa juz przesadzona a my dzisiaj na szczepionke bcg lecimy, prawie o niej zapomnialam.wczoraj bylam pierwszy raz w pracy i z tego wszystkiego trace glowe.poszlam tak na probe, co by nie siedziec ciagle w domu,spodobalo sie wiec dolanczam do grona pracujacych. Cale szczescie ze olka to nocny jadek, bo jak wrocilam ok 23, po 5 godz nieobecności e mi piersi rozsadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kamila26 to swietnie,ze koncert byl super!!!A swieta no nieciekawe byly,ale coz tak bywa;)do tej pory sa takie,ale ja juz nie biore w tym udzialu na szczescie!kamila ty nie dzwigaj!dolanczam sie do opierniczu z mezem twoim!!!!!!!!!!tanczylas kiedys?super!!!ja chodzilam na lekcje tanca,ale funduszy braklo,bo woleli na co innego wydawac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za dziecko !! spieszyłam po zestaw do zmiany pieluszki do sypialni, żeby ją tu przebrać, bo płakała, a jak wróciłam to ona już spała, heh Pogadałam z mamą przez telefon i idę jeszcze śniadanie skończyć Kamila !!!!!! dobrze wiesz, że nie powinnaś....... Anecia najważniejsze, że masz swoją dużą rodzine, i złe wspomnienia można zastąpić nowymi dobrymi Borówka mnie tak piersi bolą w nocy, bo wtedy tylko Maja ma dłuższe przerwy, w dzień to je duużo i są głównie miękkie Najgorzej było pare dni temu gdy jedna pierś miała jakieś 8,5 godziny przerwy na noc.. nie mogłam się ruszyć jak się obudziłam tak bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Anecia tanczylam od 6 roku zycia,siostra mnie zapisala i tak pare lat zlecialo a potem sama zrezygnowalam bo juz mi w glowie chlopak zawrocil:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_b i wlasnie chyba ta duza rodzina mi Bozia wynagradze te lata;)heh,a i meza mam spokojnego.przeciwienstwo mojego starego,ktory ostatnio mojej mamy sie pytal czy juz urodzilam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh kamila26 ah te chlopaki,czasem inaczej swoje zycie widzimy,a jak kogos poznamy to wzystko sie zmiania,tak bylo przynajmniej ze mna,noi zleci 10lat,3cie w drodze,a przepowiadaja nam nawet ze i 5tke bedziemy miec haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila Black wiem ze nie powinnam,potem oczywiscie zalowalam ze sie wzielam za to przemeblowanie,nie pomyslalam o skutkach jakie moglyby byc ale teraz juz siedze i odpoczywam juz nie bede sie przemeczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my nie mamy slubu:-)tyle lat a jokos postanowilismy jeszcze nie zawierac malzenstwa,moze ktoregos dnia bo jest nam dobrze tak jak jest i niechcialabym aby cos nam sie zepsulo po slubie ale to jest tylko nasze zdanie,wiekszosc par jest takich ze po slubie jest lepiej badz nic sie nie zmienia ale jest tez duzo par ze po slubie sie szybko rozstaja i wiekszosc naszych znajomych wlasnie po slubie sie rozstalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×