Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

jej znowu czwartek szok pora tabelke zmienic,ale mi z wami te tygodnie leca!!! olenka25............25.12.2008.....35....Coventry.....có reczka........? Kamila26............18.01.2009......35....Inverness.... . ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......33....Winsford...ch yba coreczka anecia1702........19.03.2009......27.....Melton......... ..?.............? mi83.................24.03.2009.......26....Hinckley.... ..córcia.....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......22....Swindon.... ..synek............. mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. magda_g............07.05.2009.......20....H/C........... ?syn............ Aleksandra188......22.06.2009......14....Hereford...... ....?........... czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Niulek24..............24.07.2009......7.....Birmingham.. .?..........?...... GaGa_.................08.08.2009......6.....Birmingham.. ................... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... ....... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester....dziew.....Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .....Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26.........29/09.....3370....Essex Great Dunmow....syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynk a agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield........ córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn..............Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek MONDZI25..02/11..3850......Banbury.......coreczka....... ...Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. ....Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ......Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... .Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie(Grimsby)...syn...Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.....Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ...Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... ...Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n......Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.......Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath....c órka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ......Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke....chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green..................... mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojadzidzia
hej anetka1702 powoli szykuje sie na badanie,jest bardzo wazne bo chce sie upewnic czy wszystko ok z moja dzidzia. Pol nocy myslalam jak zdobyc ten lek,sytuacja nie jest prosta bo moja rodzina nie wie ze jestem w ciazy i chcilabym zeby tak pozostalo tak dlugo jak tylko jest to mozliwe. Poprzednim razem wiadomosc rozniosla sie blyskawicznie a potem... Jezeli poprosze ich o zalatwienie tego leku to na pewno wybuchnie panika Sytuacja jest do bani!!! Od 2dni nie mam uplawow ale niewiele sie ruszam,wczoraj wyszlam na chwile do pobliskiego marketu po swieze owoce. Ok anecia1702 milej kawusi zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojadzidzia jesli nie ma innego wyjscia na zdobycie leku to mysle,ze powinnas powiedziec!!!Jego sie bierze do konca 12 tygodnia,ja mam tylko troche w paczuszce,na niewiele dni to starczy,a mi przesylki z polski pioretytet-polecony szla jakies 4-5dni,a swieta jeszcze niedlugo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz w polsce znajomego ginekologa,ktory by ci to podeslal,albo kolezanke,ktora by ci taki lek zalatwila,musisz miec jakies 5paczek,jesli chodzi o Luteine,bo tak to jest jeszcze duphaston na podtrzymanie,ale on drogi,Luteina podjezykowa bez recepty jakies 14zl.kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia moj maz to naprawde wyjatek: nie wiem dlaczego ale on swietnie sprzata, gotuje, piecze i ogolnie zajmuje sie domem.i jeszcze mi potrafi przygadac jak cos ciemnego wrzuce do jasnego prania! kosmita???? ale w sumie dobrze bo ja jestem lejzi jak nie wiem i troche mnie to motywuje choc wiem ze w byciu kura domowa nigdy mu nie dorownam :D masz mejla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojadzidzia
w polsce mam tylko rodzicow mojej mamy,starsi ludzie po 70,cala reszta rozjechala sie po swiecie wobec czego w polsce jestem raz do roku a czasem nawet nie wiec i kontakt z kolezankami sie urwal... mowilam ze sytuacja jest beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Llli odpisalam:D🌼🌼🌼 Fajny maz lolli!!moj robi super nalesniki,pare zup,sprzata,pierze,umi ciasto na pierogi zrobic,nie jest zly;) mojadzidzia to zeczywiscie nie za fajnie,nie wiem jak ci pomoc!!!jesli znowu bedziesz miala plamienia to bys musiala brac te leki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko,ze moj maz pierze swoje ciuchy robocze najczesciej;)zanim sie zbierze za odkurzanie,bo zazwyczaj on odkurza to nieraz 2dni;)tez jest troche lejzi,a najgorzej mu wychodzi zmywanie po sobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlam na gore zobaczyc jak tam dzieci i....Nadia chciala zmienic Lennoxowi pieluszke.myslicie ze zdaze odmalowac sypialnie przed swietami? :D wykapalam malego bo przeciez calutki w kupaszczy umazany i tak sobie gadam do niego w tej wanience i mowie: \'ale jestes grzecznym chlopcem\' na co moj syn uczynnie siknal mi prosto w twarz :O niezly poczatek dnia.aaaa nieeee, zaczelo sie jeszcze lepiej bo dzis tak mnie bola kolana ze nie moglam sie zwlec z lozka i zaprowadzic Nadki do szkoly.a lekarze swoje :\'no action required\' a popoludniu ide na wszczepienie implanta.no, zobaczymy co to za cudo. anecia zaraz odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli koniecznie opisuj co i jak po tym wszepieniu impanta,czy masz plamienia,i wogole samopoczucie,bo ja tez tym zainteresowana narazie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia gotowe.ciesze sie ze moglam pomoc :) napewno opisze wrazenia poimplantowe bo wiem ze kilka osob bylo zainteresowanych. ide oszacowac straty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha lolli zrob zdjecie i pokazesz Lenoxowi na 18stke jaki wyczyn zrobil hehe!!! Fajnie lolli dziekuje!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie nie bedzie ani implanta ani zastrzyku niigdy wiecej - zaczely sie u mnie plamienia. juz ponad tydzien non stop.No chyba to nie okres, bo nigdy nie mialam tak dlugo. a tu jeszcze ponad m-c do konca dzialania zastrzyku...nigdy wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko po jednych tabletkach mialam takie plamienia dlugie,a tak to zawsze bylo ok,implanta zawsze mozna wyciagnac jak cos nie tak. Ok lolli wyslalam,chyba nic nie namieszalam:( a jak tam straty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straty to posciel, ubrania, dywan i sciany w sypialni i przedpokoju.no coz, przezyjemy. a mowilam jej zeby nigdy sama nie zmieniala mu pieluszki.zawsze pozwalalam jej tylko zapinac przylepce.chciala byc samodzielna bidulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila.black
Dzien dobrek No nareszcie was doczytalam!! Przewczoraj przyjechała do mnie koleżanka na noc i nie miałam okazji poczytac i popisać.. ooo ć mi znów działa !! hehe, mamy kolejna wersje visty i tu działa, jak miło o ktoś tu marudzi o trochę uwagi nieźle daje mi ostatnio w kość. Jeden dzień świetny a następny będzie marudny, nie wiem od czego to jest zależne. Ciężko ją rozgryźć, ale daje rade, jest kochana. Dziś spałyśmy aż do 9, to mamie się podoba Anecia Adaś supęr wyglądał w stroju Mikusia !! Ja małej kupiłam tylko czerwoną sukieneczkie i białe rajstopki na wigilie u nas i obiad świąteczny do teściowej, żeby mogła to też później nosić Lolli też zerknę na osławiony już przepis na gołąbki i współczuj pomocy Nadii :P niezłych macie mężów, mój poza odkurzaniem (ale b szczegółowym) to jeszcze czasem zmywanie robi. A jak coś w kuchni mu każe zrobić bo akurat karmie to się chłopina strasznie gubi i nie wie jak, ile i gdzie znalaźć...... Odnośnie tego co patuniaa pisała.. dziecki na piersi to faktycznie często moga jeść, ale te butelkowe to rzadko się zdarza, żeby dużo się budziły bo formuła je napycha bardzo. Zależy tez ile jej dostaje. Patuniaa staraj się jednak jej nie przekarmić, tzn nie dawaj za dużo w butli, bo widziałam juz dwójke 5 miesięcznych dzieci które są tylko na proszkowym i ważą jedno 9 kg a drugie 10 kg a to bardzo dużo no w końcu skończyłam posta pisać :) z Mają to troszke zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila wlasnie obawiam sie ze moj lennox troszke za duzo wazy.nie wiem ile dokladnie bo baby clinic wczoraj juz bylo zamkniete jak poszlam ale napewno sporo.a w nocy potrafi zjesc nawet 4 butle :( jak probuje oszukiwac herbatka czy woda to dostaje szalu i placze az dostanie mleko.ne wiem za bardzo co z tym zrobic.kupilam mleko dla hungry babies ale je dokladnie tyle samo.moze dlatego ze w dzien je mniej? powienien jesc 210 ml a je 150 w porywach do 180.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolly, ja domyślam się, że to może być cięża sprawa tak oszukiwać, bo przecież dziecko jest głodne, ale lepiej popytaj HV co z tym robić, bo ja tego 9kg trzymałam na rękach, uffff... a w przychodzi widziałam to drugie dziecko i HV mówiła, że trzeba coś z tym zrobić, bo dziecku grozi nadwaga. Mówi się, że dziecko jak zacznie raczkować i chodzić to schudnie, a co jak będzie za ciężkie na takie chodzenie ?? nie chce tu broń Boże sugerować, że twój synek jest za duży ale po prostu mówie o dwóch przypadkach które widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no to straty sa,ciekawe co tatus na to jak zobaczy;)pomocnica mala.ja jak brata przewijalam,to caly byl w pudrze;) kamila_b dzieci sa cudowne,a jak powie 1wszy raz mama to zapomnisz o wszystkim!!!a Adas Mikolajem byl w tamtym roku,teraz stroj wisi w szafie,wklailam zdjecie bo myslalam,ze moze ktoras by chciala taki stroj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojadzidzia
hej anecia1702 wlasnie wrocilam ze szpitala okazuje sie ze jestem w 11tc a z moja dzidzia wszystko ok. Do tej pory nie moge wyjsc z podziwu jak energicznie poruszalo raczkami,ze nawet pielegniarka byla zdziwiona ;) pobrano mi wymaz na badanie,szyjka macicy zamknieta wiec nic zlego nie powinno sie dziac. Nie mniej jednak zapytalam o luteine i tutaj sie jej nie stosuje poniewaz dowiedli ze nie ma roznicy czy sie stosuje czy nie???? Ja na wszelki wypadek postaram sie jednak w jakis sposob zdobyc,niby nie pomaga ale tez nie szkodzi w odpowiednich dawkach wiec warto sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja Wam napisze tak - dziecko to dziecko i je tyle ile potrzebuje wiem że to męczące tak ciągle wstawać ale niestety taka nasza rola,albo właśnie stety dzieci często jedzą mniej w ciągu dnia i nadrabiają to w nocy moja kuzynka karmiła synka do 15 miesiąca w nocy butla i lekarka w Pl kazała dawać bo widocznie ma zapotrzebowanie jadł aż sam zrezygnował i rozwija się teraz normalnie jak każde dziecko nie ma nadwagi itp moja Ola natomiast jak skończyła 13 miesięcy to w ogóle już nie jadła mleka bo po prostu nie chciała lekarka kazała zastępowac produktami mlecznymi,robilam jej kakao na modyfikowanym itp i też wszystko jest teraz ok tak więc same widzicie że każde dziecko jest inne a mleko dla glodnych dzieci według mnie tylko nie potrzebnie dodatkowo obciąża mały brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojadzidzia luteiny nie ma sensu juz załatwiać skoro jesteś w11 tc jeszcze tydzień i najgorsze masz za sobą jeśli chcesz to napisz do mnie na mejla podpowiem Ci jak zalatwić duphaston w anglii też jest na potrzymanie i stosuje się go do około 5 miesiąca zalatwilam sobie go tutaj bo sama mialam plamienia i raz nawet wylądowałam w szpitalu z krwotokiem ale w ostateczności go nie brałam a teraz jestem w 33 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! borowka ja tez mialam zastrzyk \"depo\" i niestety skutkiem ubocznym kazdej metody z tylko jednym hormonem jest plamienie :O. to samo jest z mini pigulka, ze spirala i z implantem. w najgorszych przypadkach trwa to przez 6 miesiecy az cialo nie przywyknie do nowej \"rownowagi hormonalnej\" co nie jest proste przy karmieniu piersia (wytwarzane sa dodatkowe hormony jak np oksytocyna itd). plamienie nie jest uzaleznione od tego ile czasu temu dostalas zastrzyk, ilosc hormonu jest wystarczajaca zeby nie zajsc w ciaze przez jeszcze 2 dni po terminie (tak mi powiedziala pielegniarka) pozniej zaczyna spadac i jesli spoznisz sie z nastepnym zastrzykiem musisz stosowac cos extra. jesli dobrze sie czujesz po zastrzyku to radze przetrwac to plamienie (nieprzyjemne niestety). zastosowanie innej metody (hormonalnej) nie zmieni niczego jesli chodzi o plamienie a tylko wydluzy czas jego trwania (cialo na nowo przyzwyczaja sie do do innego hormonu lub do innej jego dawki). anecia slonce pic tez nie wolno przez te 12 godzin, najwyzej kilka lyczkow wody. impreza udala sie w sumie tylko jeszcze nie zaplacilam za torta, az mi glupio bo to kolezanka robila. musze zamiescic na fotosiku zdjecie torta bo dziewczyna przeszla sama siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje frugo, dzieci jedza tyle ile musza bo kieruje nimi instynkt samozachowawczy ;) a tak w ogóle to mój słodziak miał wczoraj pierwsze szczepienie. był bardzo dzielny ale niestety marudny wieczorem. całą noc wisiał mi na cycu więc spaliśmy jak sardynki we czwórke :). czasem jest tak że przesypia mi noc z tylko jednym karmieniem, czasem tak jak wczoraj karmię go wydawałoby się bez przerwy... nie ma lepszej szkoły cierpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×