Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

anecia czekam na fotki majej ksiezniczki :) a jak sie czujesz? domyslam sie ze byla to "akcja na zywca" (najwyzej gas & air) :D. nie bylas w szoku, po tak krotkim porodzie? Amelia powiadasz? ... a co z Tomarysia? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia wow ale Blyskawica nic tylko zazdrosic :) czekamy na dluzszy scenariusz :D Jeszcze raz Gratuluje ci 🌻 caly bukiet internetowy dla ciebie :) Ja wrcoialm z Gloucester z polskiej szkoly Laura dostala 5 tke za Glowne Prawdy wiary :) teraz skacze na skakance przed domem a Olivka wietrzy pupke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis OLivka jadla 1 raz kaszke z Brokulami nowosc w polsce o jejku jak sie krzywila a z bananami jak jej dawalam to buzke otwierala :) ale musze ja nauczyc do warzyw bo potem bedzie beee .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia- GRATULUJĘ!!! 🌼🌼🌼🌼🌼 Wspaniale. Krótko..jejku jak fajnie:) No i Córcia:) Wiedziałam:) cherry- mnie w nocy brzuch boli, skurcze, a rano juz ok...a Ty jak z krwią, to moze się juz czop ruszyl..oby..trzymam kciuki..sama tez juz bym chciała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny Franus! Anecia ma upragnioná coreczké to moe ja mialabym tez synka za trzecim podejciem?;):p mamo Eli to masz pare ladnych kilo do dzwigania. moja czesto chce wyjs =c z wozka jak gdzies jestem, jak já w koncu wyciágné to bojé sie ze mi gdzies na jezdnie poleci. nie umiem chodzic z nia i z wozkiem. kupie jej smycz jak mnie zdenerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia wielkie gratulacje!!! Super, masz córeczkę, Amelia, piękne imię. Dużo zdrowia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka Ela wazy tylko 5 kilo wiecej od Kuby :). fakt, ze czuje jej ciezar na plecach po jakims czasie ale bardziej, szczerze mowiac, przeszkadzaj mi jej wszechobecne chude, dlugie nozki :D niestety smycz w przypadku Eli nie bardzo zdala egzamin (wiecej krzyku i scen jak to warte), ale dzieci sa rozne, wiec moze z Zuzia pojdzie latwiej. za to moja szprotka swietnie zareagowala na role starszej siostry i "pomaga prowadzic wozek mamie" czyli idzie trzymajac sie wozka ;) taki maly trick :D. ladnie tez chodzi za raczke, choc to juz nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Eli u mnie też ten trik działa:) powiedziałam kiedys Oli żeby mi pomogła pchać ten wózek bo nie mam siły:) i teraz już nie muszę nawet powtarzać tylko sama się łapie i mi mówi że będzie mi pomagać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebi
witam ponowie i mam prosbe czy moglybyscie mi odpowiedziec na moje pytanie dotyczace wód plodowych?Bardzo mi na tym zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceb jezeli wszystko jest dobrze nkt po 21-22tyg ciacy nie robi dodatkowego usg, nie sprawdzaja oni wod plodowych-niestety ale wiele mam robi prywatnie usg na koncowce zeby upewnic sie ze wszystko dobrze, a co do uplawow, ,oze to poprostu zwiekszona wydzielina tak tez sie dzieje pod koniec lub faktycznie uplawy, i jezeli jeszcze przy tym swedzi, piecze to juz napewno ale o tym trzeba powiedziec poloznej lub gp i reszta do nich nalezy.pozdrawiam i mniej nerwow zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anecia SERDECZNE GRATULACJE {kwiat] i dużo dużo dużo zdrówka dla małej Amelki! dziewuszki no to wygląda na to ,żewygrałam zakład,pamiętacie;) A moja Oleńka przespała wczoraj calutką noc od ok 22 do 5.30 spała a jest tylko na piersi ,wyspałam sie w konću za wszystkie czasy. Ciekawe jak dzis będzie,nie pogniewałabym sie jakby dzis też dała pospać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey babeczki Patinka ty tam nie szalej, i nie rób ze mnie hetery teraz, haha Do \"Pani od Polskiego\" to mi daleko :P Carboot... wlasnie. Chciałam dzisiaj jechać, ale mój Pan i Władca przyszedł do wyra o jakieś 2 czy później więc kto to wie kiedy się zwlecze. Wszystko co najlepsze już zabiorą Mam tu jeden nie daleko, ale mieliśmy jechać na większy. A sama jeszcze tak daleko nie pojadę Aga Franek wygląda przesłodko Niesamowite jest gdy maluchy są taaakie włochate !! Prawda Gosiulka, ty coś o tym wiesz ? :D Mi83 i Cherry trzymajcie się dziewczyny, to już bliziutko !! Cherry jak połozna nie odbiera, zawsze możesz zadzwonić na oddział. Moja jak rodziłam.. miała wolne :D Miłej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mwas
Witajcie, Razem z zona myslimy o dziecku, ale jest jedno male ale. Moja zona w dziecinstwie miala powazna operacje serca (miala przecieki miedzykomorowe). Teraz ma 30 lat ja 32 troche pozno ale jestesmy malzenstwem dopiero od 1.5 roku. Mieszkamy w Anglii i tu jeszcze pare lat bedziemy musieli pomieszkac. Czy slyszal ktos z Was o takim przypadku w UK czyli osoba, ktora przeszla operacje serca chce zajsc w ciaze? Czy jakakolwiek klinika w Londynie a raczej ginekolog-lekarz podjalby sie prowadzenia takiej ciazy? Napewno jeszcze bedziemy sie kontaktowac w Polsce z kardiologiem i ginekologiem ale cala ciaze bedziemy w UK wiec nie bedziemy mogli sobie latac samolotem do PL kiedy bedzie potrzeba. Prosze pomozcie nam. Jakiekolwiek informacje, jakies namiary. Bedziemy ogromniw wdzieczni. Pozdrowienia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam zalamke :( kolezanka pojechala na carboot i widziala tam moj wymarzony zolciutki quinny buzz za 30 poundow.nie kupila bo nie miala tyle kasy przy sobie.... uffff dol na caly tydzien....:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzycie
lolii ja mam quinny buzzy ale moj kosztowal uzywany 320 f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o biedna lolli :) współczuje My wróciliśmy od teściowej. Dziecko śpi w nosidełku samochodowym... grzechem byłoby jej budzenie, hehe wierzycie... nie dałabym za używany wózek £320.. za 320 kupiłabym nowy wrzuć na google nazwę tego wózka i zobacz jakie ceny wyskoczą gosiulka, ja chyba bym ścięła włoski, bo 8cm to straaasznie dlugie i u takiego malucha ciężko chyba. Ale rozumiem jeśli się nie zdecydujesz, bo dziecko jest wtedy very unique :) idę na leżanke, chwila ciszy i spokoju, pewnie max 15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla aneci!!! expresowy porod :) tez bym tak chciala,ale przy pierwszym dziecku mozna tylko pomazyc o takim szybkim porodzie :( duuuuuzo zdrowka zycze mamie i coreczce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki no widzicie jednak corcia,polozna mowila wlasnie,ze jak np.2pierwsze dziewczynki to 3ci chlopiec i na odwrot czesto tak jest. nie wiem co moge o porodzie jeszcze napisac,w czwartek mialam bole od11jakos pojechalismy do leicester zeby ten antybiotyk dali ale bole ustaly i przez cala noc nic,wiec w piatek po 15 bylam w domu,a Amelia o 2.25 byla juz z nami nie zdazylabym nawet do lester dojechac urodzilam tu w melton i karetka po porodzie do lester.z mala ok jatez super sie czuje.wazyla 3590kg.dalam zdjecia.ide bo marudzic zaczyna.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Troche mnie tu nie bylo,bo bylam w Polsce:)Wlasnie jak wrocilam to slyszalam o jakims nowym zasilku dla kobiet w wysokosci 190 Ł ,ktory bedzie wlasnie wyplacany od kwietnia.Wiecie cos na ten temat wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow anecia!!!!!!!!!!! gratuluje.ja tez wiedzialam ze dziewczatko bedzie :D:D:D wygralam cos? :P zycze Wam obu duzo zdrowka i spokojnej wspolpracy :D nooo 320 troche duzo za uzywany.na ebayu mazna nowy taniej kupic.i pewnie tak zrobie tylko czemu????????????/ czemu poprostu nie moglam dostac tamtego za kilka razy mniej kasy????????ehhhh nie mam cierpliwosci do takich rzeczy ;) my dzis bylismy na placu zabaw :) http://picasaweb.google.com/lollibelly/20090315Spacerek#5313433858115466482

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mwas niestety nie potrafie Ci pomoc, poniewaz moje obie ciaze byly w zasadzie malo problemowe. poczekaj troszke to moze ktoras z dziewczyn bedzie wiedziala cos wiecej na ten temat. w poniedzialek powinien byc tu znacznie wiekszy ruch. a rozmawialiscie juz z Waszym GP? moze on/ona bedzie w stanie skierowac Was do kogos, kto bedzie w stanie odpowiedziec na wasze pytania. tak czy inaczej trzymam kciuki za jak najmniej problemowa ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Net mi padł a tu tyle się dzieje. Anecia i Amelka - duuuuuuzdrówka, gratulacje mage szybkiego delivery i moim zdaniem Amelka to super imię. Lolii - ja mam Maxi Cosi Mura4 to chyba ta sama firma co Qiunny, tylko większe modele - jestem bardzo zadowolona, bo Czarek nie należy do tycich (ogólnie jest wiekszy od starszych dzieci, też polskich (słyszałam,że polskie to w ogóle duże) - obserwacje z play group).Super się prowadzi i złożony zajmuje pół bagażnika.Dziś zrobiłam ok 8km, chodzę jak najęta, pogoda super - szkoda,że waga stoi w miejscu. Czarek już chodzi na dobre, czekamy jeszcze z 3 tyg z kupnem odpowiednich bucików (proper szuz), no i chyba urósł, bo zaczyna ściągać rzeczy ze stołu i szafki otwierać (mam niestandardową wysokość szafek 1m i gałki, więc się łudziłam,że to troche potrwa zanim będziemy musieli kupić blokady). Promocje - wczoraj w Morrisons kupiłam pampersy 4 baby dry (88 szt) jumbo pack za niecałą dychę. A u nas wciąż remont łazienki - choć zaczyna się klarować, dziś pierwsza ściana kafli położona - ale mamy krzywizne w łazienkę... Już nie moge się doczekać aż sie w nowej wannie wyłożę for ever... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika2 jak ci sie spisuje ten wozek??? ja tez go kupilam :) kupilam nowy,kosztowal kupe kasy i mam nadzieje ze warto bylo tyle dac,bo inaczej sie zalamie...dzis wlasnie dokonczylam kompletowanie go,tzn.przyszly chrzestny dokupul ostatnia czesc:gondole. teraz juz mam komplet i czekam na dzidziusia :) nie moge sie doczekac na pierwszy spacerek zeby wyprobowac wozeczek. quinny to ta sama firma co maxi cosi tylko inny model wozka,z tego co wiem to mozna nawet laczyc niektore czesci,np.fotelik ze stelarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucilla29 - dla mnie bomba.Minusem sa kółka pompowane, bo ja ciągle łapię gumę, ale to chyba tylko moja wina, bo koleżanka miała wózek z pompowanymi kółkami i przez rok ani razu nie złapała kapcia - szlajam sie po chaszczach i innych takich to mam.Na szczęście mój mąż to zapalony kolarz, więc łata dziurki.No i wózek sam w sobie nie jest lekki, ale pcha sie go znakomicie. Ja za swój (nowy) zapłaciłam niecałe 300f ( z gondolą, ale bez fotelika). Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to spoko :) a u mnieto moj chlopak uparl sie wlasnie na pompowane kola,bo twierdzi ze lepiej amortyzuja i sa bezpieczniejsze dla dzidziusia... mam nadzieje ze bede miala troche wiecej szczescia i nie bede lapala gum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×