Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

mojadzidzia uwazaj na siebie!!!nie wiem czy cos ci powiedza na skanie mi powiedziala,ae nie widzi powodow dlaczego plamie!!!niulkowi wyslalam jedna paczke niedawno tego leku,a druga dalam takiej dziewczynie ktora tez plami,bo czeka na paczke z tym lekiem,jego sie bierze do 12tygodnia ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja!ija też chce bezproblemowe gołabki! yagodka79@yahoo.co.uk kupilam pastry sheet i pastry block i co teraz?czy to ciasto jest takiwe jak polskie francuskie:) czy coś podchodzącego pod tutejsze croissanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly pewnie że pyszne i w dodatku szybkie a nie caly dzień borówka teraz to juz od ciebie zależy co dalej czy na słodko czy na ostro a moje ciasto bylo ala polskie na pewno nie jak croisant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki lollibelly zapominam ze c zasem trzeba troche odczekać zanim poczta dojdzie.teraz mam nawet dwa przepisy na gołębie!:D dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny!!! Ja tez bardzi poprosze o ten przepis na galabki :)))) Moja dzidzia tak sie zdenerwowalam twoja wiadomoscia napisz szybciutko co z tym scanem jutro i napewno jakos da sie ten lek zalatwic :) Anecia Twoj maly jest Boski - widzialam zdjecia :) Nadal nie czuje sie dobrze...temp rosnie pozniej spada :( Myslalam ze uda mi sie pojsc do pracy jutro, ale raczej nie ma szans.... Ide na swieta do tesciow...24 nic nie bedzie oprocz obiadu...oni nie obchdza 24 ale napewno podziele sie oplatkiem i 25 bedzie Angielska Wigilia z nowinami o dzidziusiu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta zapomnialam dodac ze jak golebie juz gotowe to trzeba wyjac z gara i zabielic sos smietana.ja dodaje do sosu troche koperku ale jak kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golabki
co prawda tylko Was czytam ,ale bardzo prosze o przepis golabkowy na forum,plisss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA! mam Was! :D tez wlasnie pomyslalam ze najlepiej poprostu udostepnie przepis.spieszcie sie drogie Panie bo jutro pewnie w calej anglii bedzie deficyt kapusciany [[[anyway, wklejam przepis: UWAGA UWAGA SLYNNE GOLABKI :D do golabkow bedziesz potrzebowala: 700 g miesa mielonego kilogram kapusty bialej 1,5 szklanki ryzu (surowego) 0,5 szklanki kaszy manny 4 jajka sol, pieprz na sosik: 4 kostki rosolowe 2 przeciery pomidorowe (ja kupuje te w tubce, nazywa sie to tomato puree, sa chyba wieksze niz nasze pol w sloiczkach) kapuste trzeba poszatkowac, wymieszac z miesem, ryzem, jajkami,kasza i przyprawami.z tej masy ktora powstanie uformuj golaBki(ja robie wielkosci piesci).golabki trzeba podsmazyc chwilke dookola zeby sie nie rozpadaly.zrob sos pomidorowy.potrzeba go duzo, chyba ok 3 litrow(3/4 najwiekszego garnka jaki masz:) ) usmazone golabki przeloz do sosu i gotuj przez ok 45 minut (do godziny)-golabki gotowe! sa naprawde pyszne, kiedy zrobilam je pierwszy raz to w ciagu tygodnia musialam robic 3 razy!SMACZNEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkie brzusie i mamusie! oj dawno mnie tu nie bylo ale tak jakos czasu mi brak na internet. mam problem i potrzebuje rad mamus :) kacperek ma goraczke 38.5 podalam mu paracetamol w czopku jakas godzine temu i zbi ale tylko do 38.3 nie wiem co mam dalej robic prosze pomozcie czy moze nie powinnam z ta goraczka wogole nic nie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc karolinkaa_j :) kope... miesiecy. podaj drugi czopek w odpowiednim odstepie czasu a jak ten nie zadziala to dzwon do lekarza lub jedz na pogotwie. czasem potrzeba dwoch zeby cos sie ruszylo ;) . a co sie dzieje z Kacperkiem? jestes juz w Polandzie czy jeszcze tu? anecia nie jedz nic na 12 godzin przed testem na glukoze!!! inaczej test bedzie nieakuratny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka ja bym zadzwonila najpierw do lekarza zanim bym sie wybrala na pogotowie. a probowalas nacierania woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek bierz paracetamol 2tabletki 3 razy dziennie,wypij herbatke z miodem i cytryna,albo mleko z maslem,miodemi czosnkiem,herbate malinowa,lipowa wygrzewa.dzieki milo pochwaly jesli chodzi o dzieci🌼 karolinka ja mojemu adasiowi moglam w tamtym roku mial jakies 10-11mies podac 10ml,paracetamolu wedlug zalecenia GP wazyl wtedy jakies 10-12 kg ok dzieki za wytlumaczenie z tym testem na tolerancje glukozy postaram sie dostosowac;) DOBREJ NOCY!!! O 8 NA KAWUSI???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Lollibelly- prof. Miodek powiedziałby- na Piotrusiu Panu( a on wie, co mówi- i w dodatku jest przemiłym człowiekiem) :) anecia- no, to bardzo dziwne..scan juz niedługo..hmm..napisz maila do generala- na ten adres, co ci podałam. Napisz, ze nie dostałas listu z datą scanu, a masz go w 30tyg. A Adas- cudo:) Słodki Mikołajek:) karolinka- a to 1. dzien tej gorączki? Ma inne objawy? moze to 3dniówka. Jesli nic poza tym sie nie dzieje, to moze byc to. Podawaj płyny, nie przegrzewaj, paracetamol(jak na opakowaniu), mozesz przecierac buzie chlodna wodą. My nie tak dawno mielismy 3dn. i dzwonilam na pogotowie- przyjechał pan i zbijal tem. W przychodni nic nie zrobili bo wszystko poza gorączka było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi83 wlasnie tak tez podejzewalam :) moj maz zrobil z tego ciasta PRZEPYSZNE PASZTECIKI..mmmmmm widzialy galy co braly heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patunia sory może się obrazisz ale nóż mi się w kieszeni otwiera jak przeczytalam Twój wpis mała ma 5 tygodni i zachowuje sie normalnie jak na jej wiek niektóre roczniaki na butelce nie przesypiaja nocki bez mleczka a Ty chcesz takich cudów u 5 tygodniowej istotki co do mleka dla głodnych dzieci ja osobiscie odradzam jest na to zdecydowanie za wcześnie obciążysz jej tylko dodatkowo żołądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu z pytaniem
dobry wieczór Dziewczyny mam do was pytanie, może coś doradzicie. Czy podajecie waszym maluszkom karmionym mlekiem modyfikowanym dodatkowo witaminę d?? Mój synek ma 5,5 miesiąca od 3 miesięcy niestety nie karmię piersią i tak się zastanawiam czy podawaćmu dodatkowo witaminkę d. Mały zjada dodatkowo 2 posiłki dziennie poza mlekiem. Ze spacerami jest różnie, zazwyczaj wychodzimy 2 razy dziennie(czasem jest to dłuższy spacer a czasem gdy brzydka pogoda 20 minut gdy zaprowadzam i odbieram córeczke ze szkoły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo nie obrazilam sie ale jestem pierwszy raz mama i poprostu nie wiem kiedy dzieci odposzczaja sobie posilek w nocy dlatego pytam bo czytalam rozne opinie ;) nie chce zebys zrozumiala mnie zle.. dziewczyny to mozliwe ze jak nie karmie piersia moja mala ma 5 tyg a ja juz okres dostalam bo przestalam krwawic po 3 tygodniach a od wczoraj dostalam krwawienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patuniaa- frugo ma rację..moj Adas to jadł nawet co godzinę. Maluchy mają po prostu bardzo małe brzuszki..teraz ma prawie roczek, a i tak zazwyczaj raz sie budzi na butlę. Musisz uzbroic sie w cierpliwość, każde dziecko jest inne i rozwija się w innym tempie.. a twoje Malenstwo ma dopiero 5 tygodni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..kurcze patunia.. dziwne.. okres połogu niby trwa 6 tyg.. teoretycznie pewnie jest to mozliwe.. ale jak krwawilas do 3, a teraz znow, to moze lepiej zadzwon do gp i zapytaj się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!No to kto ta kawusie pije ze mna?! mi83 Dzieki,Adasie to super chlopaki chyba co;) Maz mowil,ze jak nie mam listu to po prostu w 30tyg.pojedziemy tam i juz,ja sadze,ze wyznacza mi date i pogonia heh,ale chyba bez jego wiedzy poprosze syna zeby mi pomogl napisac;) nie bede juz was nekac.Patuniaa 5 tyg.i ty bys chciala zeby noc przesypiala,oj kochana poczekasz jeszcze,dzieci na modyfikonowanym mleku szybciej noc powinny przesypiac,nieraz tak jest ze ok 3-4mies przesypiaja,ale to ponoc zle,lepiej jakby chociaz raz w nocy pily mleko,tak do pol roku chociaz lollibelly to ja wysle mojego meza do twojego na nauki gotowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×