Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

magda_g mleczko zawsze mozna dokupic,a jak bedziesz piersia karmila to co z tym mleczkiem zrobisz?ja nie kupowalam ani z 1,2 i teraz tez narazie nie,dziewczyny chwalily tu aptamil,ja dawalam adasiowi cow&gate po odstawieniu od piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, zgadzam sie z anecia. Jak sie nastawiasz na karmienie naturalne to po co chcesz kupic mleko? To tak jak z kupowaniem butwlek, na wszelki wypadek. Ja nic nie kupowalam, bylam twarda zdeterminowana i sie udalo, a jak tak bedzie pod reka mleczko i butla to latwiej sie na to skusic. Dzieki Anecia, a ten lek to tutaj czy z Polski? Cherry a ten szampon na wlosy to z UK czy PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki anecia w sumie to jak kupie jakieś mleko to jakby mi karmienie piersią nie wychodziło to mogę się skusić mlekiem modyfikowanym. a jak w domu nie będzie mleka to i pokusy nie będzie. jeszcze to przemyśle. a ty jak się czujesz? niedługo twoja kolej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka75 masz racje, trzeba twardym być..... tylko ze butelki już mam ;-)....wiem... schowam je tak żebym ich znaleźć nie mogla a ciążowy zanik pamięci mi w tym pomoże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak to jest z tymi biustonoszami do karmienia? kiedy je najlepiej kupować? przecież po porodzie piersi się zmieniają na jeszcze bardziej big a do szpitala już trzeba mieć? noi gdzie kupowalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesiu to lek z tad!pewnie ja tez sie nastawialam na karmienie piersia zadnych butelek i mleka nie kupowalam! magda_g te staniki do karmienia sa w mothercare ja ich nie uzywalam zwykle nosilam dawalam na dol miseczke do karmienia i juz;)ale sa bardzo wygodne dziewczyny chwalily zdaje sie ze oleniga na ebay kupowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko, szampon kupilam w Pl, w aptece, raz musialam zamawiac, ale byl juz nastepnego dnia. Wiem, ze moja siostra tez go stosuje i zamawia w sklepie zielarskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki cherryJesli chodzi o staniki, to ja jeden kupilam w mothercare, ale jestem srednio zadowolona, najlepszy jaki mam(2 takie same) to z Polski triumph.mamabel micro N, jest po prostu the best. To fakt,ze troszke sie rozmiar zmienia ale nie az tak bardzo, ja sobie kupilam takie przedluzki do stanika i doszylam. Dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebi
Witajcie jestem w uk od sierpnia obecnie jestem w 28 tc termin mam na 26 maja .Mam wiele pytan ale nie wiem czy zechcecie mnie przyjac do swojego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj cebi :) jasne, skopiuj ostatnia tabelke i wpisz sie w odpowiednie miejsce. napewno znajdziesz tu odpowiedzi na wiele pytan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Kobitki :) AgaUk gratuluje ogromnie i zazdroszczę Ci że masz już swoją dzidzię :) ja nie mam zamiaru kupować mleka na wszelki wypadek, bo boje się że będzie tak jak mówicie, w razie trudności z karmieniem pewnie skusiłabym się dać sztuczne a nie chcę.. stanik do karmienia dziś właśnie kupiłam, rozmiar taki sam jak noszę teraz więc mam nadzieję że mi cyce zbytnio nie urosną :) cebi witaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam pieluszek little swimmers, nie wiem jakiej firmy. na naszym basenie taka pieluszka wystarczy.coprawda nie wiem jaki jest sens tych pieluszek bo siuskow na miejscu to one na pewno nie trzymaja! kiedys skonczyly mi sie pampersy i zalozylam lennoxowi takiego swimmersa.doszlismy do sklepu i spowrotem i caaale dziecko plus wozek byly obsiurane :O staniki do karmienia mialm 2 z mothercare z odpinanymi miseczkami i 2 na ebayu kupione na zatrzaski z przodu.nie bylam zbyt zachwycona ale jakos dalm rade.te z mothercare byly lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebi witaj im nas więcej tym lepiej, skopiuj ostatnia tabelkę i wpisz się we właściwe miejsce. zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Cebi, czekamy na pytania. Myslalam ze jednak trzymaja siuski te pieluszki, ale pewnie dlatego naklada siejeszcze te ceratkowe. A z tymi pieluszkami to chodzi o to, zeby nie pecznialy i ni ewypychaly pupy do gory jak korek. Ale dzis wieje, u Was tez tak? Moj kuba ciagle ma czerwone policzki, moze to od slodyczy glownie czekolady? Ale jadlam tak od poczatku karmienia, wiec mozliwe zeby dopiero teraz cos wyszlo? Czy to raczej zabki, albo geny? Ma troche pajaczkow na policzkach jak jego tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj cebi:) agnieszka mozliwe,ze to zabki adas tez takie polika mial na zabkowanie. my juz po szpitalu dzidzia wazy mniej wiecej 3200:D ufff,a i to ta bakteria co o niej pisalysmy,ze na conajmiej 4godz.przed porodem sie antybiotyk podaje,zeby dziecku nic nie bylo,ale mowila,ze mozliwe,ze juz jej nie mam,ale zapobiegawczo antybiotyk podadza,i jak nie urodze przed 19 marca to mam na 8rano 19.03 tam byc na wywolaniu.ale postaram sie urodzic:D Maz tez ;) no to niulek jutro na wiesci czekam!:) ide cos podjesc bo glodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia miałaś skan?? znasz płeć?? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bes napewno nie bo przeca by sie pochwalila :P anecia to super, trzymam kciuki zeby bobo nie uroslo duzo wiecej, latwiej wyskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łudziłam się że anecia chce nas potrzymać w niepewności :D ale najważniejsze, że wszystko jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia1702........19.03.2009......!!37!!.....Melton..... .... ..?............? Cherry76...........19.03.2009......38.........Londyn.... ......coreczka mi83.................24.03.2009.......37....Hinckley.... ..córcia....Hania lucilla29.............01.04.2009......34.....Grimsby.... ..........Gabrys bes...................22.04.2009.......33....Swindon.... . ... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......26.....Birmingham.....Franek magda_g............07.05.2009.......30....H/C........... ?syn............ Aleksandra188......23.06.2009......24..Hereford ..........Alanek gosiaczeko5......17.07.2009....20.....Luton......Mateusz /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. mysza703...........15.07.2009.......19....Southport..?.. Piotruś/Nikola Niulek25............ 18.07.2009..... .20...Birmingham....?..Lilianna/Jack GaGa_................19.07.2009......19....Birmingham. . .............. Aga_nton..............04.08.2009......18.....Northampton ...Wiktoria........... Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Szczęśliwe Mamusie : Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/06/02...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus......... Daw idek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...ćóreczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka czy Ola sama siada? mam na mysli samodzielne znalezienie sie w pozycji siedzacej ze tak sie wyraze.bo moje dziecko jak go posadze to siedzi ale zeby sam usiadl to slabo :O a juz 7 miechow przeciez.on bardzo wczesnie lubial byc sadzany i siedzial sobie sam, chwiejnie bo chwiejnie ale siedzial. za to zauwazylam ze nauczyl sie fajnej sztuczki: jak siedzi i kipnie sie do tylu to w ulamku sekundy robi \' w locie\' obrot i laduje na brzuszku :D dzisiaj podpatrzylam :) i jeszcze jedno:GAWORZENIE. jak byl malutki to owszem geba mu sie nie zamykala, potem zamilkl na dluuuuzszy czas az zaczelam sie niepokoic.cos tam sobie mowil ale pamietam ze nadia wyraznie mowila gaga bebebe i co tam jeszcze a on wydawal rozne dzwieki ale gaworzeniem bym tego nie nazwala. 2 tyg temu zaczal mowi bababa bububu etc.teraz znowu nic. normalne?poza tym jest bardzo radosny i interaktywny coraz bardziej ale troche sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli, moj Kuba zaraz skonczy 7 miesiecy i zero siedzenia, ja go nie sadzam, bo podobno to niezdrowo, dzieci same musza najpierw sie \"posadzic\". Kuba chwieje sie i od razu pada, jedno co dobrze tobi to rolowanie, bardzo szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lennox szybko pelza i zaczyna raczkowac :) a siedzenie pewnie samo przyjdzie.kazde dziecko jest inne i ja jeszcze patrze pod katem nadii bo ona szybko wszystko zaczela robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki :) u mnie wszystko gra tylko czasu brak, dlatego nie zagladam. Agnieszka75 zaczerwienione policzki (szczegolnie wieczorem) to moze byc zabkowanie. jesli sa zaczerwienione non stop moze to byc sucha skora. Kuba zaczyna pelzac :) . smiesznie to wyglada, bo najpierw do gory idzie dupsko a potem przesuwa sie reszta tulowia (zazwyczaj do przodu) w kierunku porzadanego przedmiotu (lub nie) :D Lolli ja pamietam ze Ela sama sie sadzala dopiero jak nauczyla sie jako tako raczkowac. najpierw rolowala sie na brzuszek, pozniej stawala na czworaka i dopiero z takiej pozycji ladowala na pupie. trzymajcie sie dziewuszki! Ps. mam dwie ksiazki pani Colgan do oddania. ktos ma ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! bes nie znam plci,i oczywiscie bym sie od razu pochwalila!!!najwazniejsze,ze jest ok skan trwal chwilke bo pani chciala ta wage oszacowac,zmierzyla glowe,brzyszek i kosc udowa,pokazala serduszko,raczki w sumie bok dziecka,bo jest tylem obrocone do porodu juz:D nosek ma taki malutki,ze ledwo widac jak u moich chlopakow.nozki pod zebrami,tak myslalam bo gulka mi tu nieraz jezdzi.no to ja opisalam ostatni skan dzidzi mojej(no i w zyciu) teraz niulek:D mamoEli dobrze wiedziec,ze jest wszystko w porzadku u Was,a Kuba swietnie sie rozwija kurcze a tak niedawno pisalas,ze chcesz przed porodem torta zjesc haha!!! Dziewczyny pisalyscie kiedys o tym nosidelku od urodzenia co dziecko mozna trzymac,moze ma ktoras do sprzedania taki??? a i najwazniejsze zapytali w szpitalu czy mam juz dosyc mierzenia,powiedzialam,ze oczywiscie to kazali mi sie trzymac dietki i powiedzieli,ze nie musze sie mierzyc hurrrra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly ty sie nic nie martw. tak jest z dzieciakami, ze gaworzą potem przerwa, potem znowu zaczynaja i tak w kółko. Moja jak zaczęła parę miesiecy temu to jeszcze nie skończyła:DBuźka jej sie nie zamyka , dosłownie. da da da da, ma ma ma i inne. Jest taka z tym fajniusia, i ciągle sie śmieje:) sama usiadła ponad tydz temu, czyli miala 32tyg. Zapomniala o tym na półtora dnia.siedziala juz od dosyc dawna, a może bardziej: chciala być w pozycji siedzącej i też się zastanawialam kiedy ona wpadnie na to jak sie siada. No i mam!przez pierwsze dni musialam bardzo uważać, gdzie ja tam i ona, traciła równowage. teraz juz jest lepiej. Zobacz jaki mądrala z Lennoxa - jak kot, zawsze na cztery łapy:D Tym lepiej dla niego, główki nie potłucze. teraz tylko czekac kiedy stanie na nóżki bo zaczyna sie podciągać na rączkach o kanapę, a na nożkach ślicznie sztyw\\no stoi. wreszcie mogę ja zmierzyć a ostatnio zapomnialam jak bylam na ważeniu. Mamo Eli to wcześnie Kuba zaczyna z raczkowaniem, no no...ładnie... daję olce tą lactulozę a ona jej tak nienawidzi, muszę jej strzykawką podawać. no co za dziecko, to jest przecież takie słodziutkie. jeszcze 2 dni podawania, chociaz w polsce mowia ze trzeba to dawac przez 2-3 tyg zeby mialo skutek, tutaj tydzien. moze to i lepiej. Naprawde trudno jest mi jej to podawac. a ja dzisiaj do praCY... a mowilam wam, ze odstawiam ole od piersi?teraz na piersi jest jedynie w nocy i uwaga: nie 10 razy tylko RAZ!w ciagu dnia pije z butli, moze nie tak ladnie jak bym chciala, ale 120 - 140 ml wypije. widac olka ma swoj czas, ze zaakceptowala butle. szczerze to sama zrezygnowala z piersi w dzień, nie sposób było ja nakarmić.i wtedy weszla butla, i bez krzyku. no ciesze sie bardzo. moze to wlasnie przez to lepiej sypia w nocy dobra, top tyle. teraz lece po kawę(wreszcie mogę pić bez wyrzutów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki mam okropną grypę i brakuje mi sil zeby do Was napisać dziewczyny przede wszystkim chciałabym żeby ktos odpowiedział na moje pytanie o kupkach - czy to normalne że dziecko na piersi robi zieloną kupkę czy trzeba się tym przejmować (nie zmieniałam diety,nie wprowadzałam nic nowego) po drugie to muszę Wam bardzo podziękować :D bo dzięki Wam mam kotka od poniedzialku a ja strasznie kocham koty.My mamy myszy na strychu (wcześniej na flacie mieliśmy w kuchni i sie wyprowadziliśmy) i walczyliśmy z nimi ale nie da się ich wytruć i kiedyś zostawiłam mojego M z Hanią w pokoju i poczytał sobie nasze forum i stwierdził że my też powinniśmy mieć kota.Ola jest w 7 niebie i nawet bajek nie ogląda:) i jeszcze jedno jak to jest z krwawieniem w połogu? ja po Oli krwawiłam około półtora tygodnia,a teraz już minął miesiąc i od 3 tygodni dzień krwawię dwa nie,znowu 2 krwawię i jeden przerwy - jak myślicie czy to normalne ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę kotka...zuzia też napewno bajek by już nie oglądała:D ale poczekam z tym do wyjazdu do polski Frugo Ola miala zieloną jakwypilam nawet odrobine coli, przerzucilam się na diete owocowo wrzywną(comilo pomoc w częstrzym robieniu kupki - nie pomogło) no i po podaniu herbatki rozpuszczalnej. Może na Hanie co innego ma wpływ z Twojej diety? a ztym krwawieniem tez mialam podobnie, z przerwami i bardzo dlugo. Najlepiej powiedz o tym lekarzowi, nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spryciulki te wasze dzieciaczki:D pamietam,ze moje tez cos gaworzyly,pozniej przerwa a jak sie rozgadulily to do dzisiaj buzki im sie nie zamykaja.z siedzeniem to tez nie sadzalam za bardzo sama i cos kolo 7-8 mies zaczynaly siedziec chwiejnie,pamietam,ze poduszki naokolo podkladalam. frugo nie wiem co z tym krwawieniem ja plamilam tak 6tyg. kurde musze wziasc sie za angielski:( starszemu synkowi jak szedl z kolega tez polakiem kilkoro anglikow jeden z bejsbolem a jeden z kijem zaostrzonym zabralo pilke i kurtke my zglosilismy to na policje nie chodzilo o kurtke,pilke tylko o te narzedzia gowniarze od 7-11lat w tym 2dziewczyny,no i wlasnie byla ta policjantka,ale nie wiem dokladnie co mowila,wiem,ze ma isc do nich porozmawiac,dziwnie,ze z rana przeciez oni w szkole,nie wiem czy tu wroci...ja nie chcialam tego zglaszac na policje maz pojechal,bo boje sie,ze oni cos synowi zrobia:( denerwuje sie teraz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×