Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

witam kochane kobitki widzę ze nas przybyło przez weekend anecia najmocniejsze gratulacje pociechy, expres niesamowity z ciebie. dużo zdrówka dla was i jak najmniej problemów. gosiaczeko5 z tym zasiłkiem to prawda, jak masz termin po 6 kwietnia to ci się należy. 190 fontów jednorazowo. formularz daje położna i musi go podpisać, ty wypełniasz resztę i wysyłasz (masz na to miesiąc), a potem czekasz na kasiurke. ja już pytałam położna, ale ponoć jeszcze nie maja formularzy. kazała pytać na początku kwietnia. mwas najlepiej skonsultować to ze specjalistami bo to może być poważna sprawa, a może okazać się ze to nie będzie miało teraz wpływu na ciąże. nie kojarzę żeby któraś na forum miała podobny przypadek, wiec radze najpierw iść do lekarza, nawet tu w Anglii. powodzenia i dużo optymizmu. dziewczyny ja tez teraz poluje na wózek i nie umiem się zdecydować, tyle ich jest a z cenami tez rożnie bywa, car bood-y się jeszcze nie zaczęły u nas wiec pozostaje e-bay. myślałam o jakimś travel system i żeby był mały po złożeniu i wlazł do samochodu. hmmm ciężki wybór.. dziewczyny w czym najlepiej wyprać ciuszki dla dzidzi? oczywiście po za gotowaniem. chyba nie ma zbyt wielkiego wyboru bo widziałam tylko fairy non bio i persil non bio. znacie coś jeszcze? no a o cenach już nie wspomnę....koszmar hmmm czyżbym była dziś pierwsza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kobitki Ładny poranek dziś mamy Mam nadzieje, że forum po weekendzie wróci do życia Monika2 też załapałam te pieluchy w Mor :P A ty lepiej zaopatrz się w .. jak je nazwać, zabezpieczenia do szafek. 8 km, to rewelacja. Ja też codziennie chodze i moja waga też uparcie stoi :( Lucilla bez urazy, ale myśle, że inne kółka też byłyby bezpieczne dla dzidzi. Czy są jakieś nie bezpieczne ? Ja mam zwykłe, bardzo obrotowe i łatwo się wózek prowadzi. Ale te pompowane może faktycznie lepiej amortyzują (???) Lęcę niedlugo od Polski. Ed do mnie dojedzie na chrzciny i jak będzie wracał samochodem to zabierze spacerówke od siostry. Fajne te nowe modele wózków, ale nie kupuje skoro mogę wziąć za free :) Duuuża oszczędność Anecia jak tam samopoczucie nowej mamy i malutkiej Amelki ?? Buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_g-poza persilem non-bio ja znalazlam tylko platki mydlane, chyba jedna firma je produkuje-w niebieskich pudelkach. Moim zdaniem bardzo wydajne i wszystkie plamy (nawet zakupkane spiochy) dopieraja mi w 40 st. Tylko po tym jak kilka razy zatkaly mi pompe w pralce opracowalam metode wlewania prosto do bebna rozpuszczonych w goracej wodzie platkow kiedy woda w pralce sie juz nagrzeje, po prostu zatrzymuje program, wlewam mydlinki z kubka i wlaczam pralke z powrotem i nie mam juz zadnych problemow Ja planuje przynajmniej do 3 miesiecy prac w nich, potem przerzuce sie na persil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Trzymajcie kciuki, moze Hanulka wreszcie się pojawi..calą noc mialam skurcze tak co 15, 20min, no i az do teraz..zauwazylam tez krew w sluzie, więc czop..oby, oby:) cherry- a gdzie Ty? W wylęgarni może? :) magda_g- ja nie wiem czy mialy nazwę, ale platki mydlane sa w bootsie- po prostu soap flakes(chyba no name) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Anecia sliczne malenstwo!!a co do tego ze na poczatku zdarza sie ze dwie dziewczynki a trzeci chlopak i odwrotnie u mojej mamy sie nie sprawdzilo bo ma 3 corki:-) sluchajcie ja na ebayu za swoj quinny buzzy tez zaplacilam z przesylka prawie 330 oczywiscie uzywany i szukalam tanszego i nie bylo badz byly ale zniszczone .280wozek(trzy czesci)+wysylka 45f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia, śliczna Twoja Maleńka. Ależ musisz być szczęśliwa. Dzięki Tobie zaczynam mieć nadzieję i odwagę na synka :D. Nawet mężowi mówiłam o Tobie :D :D :D. ale chyba jednak sie nie odważe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_g ponizej masz linka z tymi platkami. Nawet nie pomyslalam zeby sprawdzic w bootsie. Ja swoje kupilam w saversie, w opakowaniach po 500g, chyba niecale 2 funty-nie pamietam zbyt dobrze bo wtedy kupilam wszystkie jakie byly na polce zeby miec na zapas :) A co do uzywanych wozkow to kupilam uzywany bugaboo na ebay, plus fotelik maxi-cosi i tez nie bylo tanio bo 272 funty plus tani kurier 20 funtow. To byl tzw. zakup w afekcie, widzialam tansze licytacje, ale rzadko mozna spotkac granatowy wozek na aukcjach a ja wlasnie lubie ten kolor. Po kilku spacerach naprawde widze, ze to byl udany zakup i nie zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ale mialam koszmarna noc, Kubek budzil sie co chwila, a mnie plecy bolaly i bola okrutnie. niektorzy mowia ze to moze byc po zastrzyku w kregoslup przy cesarce, ale mnie sie to nie wydaje. Niby troche cwicze, ale nie pomaga. Chcialabym miec drugie dziecko kiedys ale ten kregoslup to jedyna rzecz co mnie hamuje. A propos chyle czola nad dziewczynami co to maja wiecej niz jedno (te tez oczywiscie podziwiam, lacznie ze soba czasem), ale dwojka czy trojka to wyzwanie, Anecia, jestes wielka, Mamo Eli, Lolli i cale rzesze dziewczyn, podziwiam Was i gratuluje. Jednak kobieta to zdecydowanie silna plec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dziś znowu byłyśmy u GP,och jak ja nie lubię tam chodzić,ale znowu musiałyśmy bo Hania dostała uczulenia na antybiotyk:( Teraz dostał Amoxicillin zobaczymy co będzie Dodałam wczoraj parę fotek małej Kamila26 niestety nie można pooglądać Olimpii :( No i teraz chyba na spacerek pójdziemy bo jest tak ślicznie że aż grzech w domu siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo ale fajne foty!!!!!!! Hania przesłodka, Ola świetnie wychodzi na zdjęciach nie wiedziałam ze masz kota :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mi83 trzymam kciuki🌼 my mamy sie dobrze jestem na etapie bolesnych piersi.moja trojka jest wspaniala,kocham ich okropnie.swietna pogoda chyba dzisiaj spacerek bedzie. kamila26 czekam na zdjecia bo pokazuje ze nie masz zadnych albumow. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) mi83 trzymam kciuki za ekspresowy porod, moj pierwszy tez nie byl latwy, ale uwiez mi, przy drugim cialo juz wie co robic ;) wielka buzka! wiem ze bedziesz dzielna! moje dzieci nadal chore, cos mi sie dzieje z komorka, jestem zla i ide chyba poloze sie z maluchami spac :( Agnieszka75 czasem jest ciezko, ale wszystko da sie zrobic. bol plecow minie, trzeba troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! mam takie pytanie,sory ze wam zawracam glowy,ale jak mam jakies pytanie to od razu zwracam sie do was :) Wlasnie odebralam z polski paczke z zakupami dla dziecka,w tym materacyk gryczano-kokosowy do lozeczka,tylko nie wiem ktora strona jest dla noworodkow...Czy ktoras z was uzywala moze tego materaca i moze mi odpowiedziec ? Dzieki z gory. Kamila_black masz racje co do kolek,wszystkie sa bezpieczne,to nie ulega watpliwosci :) zle sie wyrazilam.To tylko moj luby tak uwaza,wiesz jacy sa faceci...uparl sie na wypasiony wozek pewnie dlatego,ze sam nie ma wypasionej bryki ,i tak chce sobie zadoscuczynic :D wiec niech mu bedzie.Ja mialam zamiar kupic uzywany za mniesze pieniadze,bo uwazam ze dla dziecka i tak nie ma roznicy w czym jezdzi,wazne ze jest kochane... Anecia Twoja coreczka jest przesliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przeczytalam wlasnego posta i malo mi oczy nie wypadly, chyba jestem baaardzo zmeczona ze napisalam uwierz przez \"ż\".ale plama... Anecia linka do zdjec Amelki tez zobaczylam dopiero teraz :) jest taka malenka... szybko sie zapomina ze nasze dzieci tez niedawno takie byly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam na poczatku quinny wozek z pompowanymi kolami,ale sprzedalam bo byl za ciezki,kazde kolo wazylo min 1 kg,nie dalam rady go znosic i wnosic z 2 pietra,wiec kupilam aluminiowy silver cross,od razu lzej:-) jak to jest z tym kupowaniem na e-bay ?bo nigdy tam nie kupowalam ale szykam tam wlasnie komody dla mojego malucha,bo juz nie mam gdzie ciuszkow upychac,to bezpieczne?nie oszukuja?nie zamirzam przynajmniej placic przelewem tylko osobiscie zobaczyc i dac kase do reki.i widzialam jeszcze fajny chodzik dla adasia,chyba tez sie polakomie. a i obcielam adasiowi wlosieta,wreszcie wyglada jak chlopiec :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wlasnie wrocilam od gp.zrobilam piekna,lzawa prezentacje mojego brzucha (nawet nie musialam udawac :( ) iiii.... zostalam skierowana na terapie u psychologa.tummy tuck na nhs nie robia :( :( :( wiem wlasnie ze quinny jest troche ciezki, ostatnio prowadzilam od kolezanki.w porownaniu z moim to topor.ale tak mi sie podoba zieloniutki albo zolty... wogole to ze wszystkich wozkow ktore prowadzilam moj urban detour prowadzi sie najlepiej.tylko kola juz szwankuja.kupilam uzywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem czy wozek z pompowanymi kolami prowadzi sie gorzej... moj prowadzi sie jak zloto. fakt ze jest ciezki sam w sobie, ale dzieki wlasnie tym kolom nie czuc wcale jego wagi. mieszkajac na drugim pietrze zapłakałabym sie przy jego wnoszeniu, to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ wybazcie za moje milczenie dzis caly dzien na nogach bylam :( jestem wykonczona chciny odebada sie w niedziele 22 go marca o 2 giej w ang kosciele :) dostaniemy ksiazki i ksiadz bedzie podpowial co mowic. Pytalam o pieniadze powiedzial ze nie biore ale jesli mam taka ochote,wole to mozna dac wiec rozumiem ze dac do koperty. Kupilam sukienke sliczna nowa na carboocie z koronki za 2 funty :D becik mam z polski bialy rajstopki tez tylko czapeczki nie mam ale mam czas. Jutro mnie nie bedzie o 5 nad ranem jedziemy z mezem do Londynu wyrobic paszport malej :) nie zapomnijcie zaglosowac na moja coreczke z gory wsam dziekuje :) http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki dawno mnie nie bylo:D ale juz jestem mialam dzis udany dzien pielilam ogrodek posadzilam sobie fasolke szpsragowa i ogorki, potem zamiast obiadu rozpalilam grila i upieklam kielbaski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiulka24 czy mogłabyś mi napisać coś więcej o twoim wózku silver cross. ja właśnie zdecydowałam się na ten i szukam opinii na jego temat zanim ostatecznie go kupie. z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda g silwer cross super,leciutki,skladany w parasolke,gndolka swietny pomysl bo nie jest to oddzielna sztywna budka tylko rozkladasz wozek na plasko i wkladasz taki wklad materialowy usztywniany,uzywalam tylko 2-3 miesiace,potem i tak dziddzie wpozilam normalnie bez gondolki,oparcie rozklada sie calkowicie na plasko.1 wada,nieprzemyslana sprawa,w wozku nie mozna bujac dzidzi na boki,tak jak w polskich wozkach na paski,wozek calkowocie sztywny.takie bujanie jest przydatne jak nie da sie dziecka na recach dlugo nosis bo ciezkie,a nie ma sie kolyski.teraz jest promocja tego wozka chyba 280£,cos kolo tego,ja dalam 335£.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×