Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Hej;) Mój Adas ogląda balamory i buduje wieżę z klocków- a i sam sobie bije brawo, jak mu sie uda ja postawic.. arvena- sms poszedł..zdjęcia z elmo- suuperr:)a bluzki z primarka na ciąże ok..w ogole to moj sklep koszulkowo- pizamowy:-P anecia- no, Adas teraz glaszcze i caluje brzuszek, ale zobaczymy czy z taką czułoscią do siostrzyczki podejdze, oby.. oleniga- no niestety, ryanair to najwiekszy zdzierca i oszust(15kg bagazu), a my niestety z wrocka do notingh. tylko jego mamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oilatum Junior mozna uzywac od narodzin dziecka rozmawialm z lekarzem na ten temat. Tym bardziej jesli dziecko ma sucha skore itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi moj Adas tez tak robi i krzyczy BAWO!!!Teraz teletubisie oglada. moj tez glaszcze i caluje brzucho...narazie;)no ale twoj slubowal byc dobrym bratem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Cherry sie zglosila na spotkanie, ktos jeszcze? Ja bede czekac o 12 przed stacja Wimbledon, wozek w bezowa kratke, gondola. JA DO KAPIELI UZYWAM oILATUM , polecam, poza tym w ogole nie smarowalam dzidzi jak byl maly, mowi sie , ze nie ma co kremami niszczyc pokrywy lipidowej dziecka, chyba ze sa jakies powazne problemy. Ja w ogole kremow nie uzywam, czasem alantan plus do pupy no i krem jak wychodze na spacer. To piszcie co z tym spotkaniem. pogoda zapowiada sie ladna, nie lenic sie przybywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze pytanie, uzywacie kojcow? Bo Kuba juz bardzo mobilny, ostatnio wyladowal pod lozkiem i obil sobie troszke lepek, no i mial bliskie spotkanie z kotkiem, kilka zadrapan. Mysle, zeby jakis kupic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzsiewczynki za smsy :) moze cosik wygramy :) ja nigdy nic nie wygralam t moze moj snekbedzie szczescie mial :) a my kupimy jak alex beize bardizej mobilny taka klatke, zamykana zeby sobie tam siedzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Mikolaj po calpolu obudzil jeczał tylko dwa razy w nocy i wkladałam smoka :) ... takze było lepiej... dzięki :) dzisiaj posmaruje na noc zelem ... teraz spi i juz mu raz posmarowalam... bidulka ni emogł zasnąć... Mi83 ja tez mam tylko ryanaira niestety do wyboru bo z london Stansted do Wrocka tylko \"to\" lata :o... Agnieszka ja o kojcu juz niedawno pisałam, pytalam o zdanie, to tylko Lolli i Anecia, chyba tylko one skomentowały ... ja tez sie nad nim zastanawiam :) a nie myślisz ze to jak \"w klatce\"? :o ... ja już nie wiem ale wciąż myślę o kupnie ... mama mi doradzała :) Arvena ja tez wyślę tego sms-a :) Borówka byłabym za dwoma tabelkami albo za jedną nieskracaną bo ja tez jak długo nie bede sie odzywac a potem bede chciała zajrzec to bedzie mi miło widziec siebie w tabelce :) ... a o skracanej tabelce niewiele dziewczyn miało zdanie ja się nie odzywałam bo czekałam na więcej opini... ojjj Mikolaj już coś mruczy :) narazie po cichu :) ... ide narazie :) i kawucha znowu nie dokonczona ... ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moze znacie jakis angielski specyfik na te bolace dziasła... bo ten z Polski to juz chyba nie pomaga :o... Anecia - gratuluje :) Przyszedł bouncer :) :D huuurrraaa :D oby mu przypadl do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga musisz nauczyc sie pić kawuchę szybciej, tak jak ja;) u was tez takie sliczne sloneczko?wiecie co, chyba naprawde wiosne juz sie zbliża.Ostatnio mi ola budzi sie wczesnie rano i spac juz nie chce, tak miedzy 5 a 7 i mam okazje posluchac spiewu ptakow. no wiosna jak nic! Alex ma mój głos. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zostawcie ta tabelke.i nastepnym razem pisac opinie dziewczynki bo jak karzda bedzie czekac na wiecej? oleniga hehe dzieki za gratulacje:p maz sie obrazil,ale przejdzie mu;) tak sie zastanawialam czego mi gratulujesz haha. ja na zabki tu z anglii uzywalam DENTINOX ale rzadko tak raczej sama masowalam mu dziasla.ten dentinox to i mi pomogl jak osemka mi wychodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj adas dzisiaj o 6rano sie obudzil i wola ,,balic,balic!!!,,czyt.bawic.ja ise sobie cappucinko zrobic,a pogoda cudna 12stopni u mnie:D jak mam robic polskie znaki?maz mi pokazywal,ale naciskam i nie wiem ktory to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra hurra mamuska moja zalatwila vigantol(wit.d3)jak powiedziala,ze to do anglii to dala od razu!i kupila ceratki na tetrowe pieluszki,idorzucila od siebie czapeczki wiazane dla maluszka,i dla adaska taka wiosenna:D:D:D suuuuper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!!! Kochane ja tego domu narazie nie kupuje :) Wynajelismy zeby uzbierac na jego kupno ;) takie testowanie przed :) Mi83 malutki ten brzusio :) ja juz tak wygladam a dopiero w 20 tyg jestem :) Monika powrot do pracy to bardzo ekscytujaca sprawa :) zycze Ci powodzenia i jak najkrotszej rozlaki z Maluszkiem :) Czy ktoras z Was moglaby skopiowac TA poprawna tabelke dla mnie??? Nie chce nic kopiowac jak to nie to co ustalilyscie :) a chcialabym zmienic tydz ciazy :) Dziekuje AAAAaaa mam problem z imieniem dla chlopca i zastanawiamy sie jak przetlumaczyc imie JACK na polski???? Wszyscy mowia Jacek ale Jacek to Hiacynt!!! Pozniej niektorzy ze Jakub ale Jakub to Jakob :) Tlumacza to jako Jack the ripper jako Kuba rozpruwacz!!! :) czyzby Jack to Kuba a nie Jakub???? POmoooocyyyy!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi laski! niulek25 ale zadałaś zagadkę.... Niestety nie znam odpowiedzi ale zapytam znajomego tłumacza przysięgłego ang-pol może on będzie wiedział :) Arvena4 wysłałam eska, a jest jakaś strona mailowa gdzie można zerknąć na ten konkurs? Dziewczyny gdzie kupowałyście koszule do szpitala (do porodu, karmienia)? Na ebayu ja nie widzieć, w sklepach w których byłam też bieda. Na stronie mothercare widziałam dwupak koszul do szpitala ale to wszystko co znalazłam. Tak w ogóle to nienawidzę koszul ale cóż, pidżamy się chyba nie nadają do szpitala, prawda? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryśka ja kupilam w primarku, najtańsze jakie byly bo to i tak na krotko, na ramiączkach.Bylam w takiej w szpitalu i spokojnie moglam w niej karmić. do porodu bylam w szpitalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nmamy!! pamietacie jak byla chora niestety cos tam mi rzezilo w plucach i dostalam antybiotyk, oleniga ty jestes z wroclawia?bo ja 100km od ale to ta sama czesc polski, kupilas bouncer ja wlasnie sprzedaje taki na ebay bo nam sie nie przydal moj maly uwielbia tylko kolana nasza a w bouncerze tylko chwile niestety, ale mysle o tym krzesle high chair z regulowanym oparcie bo tam by chwilke moze posiedzial i wszystrko z gory by widzial co wy sadziciem o tym krzesle, a ta klatka pewnie jest dobra do siedzenia do dziecka ale osobiscie wolalabym to lozeczko turystyczna na zabawe , moj maly tez cos bardzo marudny dzisiaj , i sie pochwale szfagierka urodzila dziewczynke kilka dni tyemu, siostra bedzie rodzic w lipcu i nastepna szwagierka w wrzesniu-supeer co!!!!!a siostra i druga szwagierka maja te ciaze po poronieniu wiec tak troche nerwowa przechodza!!pozdr5awiam was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryska2Maja ja kupilam koszule do porodu w Primarku, tylko o tyle wieksza, zebys sie moj brzuszek zmiescil :) Jest rozpinana z przodu, wiec bede w niej tez mogla karmic. Do domu mam pidzamki, gora rozpinana. W Ladku piekna pogoda, podobno jest 13st :) Czy ktos mial problem z myszami i wie jak sie pozbyc tej cholery? Co zrobic, zeby nie przychodzily do domu? Wczesniej ich nie bylo :( Co je nagle tu przyciagnelo? Brzydze sie tego okropnie, jeszcze mi dzidzie zaraza :( HELP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry, kota zalatw, mialam tez plage myszy, kilka mieszkalo w szufladzie gdzie mialam letnie buty a jedna nawet ... wlazla mi w nogawke i mialam ja na nodze! Slowo! Odkad mamy koty nie ma mowy o myszach chyba ze przyniosa skades sie pochwalic. niulek, ostatnio wlasnie gadalam na temat tego imienia, moj ma Kuba, i jedna Amerykanka tez ma Jakoba i mowi na niego Jack, co sie zdziwilam. Ogolnie Jakob jest tutaj calkiem mile widziane. Chyba dam sobie spokoj z tym kojcem, to rzeczywiscie troche klatka, ale musze jakos gdzies go na chwile przeciez zostawiac, siku, herbata, ze nie wspomne o obiedzie. Widze, ze tylko Cherry chetna na spotkanie, to o 12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mozemy trzymac zwierzat w mieszkaniu :( takie sa warunki agencji. Dzwonilam do nich kilka razy w tej sprawie i mieli wyslac kogos z pests control i co? i nic. Myszy dalej harcuja. Zla jestem strasznie, wczesniej byly pod szafka w kuchni, a dzisiaj w nocy chodzily po fotelu, na ktorym stoja spakowane torby dla mnie i dla dziecka do szpitala, no i cos gryzly. Po lozeczku tez chodzily, dobrze, ze jeszcze nie zakladalam poscieli, ale co bedzie jak juz dzidzia sie urodzi :( Maz zastawia pulapki, ale chyba calej okolicy szerady nie da sie wylapac. Malo tego, wyjadaja trucizne z pojemnikow i roznosza ja po calym mieszkaniu. Ta angielska trucizna jest do d..py, albo po to, zeby te myszy jeszcze dokarmiac. Zla jestm okropnie, bo nie spalam do 5 przez to chrobotanie, a w agencji bagatelizuja sprawe. Zeby tego bylo malo, zrobilam dzisiaj pranie poscieli i reczniczkow dzieciecych, powiesilam w ogrodku, cieplutko, sloneczko, mysle wyschnie ladnie, a tu mi sasiad rozpalil ognisko, fruwaja farfocle, nie wspomne o zapachu :( Czy dzisiaj jest piatek 13go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki :) no dzis rzeczywiscie ladna pogoda,ale co z tego jak mnie sie nawet niechce na zewnatrz wylezc :( chyba jakas doline tu zalapalam po tej przeprowadzce tutaj na to zad****, z jednej strony cisza i spokoj, a z drugiej zero znajomych i w ogole masakra :o Cherry myszy !! to paskudztwo w Londynie mnie najbardziej dziwilo, nie mowie nawsi gdzie maja prawo byc ale Londyn!!!! mylilam sie ,sa tu ich miliony i inne paskudztwa o ktorych dopiero w tym wielkim Londonie sie dowiedzialam:o Cherry, my mielismy kiedys na szczescie tylko dwie. i kupilismy takie plastry na ktore one sie przyczepialy jak lecialy. poza tym w kuchni jak masz cos w szafkach na dole typu chleb, przyprawy, makarony itp poprzekladaj wysoko do polek zeby nie mialy co zrec. nie trzymaj nic w dolnych polkach czym by sie mogly zywic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka75 dziekuje :) ja juz sama nie wiem :( Niektore zrodla podaja tez ze Jack to Janek???? NO normalnie nikt mnie w zyciu tak nie oglupil tematem :) Cherry kota mozesz miec :) u mnie jest to samo!!!! ze nie moge miec :) Koty maja to do siebie ze maja dwa domy :) I zawsze mozesz powiedziec ze przylazi i ze czasmi go nakarmisz... Angole nie czepiaja sie kotow bo dokladnie wiedza co te robia... Ja znalazlam swojego na ulicy...mialczal i mialczal i go wzielam i karmilam, pozniej nie chcial odejsc i zostal ze mna....i nie wrocil do pierwszego domu :) wiem!!! pomyslicie ze zawinelam komus kota hahahah ale one takie sa...ze wszedzie ich pelno Do krolika sie przyznaje :) ale ze to w klatce to nic nie mowia hihih Buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, nic juz nie mam w szafkach w kuchni, wszystko w jadalni na duzym stole sie pietrzy. Codziennie rano wchodze do kuchni i zaczynam sprzatc,zanim zrobie sniadanie. Widze jak biegaly po blatach kuchennych, bo sa slady i odchody bleeeee. Maz dzisiaj bedzie przestawial szafki w kuchni, wiem , ze niedawno byl robiony remont, moze jakas dziure zostawili fachowcy przy montowaniu, bo jaka inna droga tu przychodza?? Kto jest jeszcze chetny na spotkanie w sobote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek, moj maz tez chce kota, moze faktycznie macie racje i trzeba tego kota kupic i olac agencje tak jak oni nas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry to kurka wodna macie przewalone, a nie ma gdzies kolo was blisko knajpy jaiejs albo smietnikow z ktorych moga wylazic. bo czasami jak gdzis jakies kebabownie czy inne fast foody to tam "kolezanki" lubia siedziec. i jeszcze jak twoj maz bedzie przestawial graty, to poszukajcie czy nie ma przypadkiem gniazda !!! to najgorsze co moze byc ale poszukajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy ktoras z Was mieszka w okolicy East London??? chodzi mi o okolice Romford, Rainham, Dagenham???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucilla 29
dziewczyny a gdzie mozna kupic ten OILATUM JUNIOR?...ja tyle szukalam jakichs fajnych kosmetykow dla noworodkow,ale tu nic nie ma.sa tylko jonsonsbaby...a slyszalam ze one uczulaja,nie wiem czy to prawda. niulek25 mi sie wydaje,ze Jack to po Polsku Jacek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×