Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

kurcze obejrzalam wlasnie fotki mojego bobiska (te co sie ostaly na picassie-mialyscie racje, tam jest mniej wiecej esencja wszystkich fotek ktore stracilam po kradziezy) i nie moge uwierzyc jak sie zmienial z miesiaca na miesiac! masakra.jak na niego patrze codziennie to tak sie nie rzuca w oczy.a co powie dadi kt nie widzial go 2 miesiace prawie? padnie trupem w progu i tyle bedzie z mojego futra :P ide nyny juz dziewoje, zycze Wam przyjemnych snow.baaaj c ya 2moro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie Wy się wszystkie podziewacie ? pisać tu coś i to szybko bo nie mam co czytać :) Mamo Eli,Borówka,Anecia,Magda-g,Kamile oby dwie :),Lolli i cała reszta dziewczynek proszę się dziś zameldować na forum. Licilla jest usprawiedliwiona bo ona to już może w wylęgarni się męczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się melduję w takim razie :) dzień zaczęłam od zmywania stosu garów po wczorajszej kolacji i oglądania porodów na discovery :D nawet już se nogi wydepilowałam z nadzieją, że moje bejbi właśnie na to czeka i teraz raczy zacząć myśleć o wyjściu na świat :) bardzo chciałabym urodzić przed świetami.. może mi się uda ciekawe jak Lucilla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepska noc za mna :o ... MIkolaj wczoraj zjadl mniej mleka niz zwykle i oprocz tej porcji ktora daje mu na spiocha ok.23 dostal kolejna o 2 w nocy bo jeczal i od 4 nad ranem znowu wstawalam ale tylko smoka mu dawalam i tak do rana ... chyba Lolli jednak te zeby odzywaja sie ... no czas juz chociaz na jednego :) ... wciaz czekamy na pierwszego zabka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładnie dziewczynki,bardzo ładnie:) widzę że Was to trzeba jednak motywować :) no dobra,a gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - wszystkie :) interesuje mnie Wasze zdanie na temat sadzania dziecka przed telewizorem i ogladania przez niego programow dla dzieci ... wiem ze naukowcy i lekarze odradzaja zwlaszcza do drugiego roku zycia malucha ale jakie jest zdanie mam i przyszlych mam na ten temat :) ... slucham... za i przeciw :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga też się wiele razy nad tym zastanawiałam ja jestem ogromną zwolenniczką sluchania np. bajek na płytach, czy piosenek, nawet już kupiłam kilka płyt specjalnie dla maluszka myślę, że słuchanie o wiele bardziej rozwija, działa na wyobraźnię, ale jest też druga strona medalu :D nie wiem jak długo będziemy tutaj mieszkać, a zależy mi żeby mój maluch miał teraz jak najwięcej styczności z językiem nie da się ciągle słuchać radia czy płyt więc chyba będę Mu też pozwalać oglądać jakieś bajki w tv w każdym razie na pewno zaro gapienia się z ciągle włączony telewizor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki :) Wczoraj poinformowalismy moja Mame i Siostre o radosnym wydarzeniu ;) Sa przeszczesliwe! Maja jednak nadzieje, ze teraz zmobilizuje to nas do powrotu do Polski. Bo przeciez jak ja tu sama dam rade w ciazy, a potem rodzic w obcym panstwie, a jak sobie poradze z takim maluszkiem na poczatku... ja nie mowie,ze ja sie nie boje, bo pierwszy raz w zyciu mieszaja mi sie uczucia szczescia i przerazenia jednoczesnie... ale nie chce tak calkiem naszego zycia do gory nogami wywracac. Tu oboje mamy stala prace, moge wiec posiedziec na macierzynskim ( a propos ile teraz wynosi? ), po prostu nie chce wszystkiego zmieniac... chociaz w Polsce tez mamy gdzie mieszkac... gorzej pewnie z praca... ach zobaczymy...tesknie za Rodzinka niesamowicie... ale poki co tutaj nam dobrze ... Mam do Was jeszcze pytanie. Bede wdzieczna za opinie... co sadzicie o pracy przy komputerze w ciazy... niestety taki jest charakter mojej pracy... dodatkowo robie kurs komputerowy... przeraza mnie ta ilosc godzin spedzonych przy kompie...staram sie wykorzystywac kazdy pretekst zeby na chwile wstac, przejsc sie ale to nie zmienia faktu, ze wiekszosc dnia spedzam przy kompie. Czy ktoras z Was byla/ jest w podobnej sytuacji? Bede zagladac... a teraz uciekam paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
CZesc dziewczyny. Mam do Was pytanie odnosnie rozka dla dziecka- nie wiem jak inaczej mozna to nazwac, alle wlasnie intensywnie tego pozukuje, a nie wiem nawet jaka ma nazwe angielska, czy w ogole maja tuta w Londynie takie @rozki@ dla noworodka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa - przez pierwszych 6 tyg. dostajesz 90% swojej pensji a potem 117... cos tam funtow tygodniowo, zalezy od pensji ale wychodzi okolo 500 funtow miesiecznie ... do 39tygodnia masz platny urlop macierzynski (macierzynskie jest 26tyg. + 26tyg.)... reszta bezplatna... mi koncem kwietnia konczy sie platny urlop i wracam do pracy :o niestety ... tylko nie iwem na jak dlugo ... my bylismy w takiej samej sytuacji jak Wy teraz :) z tym ze nie mielismy gdzie mieszkac w Polsce... dopiero teraz budujemy dom ... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamy, pisalam wczesniej ze maly ma ospe no i cyryl tez zalapal po 3dobrych tygodniach nie ma strasznie ale we wlosach duzo, wiec sie smarujemy od dwoch dni a poza tym jest bardzo marudny, oleniga przykro mi ze maly tak slabo spi trzeba to przeczekac nic sie nie da zrobic takie uroki, piszesz ze wracasz do pracy , ja juz zaczelam bezplatny urlop a po roku nie wracacm do pracy bo straszni tam byli niemili do mnie jak zaszlam w ciaze i szefowa straszna jedza za duzy stres, wiec w sierpniu bede bezrobotna a poza tym nie bylo by gdzie dac malego a szefowa nie ustawi mi czasu pracy pode mnie, a ty oleniga co zrobisz z mikolajem? co do bajek to ten starszy ma 7 lat i do dzis uwielbia sluchac bajki na cd przed zasnieciem tak mu juz zostalo, poza tym uwielbia tez bajki przed telewizorem niestety ale te do sluchania to swietna sprawa, z jednej strony zazdroszcze wam ze wracacie niedlugo do polski ale z drugiej to wiem ze teraz sie teskni a potem jakby sie pobylo troche to kazdy juz by sie kazdym najadl i byloby tak jak jestesmy teraz tu, jedynie za siostra tesknie zwlaszcza teraz jest w ciazy i w lipcu rodzi no i nie ma mnie przy niej a to takie wazne chwile ktore juz nie wroca pozdrawianm was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Frugo fajnie ze juz sie wyjasnilo ze szczepieniem:-) Olenka25 ja tez tak wlasnie myslalam ze pneumokoki to nie to samo co Rota wirus dlatego zapytalam na szczepieniu czy oni wiedza co to jest,ale oczywiscie nie wiedzieli.Po szczepieniu spotkalam kolezanke ktora tez szczepila dziecko i wlasnie ona mi powiedziala ze rota wirus to to samo co pneumokoki bo pytala swojej ciotki pielegniarki. Lolii sliczne wnuki! Oleniga naukowcy zawsze maja jakies przeciw dotyczace wszystkiego,wydaje mi sie ze kazdy indywidualnie musi rozpatrzyc swoje za i przeciw.Ja nigdy nie sadzalam Nikoli przy telewizorze aby ogladala bajki bo ja nie interesowaly,ale teraz ma 9 lat i siedzi przy telewizorze jak i przy komputerze choc czasem na nia krzycze ze za dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa my też mieliśmy wracać do Polski w połowie ciąży i mieszkać u teściów na początek ale plany się zmieniły i chyba na szczęście cała moja rodzina ma właśnie podejście takie jak opisałaś jak ja sobie poradzę, w obcym kraju, poród, małe dziecko itd.. a ja nie widzę w tym żadnego problemu i nie rozumiem trochę, że ktoś go widzi :) a wręcz przeciwnie powiedziałąm wszystkim już daaaawno, że w okolicach porodu nie życzę sobie żadnych gości, żadnych mamuś do pomocy i nikogo kto by mi się kręcił po domu moja mama i teściowa były oczywiście zbulwersowane i urażone w ogóle powiem Wam, że mnie irytuje takie podejście i wśród moich koleżanek panuje podobny pogląd wszystkie mamy zakładają, że córka sobie NIE PORADZI :D a na moje twierdzenie, że przecież mam męża do pomocy, który całe 2 tyg będzie z nami w domu zalega cisza i pomruki dezaprobaty.. że jak to mąż, przecież faceci się nie zajmują dziećmi (w domyśle to babcia powinna być) ehh.. ja i tak uważam, że dam sobie radę :) ta ciąża w ogóle bardzo dodała mi pewności siebie, widzę to na każdym kroku a mamusie przyjadą jak najbardziej, ale jak oswoimy się z nową sytuacją i nacieszymy pierwszymi chwilami we troje :) smart rożek mam z Polski więc Ci nie pomogę niestety.. ale szczerze mówiąc to raczej się nie spotkałam z czymś takim tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Oleniga 🌼 to teraz juz wiem cos o macierzynskim... calkiem dobrze to wyglada :) W sumie spodziewalam sie tego, ze moja rodzinka moze tak pomyslec... ale my starajac sie o Bobo myslelismy innymi kategoriami. Owszem mieszkanie w Polsce mamy, ziemie pod budowe domu tez... ale do tej budowy to jeszcze kawal czasu uplnie... jest to jednak niewatpliwie jakies zabezpieczenie. I mam jeszcze jedno pytanko: czy znacie jakiegos dobrego lekarza w Londynie? Zauwazylam, ze jest tam kilku ginow ale ktory jest godny polecenia... czeka nas podroz do Polski samochodem w polowie maja... przed tym czasem wolalabym sie upewnic, ze Fasolka zdrowo sie rozwija... chcielibysmy wiec podjechac tam pod koniec kwietnia.Mam nadzieje, ze zobaczymy malutkie bijace serdusio... bylby to gdzies 8 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga ja uważam że maluch nie powinny spędzać za dużo czasu przed telewizorem (czasami na chwilkę ok po za tym taki mały Mikołajek jeszcze nie potrafi tak skupić uwagi żeby siedzieć i oglądnąć całą bajkę) Moja Ola uwielbia bajki i mogła by siedzieć cały dzień i za przeproszeniem gapić się w telewizor ale jej na to nie pozwalamy,wymyślam jej inne zajęcia typu kolorowanie,układanie klocków,teraz robi kartki świąteczne na konkurs do kościoła.Często za to słucha bajek na cd i swoich piosenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez sie grzecznie melduje :) lilowa ja mialam prace siedzaca przed kompem.firma ma obowiazek zapewnic Ci podnozek, specjalne oparcie na plecy , wygodniejsze krzeslo i co tam jeszcze sobie zazyczysz zeby wygodniej Ci bylo :) (hmm teraz tak mysle ze to w sumie zalezy chyba od polityki firmy, u mnie bylo ok).no i wiadomo, mozesz wstawac kiedy chcesz, isc sie przejsc i co jakis czas robic przerwy w gapieniu sie w ekran.podobno plaskie ekrany lcd sa bezpieczne.gorzej z tymi klasycznymi.slyszalam ze tyl takiego kompa wydala jakies fale czy cos ale nie jestem pewna na 100 %.moze poszukaj w necie. co do ogladania tv to z Nadia nie mialam wyjscia.ona budzila sie ok 2 w nocy zwarta i gotowa do zbaawy a ja wtedy konczylam liceum wiec poprostu ja kladlam w duzym pokoju i wlaczalam animal planet.(miala ok 1 roku do 2 lat, potem jej przeszlo) mysle ze troszke tv nie zaszkodzi.byleby nie za dlugo.no nie wiem, jakies 15, 20 min chyba ok? smart ja nie widzialam tutaj nigdzie rozkow, przywiozlam z Pl.juz niepotrzebuje wiec... jak co to pisz na mejla, mam mase rzeczy dla dzidzi. ja od rana walcze z bankiem.szlag by ich trafil.ja ich jeszcze zalatwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,milo ze o mnie myslicie :) Ja jeszcze w dwupaku,jak to mowila Anecia :) ,wczoraj mialam lekkie pobolewania i juz sie cieszylismy,ale po jakims czasie przeszlo i spalam cala noc jak kamien...Teraz mam zamiar zabrac sie za pranie wykladziny,moze troche ruchu cos przyspieszy...? :) smart231 ja tez dlugo szukalam w anglii rozka,ale go nie znalazlam i zamowilam sobie z Polski ze sklepu internetowego... lilowa moim zdaniem nie masz sie co martwic siedzaca praca,wystarczy ze co 2-3 godziny bedziesz robic sobie przerwe na rozprostowanie kosci.Jak powiesz w pracy ze jestes w ciazy,to powinni zrobic Ci tzw. Risk Asesment,ktory ma za zadanie wyeliminowac okolicznosci szkodliwe dla Ciebie i dzidziusia.Wtedy podczas rozmowy z menagerem ustalicie do ilu przerw masz prawo itp. Ja pracowalam do 7 m-ca na tasmie w fabryce z jedzeniem,w dodatku na nocki i 12 godzinne zmiany przy 11stopniowej temp.brrrr,masakra!...Ja moze dwalam sie troche wykorzystac bo nie znam jezyka i troche sie balam odezwac(czego teraz zaluje) ale Ty napewno znasz dobrze jezyk wiec nie daj se w kasze nadmuchac.W ciazy i tak nie moga Cie zwolnic. Najgorsze tu w Anglii jest to,ze prawie niemozliwe jest dostac chorobowe z tytulu ciazy,chyba ze jest zagrozona i naprawde cos dolega.Ja probowalam wiele razy posciemniac,ale lekarz nigdy mi nie dal,nawet w takich trudnych warunkach w jakich ja pracowalam...Ale na pocieszenie dodam,ze mozna brac siki,w ciazy to chyba jest nieograniczona ilosc,ja wszystkie mialam platne 100% ,a sporo ich bralam :) i nigdy nikt mi nic nie powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly🌼 lucilla🌼 problem w tym, ze ja jeszcze w pracy nic nie powiedzialam... sami wiemy od soboty :) ... chcialabym poinformowac ich dopiero gdy bede miala jakies potwierdznie lekarskie, ze wszystko ok albo chociaz przeczekac te pierwsze tygodnie.... wiadomo ... roznie bywa... to jest dopiero 4-5 tydzien, a wiem ze wlasnie te 12 pierwszych tygodni jest bardzo waznych i najniebezpieczniejszych.... Na razie bede wiec starala sie sama jakos ratowac przed tym promieniowaniem komputera... A kiedy Wy poinformowalyscie pracodawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa mnie się wydaje, że lepiej by było jakbyś poinformowała pracodawcę jak najwcześniej wtedy od razu jesteś chroniona, a sama napisałaś jak ważne są pierwsze tygodnie ja powiedziałam od razu, chyba w jakimś 5-6 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi sikami to jest tak podobnie jak w polsce ze mozna bez problemu do pol roku w ciaglosci a jezeli z przerwami to do woli ja jak bylam w ciazy to dostalam dwa razy zwolnienie glownie na kregoslup bo bolec moze a jak udowodni ze nie, pozdrawiam pisalam wam o tych bioderkach , bylam u gp i mowilam mu o tym fakt faldka jedna wiecej ale niby nie sa krykajace jak to oni mowi a to dobry znak tylko ze nie dal mnie bezposrednio na scan tylko w taki dziwny sposob umowil z pediatra na ortopedi ale tak smiesznie ze cos tam wklepal w komp a ja musialam tam zadzwonic i podac haslo tylko ze nie mam jeszcze umowionej wizyty i musze czekac dwa tyg czy dostane termin a jak nie to jeszcze raz do gp, troche to smieszne nie uwazacie nie byloby lepiej od razu na scan, czy health visitor moze sama ummowic skan w razie gdyby jednak przez te dwa tyg nic nie przyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smart231 rozkow tu nie generalnie ma, szukaj \"swaddling blankets\". Natomiast ja na ebay znalazlam nowy super rozek, sprzedaje i chyba szyje je Polak. Wciaz wystawia nowe na aukcje i naprawde polecam, moj maluszek swietnie sie w nim czuje, uspokaja sie. Znalazlam linka z tym rozkiem. Wysylam Ci. http://cgi.ebay.co.uk/NEW-BLANKET-for-SWADDLING-a-BABY_W0QQitemZ220386185558QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_NurseryBedding_RL?hash=item220386185558&_trksid=p3911.c0.m14&_trkparms=72%3A1683|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja szefowa sama sie zorientowala bo siedziala naprzeciwko mnie a ja najpierw przez 2 miesiace przychodzilam do pracy zielona na twarzy i jeczalam jak mi niedobrze a potem zaczelam obsesyjnie jesc :)wiec ona wiedziala juz przed 12 tygodniem.podpisalam kontrakt 3 grudnia a 15 poinformowalam dyrektora firmy.myslalm ze sie wkurzy troche ale powiedzial tylko 'good' i codziennie przynosil i kladl na moim biurku jakiegos owoca.swoja droga mega przystojny facet ;) lilowa zdaje mi sie ze musisz poinformowac do 26 tyg przed terminem.jak co to mnie poprawcie.pamiec juz nie ta sama;) wogole to w mojej firmie sie dziwne rzeczy dzialy.chyba kiedys daaawno daaawno Wam opowiadalam. jedna babka zaszla w ciaze, zastapila ja nastepna ktora zaszla w ciaze, zastapilam ja ja, zaszlam w ciaze, w tym czasie zaszly jeszce 3 dziewczyny.dodam ze wszystkie siedzialysmy na pewnym krzesle, nazwanym potem pregnancy chair.po mnie siedziala na nim dziewczyna kt nie mogla miec dzieci.tak, tak, zaszla po miesiacu.jak juz odeszlam na macierzynski to zaszla dziewczyna kt ostatecznie zgodzila sie na tym krzesle siedziec bo miala spirale.creepy co? hehehe no i wlasnie ta ostatnia laska niedawno urodzila i co sie okazalo? urodzilo sie 100% chlopcow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim, a ja mam problemy z wspollokatorami poklucilismy sie i beda sie wyprowadzac wiec bedziemy musieli utrzymac dom sami i tu moje pytanie czy macie dofinansowanie do mieszkania jak tak to od czego zalezy ile beda placic bo nie stac nas zeby oplacic caly dom hellp!! acha i dodam ze zlozylismy juz aplikacje i czekamy na odp co zrobic dalej czekac az nam daja odp i potem zglosic ze tamci sie wyprowadzili i musimy placic wiecej czy odrazu udezyc do councilu i powiedziec jak sprawa wyglada i czekac znowu niewiadomo ile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiedzialam w pracy chyba w polowie drugiego m-ca(czyli zaraz jak sie dowiedzialam) i kolo trzeciego mialam spotkanie z pielegniarka zakladowa. Lilowa tutaj w Anglii,nie ma czegos takiego jak zaswiadczenie lekarskie,tu wszedzie wierza na slowo :) Do pracy zanosi sie swistek od poloznej,dopiero ok.15 tygodni przed terminem porodu z data kiedy chcesz odejsc na macierzynski,a macierzynski mozna zaczac od 11 tyg.przed porodem. Niezapomne jak poszlam do GP i powiedzialam ze chyba jestem w ciazy bo robilam dwa razy test i wyszedl mi pozytywnie,a lekarz i pielegniarka od razu mi zaczeli gratulowac i wyliczyli termin porodu,zanim zrobili mi jakiekolwiek badania :) Tez na poczatku z nikim nie rozmawialam o ciazy,ukrywalam przed znajomymi w pracy zeby nie zapeszyc,wszystkim paplal moj chlopak :) a ja sie z nim klocilam ze ma czekac do trzeciego miesiaca...Ale trzeba byc dobrej mysli,nie wierzyc w zabobony,co ma byc to bedzie,napewno nie zmieni tego to kiedy sie powie wszystkim,czy kiedy sie zacznie kupowac rzeczy dla dzidziusia.Ja zaczelam kupowac chyba w 5 miesiacu i niewyobrazam sobie kupowac pod koniec z ogromnym brzuchem,zmeczona i w strachu ze nie zdaze z czyms... Aga UK szkoda ze wczesniej nie powiedzialas o tych rozkach,ja tez sie tyle naszukalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cebi
Witjcie dziewczyny znowu mam do was ogromna prosbe,tak jak mi doradzilyscie bedac na wizycie u poloznej troche nasciemnialam co do malenstwa ze sie slabiej rusza.Powiedziala ze jesli nie bedzie poprawy to mam zadzwonic pod numer telefonu ,który mam w tej ksiazeczce ciazowej i mi pomoga.Zastanawiam sie czy zrobia mi usg czy tylko ktg jak myslicie ?I wedlug was co moge im jeszcze powiedziec zeby zrobili mi usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie macie racje, ze nie powinnam dlugo czekac z poinformowaniem pracodawcy, ale jestem dopiero 3 dni po terminie miesiaczki. Dwa testy pozytywne, ale ciagle wydaje mi sie to za malo zeby uwierzyc...moze powinnam wybrac sie do prywatnego lekarza nieco wczesniej. Do tego dzis jakies strach mnie ogarnal, ze to moze byc ciaza blizniacza. Wczesniej nawet podobala mi sie taka opcja. Mam rodzenstwo- parke, mojej mamy rodzenstwo to tez bliznieta, i moj brat ma bliznieta.... kurcze, jakby nie patrzec sporo ich w rodzinie... czyzby i na mnie trafilo... test pokazal grubasna kreche przed teminem @ w niecala minute po jego wykonaniu.Dzis pierwszy raz w zyciu pomyslalam o tym ze strachem, a mianowicie czy dalibysmy rade z dwojka!? Ja tez mysle, ze jesli tylko ciaza bedzie przebiegac bez wiekszych komplikacji, to spokojnie sobie poradzimy. Moge liczyc na Meza. Troche nawet przykro mi sie zrobilo, jak uslyszalam od siostry ten brak wiary we mnie :( Boze!! Jakie ja mam zmiany nastrojow!! hehe W jednym momencie jestem przeszczesliwa, w drugim sie boje, za chwile chce mi sie plakac, potem znowu smiac mi sie chce z samej siebie...Moze to faktycznie blizniaki, ze tak szybko czuje buzowanie hormonow. Do tego brzuch mnie lekko pobolewa.Kiedy Wy czuluscie pierwsze objawy ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
CZESC DZIEWCZYNY PROSZE WAS O RADE ZNAJOMA ZA 60 DNI RODZI ZOSTALA ZWOLNIONA Z PRACY NA ZASILKI CZEKA. NIE MA PIENIEDZY NA ZAPLACENIE CZYNSZU LANDLORD SIE WSCIEKL I DAL JEJ 2 TYGODNIE NA ZAPLACENI CO MOZE ZROBIC W TEJ SYTUACJI ???JEST SAMA W CIAZY CZY ON MOZE JA WYRZUCIC????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey AAAAAAAAAAAAA W jaki sposob zostala zwolniona??? Nielegalnie??? Jesli tak a nie ma pieniedzy szla bym zaraz do city advice bureau ;) i przedstawila swoja wersje :) landlord ma prawo zlozyc jej wypowiedzenie skoro zalega z czynszem...:( jednak pracodawca nie ma prawa jej zwolnic!!! jesli tam pojdzie na bank dostanie mieszkanie z councilu jako samotna matka i to dostanie je szybko jak przedstawi sytuacje :) Patinka szkoda mi Ciebie :( mam nadzieje ze dojdziesz z domkiem do ladu :)) Lollibelli - sliczniutkie masz te kotki!!! rude moje ulubione!!! Takie slodziutkie!!! Aga Uk dzieki za linka poczekam az bedzie mial niebieski ten rozek i odrazu zamowie :) Oleniga zycze spokojnych tych nocy i bardziej przespanych :) Nie uwierzycie ale kupilam sobie notesik dzisiaj i nazwalam Jack Diary 2009 i zapisuje wszystkie Wasze instotne komentarze by sie dwa razy nie pytac :) Usmiech na twarzy....w domu zaczyna wygladac jak nalezy i Misio kopie ile sie da :) brzusio rosnie wraz z humorem :) Jeszcze tylko 3 dni i na urlopik az do 15 kwietnia :) ahhh jak przyjemnie bedzie sobie zrobic resta :) Milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli mow mi zaraz gdzie jest to krzeslo!!! Magdae już kiedyś Ci pisałam, ze ładnie nazwalaś synka, a teraz widzę, ze i starszy ma też super imię. Oba pasujmą do siebie bardzo. U mnie sytuacja byla podobna. GP mówi, ze nic nie zauważyl, ze byloby coś nie tak z bioderkami Oli, zadnego kliknięcia, ale jak boardzo sie martwie pogada z kimś jeszcze. O ortopedzie nic nie mówił. No i wczoraj Ola miala rentgena. tak, nie usg. tylko rentgen. przestraszylam sie jak zobaczylam gdzie idę. Mowie kobiecie, ze spodziewalam się usg a nie x-ray, a ona mowi , ze zależy co gp chce zobaczyć, czego szuka. no i w sumie nie wiem, czy chodzi o coś poważniejszego, ze nie usg. ale kurcze, no nie daruje sobi ejak bedzie coś nie tak.Za 7-10 dni ma byc odzew. zobaczymy... Czy ktores Wasze dziecko też mialo prześwietlenie bioderek? Witam w klubie nowe przyszłe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×