Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

witam :) tabelka jest git :) ... mamusieeeekkkk ze hoho :) a ja jak nigdy o tej porze pije kawuche :) moj Mikolaja od tego wprowadzania jedzonka popoludniami zaczłą jesc dziwnie a ze wczoraj trzeciej drzemki ni ebylo i byl zmeczony to zjadal na noc tylko 130ml, myslalam ze obudzi sie w nocy a on dopiero kolo6 rano... zjadl flache i zabawa mu w głowie :) odłozylam go do łóżeczka, włączylam karuzelę i myslałam ze zasnie a on po chwili myk na brzuszek i to w spiworku ... no i tak odwracałam go co jakis czas i nici ze spania, wstalismy po 7 bo mój M do pracy ... a Mikolaj jeczy i jęczy bylo tak około 7.30 a to jego standardowa pora na pierwsze mleczko (a jak sie oblizywal jak jedlismy sniadanie) ... no i o 8 zrobilam mu mleko i jednak chciał mleczka ...wypił całą butlę i padł jak kawka ... niech spi jak wstanie to dostanie jabłuszka :) dzisiaj znowu szaro, buro i ponuro... wczoraj ugotowałam barszczyk :) i bedzie rybka z warzywami (odmrażam :) ) ... nie bede dzisiaj gotowac i już :) :D ... mam wagary (jak nigdy :) )... ojjj jakies gaworzenie z gory dobiega ... hmmm :) lecę zobaczyc :) ... to znaczy ze chyba juz po mojej kawusi :o miłego poranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! Wiem ze ta woda to chyba saline drops w Polsce kupilam ta morska :) Oleniga....jak ja juz bym chciala uslyszec to gawozenie :) zobaczyc jak sie usmiecha :) Narazie czekac mi pozostaje :( Mam pytanko do mam ktore mialy siedzaca prace :) Przed ciaza prawie codziennie chodzilam na silownie...i bylam bardzo aktywna...pozniej jak zaszlam w ciaze...to bylam taka zmeczona...i ciagle spalam...no i przestalam :( W pracy siedze caly dzien i jak sama sie nie podniose do lazienki czy na lunch to tyle z mojego chodzenia :( Obawiam sie ciezkiego porodu :( czy to mozliwe...zeby przez to byl taki ciezki jak mowia??? czy moge cos z tym zrobic?? Dzis idziemy ogladac trzy domy i wybrac jeden :) trzymajcie kciuki bo ten najladniejszy beda ogladac inni ludzie i mamy nadzieje ze im sie nie spodoba inaczej to od landlorda bedzie zalezalo ktorej parze je wynajmie :( Milego dzionka x x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka jest swietna! oleniga no spoczko oby tak spal juz jak najczesciej!!!a jak jego nosek?moze nawilz powietrze,poloz mokry recznik na kaloryfer. ja sie zastanawiam jak ta dzidzia przy moich szogunach bedzie tu spala,bo mam ten kosz,nie bedzie mi sie chcialo co chwila na gore latac,wiec tu bede z dzieckiem w dzien,zreszta adas i tak na gore chce zawsze za mna isc,oleniga ty mialas ten kosz pamietam Mikolaj nadal w nim sypia???czy juz wyrosl? a brzuch tak dziwnie czuje straszna ulge normalnie jakby go nie bylo,tak lekko ,chyba calkiem nisko dziecko zeszlo!!!dzisiaj nawet na wznak spalam i moglam spokojnie oddychac:p kurcze jutro 37tyg.minie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie bylo mnie kilka dni musze cosik podczytac was a u nas choroba alexa nadal,. juz leiej ale np antybiotyk nie po,mogl zostal mu strAAASZNIE DUSZACY KASZEL, Jnajgorszenoce, jak zaczynaL KAslac to nie mogl biedak przestac i ni nie pomagala poszlismy do lekarza dostal jakies wziewne leki troche lepiej ale ciagle charcze, nie wiem co zrobic. a ja normalnie nie mam sily, spac i wogole tylko mi sie chce :( pozdrawiam nowe mamusie i te ktore za moment zostana mamusiami :) co do porodu to ja mialam bardoz ciezki ale wcale nie przerazilo mnie to tak zeby znowu nie byc mama w przyszlosci :) naprade ten bol to wszystko sie zapomina co jest cudowne :) ale np bolu karmienia piersi nie zapomnialam i tomnie bardziejprzeraza, ale kazdy jest inny pozowdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie bylo mnie kilka dni musze cosik podczytac was a u nas choroba alexa nadal,. juz leiej ale np antybiotyk nie po,mogl zostal mu strAAASZNIE DUSZACY KASZEL, Jnajgorszenoce, jak zaczynaL KAslac to nie mogl biedak przestac i ni nie pomagala poszlismy do lekarza dostal jakies wziewne leki troche lepiej ale ciagle charcze, nie wiem co zrobic. a ja normalnie nie mam sily, spac i wogole tylko mi sie chce :( pozdrawiam nowe mamusie i te ktore za moment zostana mamusiami :) co do porodu to ja mialam bardoz ciezki ale wcale nie przerazilo mnie to tak zeby znowu nie byc mama w przyszlosci :) naprade ten bol to wszystko sie zapomina co jest cudowne :) ale np bolu karmienia piersi nie zapomnialam i tomnie bardziejprzeraza, ale kazdy jest inny pozowdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam Mam takie pytanie propozycje. Jade w soote do Londynu, moj maz ma trening na Tamizie, i chetnie spotkalabym sie z Wami. Nie wiem, czy mozecie, ale byloby fajnie. Im wiecej tym lepiej. Np. Wimbledon. Co Wy na to? Spotkanko z maluszkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) wczoraj nic nie moglam napisac, caly czas mi sie kafe wieszalo :( ale dzis jestem i mam pytanie jesli mozna:) wiec zaczal mi sie 15 tydz ciazy, i wraz z nim jakies mdlosci ?????? wiem ze to normalne ale gdzies od 5-6 tyg i konczy sie to w 12-13 , a u mnie jakies anomalie czy o co chodzi???? czy to normalne? mialyscie ktoras takie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate79, ja mialam mdlosci do 5 miesiaca wlacznie, wiec raczej normalne, chyba ze masz jakies dodatkowe objawy typu biegunka, zawroty glowy, to zadzwon do poloznej. Agnieszka75, ja sie moge spotkac ale po 12stej, znasz tam jakies symatyczne miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry dziekuje za odpowiedz, ufff to dobrze, nie nic oprocz tych mdlochow nie mam, to jeszcze jedno pytanie :) pryszcze prryszcze pryszczole wstretne, jeeeny na buzi na plecach, masakra, prawdziwa impreza pryszczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 to przez hormony te pryszcze;) a nudnosci to tez normalka,jesli nie masz nic innego niepokojacego to spoczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia a czy one poznikaja,czy do konca ciazy beda se tak hulac po buzii plecach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek jaw ciazy niepracowalam,ale bylam dosyc aktywna chodzilam na spacerki bo psa mialam,i wogole wszedzie mnie pelno bylo i porody ok,nie wiem czy siedzacy tryb ma jakis wplyw na porod moze i cos w tym jest... trzymam kciuki za najladniejszy domek!!!napisz co i jak! a ty w 19tyg?to skan bedziesz miala?kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia a czy one poznikaja,czy do konca ciazy beda se tak hulac po buzii plecach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 mozliwe,ze cala ciaze kolezanka tak miala,ze pudru tone na buzie nakladala cala ciaze!a moze wez zapytaj polozna czy mozesz cynk dodatkowo brac,albo pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pilam cynk+magnez+wapno pisalo,ze kobiety w ciazy moga,kupilam to w sklepie ze zdrowa zywnoscia tu w anglii.nie pamietam jakiej firmy HEALTH CZY JAKOS TAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scan mam za tydzien w srode!!! I dowiem sie czy to ogonek czy wentinka hehehe 20 tydzien mija mi w sobote ;):):) Tak sobie liczylam ze moja przeprowadzka to w dniu Twojego terminu :):):) ale bedzie wesolo!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam ,tu pytac poloznych czy lekarzy o cokolwiek to masakra, wole zapytac was, albo poczytac na necie bo ci lekarze tu i te szpitale to o d**** rozwalic dopoki czlowieknie mialz tym stycznosci inie chorowal to wszystko ok, ale teraz trzeba niestety zalamuje mnie ta cala medycyna tutaj:( serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek ja raczej wczesniej sie wybiore na porodowke;) przynajmniej tak czuje brzucho niziutko od jakis 2-3tyg.ja mam skan we wtorek!!!napisz czy ogonek czy wentinka! kate na tych co ja pilam pisalo,ze ciezarne moga ja tez nie pytalam poloznej czy moge!ale po nich mialam ladniejsza,gladsza cere,pryszcze znikly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneciu!!! nie ma sprawy!!! nanosisz sie to odrazu urodzisz :):):) Milego spacerku!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffff ledwo wyszlam to siku mi sie zachcialo,ale prawie godzinke pochodzilismy!!!fajnie tak pochodzic,oby tak ladnie bylo jak urodze,sloneczko i 12stopni:D niulek hehe porod byscie odbierali;) kurcze ja nie mam kurtki co by sie zapiela na moim malutkim brzuszku takiej na wiosne,musze w zimowce chodzic:( ale za to wiem juz jaka chcem jak urodze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena twoj synek ma takie samo imie jak moj,to moze ty cos poradzisz,bo ja bylam dzis w polsce w urzedzie stanu cywilnego umiejscowic akt urodzenia adasia,a ona z gory zaczela mi gadac ze z tym imieniem to bedzie problem bo \"x\"nie ma w polskim alfabecie???kurcze no chyba jednak jest to X w polskim alfabecie no ale kluc sie z urzednikiem,i wogole zaczela mi cos gadac ze po co dziecku wogole drugie imie??no kurna a co ja to obchodzi,my dalismy 2 imiona bo nie moglismy sie zdecydowac na jedno,ja sie uparlam przy adasiu a moj M chcial Alexa,no to synek ma teraz dwa imiona.Arvena a ty rejestrowalas juz synka w polsce?robili jakies problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po baby clinic.maly wazy 10.58 kg i pnie sie coraz wyzej po linii.juz nie wiem co z nim robic, wszystko przez to nocne zarcie:O zapytalam ja co zrobic zeby przestal sie budzic w nocy bo skubaniec zjada ok 450 ml w nocy a ona zebym mu rozcienczala woda.mowie ze juz rozcienczam, na to ona:\'to nie wiem\' i odeslala mnie do innej baby clinic. szlag by ich wszystkich trafil\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiulka to ja chyba tez bede miala ten problem. jak nie lepszy no bo Lennox? to wogole po jakiemu?hehehe jak dobrze ze nie mieszkam w pL :D anecia to moze faktycznie sie niedlugo cos wykluje? tylko nie przeginaj ze spacerkiem! niulek trzymam kciuki za chatke-oby sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do imienia alex zarejestrowalam w polsce z x a wlasciwie moja mama rejestrowala i nie bylo problemow. a wogole to bym ich opiprzyla bo jest takie imie a te baby w urzedzie h...za przeproszeniem obchodzi bo ona calymi dniami tam siedza i kawke pija i sie przychrzaniaja do nie widomo czego z nudow. mi nie robili problemow. bo ja chcialam Alexander przez x, bo zeby nie bylo ze Olek :) bo alex nam si epodoba. a i tak ciagle duzo osobom mowimy ze to nie olek ale sie w koncu naucza :) a co do jedzenia nocnego to alex tak samo bydzi sie w nocyi zre!!!! jak wazylam go mial rowne 6 miesiecy i wazy 9.76kg!!!!!!!!! i pytam sie co zrobi a ona mi ze w dzien to najwazniejsze sa od 6 tego miesiaca stale posilki a mleko na drugiplan, czyli na sniadanie mleko i na orbanoc np w postai kaszki czy cos a w dzien dwa posilki stale i deserek i tak robi a on i tak sie budzi na mleko a wczora jzrobil strajk zjadl kilka lyzeczek dania jakiegos a potem nie chcial i marudzil wkocu dalam mumleko i cala butle obalil. a woda w nocy nie da si eoszukac :) wypluwa z butelki to on tylko mleko pije, zageszczenie tez nie dizala lolibelly wiec enistety skazane jestesmy na to obzarstwo naszych synkow :) w koncu pewnie sie unormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odalam kilka fotek mojego szkraba :) http://nasza-klasa.pl/profile/3409176/gallery/99 a w linku pod moimi postami jest na piccasoo obejrzyjcie sobie filmiki jak sie bawi z elmo, upilimy mu tego elmo live i on mysl ze jest on zywy lollibelly miedzy naszymi obzartuchami jest tylko 3 tyg roznicy i chyba ida leb w leb z ta waga, niedlugo bedize trudniej ich wykarmic niz ubrac :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :0 u nas dopieo wyszło słonko 😠 a Mikolaj akurat spi :o ... zawsze swieci kiedy nas nie ma na dworze :( ... jejku Mikolaj dzisiaj co chwilę ulewa :o nie wiem co z nim ... i kupy po wczorajszym ziemniaczku tez jeszcze nie było wiec dostał dzisiaj pure baby rice z marchewką a poranne jabłlko znalazło sie na mnie :o i maruuuuudzi ... tylko na rękachu mamy chce byc, najlepiej jak stoję albo chodzę nie daj boze usiąde ... jejku ... no zobaczymy moze sie wyspi i bedzie lepiej :) Anecia nic nie robilam z tym zapchanym nosem bo czasem jest normalnie a czasem sapie i jakby ciezko oddychal... narazie zostawię ... wieszam mokry ręcznik na noc na kaloryferze :) Arvena oj szkoda mi Twojego Alexa, bidulka cierpi :o ... zdrowka zycze :) Niulek juz niedługo :) bedziesz miala gaworzeeeenia ze łoooo :) :D Ty kobieto badz aktywna, spaceruj przynajmnie pol godziny dziennie a najlepiej godzine ... im bardziej jestes aktywna tym latwiejszy porod ... ja nigdzie juz nie chodzilam przez ostatnie 2 mies. przed rozwiazaniem i ... bardzo bardzo bolalo, no i skonczylo sie cesarka gdy mialam juz 10cm rozwarcia ... nie chce do tego wracac ... :( no i napuchlam jak balon, 33kg do przodu, ja nawet kucnąć nie mogłam :( ... a po porodzie ... problemy z plecami, z kolanami, z kostkami u nog - koszmar! takze nie siedz tylko chodz duzo, na lunchu idz chociaz na 20min na spacer ... bedzie dobrze :) powodzenia z domkiem :) spotkanie? fajnie ale nie wiem jeszcze :o Lolli to duuuzo Lennox wcina w nocy ... kurcze moze w dzie wiecej niech je, podobno dzieci jedza w nocy jesli w dzien sie nie najadaja... tak slyszalam :) moj maluch juz nie spi :) i slonce juz zaszlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po poludniu :) no wlasnie i tak to wlasnie z tymi konowalami tu jest, idzie sie z dzieckiem czy samemu pyta sie o cos ,o porade-a taka ci powie nie wiem albo idz do innej kliniki :( i to mnie tu wlasnie przeraza w tej zasr**** anglii ja tez zmienilam szpital, bo sie przeprowadzilismy i az sie boje pomyslec co tu znowu za cyrk bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×