Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

borowka a jakie masz plany zwiazane z tym ciastem bo u mnie w lodowce takie jedno juz lezy i lezy i wlasnie dzis mu sie data waznosci konczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lennox bedzie na Swieta przebrany za Christmas Pudding :D moze mi wybaczy jak urosnie ale wyglada cuuuudnie :) ale monolog prowadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz robi rozne ciastka, ale ja bym zrobila cos nieslodkiego.mam zamrozony farsz z krokietow... tylko nie wiem za bardzo jak to ciasto sie obsluguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam stroj mikolaja po Adasku!!!sa zdjecia na stronie polskiego klubu bo byla zabawa,jak znajde to wkleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borówka ja kupilam asdzie ciasto leży sobie iczeka w lodówie miedzy maslem a śmietanką i robilam na weekend rogaliki a dziś kupiłam i będę robić na świeta takie trójkąty z nadzieniem mince

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Anecia Adasiek swietnie wyglada!fajny z niego mikolajek:) a co do mince pies to zawsze sie zastanawialam jak mozna zrobic ciastka na slodko z miesem mielonym, dopiero w zeszlym roku dziewczyny w pracy mnie uswiadomily :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam fantastyczny przepis na golabki niekonwencjonalne.smakuja tak samo(ja twierdze ze lepiej) niz tradycyjne i jest o 200% mniej roboty.generalnie w godzine sa pyszne i gotowe.wlasnie wczoraj zrobilam caly gar i wszyscy sie zazeramy:)zainteresowanym paniom przesle przepis na mejla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze wogole liste zrobic co mamy do kupienia na swieta,ciasta juz zamowione i chyba zrobie jeszcze 3bit bez pieczenia:)mniam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly masz przepis na te szatkowane gołąbki czy jakis inny bo ja robie takie z kapusty szatkowanej i są pyszne i szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojadzidzia
cześć dziewczyny!! jestem po raz pierwszy na tym forum i cieszę się,że udało mi się go znaleźć. Otóż ja mam problem i mam dosyć angielsich lekarzy!!! Streszczę moją historię: na pierwszą ciążę czekałam 3 miesiące,udało się w marcu \'08 niestety po trzech miesiącach pierwszy scan wykazał,że moja dzidzia nie żyje. Domniemam że przyczyną mógł być nadmierny wysiłek fizyczny. Obecnie jestem w 8tc i od tygodnia mam dziwne upławy o zabarwieniu brązowym a niekiedy są również jasno różowe. Na polskich stronkach dowiedziałam się,że to nie wróży nic dobrego i kobiety dostają leki na podtrzymanie a w anglii... no właśnie ten sam problem i zupełnie inne opinie. Angielki uważają,że nie ma powodów do obaw,ponieważ jest to pozostałość krwi menstruacyjnej która jest wydalana w takiej formie???? W poniedziałek poszłam jednak po poradę do GP a on mi na to,że nie ma pojęcia co może to oznaczać a gdy poprosiłam o wcześniejszy scan odparł,że nawet gdyby wiedział że za tydzień znowu poronie on nie może mi pomóc!!!! Na koniec wręczył numer telefonu do midwife. Jutro rano mam scan ale pancznie boję się iść po przejściach z ostatniej ciąży. Dziewczyny czy któraś z was miała podobny problem z upławami?? Zależy mi na szybkiej odpowiedzi,od tygodnia źle sypiam,nie mam apetytu i ciągle płaczę. Wiem że nie jest to dobr dla mojej dzidzi ale ja tak bardzo boję się kolejnego poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojadzidzia jesli te uplawy sa o brzydkim zapachu to to moze oznaczac poczatki poronienia ja jestem obecnie w 4tej ciazy jedna poronilam,i mialam wlasnie takie brazowe plamienia,lek wyslalam dziewczynie z forum na podtrzymanie a drugi dalam innej ktora wlasnie miala juz plamienia,zostalo mi jeszcze jakies pol paczki napoczetego nazywa sie LUTEINA,moze znasz kogos z polski kto by ci mogl podeslac,a teraz to musisz lezec,lezec,lezec nie dzwigac,i nie denerwowac sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojadzidzia
wielkie dzięki za poradę, a czy luteinę można kupić bez recepty? No i jak ją stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojadzidzia
wlasnie znalazlam stronke na temat luteiny,otoz niestety w polsce jest on wydawany na recepte wiec nie mam mozliwosci zakupu i co teraz ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popros kogos zeby poszedl do lekarza i powiedzial jaka jest sytuacja.lekarz napewno wypisze recepte.nie martw sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollibelly lub Anecia ja tez chce ten przepis na golabki!!!!Podalam maila Anecia fajnego masz Mikolajka w domu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz przepisze napewno ktoeys i poda dawke,ja bralam podjezykowo 2 3 razy dziennie,a pozniej jak plamienie ustapilo 2 tabl 2 razy dziennie!a moim w aptece bez recepty 5paczek sprzedala,bo moj lekarz na urlopie wtedy byl;) kamila26 milej zabazwy na koncercie i dzieki za komentarze🌼 zaraz ci przepis wysle jak lolli juz tego nie zrobila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojadzidzia
dzieki bardzo anecia1702 mam nadzieje ze uda mi sie jakos ten lek zdobyc,poki co najwazniejszy jest jutrzejszy scan. 3maj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×