Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

kamila26 jeśli to nie był by dla ciebie duży kłopot to czy mogłabyś napisać co spakowałaś do szpitala? ja się przymierzam do zakupów i chętnie bym skorzystała z twojej listy. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda tak naprawde to sama nie jestem do konca spakowana:-D mam spakowana narazie torbe dla dzidzi a swoja w polowie. Dla dzidzi mam: reczniczek,pieluszki,skarpetki,spioszki 3 pary,body tez 3 pary ,2 pieluchy tetrowe,ubranko na wyjscie no i oczywiscie fotelik samochodowy.Niewiem za bardzo jakie kosmetyki brac dla dziecka wezme chyba oliwke i mydelko. Jesli chodzi o moja torbe to mam biustonosz dla karmiacych,kapcie dwie koszule nocne,dzis ide kupic breast pads a reszte musze dokupic chodzi mi o majtki poporodowe i podpaski poporodowe no i szlafrok bo nie mam.To chyba wszystko moze ktos jeszce dopisze co nam jeszcze potrzebne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Kamila, ze nie problem wyślij mi swój adres domowy na maila, to jak będę niedlugo szła z Mają na spacer to podejde na poczte, bo mam niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czytam Wasze wpisy już od kilku dni (wczoraj poświęciłam na lekturę cały dzień, serio!) Niektóre z Was znam już bardzo dobrze :) Ja sam jestem w 22 tc i wcześniej się nie wpisywałam bo uznałam, że to za wcześnie (wszystkie miałyście terminy na koniec roku) ale teraz widzę, że ja z moją datą wypadam już w połowie tabelki!!! :) Wpisuję się zatem i witam Wam bardzo serdecznie. Czytałam Wasze opisy porodów i ryczałam jak bóbr :) Fajnie było obserwować jak sytuacja się zmieniała wraz z upływem czasu. Najpierw jedna znikała z forum a wszystkie obecne trzymają kciuki a potem czekają na sprawozdanie z porodu. Po jakimś czasie te dziewczyny, które czytały opisy innych same opisują swoje przeżycia. To naprawdę fascynujące! Teraz, kiedy widzę, że ja sama załapuję się na tabelkę aż mnie ciarki przechodzą, że też tak ze mną kiedyś będzie! :) Witam zatem raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26............18.01.2009......37....Inverness.... . ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......33....Winsford...ch yba coreczka anecia1702........19.03.2009......28.....Melton......... ..?.............? mi83.................24.03.2009.......26....Hinckley.... ..córcia....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......22....Swindon.... ..synek.......... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......22.....Birmingham.....synek magda_g............07.05.2009.......22....H/C........... ?syn............ Aleksandra188......22.06.2009......14....Hereford...... ....?........... czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Niulek24..............24.07.2009......7.....Birmingham.. .?..........?...... GaGa_.................08.08.2009......6.....Birmingham.. ................... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... ....... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester....dziew.....Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .....Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26.........29/09.....3370....Essex Great Dunmow....syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynk a agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield........ córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn..............Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek MONDZI25..02/11..3850......Banbury.......coreczka....... ...Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. ....Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ......Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... .Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie(Grimsby)...syn...Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.....Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ...Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... ...Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n......Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.......Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ......Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green..................... mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka.... Aleksandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulujemy i Witamy na forum Maryska 2maja!! :-) Tak na tym forum tak jest jedna rodzi inne trzymaja kciuki aby wszystko dobrze i szcesliwie poszlo.Wspieramy sie tu jak tylko mozemy:-)i pomagamy sobie wzajemnie w trudniejszych sytuacjach a takze doradzamy co zrobic jesli ktos ma jakies watpliwosci czy pytania.Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-g
witaj maryska 2maja. widze ze mamy terminy blisko siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_g właśnie! ciekawe która z nas pierwsza urodzi... :) Kamila26 a Ty to juz prawie na porodówkę! Jejku ale jestem podekscytowana! Każda zbliżająca sie akcja porodowa dziewczyn z tego forum wzbudza we mnie ekscytacje i lekkie zdenerwowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Maryśka, świetnie nas podsumowałaś, tak tu to właśnie wygląda Jedna wielka rodzina, hihi Jak widzisz najwięcej się działo w październiku i listopadzie, jedna za drugą więc dobrze było mieć forum nigdy nie zapomne, że jak dostałam już te właściwe skurcze to i tak siedziałam na forum i pisałam, co dziewczyny na to, urodze czy nie? bo nie wierzyłam, że to już (5 dni wcześniej) A z terminami to nigdy nic nie wiadomo, o ile mi się zdaje to mało która z nas urodziła w terminie ???? Sporo po i kila przed, więc nie licz zbytnio na 2 maja Kamila26, poszłam na durną przysklepową poczte i czubki od 14 dopiero mają otwarte, więc wyśle później jak pojade z Edem na zakupy, ale już mam bubble\'kową koperte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, co do pakowania torby, to wy lepiej nie zwlekajcie ja byłam 5 dni przed porodem i jeszcze nie dokładnie spakowana i co... nie zdążyłam jej uszykować do końca!! Jak już byłam w szpitalu Ed wrócił do domu po coś tam jeszcze a ty Kamila masz sporo do szpitala więc już lepiej miej wszystko gotowe, no oprócz przekąsek.... ale to ci powiem, że zwykle w szpitalu dają tosty albo coś w tym stylu, a myśle, że i tak jedzenie zwykle jest ostatnią rzeczą którą ma się na myśli Ja dopiero zgłodniałam jak pare godzin leżałam pod epiduralem A Maja nadal śpi, aż nie wierze Przed spacerem dość długo, spacer i teraz, ale już czas obudzić, bo lepiej nie drażnić cycolków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryska 2maja ty nawet nie wieszjak ja sie zaczynam bac:-) a najbardziej boje sie w nocy bo wyobrazam sobie jak zasypiam i przesypiam pierwsze bole a potem ze juz mam mocne i ze nie zdarze na porodowke(bo mam 40 minut drogi do szpitala:-()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_b nie szkodzi ze nie wyslalas teraz i tak szybciej od ciebie dostane niz bym sama miala dopiero w niedziele lub w nastepnym tygodniu jechac.Dzieki!Kamila ja o jedzeniu pewnie tez nie bede myslec,ale masz racje zeby wszystko bylo wczesniej spakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana .... NIE PRZEŚPISZ SKURCZY, gwarantuje przecież i tak budziś się na siusiu prawda ja miałam 2 tyg przed przepowiadające, może tobie też się zdarzą, to przypomnisz sobie jak to jest a właściwe nie nasilają się w ciagu godziny Ja miałam skurcze od 4:30 nad ranem, cały dzień i dopiero nasiliły się maksymalnie o 21 po.. no wiesz.. :) heh... t rzeba było sprawdzić czy to zadziała i zadziałało ale to trwa.. wiec spokojnie a jak miałas za pierwszym razem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jaka dziś ze mnie analfabetka, ale to dlatego, że nie przeczytałam tego jeszcze raz... oczywiście miało być budzisz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec moj caly porod razem z bolami trwal tylko 5 godzin dlatego sie boje a tym bardziej ze to drugie wiec moze pojsc jeszcze szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mamuski :) rzadko do Was zaglądam ale staram się czytać w miarę regularnie :) nie zdążyłam złożyć Wam życzeń swiątecznych ale w takim razie już na zapas życzę Wam wszystkim żeby rok 2009 był dla nas cudownym rokiem, pełnym radosnych chwil z naszymi maluszkami i rodzinami! żebyśmy były z siebie dumne i czuły się spełnione! :) witam ciepło nowe koleżanki! cieszę się że nas nie ubywa. Postaram się poprawić i zaglądać częściej. To moje postanowienie noworoczne :D My zaraz po świetach przyjechaliśmy do Polski i wracamy w piątek. Oglądaliśmy dzisiaj wózki. Jeden nawet nam się spodobał i być może kupimy go już jutro i weźmiemy ze sobą do UK. Nie jestem pewna czy przed porodem będę jeszcze w Polsce więc chciałabym już pokupować to wszystko co może mi się przydać. Pisałyście kiedyś listę rzeczy, które dobrze jest przywieźć z Pl i nie mogę jej znaleźć. Czy któraś wie na któej stronie jej szukać? to niewykonalne żebym przeczytała cały topik od nowa? Wydaje mi się że ta lista może być jeszcze na starym topiku ale nie jestem pewna... poratujcie pliiis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryska 2maja może zorganizujemy zawody która pierwsza? ta co zwycięży w nagrodę dostanie nieprzespane nocki ;-) żartowałam oczywiście bes ja sobie zanotowałam to co dziewczyny wcześniej podawały: -woda utleniona -frida albo gruszka -flegamina -krem do buzi na zimę -kaszki bobo vita (na wodę) -koperek włoski Herbapolu dla dzieci i dla matki -czopki viburcol -esputicon krople -kosmetyki bambino -woda morska -alphin, -alantan plus mam tylko tyle ale może coś wybierzesz co ci się przyda to milej nocki zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Wstawac!!!Kamila26 szok niedawno tu pierwszy raz zagladlam i czailam sie czy napisac,a tu juz prawie finisz!!!ty juz niedlugo,ale ci fajnie!moje porody tez krotkie 4 i 5godz.chcialabym zeby sie zaczelo jak maz bedzie w domu.widze,ze temat herbatek powraca:D niedlugo zaczniemy zakupy dla dzidzi robic jeszcze teraz wyprzedaze,kasy malo,ale jak mus to mus,kurcze z child benefit jestesmy do tylu od wrzesnia nie dostajemy,a papiery z polski niby wyslali ale przepadly!!!a wyslane niby 18 listopada szok normalnie!wypelnialismy papiery o housing benefit 2godz.!a Adas jak obiad robilam a maz na zakupy pojechal na kazdej stronie sie podpisal i trzeba od nowa....ide kawusie zrobic bo galy mi sie zamykaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! mala poprawka do powyzszej listy: aphtin nie alphin i viburcol N (albo trzeba powiedziec ze dla niemowlat). dodalabym jeszcze paracetamol w czopkach a odjela wode morska, bo mozna ja dostac tu w anglii. a jaki wozek sobie upatrzylas? maryśka 2 maja witamy! magda_g ja nosilam taki pas. dla mnie rewelacja!!! tu masz link http://cgi.ebay.co.uk/MATERNITY-PREGNANCY-BELLY-BUMP-MODERATE-SUPPORT-BELT-2_W0QQitemZ120322843968QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_Maternity_Pregnancy_MJ?hash=item120322843968&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1298|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318 jeszcze mamswoj stary ale ze wzgledu na to jak czesto go uzywalam nie nadaje sie niestety do oddania :D:D:D . dodam tez ze przydal mi sie baaardzo w pierwszej dobie po porodzie, bo nie bylam w stanie nachylic sie nad dzieckiem zeby zmienic mu pieluche. ania69x2 zaraz po przylocie zarejestruj sie w najblizszej dobrej przychodni (suregry). pewnie poczekasz z tydzien lub dwa na wizyte ale tak to tu wyglada. reszte zalatwi lekarz (GP). dopilnuj zeby wypelnil Ci papiery na maternity exemption (darmowe recepty i opieka dentystyczna dla Ciebie na okres ciazy i na rok po urodzeniu dziecka). pozniej powinnas dostac list ze szpitala z wyznaczona wizyta i terminem usg. dziewczyny dodajcie jak czegos zapomnialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek wszystkim No Anecia już właśnie miałam pytać czy wszystko u ciebie ok. Współczuje, że Adaś też chciał mieć udział w papierach My na nogach od 8:40... Maja póki co grzeczna i uśmiechnięta w leżaczku :) Mróz za oknem straszny, więc spacer dziś odpuszcze. Maję mam jak ciepło ubrać, ze mną gorzej wczoraj poszłam do M&S po jakieś spodnie, bo maja duży wybór dużych :(.. i słuchajcie czułam się fatalnie, bo nic ładnie nie leżało, a jeansy to wszystkie za ciasne, chociaż ja wole te takie z szeroką nogawką NOWOROCZNE POSTANOWIENIE... pożegnać się z czekoladą i ciasteczkami, pokochać warzywa i zasuwać na basen!!! mój Ed słodko mnie określił jako cuddly yum yums, ale ja wiem, że wypada wrócić do poprzedniej figury, chociaż częściowo... a waga stoi i stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ok tylko w niedziele nereczki bolaly i nie mialas sily spalam duzo bo maz mial wolne,a wczoraj sprawy urzedowe zalatwialismy,ale dzieki Adasiowi dzisiaj na nowo papiery trzeba wypelnic,na szczescie juz tylko przepisac!dostalismy upomnienia z agenci,ze za pozno placimy rent:(mam nadzieje,ze przyznaja nam ten Housing benefit!dzwonilismy o ssmg tez papiery trza wypelnic,awe wtorek do poloznej to mi tez wypelni i od razu wysle!A Majeczka odpukac odpukac coraz grzeczniejsza:)a waga sie nie przejmuj jestes 2mies.po porodzie ja tez juz sobie obiecalam,ze po porodzie sie wezme za siebie zero slodyczy przede wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ranne ptaszki!!u mnie dzis mroz -8 stopni szok!!co nagrzeje w domu to zaraz sie wychladza:-( Kamila_b nie martw sie ze waga stoi pociesz sie ze byly swieta teraz Nowy Rok wiec nie ma sie co dziwic:-)Po Nowym Roku schudniesz!!! Wlasnie mi odwolala polozna wizyte na przyszly tydzien a mialam isc dzis na 11.00 Dobrze Kamila mowilas ze mialas miec co tydzien spotkanie a spotykalas sie co 2 tygodnie. Anecia szybko leci czas!!ja juz moze na dniach pojade jak zaczne pic ta herbatke:-D:-D Mamo Eli jak po swietach?cos ciebie malo tu na forum ostatnio.Matka Polka obrazila sie na komputer czy co?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bralyscie do szpitala jakies kosmetyki dla dziecka?no i czy sie wogole przydaly w szpitalu?czy jednak nie brac nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od stycznia tez zaczynam odzywiac sie bardziej racjonalnie i... zaczynam w koncu cwiczyc. nie czekam na fizjo. kupilam sobie plytke z pilates dla poczatkujacych, bez zadnego osprzetu i zasuwam jak dzieci beda spaly ;). mi tez waga stanela na tej z przed ciazy czyli do mojej optymalnej zostalo mi jeszcze 5 kg :O. swieze mamuski czy Was tez mecza koszmary i leki. mnie powalaja z nog... dzisiejszy sen tak mi zczesal beret ze obudzilam sie z placzem... nie wiem co jest grane :(... myslicie ze to hormony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia a z tymi papierami to rzeczywiscie pech a moze ci rosnie w domu jakis maly Picasso:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×