Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

dzięki Anecia... dla mnie każde słowo otuchy to wielkie wsparcie :) buziaki dla Ciebie... ale i tak uważam Cię za baaardzo wytrwałą :) dwóch synów i dzidzia w drodze a Ty masz tyle zapału i organizujesz tak pięknie czas że jestem pełna podziwu... :) ja ledwo zdążam, chyba do jakiś powolniaków należę...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Oleniga🌼😘 mi maz duzo pomaga w sumie popoludniu to gnije na kanapie!jak te bole mnie zaczely lapac to zaczol mi tak wiecej pomagac,a teraz jak ta cukrzyca to juz wogole nic mi nie pozwala robic! obiadow wymyslnych nie robie nie siedze 2godz w kuchni,dzisiaj piersi z kurczaka i ryz do tego,surowka i juz,piersi juz zapanierowane!POWODZENIA!Ogladalam zdjecie Mikolaja jest slodziutki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga wiem że moja decyzja z jedzeniem była słuszna bo jak wyciągałam mleko z lodówki to nawet śmietany nie było i nie miałam innego wyjścia musiałam go przestawić na Aptamil. teraz wiem że jest najedzony i że jak płacze to nie z tego powodu. Kuba średnio je co 4 godzinki w nocy ma dłuższą przerwę bo od jedzenia o 21 później je ok 4 nad ranem, ale między jedzeniami podaje mu herbatki. mój mąż ma 182cm i waży ok 75kg więc jest szczuplakiem ale ma dobrą przemianę materii. jak Kubie daje jeść to słyszę jakie pustki ma w brzuchu najwyraźniej wszystko odziedziczył po tacie dobrą przemianę też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem tez odciagam swoje mleko, zeby maksa przyzwyczaic do butelki (nie lubi!!!) i jest tak samo - najpierw rzadzizna, a potem geste. w lodowce sie rozwarstwia, a na apetyt maksa i na jego wage nie narzekam (to znaczy narzekam ze mam duzo do noszenia) :D oleniga, a czemu uwazasz ze mikolaj malo wazy? mieza go wedlug siatki centylowej? bo maks skonczyl 18 tygodni i wazy 7 kg, to jest akurat wg ich skali... maks zasypia generalnie sam, wieczorem jest rutyna i smoczek, w dzien tez musialam cos wymyslec i kolysze go na siedzaco i mowie: ciii... i jak tylko zaczyna zasypiac, klade go do wyrka. a meza zaczelam wychowywac od poczatku :D teraz mi przyznaje racje. maks nie przesypia w nocy wiecej niz 2 godziny za jednym szlagiem, niestety. je duzo, nie zasypia w trakcie jedzenia. dlugo nie pilam kawy i bylo tak samo, mysle, ze w moim przypadku generalnie to halasliwi sasiedzi. kiedy wyjechali na swieta do polski, maks spal o niebo lepiej. teraz tez spi, ale sie wierci, bo za sciana leca stare polskie seriale na dvd. w nocy zas sasiedzi potrafia sobie dyskutowac sotto voce o przodkach, ze szczegolnym uwzglednieniem prowadzenia sie mamus, omawiac szczegoly wyposazenia sasiada przez nature i kondycje umyslowa sasiadki... boje sie, ze nastepnym slowem, ktore przyswoi moje dziecko, bedzie to najbardziej znane polskie slowo za granica, po wlosku oznaczajace zakret :( bidulek wysypia sie tylko na spacerkach, i to tylko w wozeczku, bo w nosidelku nie ma sie jak oprzec - moj biust jest za duzy. za to jak go niesie tatus to maly zasypia juz jak wychodzimy :) nie wiem czy nie powinnam mu dawac wieczorem butli modyfikowanego, czy tez poczekac do wprowadzania stalych pokarmow - jakos przezyje te pare tygodni, a moze potem sie cos zmieni...? milego dnia! u mnie niesmialo wyglada slonce, moze wybiore sie na spacer jak maly sie obudzi? jesli nie przespi znowu calego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliberek2009
hej mamuski! Bardzo Was prosze o pomoc. Mieszkam w Londynie i jestem w 4 miesiacu ciazy! Cudownie sie czuje, spelnia sie wlasnie moje marzenie.:-) niestety ostatnio odebralam wyniki i wyszlo, ze mam glukoze powyzej normy tzn mam 9.2 przy max 7. Nie bardzo moge znalezc informacje na ten temat, wiec zwracam sie do Was. Mialam robione GTT, test na przyswajalnosc glukozy I czekam na wyniki. Boje sie troszke. Najgorsze jest to ze jestem szczupla I jem malo slodyczy. Skad taki wynik? Mozna to obnizyc? Cukrzyca ciazowa rozwija sie troche pozniej. Juz sama nie wiem. Poradzcie cos mamuski. Moze ktoras tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliberek mi wyszlo na tescie GTT 9.3 a pisze ze norma to 6.0,i tak tez jest na forach!to jest nietolerancja glukozy na stronie baby.boom jest o tym,ja mam we wtorek konsultacje w tej sprawie!tez nie jestem osoba gruba,bo tu albo szczuplym sie jest albo grubszym,a ta cukrzyca to cukrzyca ciezarnych!wpisz w google i poczytaj,albo na baby.boom,ale tam jest co w polsce,a nie wiem jak w anglii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GTT to test na tolerancje glikozy jesli by ja organizm tolerowal to ok,a nasze nie toleruja wiec mamy go za malo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) najpierw formalności: Kamila26............18.01.2009......38....Inverness.... . ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......36....Winsford...ch yba coreczka anecia1702........19.03.2009......30.....Melton......... ..?.............? mi83.................24.03.2009.......29....Hinckley.... ..córcia....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......26....Swindon.... ..synek.......... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......22.....Birmingham.....synek magda_g............07.05.2009.......23....H/C........... ?syn............ Aleksandra188......23.06.2009......16....Hereford.....sy nek............. czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Niulek24..............18.07.2009......13...Birmingham. ..? ..Lilianna/Jack GaGa_.................08.08.2009......10.....Birmingham. . .............. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... ....... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester....dziew.....Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .....Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26.........29/09.....3370....Essex Great Dunmow....syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynk a agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield........ córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn..............Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek MONDZI25..02/11..3850......Banbury.......coreczka....... ...Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. ....Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ......Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... .Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie(Grimsby)...syn...Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.....Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ...Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... ...Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n......Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.......Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ......Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green..................... mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka.... Aleksandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Aniapud przygotuj się ze niedługo Twój Kubuś będzie spał od 21 do 7-8 rano, mój Mikołaj dokładnie tak samo spał najpierw do 4-5 nad ranem a teraz już dłużej... niby każde dziecko inne ale są też podobne :D Onyx wydaje mi sie że spokojnie możesz zacząć podawać butlę na noc... mleko modyfikowane to przecież zastępcze mleko matki, no oczywiście bez przeciwcial ale wiele dzieci się na nim wychowuje... spróbuj a nóż Maks będzie spał dłuzej... szkoda mi go że nie może spokojnie spać, wytarmosiłabym tych Twoich sąsiadów za uszy... oni pewnie dzieci nie mają i nie rozumieją co to znaczy... Mikołaj urodził się z wagą 4360g teraz ma 13tyg. i waży 6900g, szedł cały czas po górnej ciągłe lini a teraz jest ponizej, nie uważam żeby wazył za mało tylko poprostu nie przybrał tyle ile wychodzi z tej siatki centylowej... jak dla mnie to on jest duży i rośnie jak na drożdżach... zmieniłam mu mleko na Aptamil2 bo Mikołaj nalezy do głodnych dzieci i myślałam że bedzie mniej zjadał niż 200ml albo max 200ml, nie chciałabym zeby sobie rozepchał żołądek ale widze że to to samo co Aptamil1 z zagęszczaczem... mam jeszcze Aptamil1 więc raz dziennie bede mu dawała... a po 4 miesiącu zacznę mu dawać kaszki :)... chyba nie namieszam mu w brzuszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jaka ta tabelka jest długa! ja też dostałam wiadomość o Martynce na naszej-klasie, serce się kraje po prostu :( niulek cieszę się że wszystko w porzątku po scanie, pamiętam jak sama go przeżywałam, łzy mi leciały przez cały czas i ledwo mogłam patrzeć na ten ekran :D bardzo mi się podoba, że tutaj w UK jest ten ekran na ścianie, tzn nie wiem czy wszędzie tutaj tak jest, ale w Polsce raczej nie, piękny duży ekran i leżysz sobie wygodnie i dzidzia skacze przed Tobą :) mamuśki które już mają dzieciaczki żałuję, że nie mogę się włączyć do rozmowy albo coś poradzić ale niestety nie mam takiego doświadczenia.. za to uważnie czytam co piszecie, żeby jak najwięcej się od Was nauczyć :) aniapud Twój Kubuś jest boski! nasz maluch też miał mieć na imię Kubuś, jeszcze go nie było w brzuszku a już miał imię, nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy że jest tak popularne, nawet tutaj na forum hihi więc chwilowo myślimy nad innym :) Kamila i Frugo jeszcze chwilka i będziecie miały swoje dzieciątka 🌻 ewag trzymam kciuki za wynik testu i już gratuluję !! :) anecia i inne znawczynie tematu, kiedy robią ten test na tolerancję glukozy? mam jakieś badanie krwi przewidziane na 28 tydzień ale nie napisano jakie.. czy to będzie to? a jeśli nie to może powinnam się upomnieć? miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byka strzeliłam! w porząDku oczywiście nie w porzątku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wlasnie wrocilismy z wielkiej wyprawy po pampersy bo skonczyly sie i biedne moje dziecko zwiedzalo dzis tesco w pieluszcze na basen :) co dziwne, jak wrocilismy dodomu to caly byl posikany, lacznie z wozkiem-chyba te pieluchy nie trzymaja tak dobrze siuskow na miejscu. przyjezdza dzis do nas moj kuzyn z kanady.wlasnie moj maz pojechal go odebrac.chyba bedzie tydzien wegetarianski bo on nie je miecha a nie bedzie nam sie chcialo 2 obiadow robic.nie mialabym nic przeciwko byciu wegetarianka.taka co od czasu do czasu je szyneczke i piersi z kuraka :D dziewczyny ktore maja problem z usypaniem maluchow-probowalyscie suszarki? naprawde dziala.slyszlam juz o tym kilka razy i teraz widzialam filmik na necie jak mama nosi placzaca dzidzie i lula i uspokaja a dzidzia skwierczy.jak tylko tata wlaczyl suszarke to dziecko w 15 sekund usnelo :) moze warto sprobowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi sie go wlasnie od 26 do 28 tygodnia ciazy-test na tolerancje glukozy!ja mialam w 28 wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollibelly Ty to jesteś jajcara... no nie wierzę że zużylaś do ostatniej pieluszki ... nie dość że niezorganizowana i zapominalska to jeszcze jajcara... dobrze ze zartujesz i smiejesz sie sama z siebie :) musisz byc niesamowitą osobą, podoba mi się Twój sposób bycia chociaż czasem mnie przeraża chociażby w kwestii child benefit ... ale to już historia... ciekawa jestem czy paszport małemu zrobiłaś... pozdrawiam Cię gorąco :) jak dobrze do Was wrócić :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suszarka podobno działa jak i odkurzacz... przynajmniej mieszkanie posprzątacie, ja próbowałam odkurzacz i działa... na dobrą sprawę może byc cokolwiek co daje jednostajny, monotonny dzwięk ...farelka, silnik samochodu... Bes niedługo sama jako mamuśka bedzie tutaj pisać i pisac... ja tez tak mialam przed porodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoycie babeczki!!! piękny angielki dzionek dzisiaj ;-) ja dziś po wizycie u fizjoterapeutki, dostałam skierowanie z powodu boli kręgosłupa. noi pojechałam. na początek milion pytań do a potem to dobrze ze miała zimne ręce to czułam ze w ogóle mnie dotyka. zupełnie inaczej niż w Polsce. na koniec stwierdziła ze to dolegliwości ciążowe i pokazała jak chodzić, schylać się, wysiadać z auta, jak spać. ogólnie wszystko to co już wiedziałam plus ćwiczenia bardzo proste. chyba trzeba się przemęczyć przez ciąże a potem może wróci wszystko do normy. anecia ty to jesteś kobitka z prawdziwego zdarzenia. trzecie dziecię w drodze i taka zorganizowana. a na dodatek jeszcze pisze ze nie robi wielkich obiadów tylko piersi z kurczaka z ryżem i suroweczka. kobitko takie obiadki to ja w niedziele robię bo w tygodniu to mi się nie chce. godne pochwały anecia, noi mąż na medal się sprawuje. widzę ze został podjęty temat glukozy.ostatnio jak byłam u midwife to po zbadaniu moczu pytała czy jadłam coś słodkiego przed. ja niestety bardzo lubię słodycze ;-) i strasznie się przed nimi bronie szczególnie w ciąży. midwife powiedziała ze jak wynik powtórzy sie jeszcze raz to będę miała robiony ten test na tolerancje glukozy. czytałam o tym trochę, ale jak dla mnie to jest napisane bardzo ogólnikowo i mało konkretnie. anecia co ty jesz a czego unikasz w przypadku tego problemu z glukoza? dziewczyny przypadek tej Martynki jest naprawdę wstrzasajacy. znam jeden przypadek zachorowania na ta chorobę niestety z tragicznym finałem. pocieszam się tym ze Pan Bóg tez potrzebuje aniołków u siebie na gorze, ale i cuda tez się zdarzają. dużo siły dla rodziców tej dziewczynki no ale mi nowela wyszła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga z ta suszarka to naprawdę niezły pomysł i może być skuteczny.syn mojego brata usypiał przy włączonym odkurzaczu a najlepsza zabawka dla niego to rura od odkurzacza - zabawki mogły nie istnieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga masz racje jestem prawdopodobnie najbardziej roztrzepana osoba jaka znacie :D ale coz moge poradzic hihihi juz sie \'na starosc\' nie zmienie :) a paszport....hmmm moze w przyszlym miesiacu.jak dobrze pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie suszarka najlepiej dziala na bolacy brzuszek jak nie moze zrobic kupki,po prostu podgrzewam mu troszeczke brzuszek,przestaje plakac i dziala, Kamila_black ja juz nie karmie piersia,skonczylam jak adas mial miesiac,a podusie podkladam bo jak mu daje papu a on lezy na plasko to sie krztusil ciagle i musialam go odbijac w nocy a tak to spokoj,nie ksztusi sie,nie ulewa mu sie.po 15 minutach wyciagam poduche i niunius spi. Ale jak wy to robicire ze wasze dzieci tak duzo i rzadko jedza w nocy?????Bo muj nigdy nie pospal dluzej niz 3 godzinki i zjada od 90-120ml tylko,tak samo w dzien.Ale wazy sporo 6kg a ma prawie 2 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja juz nie wiem czy to karmienie piersia jest takie super. no dla dziecka napewno tak ale wtedy jak mamy zamiar wrocic do pracy, chociaz na troche to nie ma szans by poszlo bezproblemiwo. Teraz moje male za nic nie chce czegokolwiek innego jak moja pierś, no kiedys bylo przeciwnie, ale wtedy to ja nie myslalam jeszcze o pracy. I np wczorajmusialam wracac jak torpeda do domu przed koncem zmiany by mi sie dziecko nie zaplakalo . Glodna -a butli za nic nie chciala.tylko placz niesamowity. Jak tu teraz dziecie przestawic na butelkę??? dziewczyny, każda rada w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka nie wiem co ci poradzic :( ciezka sytuacja i pewnie jeszcze masz poczucie winy zwiazane z powrotem do pracy itp. wspolczuje. a Lennox dostal z kanady body z napisem \'my pee pee is bigger than yours\' :D :D :D ale sie usmialam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówka może jak dajesz cyca to spróbuj ją oderwać i dac butelkę, jak nie zechce to znowu cyca i tak do skutku... może załapie... nic innego nie umiem doradzić :o Gosiulka czekaj czekaj... jeszcze troszkę i zobaczysz jak maluch zacznie jesc 150-180ml i spac do 4 nad ranem a potem około 200ml i do rana... moj ma 13tyg. licząc tygodniami a tak datami to 3 miesiące skończył i od 3 tygodni przesypia całe noce... kazde dziecko inne niby ale i u Ciebie niedługo zawitają przespane noce... trzymam kciuki :) magda_g czy to była Twoja pierwsza wizyta? bo ja wybieram się na fizjo w poniedziałek i mam nadzieję że mi rozmasują trochę to moje zastałe ciało, idę niby na kolana ale kręgosłup już teraz bardziej mnie boli... Lollibelly TY LENIUCHU ;) ... wyrób dziecku paszport :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga widzisz kochana problem polega na tym ze ja ZAWSZE zwlekam i zwlekam az jest za pozno.nie wiem dlaczego, poprostu takie ze mnie leniwe babsko.wiem ze musze sie wziac za siebie ale kiedy to nastapi? a child benefitu dalej nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczornie! chcialabym podziekowac tym, ktore pocieszaly mnie, ze po trzecim miesiacu skoncza sie problemy maksa z kupka - a raczej to okropne stekanie przed jej zrobieniem. rzeczywiscie, skonczyly sie jakis czas temu, tylko zapominalam wam napisac... znalazlam fajne artykuly o butelkowych mamach i o tym, jak malo spia mamy noworodkow: http://dziecko.onet.pl/19376,0,9,mamy_butelkowe_nie_frustrujcie_sie,artykul.html http://dziecko.onet.pl/3165,6,10,matki_zaniedbuja_sen,artykul.html 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ;) Oleniga ja tez mam 17kg na plusie i od poniedzialku jestem na diecie tylko ze ja nie karmie piersia i codziennie wieczorem biegam.. Moja mala skonczy 2 miesiace 13 stycznia i tez sie budzi w nocy co 2, 2,5 h.. a zjada 120ml-160ml juz nie pamietam kiedy sie wyspalam.. a to aptamil2 jest gestsze i dziecko jest bardziej najedzone..? Anipud Twój Kubus jest starszy o jeden dzien kiedy Ci zaczal przesypiac nocki..? tzn od 21 do 4 jak to zrobilas...? U Nas dziala modelarka jak tylko modeluje wlosy to mala spi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga tak to była moja pierwsza wizyta, za 10 dni mam następna. do tego czasu powinnam ćwiczyć i stosować wskazówki pani fizjo. i tak wcześniej je stosowałam wiec nie sadze żeby to coś pomogło, po prostu trzeba wytrwać do końca a potem mieć nadzieje ze wróci wszystko do normy. milej nocki dziewczynki i dużo snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×