Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

oleniga nic nie wiem o tych pigulkach.ja wzielam ich zaledwie paczke,i chyba nic po nich mi nie bylo nie pamietam.to bylo ponad 10 lat temu bo przed ciaza z 1wszym synkiem.oleniga sprobuj mu woda psiknac,ta wiesz do noska ja mamten sterimar z PL.moze mu wyleci po tym albo sie odetka. frugo super,ze sie wszystko udalo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!! Ciezarowka Ania ;) hihih Do przemywania kupilam tamtum rosa z irygatorem :) Chcialam sie zapytac o badania krwi??? robiono mi je na poczatku ciazy...a jestem juz prawie w 5 miesiacu :) i szpital nie skontaktowal sie ze mna :( Pierwsze pobranie mialam w calkowicie innym szpitalu, pozniej przenioslam sie do innego i zaraz po pierszym scanie zrobili mi nowe... Nastepne spotkanie mam 04.03.09 i wlasnie nie wiem czy oni wtedy mi powiedza wyniki??? czy moze jakby cos bylo nie tak napisaliby do mnie lub zadzwonili??? Jak to z Wami bylo??? Dzisiaj jak nigdy mialam napad jedzenia :) zawsze czekam az zaczne prace o 10 do 13 jak mam lunch a dzisiaj nie wytrzymalam i polecialam do sklepu po....:( chipsy i....czekoladowego batona z platkami owsianymi!!!! No nie moglam sie powstrzymac!!! wiem nie powinnam :) Milego dzionka :)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek ciezaroweczko:) skontaktowali by sie,a polozna pewnie wyniki wklei do twojej ksiazki ciazy.jedz ile wlezie!!!paczyszka chipsow nie zaszkodzi,a batonik heh ja calego marsa wcinalam ;)SMACZNEGO!Jeszcze niejeden napad jedzenia bedziesz miec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobitki :) to ja też się melduję po pracy :) został mi jeszcze jeden dzień pracy i nareszcie będę mogła się wysypiać, chociaż rano :D dziś moja managerka podniosła mnie na duchu, powiedziała, że jak na mnie patrzy to myśli, że będę miała łatwy poród, bo dużo się ruszam, oby miała rację ;) Witaj Kate! :) do mycia po porodzie ja też kupiłam tantum rosa, zamówiłam z Polandii, nie wiem czy tutaj jest, ja kupiłam w szaszetkach bez irygatora (chyba :D bo jeszcze nie dotarło) Niulek zaraz zerknę do tabelki bo sobie zapomniałam w którym jesteś tyg, bo ja miałam badanie krwi na początku tzn jakoś w 11-12, potem w 16 triple test i później dopiero w 28 jak coś jest nie tak to dzwonią, a jak w porządku to na następnej wizycie położna wpisuje najważniejsze rzeczy do Twojego zeszytu a reszta zostaje u nich w kompie :) odnośnie pepuszka to mam spirytus ale myślę, że nie będę go używać a do oczek pewnie przegotowana woda jest wystarczająca Frugo cieszę się, że niespodzianka Ci się udała, musiało być super :) Oleniga ja brałam microgynon w Pl przez pół roku, troche dawno-jakieś 5-6 lat temu, nie przypominam sobie żadnych skutków ubocznych, coś mi się tylko kojarzy że miałam troche upławy wtedy ale nie wiem czy to w związku z pigułką Anecia Ty masz tę cukrzycę ciężarnych tak? kiedy dowiedziałaś się wyników tego badania GTT? zadzwonili do Ciebie za drugi dzień? jak to wyglądało? a miałaś spotkanie z dietetykiem czy coś takiego? pilnujesz mocno diety? sto pytań do :D cherry do prania na początek przywiozłam proszek Lovella z Pl z ostatniej wizyty, a później to też nie wiem co używać a z tymi zasłonkami to naprawdę wstyd jak nie wiem co nie zdobyłabym się na coś takiego, żeby komuś dać coś usyfionego, nawet jakby za darmo miała dawać to bym się wstydziła :) nie wiem czy o czymś zapomniałam pozdrawiam Was kochane mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo jej... w koncu mogę odetchnąć ... zrobiłam sobie kawę a Mikolaj spi :) Moj M przyszedl na lunch i nakarmil Mikolaja - dzisiaj pierwszy raz dostac ziemniaczka zmiksowanego z marcheką (1:3 proporcja) ależ buźkę otwierał :) ... ciekawe co przyniesie kolejna ... kupka ;) Byłam go zważyć: 7950g :) idzie po lini :) i jutro konczy 20tygodni :) Dziewczyny kiedy Wasze maluchy zaczely wkladac nozki do buzi??... dzisiaj widzialam malucha 16tyg. i tak ładnie nozki ciągnie do buzi a Mikolaj nie :( czy to moze byc jakis problem z bioderkami?bo ciągnie nóżki ale nie może dociągną do buzi zeby wlozyc, skarpety za to ciumka :), tylko siedząc tak sie czasem nachyli ze włozy palucha od nogi do buzi... czy tez wkladanie nozek do buzi to jeden z etapow rozwoju i Mikolaj jeszcze tego poprostu nie potrafi...?... Dzięki Anecia - zobaczymy jak bedzie po tych pigułkach ... Frugo fajnie ze impreza sie udala ... a mąż zakręcony, nie wiem kiedy się urodził... ;) a Haneczka jeszcze malenka pewnie jej sie pozmienia :) Niulek jesli nie odezwali sie to znaczy ze wszystko ok ... ale powinnas na przyszlosc zabukowac sobie wizyte u GP zeby dowiedziec sie o wyniki... lepiej wiedziec bo z tego co wiem, zdarza im się je poprostu zgubić... a dlaczego nie powinnas? jedz kobieto na co masz tylko ochotę bo to jedyny moment w zyciu kiedy mozna jesc naprawde wszystko :) :D ... oczywiscie z umiarem :)... wracam do picia kawusi w niesamowicie brzmiących w głuchej ciszy odgłosach... pralki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga, ja bralam te tabletki przed ciaza, prawie rok i bylam bardzo zadowolona, chcialabym wrocic do nich po porodzie, o ile bede mogla. Nie mialam plamien i problemow z waga, wiec dla mnie byly idealne, ale wiadomo, kazda z nas moze inaczej zareagowac. Slyszalam, ze sa starej generacji (ja tez jestem:)), moze dlatego. Wrocilam wlasnie od poloznej, hmm, nastepna wizyte mam za 4 tyg, czyli teoretycznie po porodzie, oby, nie ma sensu do niech chodzic. Zapytalam o GBS, to mi powiedziala, ze musze sobie sama zalatwic kit do wymazu, bo oni nie maja, a ona moze mi to zrobic i wyslac do lab, fajna jest,nie? Umowilam sie z moim GP, ten facet jest bardziej kontaktowy i moze mi powie, co i gdzie, bo zwatpilam juz. A z tym miodem, to czytalam, ze trzeba bardzo uwazac, bo uczula i nie podaje sie przed 1 rokiem zycia. Chociaz mi mama slodzila herbatki i zyje i uwielbiam miodek do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobialki :) ja do prania uzywam persil non bio i jest ok dzis wracalysmy z nadia ze szkoly i na przystanku siedziala starsza babka o baaardzo rzadkich siwych wlosach, co moja nadia praktycznie skwitowala: \'mamo ta pani w sumie ma szczescie ze lysieje bo latwiej bedzie widac gnidy\'.moje dziecko-nic ujac, nic dodac... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia nie mam tych kropelek, żadnych nie kupiłam dla malucha :( ... mam tylko wode fizjologiczną i coś jak brita :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bes nie dzwonili dostalam list ze mam tegi i tego stawic sie do szpitala nie pisalo PO CO!!W tym samym dniu mialam rano wizyte u poloznej i ona mi mowi,ze mam gtt zle,mialam spotkanie z dietetykiem,dali mi aparat do mierzenia cukru:(,pisalam o tym kieeedys;) dieta w sumie moge jesc co do tej pory(pytali co jem i czy podjadam i co;) a jak zly wynik to mam ilosc zmiejszyc,ruszac sie po glownych posilkach,jak sie nie ruszam tylko siedze to mam zle wyniki,takze codziennie staram sie chocoaz 30min spacerowac jesli w domu nie mam roboty.a jesli dieta nie pomaga to insulina dlatego ja sie pilnuje!!!za tydzien mam wizyte u dietetyka i wogole szpital SKAN!!!:):):) Cherry usmialam sie z tej starej generacji;) i nie martw sie ja mam nastepna wizyte na 17.03 a termin na 19:p raczej mnie juz nie zobaczy! e tam jak nikt w rodzinie nie ma uczulenia na miod to spoko!!! lolli Nadia jest spoko haha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia dzięki! :) ja wiem, że Ty o tym już pisałaś, bo kojarzę, ale wiesz, wtedy mnie to nie dotyczyło więc nie zapamiętałam szczegółów, a jakbym miała teraz to znależć to pewnie wieki by mi to zajęło :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga sliczny twoj maly na tych zdjeciach, mam takie same spodnie do malego jak ty te w krateczke na szelkach, moj maly jest starszy o tydz a od niedawna wklada stopki do buzi wczesniej tez aby skarpety ciagnal to pewnie kolejny etap , a moj maly za to caly czas nie chce lezec na brzuszku i placze i z kapiela to samo, trudno pozdrawiam was anecia juz tuz tuz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollibelly Twoja córa jest przebojowa i niesamowita :) ... szczera do bólu :D Anecia mam zwykłą sól fizjologiczną tylko ... a moze mozna tutaj kupic cos do noska dla malucha?... naiwna pewnie jestem ale łudzę się ze moze znacie jakis preparat bez recepty na zatkany nos bo mam wrażenie ze nie moze oddychac czasem moj bidny szkrabek :o ... Magdae moj Mikolaj ostatnio robi tak: połoze go na plecy, chwile polezy i zaraz fik na prawy bok i na brzuszek i pobawi sie chwilkę i zaraz ręce rozkłada i kwiczy i wrzeszczy i nawet płacze, tak potwornie się złości ... i do tego mu się jeszcze zawsze uleje i mata wiecznie zażygana :o ach, brak słów ... z brzucha na plecy zapomnij, kiedys zrobil tak ze dwa razy a teraz jest tylko krzyk i rozlozone rece ... :( no i nie chce sam polezec... nauczylam tak? czy u Was tez tak jest?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdae dziękuję tak w ogóle :) i gratuluję wkładnych do buźki nóżek i dzięki ze mi wyjasniłas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mialam dopisac ze fajny Twoj maluszek i śliczne ma imię .. a jakie ubranko "krówkowe" ładniusie :) ... bedziemy kąpac naszego Dziba bo jest nie do wytrzymania :o ... i tylko siedziec i siedziec chce a jest jeszcze chyba za malutki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga nie martw sie tak bardzo kazde dziecko rozwija sie indywidualnie!!!moj maly bardzo szybko przewracal sie na plecy pierwszy raz ale krotko po tym miesiac nic a nic i teraz znowu zaczal. kazde dziecko jest inne i niektore lubia lezec na brzuszku a inne nie a twoj maly widocznie dobrze wie co lubi a co nie i domaga sie tego konsekwentnie!!madry chlopak!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Witam panie :D Na początek poprawiam listę Brzuchatki: Aga UK.............17.02.2009.......40.....Abergele...syn/Franek anecia1702........19.03.2009......!!36!!.....Melton..... .... ..?............? Cherry76...........19.03.2009......35.........Londyn.... ......coreczka mi83.................24.03.2009.......36....Hinckley.... ..córcia....Hania lucilla29.............01.04.2009......34.....Grimsby.... ..........Gabrys bes...................22.04.2009.......32....Swindon.... . ... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......26.....Birmingham.....Franek magda_g............07.05.2009.......28....H/C........... ?syn............ Aleksandra188......23.06.2009......23..Hereford ..........Alanek gosiaczeko5......17.07.2009....20.....Luton......Mateusz /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. mysza703...........15.07.2009.......19....Southport..?.. Piotruś/Nikola Niulek25.............18.07.2009..... .19...Birmingham....?....Lilianna/ ? GaGa_................19.07.2009......19....Birmingham. . .............. Aga_nton..............04.08.2009......13.....Northampton ...?.....?...... Kinga82................25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Szczęśliwe Mamusie : Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia 1403monis1988....16.08.2007.....3700....west norwood....syn....James(Bobo,Kubuś) Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...ćóreczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Nio to teraz mogę zacząc opowiadać co i jak :D 12.02 na 9 rano byłam umówiona na wywołanie porodu do szpitala ,zrobiono mi badania krwi podłączono do KTG i sobie tak leżałam o 11.30 przyszła położna zaaplikować mi żel i o koł 12 zaczły się skurcze nie regularne ale zawsze coś :D tak koło 12.30 przenieśli mnie na porodówkę rozwarcia miałam na 5 cm dalej ani rusz skurcze były coraz silniejsze podano mi gaz i zastrzyk przeciw bólowy pomogło :D o 15.30 przyszła mnie zbadać czy się coś ruszyło ale dalej nic więc przebiła mi wody o 16.05 urodził się mój synuś z wagą 3900 appgar słaby bo 7/10 ponieważ miał siną buźkę ale już jest super ok to chyba wszystko uciekam bo idę kąpać maluszka :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW 🌼 Zaneta moje ogromne gratulacje :) 🌼 duzy chłopczyk :) buziaki dla Was i duzo, duzo zdrówka dla nowego członka rodziny :) :D :D :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaneta, duza buzia, gratulacje i wszystkiego co najlepsze. A jak tam AgaUK? Dzieki za rady i porady odnosnie kupeczek, juz jest troche lepiej. Ja jem duzo sliwek i otrebow, ale to moze genetycznie ma po mnie, bo ja tez zawsze mialam z tym problem. Daje mu do picia herbatki koperkowe i rumiankowa. Na razie dam spokoj z pomarancza. Co do miesa to wiem, ze moze troszke za wczesnie zaczelam, ale daje mu malutko. Tak w ogole to nie wiem nadal ile powinien taki maluch jesc i pic. Co do banana to mam podobnie jak ktoras z Was. Tez uwielbia i tez sie zastanawiam ile mozna , ja daje okolo 1/3 dziennie. Zaczelyscie juz dawac rozne kasze? Np. jaglana, gryczana, inne? Lolli, Nadia logicznie mysli. I praktycznie ;) Ja dzis mialam bardzo kiepski dzien, takie siedzenie w domu i czas poswiecony tylko dziecku czasem niestety mnie dobija. Co robicie jak Was dopadnie chandra, a nie ma czasu na zadne przyjemnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaneta gratuluję!🌼 tak patrze i widzę, że część Szczęśliwych Brzuchatek gdzieś nam wcięło po drodze. czy wydaje mi się?Trzeba ich poszukać -przecież nasza tabelka to kronika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaneta gratuluję!🌼 tak patrze i widzę, że część Szczęśliwych Brzuchatek gdzieś nam wcięło po drodze. czy wydaje mi się?Trzeba ich poszukać -przecież nasza tabelka to kronika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka75, mi pomaga ksiazka - zmienia bieg mysli lub muzyka -poprawia samopoczucie. Zaneta, serdeczne gratulacje i duzo zdrowka dla maluszka. Czy ktoras z Was stosowala proszek Sainsbury non bio lu b tesco non bio lub jakies inne z nizszej polki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki: Aga UK.............17.02.2009.......40.....Abergele...syn/Franek anecia1702........19.03.2009......!!36!!.....Melton..... .... ..?............? Cherry76...........19.03.2009......35.........Londyn.... ......coreczka mi83.................24.03.2009.......36....Hinckley.... ..córcia....Hania lucilla29.............01.04.2009......34.....Grimsby.... ..........Gabrys bes...................22.04.2009.......32....Swindon.... . ... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......26.....Birmingham.....Franek magda_g............07.05.2009.......28....H/C........... ?syn............ Aleksandra188......23.06.2009......23..Hereford ..........Alanek gosiaczeko5......17.07.2009....20.....Luton......Mateusz /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. mysza703...........15.07.2009.......19....Southport..?.. Piotruś/Nikola Niulek25.............18.07.2009..... .19...Birmingham....?....Lilianna/ ? GaGa_................19.07.2009......19....Birmingham. . .............. Aga_nton..............04.08.2009......13.....Northampton ...?.....?...... Kinga82................25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850......Banbury...coreczka........... ..Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...ćóreczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz No, już mogę spokojnie pójść spać! Tylko moja Zuzanna jest innego zdania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łaaaa!!!ale nas mamusiek duuuużo!!!! ja piore w fairy, z raz czy dwa kupilam ten z sainsb, non bio, zanim się zorientowałam,że cena jest niewiele niższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chybaże te value albo basic -pewnie sa tańsze ale nie jestem pewna czy non bio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Oleniga woda pomoze jesli mu cos w nosku siedzi ja uzywam,jak adas nie moze wydmuchac,albo po kropelce przegotowanej mu wlej.szkoda zeby sie meczyl. agnieszka bardzo mozliwe,ze ma te problemy po tobie;) zaneta GRATULACJE SERDECZNE!!!Synus duzy!Zdrowka Wam zycze!!! no jak AgaUk urodzila to teraz na mnie kolej!!!HURAAAAAAAAAAAAAA!!!Trza zwiekszyc dawke herbatki;) :p moze na dzien kobiet sobie suprise zrobie;) bes spoczko:) borowka malo brzuchatek sie odzywa powpisywaly sie i koniec na tym jak patrze na tabelke to nie pamietam duuuuzo z nich:( ja piore w FAIRY te kostki na 12 pran standardowych pisze,ze jest dalam chyba 2.50f podoba mi sie zapach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi myślałam o szczęśliwych mamusiach a napisałam, ze wcięło szczęśliwe brzuchatki. ale teraz tabelka jest kompletna. Prawda, ze imponująca?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×