Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

MI83- dolaczam sie do zyczen wszystkiego naj.... u mnnie rano dzis znajoma z dzieckiem byla a potem z nudow poszlam spac z malym ale dzis jestem wypoczeta juz nie pamietam kiedy tak dobrze sie czulam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa całkiem
Bardzo dziekuje za rady i pocieszenie:)no fakt jestem przestraszona wszytski miotam sie miedzy porodem w polscem a porodem tu:( Problem jest taki odnosnie szpitala że ten szpital ja juz mam wybrany ja go chcę zmienić na inny:)mam nadzieję ze sie uda w tym własnie szpitalu nigdy nie chcą mi dać tłumacza zawsze jest z tym problem badań pilnuje pod tym względem jestem pilna bardzo bo najwazniejszy jest dzidziuś mineło 12 tygodni, i czuję sie coraz lepiej:) Acha co do tabelki to pojecia nie mam jak to zrobić bo ja taka nowicjuszka jestem ciązowo, internetowa:):):):) Pozdrawiam wszytskich i dziękuje za radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutka całkiem
taki mam nik zaraz go zaczernie przepraszam za pomyłkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucilla29
dziewczyny gdzie mozna kupic te herbatke z lisci malin? w supermarkecie nie znalazlam,moze wy kupowalyscie w zielarskim? dzis kupilam ten plyn do kapieli oilatum,ale czy mozna go uzywac od pierwszychdni zycia? bo na opakowaniu nic nie pisze? aha i czym myc glowke dzidziusiowi? mozecie mi cos polecic? dzieki z gory za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka75 - czuje sie coraz lepiej, poza hemoroidami, ktore do tego stopnia mnie napadly, ze pojechalam na A&E w sobote :( Zdjecia chetnie pokaze tylko musze sobie chyba picassa web jakos uruchomic :) Franek jest naprawde fotogeniczny i wyglada uroczo szczegolnie kiedy....nie wrzeszczy wnieboglosy :D Ech, bylam u GP i przepraszam ale zapomnialam sie o ten rotawirus zapytac bo zaczal cos o zabiegu chirurgicznego usuwania tych hemoroidow i wystarczylo mi rozmowy z nim po tym barwnym opisie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dobrze,że poruszyłyście temat tego czeku, gdzieś mi sie zawieruszył w domu (powód remont).Muszę to załatwić, bo straci ważność i sami mi konto wybiorą. lucilla29 - na początku wystarczy sama woda,Czarek przez 1 miesiąc był tylko myty w wodzie.Potem zaczęliśmy stosować mydełko bambino a do główki szampon bambino (niestety ciemieniucha była) i moja mama kazała mi mydełkiem dziecku głowkę myć i przeszło, oczywiście oliwkę używałam też od 1 mieisąca.Oliwa z oliwek jest polecana A teraz Czarek ma bardzo suchą skórę, używam płynu Oilatum i nic więcej - głowę myję dwa razy w tyg szamponem bambino.Po kąpieli smaruję kremem od GP lub ciekłą parafiną. U nas ten ciągnący się remont i kurz wszechobecny sprawiają,że wszyscy mamy wysuszoną skórę - niestety.Już nie mogę się końca doczekać. nowiutka całkiem - miałam podobne odczucia na temat NHS na początku ciąży.Takie podejście do ciężarnej najlepiej zaakceptować - zaoszczędzisz sobie stresu,oczywiście wszystko najlepiej mieć pod kontrolą, ale nie wpadać w przesadę.Szpital zawsze możesz zmienić - ja załatwiałam zmianę dwa tyg przed terminem, bo moja położna zapomniała dopełnić formalności, wtedy gdy ją poinformowałam o swojej decyzji.Miałam tylko dodatkowe spotkanie z lekarzem ( i sweep - masaż szyjki macicy od razu - hahaha). Tylko się nie stresuj, bo to zabiera cała przyjemnośc z bycia w ciąży - wiem to z autopsji, niestety.A w sytuacjach poważnych angielski NHS potrafi odpowiednio zadziałać. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lucilla w bootsie dostaniesz :) jest jeszcze jeden sklep holland cos tam nie pamietam no i jak masz superdrug casem maja tez :) wiesiolek na pewno. j dopiero teraz sie odzywam bo po szkole bylam zawiesc Laure a Balet i Tap ponad 1,5 godz tancowala ta moja cora :D zawsze w srody jezdzimy :) Olivka spi juz i ja padnieta kurcze przychodzi wieczor i ja jestem do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo co do sciagania mleka too ja tez mialam aventa i nie wiedzialam o co biega nie ssal wiec szybko kupilam ektryczny medela jest super rewelcyjny dalam prawie 90 funtow ale nie ma porownania no i dopiero po q2 miechach zajazylam ze przyczyna nie ssania u aventa bylo wlasnie te gumowe kuleczko:D to sie nazywa blyskotliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1403moni i gosiulka ja bardzo czesto placze za Kubusiem :( choc minelo juz ponad 1,5 roku od jego smierci za kazdym razem jak ide tu na cmenatrz to strasznie mi ciezko na sercu ale wiem ze patrzy z gory :) anecia trzymaj sie kobieto 😘 uciekam spac kochane do jutra o 10.50 jutro Olivka ma 3 szczepienie a pozniej ja mam badania :( i potem czekaja mnie psychotropy strasznie sie ich boje ale nie uniknione inaczej sie wykoncze. buzialki 😘 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie link trzeba skopiowac i wkleic bez spacji. Anecia Mi83 - jak sie czujecie? Jak brzuszki? Chcialam zapytac czy ktoras z was miala mdlosci przed porodem? Mnie juz trzeci dzien z rzedu mdli po posilku i to kazdym, hmm, moze powinnam sie zaniepokoic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moja kotka wlasnie urodzila :) 4 sliczne mikro kociki sie wykluly a ja przecielam 2 pepowinki :) no co? forum ciazowo-porodowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli to może byś się pochwaliła \'\'potomstwem\'\':D a tak w ogóle to witam wszystkie kobitki i może jakieś nowe dzieciątko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo suchej skury to alex poniewaz urodzil sie pozniej mial cala popepakana a przy nadgarstkach jakby sie papierem pocial strupki i smarowalam oliwa z oliwek, a na glowce jak mu sie zaczelo robic cos na glowce, to olivka przed kapielo z pol godiznki smarowalam. potem lekarz przepisal krem dermol i do dzis go urzywam jako balsamu i na wypryski i dziwne krostki i wszystko pieknie znika a skora jest suer. a kapiemy go w samej wodzie a myjemy johnsonem plynem i glowke tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly super. ja tez kiedys odbieralam porod mojej kociczki, fajne uczucie :) no i pokaz fotki potomstwa. ja strasnzie chcialabym koteczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
Hej dziewczyny. stwierdzili u mnie cukrzyce ciazowa. Codziennie jestem w szpitalu na wynikach i nawet nie mam kiedy na forum zawitac. Za kazdym razem oddzwaniaja i mowia ze mam wysoki poziom glukozy. Wczoraj dostalam glukotest i po kazdym wiekszym posilku mam mierzyc poziom cukru. Musze przynac ze jestem bardzo zadowolona ze sluzby zdrowia. Dzisiaj znow smigam do szpitala- mam wrazenie ze to moj drugi dom :) no ale dzidzius jest najwazniejszy. Na pierwszym spotkaniu na oddziel ginekologicznym ni stad ni zowat przyszedl tlumacz, mmm... milo z ich strony, prawda, choc go nie zamawialam, a wczoraj dostalam wszystkie informacje na temat cukrzycy i obslugi glukotestu tez w jezyku polskim. Jedyne co mnie tylko dziwi, ze sprawdzilam te moje wyniki i skonsultowalam z polskim ginekologiem i sa jak najbardziej w normie wiec nie wiem czemu tu w szpitalu twierdza ze sa za wysokie. Spytalam sie wczoraj diabetyka dlaczego tak jest a on, ze od stycznia sa nowe normy i wg nowej tabeli mam cukrzyce ;). ale jaja. calkiem nowiutka- jesli nie odpowiada Ci ten szpital ktory masz w tej chwili to go po prostu zmien. Np w moim to az do przesady sie opiekuja mna, dzwonia po 3-4 rzy dziennie, za kazdym razem z innego dzialu ze az czasem sie gubie z kim rozmawiam :). No nic dziewczynki, koncze, musze sie zaczac szykowac na badania. Milego dnia, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki :) ja dzis krotko bo lece na playgroup... w sumie to pelzne bo tak sie kiepsko czuje :(. dzieci jednak trzeba przewietrzyc a Ele zmeczyc zeby byla grzeczniejsza pozniej ;) patinka26 ale Ci fajnie ze masz gdzie mala zapisac na balet. tez bym chciala wyslac swoja zeby sie porzadnie zmeczyla :D lucilla jesli masz oilatum to takiemu dziecku nie potrzeba nic wiecej. oilatum ma wlasciwosci myjace (tak jakie jak mydlo) i nie uzywalabym juz niczego innego, nawet do glowki. na poczatek jednak myj malca sama woda (jakies 2 tygodnie), wystarczy w zupelnosci. jesli zobaczysz, ze malec \"sie przesusza\" zacznij uzywac oilatum wczesniej. jesli chodzi o mydelka i szampony to nigdy ich nie moglam uzywac (a szkoda bo ladnie pachna :( ), bo moje dzieciaki byly \"zbyt suche\". spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli gratuluje Krystynie, dzielna byla! :D:D:D i z tego co widzialam to rodzaca i polozna w jednym bo maluchy myte byly na bierzaco :). kurcze jak ja bym chciala kota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam, ja mało przytomna, jeszcze się nie obudziłam a już forum włączyłam - no cóż uzależnienie to uzależnienie i basta!!!! lolli pierwszy raz widzę jak kocica rodzi - normalnie zaje....scie. Gratulacje powiększenia rodziny :-) lucilla29 herbatkę kupiłam w sklepie zielarskim idę zrobić jakieś śniadanko bo mi się żaby w żołądku odzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja znowu szybciochem poki Kuba czesze kota ;) Lolli fajna sprawa ja odbieralam porod 3 razy, stresa mialam za pierwszym razem i normalnie ryczalam ze wzruszenia, kotki to super sprawa. polecam.i chyba jak sie przezyje na wlasnej skorze posiadanie kota to sie docenia .Moja kotka za kazdym razem wynosila kocieta na dwor a ja ryczalam za nimi, ale zawsze przynosila. slodkkie takie kuleczki. A moj Kubus tez jak kotek, milutki ;) Juz trzecia noc pod rzad przespal cala.ciekawe czy to od mleka modyfikowanego bo daje mu do kaszki na kolacje,a oprocz tego cyc przed spaniem. a dzis jade do Guildford.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mamo eli krycha wszystkim sie sama zajela :) ale mialam stresa mowie Wam!trzesace sie rece itp... wszystko tak niespodziewanie sie zaczelo, kocia spala na fotelu, ja weszlam tylko do kuchni nalozyc im jedzenia wchodze po 30 sekundach a tu juz koteczek!!! wszystko trwalo w sumie ok 2 godzin no i jestem dumna babcia :D mamy 3 rude i jeden nieokreslony :D ale fajnie!sa przcudne, troche wieksze niz dorosle myszki:) 2 juz zaklepane, ale jesli ktos ma ochote to oddam jeszcze 2.magda? :) aaa dodam jeszcze fotki jak Lennox po raz drugi w zyciu wstaje w lozeczku.zanim odezwa sie glosy potepienia, chcialam tylko powiedziec ze lozeczko juz opuszczone na nizszy poziom ;) http://picasaweb.google.com/lollibelly/20090311#5311832320274422930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli no to super! nie obejzysz sie kiedy Ci pojdzie. fajna masz karuzele przy lozeczku :) a ja oddalam Ele niani, bo sie zaoferowala ze moze ja zabrac przy okazji na playgroup, i rozkoszuje sie cisza... bo Janio wlasnie dusi porannego komara ;) :D. normalnie nie wiem co zrobic z tego nadmiaru swobody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nu nu nu lolli, nie podpuszczaj, bo w domu albo kot albo mąż ;-) a twój mały kociak w łóżeczku na świetny babciny bezzębny uśmiech, normalnie sama słodycz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamy, dawno mnie nie bylo ale czasu ciagle brak, chcialam sie was poradzic moj maly ma 5i pol miesiaca, i praktycznie od zawsze na jednej nozce ma jedna faldke mniej lub taka prawie niewidoczna reszta faldek jest rowna, zaxstanawiam sie czy powiedziec o tym hv ze sie martwie o bioderka ale nie wiem czy mnie nie wysmieja jezeli powiem jej ze sadze tak na podstawie faldek na nozkach, czy moze wiecie jak oni sie na to zapatruja, i czy sa szanse na skan , wiem ze niedawno byl obowiazkowo , i czy faktycznie nierowne faldki w tym przypadku brak musi definitywnie wskazywac na problem z bioderkami., bede bardzo wdzieczna za jakies podpowiedzi, a co do rodzenia tutaj i chodzenia w ciazy to moim zdaniem jest lepiej niz w polsce zwlaszcza porod,moze czasem wiecej sie martwimy ale jak cos sie dzieje to jednak pomagaja dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdag dzieki:D magdae ja sciemnilam ze mam historie dysplazjii bioder w rodzinie i zrobili scan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×