Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Olenko GRATULACJE!!!!! Coreczki i Zdrowych i Wesolych Swiat!!!! Wczoraj przyszedl list na temat pierwszego scanu 08.01.09 dzien po dacie ukonczenia 12 tygodni :) Juz nie mozemy sie doczekac!!!! Anecia walcz o swoje!!!! Taki powod jest powazny i powinnas miec kolejny scan :) U mnie nie uwierzycie ale nic nie robie bo cale swieta u tesciow bede :) Chora caly tydzien bylam i na nic sily nie mam :( Ugotuje te golabki :) i bigos ale nic wiecej bo oni nie jedza tego co my :/ Bylam w weekend u brata i wyprawilismy sobie polska Wigilie wiec bylo bardzo milo :) Zycze Wam usmiechu w te Swieta, Milosci i uciechy z Pociech te ktore juz sa i te ktore sa oczekiwane :):):) Buziaki x x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki:) ..no, ale cisza- czyzby wszystkie rządziły w kuchni:-P mnie ogarnia panika.. w srode przylatują tesciowie i moj tata.. a tu tyleee roboty.. wszystko musi byc na tip top.. a ja dopiero bigos gotuje.. a jeszcze ciasta, salatki.. a moj slubny chce sypialnie przemalowywac.. chyba trzeba 24 na dobe zasuwac:-P .. onyks- niestety ja nie wiem jaki to moze byc krem bo sama szukalam i w koncu przywiozłam z polski nivea na kazdą pogodę bez wody.. olenka25- gratuluję🌼 anecia- jak u Ciebie? Rozmawialas z midwife? kamila_b- szkoda Majeczki, dobrze, ze ja jeszcze zobaczą przed swietami, moze cos pomogą..oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka gratuleję Oleńki, prawda, ze Ola to ładne imię?niech ci sie zdrowo chowa. A ty mona nie wiem czy dobrze pamietam ale to chyba ty mialaś w planach powrot do pl, jakos w czerwcu. popraw jesli sie myle, i tobie rowniez gratuk]=luje synka Remka, kolejne baardzo ladne imie. co do urlopu wychowawczego to nie wiem jak tu sprawy wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! oj borowecka Mona ma Julcie :) nie Mona, nie ma czegos takiego jak wychowawczy. mozesz byc na macierzynskim przez rok ale platne masz 9 miesiecy ;) pozostale 3 miechy sa bezplatne. pozdrawiam ucaluj mala! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Olenka gratulacje!!!🌼 Kamila black szkoda mi twojej coreczki ze tak sie biedna meczy. Ja dzis bylam u poloznej i dala mi skierowanie do szpitala na scan na jutro bo prawdopodobnie moja dzidzia jest zle ulozona:-(Polozna mi powiedziala ze byc moze jest dobrze ulozona ale ona nie moze wyczuc gdzie jest glowka.Powiedziala mi ze moze byc tak ze bede musiala isc do szpitala i beda mi lekarze przekrecac dziecko(ale nie zapytalam jak ma to wygladac?w jaki sposob oni przekrecaja dziecko?)wiecie cos na ten temat?moze ktoras z was lub znajomych miala taka sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek fajnie ze dostalas juz list na pierwszy scan:-) Nie moge uwierzyc jestem na samej gorze w tabelce brzuchatek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie wy wszystkie jestescie?pewnie przy garkach stoicie? Ja dopiero jutro sie zabieram za gotowanie moze zdaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie popisalam, sorki sorki mona :o przeciez ja cie was doskonale pamietam!tamta to byla monika:), nawt wpisala sie do naszej tabelki mamuś ale jeszcze na poprzednim topiku. moze by tak ja dopisać tutaj? kamila ja mialam miec przekrecanie Zuzi ale odwrocila sie na dwa tyg przed terminem. lekarz robi to dwoma rekoma, zewnętrznie. ponoc boli dosyć.obok wsystko jest przygotowane do porodu a nawet do cc bo takie odwracanie dziecka moze wywolac poród.Ale nie martw sie tak bardzo, dzidzia bardzo prawdopod ze jeszcze sie odwroci, a druga sprawa, ona mioze wcale nie jest w nieodpowiedniej pozycji, tylko polożna nie moze wyczuc w jakiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki borowka za informacje bo troche sie boje mam nadzieje ze dzidzia bedzie dobrze odwrocona a jutro mam ten scan to sie dowiem.Zostal mi niecaly miesiac!to mowisz ze wszystko jest z boku przygotowane do porodu,tak tez myslalam ze to moze wywolac porod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie wizyty jak mialam to dziecko bylo wlasnie nie odwrocone jeszcze i polozna mi powiedziala jak do 36 tyg sie nie odwroci to bede miala skierowanie do szpitala,no i wlasnie dzisiaj nie wiedziala w jakiej pozycji jest dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila maluchnaprawde jeszcze ma szanse by sie odwrocić. moja siostra w pl rodzila a maly odwrocil si wlasnie w trakcie porodu juz w szpitalu!wiec dzidzia jeszcze ma możliwości ja tez jutro zaczynam z pichceniem,ale i tak wiekszość w wigilie jednak, przynajmniej bedzie dosyc świeze przez cale świeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko ona w Polsce a tu pewnie czekac nie beda i beda chcieli mi przekrecac maluszka biednego.Ja tez w wigilie bede wszystko robic,jutro zaczne tylko bigos i pierogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie skończyłam sprzątać kuchnie i gotować bigos wyszedł mi taki pyszny,że jak mnie po świętach nie będzie to znaczy że jestem na intensywnej terapii bo zjadłam cały sama :-) a jutro tylko kosmetyczne poprawki w całym domku no i gotowanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmmm frugo zazdroszcze ja takich polskich rzeczy raczej nie robie i nigdy mamusinemu bogosowi nie dorownam Maja spi mi na ramieniu 10 min temu w sypialni jakos nie byla spiaca strasznie mi goraco acha jej krem to zwykly hydrcortison... tak czulam, chcialam nawet sama ja tym posmarowac bo mam. zobaczymy czy pomoze ide nas polozyc.. tzn sprobuje ja polozyc bo ja padam z nog dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Kamila nie skromnie napisze że bigos robię pyszniutki(jako jedyna mam przepis od babci) Mój mąż kiedyś żartował,że ożenił się ze mną dla tego bigosu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Nie bede miec skanu,bo nie ma takiej potrzeby,dzwonilam do pl i byl zdziwiony lekarz tym:( wogole niedziela byla do bani jestem chora strasznie dusi mnie w piersi i kluje,normalnie jakbym zawal miala!czytalam was ale nie mialam sily pisac,to tez pewnie nerwy.wczoraj zakupy i gotowanie,ja tez bigos robie,farsze na perogi ruskie i z kapucha i grzybami juz gotowe,kapusta z fasola juz prawie tez tylko fasole dogotowac,salatke warzywna dzisiaj dokoncze i zostanie lepienie i rybke,kupilismy pange w polskim sklepie,ciasta dzisiaj odbieramy. olenka 25 serdeczne gratulacje!!!!!! kamila26 to teraz na ciebie czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 trzymam kciuki zeby z dzidzia bylo ok,oby byla odwrocona!!!wlasnie w takim wypadku badanie ginekologiczne by sie przyalo w koncowce ciazy chociaz!!!ale fajnie ze bedziesz miala usg,zobaczysz dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki Ja na nogach od 9, ale karmiłam Majule i.. zwierzaki na facebooku, hehe Oleńka GRATULUJE córeńki 🌼 ❤️ 🌼 Anecia ja tez czuję jakiś taki stres przed przygotowaniami i tym wszystkim. Chociaż ja robie papu tylko na wigilie, poniewąż na 1 i 2 dzień Świąt idziemy do teściowej na indyka. Także mam tylko zestaw rybny plus grzybówka.. i może pierogi jak dostane dzisiaj w polskim sklepie. No i makowiec z ciast. Nie ma co więcej, bo nie będzie komu zjeść. Wysypka Majeczki chyba osłabła, dziś nie jest taka czerwona, ale mam smarować dopóki z szyji nie zejdzie. A dzisiaj dostała pocztą od mojej przyjaciółki super skarpetki.. z taką duuuża biedronką na górnej części, która ma taki delikatny dzwoneczek w środku, taki cichy, no dosłownie świetne są. Kamila26, trzymaj się tam dzielnie, to już bliżej niż dalej, damy rade!! Jesteśmy z tobą :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_b smaruj malutkiej oby zeszlo jak najszybciej!!!salatka gotowa!adas ma biegunke iwogole czuje ze te zswieta beda do bani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czec dziewuszki! ja na chwile bo maly kima w lezaczku a topielica robi \"hiebatke\"... w wannie (wlewa wode do filizanek,doklada piane z wanny lyzeczka i gotowe :) ). u mnie zostaly dzis: ryba, salatka warzywna, kapucha z grzybami i chleb (juz rosnie w misce :) ). jutro kosmetyka wnetrz i kompocik z suszonych sliwek. reszte robia pozostali biesiadnicy. bede miala 7 osob doroslych na wigilii i dwojke swoich urwisow ;) a mialam te swieta spedzic kameralnie z mezem, dziecmi i szwagierka :D:D:D Kamila26 ja bym sie chyba nie zgodzila na taka \"przyjemnosc\". po pierwsze nie ma pewnosci czy sie uda (a sie nacierpisz) a po drugie czesto sie zdarza ze dzieci odkrecaja sie z powotem ( i caly wysilek na nic). tak jak pisala borowka dziecko moze przekrecic sie do pozycji prawidlowej nawet w trakcie porodu. trzymaj sie slonce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 Moje drogie kobitki Dla Was wszystkich, wraz z mężami, partnerami, małymi i większymi pociechami, oraz brzuszkami ... pragnę złożyć serdeczne życzenia Zdrowych, Wesołych i Magicznych Świąt Bożego Narodzenia Niech zapanuje spokój i szczęście przy stole wigilijnym jak tylko zaświeci najważniejsza gwiazdka wieczoru Buziaki ode mnie, Edka i Majeczki 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i spokojnych Świąt w rodzinnym gronie :) ... mnóstwa prezentów i pyszności do przekąszenia :)... no i szampanskiego Sylwestra :D ... trzymajcie się dziewczyny... nie mam na nic więcej czasu ... u nas oki, powiem Wam tylko ze odkąd jestesmy w Polsce to Mikolaj w nocy spi 9, 10 a nawet 11 godz. (do 8 albo 8.30 rano), służy mu Polska :) .. skonczył 2.5 miesiąca... pozdrawiam i buziaki ... wielkie buziaki :) :D papapaaa ps. tęsknię za Wami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki życze Wam, Waszym rodzinkom i maleństwom w drodze zdrowych, udanych i niezapomnianych Świąt Bożego Narodzenia z mnóstwem prezentów od św. Mikołaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz Oleniga zrobisz wszystko i jeszcze wiecej by szybko tam wrócić na dobre, co? fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczór borówka-wcale sie nie gniewam-poprostu nie udzielam sie juz jak dawniej i moze stad twoja pomyłka.A my w Polandzie od wrzesnia jestesmy,Julka rosnie jak na drozdzach i jest kochana.Życie tu jest zuuuupelnie inne niz w anglii ale nie mamy zamiaru wracac.(no moze na urlop w maju sie wybierzemy zeby dokonczyc i pozalatwiac wszystko) Pozdrawiam was serdecznie i jeszcze raz zycze Wesołych Świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki:) nie mam za bardzo czasu, żeby wam trochę popisać bo próbuję oduczyć mojego malucha noszenia i mam małe awanturki ale jest już coraz lepiej. mam nadzieję, że jak wygram to znów będę mogła pisać. czytam was codziennie. nowym mamusiom bardzo gratuluję. nie wiem czy jutro będę miała czas wejść i złożyć wszystkim życzenia, 🌻❤️🌻 Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia. Wszystkim mamusiom, brzuchatką i ich rodziną udanych i magicznych świąt i Mikołaja z pełnym workiem prezentów życzą Ania, Marcin i Kubuś:D 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim kobietkom!! Bylam dzis na scanie w szpitalu okazuje sie ze moja dzidzia jest jednak ulozona prawidlowo:-)to super wiadomosc na swieta:-) Mamo Eli ja tez sie wczesniej zastanawialam jaki ma sens przekrecanie dzidziusia jesli dzidzia znow moze sie sama przekrecic. Anecia przykro mi ze nie chca ci zrobic tego scanu,probuj jeszcze pamietasz jak ja walczylam o drugi scan i w koncu mi zrobili. Do nocy pewnie bede stala dzis przy garnkach a jutro bede konczyc.A jak u was przygotowania swiateczne? Dziewczyny niewiem czy dam rade jutro zajrzec wiec juz dzis zycze wam Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Życze Wam i Waszym Rodzinką Zdrowych i Wesołych Świąt ;) Udanego i Szampanskiego Sylwestra buziaczki 👄 Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku, by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem, by kolacja wigilijna wniosła w serca spokój a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem. By prezenty ucieszyły każde smutne oczy, by spokojna przerwa ukoiła złość by sylwester zapewnił szampańską zabawę, a kolędowych śpiewów nie było dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dla Was i Waszych rodzin w tym wyjątkowym dniu; Niech świąteczne życzenia mają moc spełnienia, te całkiem błahe i te ważne, te dostojne i te ciut niepoważne, niech się spełnią. Marzeń o które warto walczyć, wartości którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei, bez której nie da się żyć. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Kamila26 bardzo sie ciesze,ze dzidzia odwrocona!!!A ja powalcze o ten skan,a nawet nie wiem czy czasem sami mi go nie zrobia,bo dostalam wczoraj kolki nerkowej,kamyczek mi sie przesunol,bo czulam pod zebrem,a wczoraj kolo jajnika,ale dzielnie na nospie przezylam dzien,ale jak mnie zlapie jeszcze to na pogotowie jade!i moze wtedy tez skan brzusia zrobia??? ja juz mam wszystko gotowe!maz wczoraj lepil pierogi hehe!juz oprocz lepienia ciasta i piralki umi robic;)dzisiaj tylko kompot ugotowac! Dziewczynki zycze Wam i rodzinom waszym Zdrowych,Pogodnych swiat,aby minely wam w szczesciu i spokoju!!! A tu Adas wam potanczy;) http://www.dancingsantacard.com/?santa=182819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×