Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

AgaUk - serdecznie dziekuje za odpowiedz:) Malej juz jest lepiej, maz pomasowal delikatnie brzuszek i po kilku minutach dwie pieluszki pelne. Teraz widze jak biedactwo musialo sie meczyc. Mam nadzieje, ze juz bedzie tylko lepiej. Ja pije caly czas herbatke koperkowa, ale malej jeszcze nie podawalam, moze od czasu do czasu trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry jesli karmisz swoim mlekiem i pijesz koper to super, nie musisz malej dodatkowo dawac, to co z Twoim mlekiem wypije absolutnie wystarczy i pomoze na brzuszek :) ... mozesz pic jeszcze rumianek :) ciekawe jak dzisiaj w nocy u nas bedzie?... niedlugo zbieram sie do spania i dam jeszcze mojemu glodomorowi butle na noc, moze da sie wyspac i nie bedzie skrzeczal ... dzisiaj byl marudny caly dzien, spal tylko 3 razy po 40min i pewnie dlatego, no i na spacerze nie bylismy bo wieje ja w kieleckim ;) moze to tez przyczyna jego niezadowolenia ... milej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga - tak, karmie swoim mleczkiem, a herbatka koperkowa podobno tez jest dobra na laktacje, dlatego duzo jej pilam, na poczatku z mleczkiem bylo slabiutko. Nie wiem, czy doczytalas, to angielskie piwko bezalkoholowe to supermalt. Jest smaczne i ma duzo witamin, szczegolnie z grupy B, ja je pilam w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora :) dopiero Was doczytalam. Lolli a juz balam sie ze zdezerterowalas :D ide czytac maila bo nie siedzialam przy kompie przez ostatnie 2 dni at all :). o i trafilam ostatnio na kryminaly Petera Jamesa. swietne, polecam na poczatek \"dead simple\" ;) Cherry pilam tego super malt i mi on bardzo przypomina podpiwek tylko slodszy jest, ogolnie dobry. malenka jest przesliczna, jak laleczka :) na pobudzenie laktacji trzeba przystawiac dziecko jak najczesciej do piersi, nawet na chwile. Oleniga moj maly rano najada sie mleka \"pod korek\" pozniej po drzemce obiadek + deserek+ mleko, pozniej znowu mleko (tym razem rekreacyjnie formula z kubeczka) i na kolacje kaszka + cyc. czasem jeszcze polize \"przez siatke\" jablko lub brzoskwinie :). w nocy je zazwyczaj raz lub dwa, ale bywa ze mam wrazenie, ze \"wysi mi na piersi\" od wieczora do rana. kurcze ide spac bo jutro czeka mnie wczesna pobudka i wyprawa do dermatologa :O ciekawe co mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie i bejbusie! od wczoraj mam net - po dlugim boju wreszcie wlaczyli. jestem w polsce, przywital nas snieg i ziiiiimno :( a w londku jak wyjezdzalismy bylo 17 st... maks bardzo dzielnie znosi moja rodzinke, zainteresowanie ze strony obcych, koty, koszatniczke itd. rosnie szybko i uwielbia \"kierowac z tylnego siedzenia\" ;) nie ma szans zebym was doczytala, ale widze, ze pojawily sie nowe dzieciaczki - przesliczne, slodkie... eh, kiedy to bylo, ze ten moj klocuszek byl taki malenki... pozdrawiam, piszcie co u was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzisiaj pierwsza bo noc troszke leprza wstawalam malemu dac tylko syropki wlaczalam kolysanke i spal dalej ale co najgorsze od tej calej anginy dostal zapalenia jamy ustnej ma w buzi pelno pęcherzyków ktore zo pare godzin pekaja:( nic mi nie chce jesc a pije tylko wode i to tylko jak juz naprawde musi 2 lyczki i rzuca butla i placz ze go boli :( juz nie mam sily znowu musze isc do gp mam nadzieje ze przynajmniej wy bedziecie maialy leprzy dzien odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kobietki:) ależ jestem padnięta:( wczoraj całe popołudnie zabierałam się za pieczenie ciasta Oli do szkoły i nic mi z tego nie wyszło bo Hania postanowiła mi zorganizować cały dzień :O odpuściłam i myślę sobie uśpię cię i upiekę ...........ależ się myliłam :( mała terorystka wyczuła że coś się święci i najpierw zasypiała 2 i pół godziny a później budziła się przy każdej mojej próbie wyjścia z łóżka :O przemyślałam sprawę i stwierdziłam że wstanę wcześnie rano i upiekę to ciast.Wstałam więc o wpół do 5 rano i zabrałam się za pieczenie,niestety mała terorystka wstała o 5 :( i było pieczenie komisyjne bo trzeba było wezwać na pomoc tatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc cherry ja masuje naokolo pepka wg.wskazowek zegara.albo jak sie prezy to delikatnie jej nozki zginam do brzuszka tez pomaga. monis ty to masz nieciekawie teraz,sprobuj moze lyzeczka mu podawac mleko. frugo i jak ciasto udalo sie;) ja tez czesto tak mialam,ze jak cos trzeba bylo zrobic to dzien mialam zawalony inna robota. kurcze mialam isc do pracy jakos maj,czerwiec,ale jak patrze na dzieciaki to mi szkoda najbardziej Amelii bo nie wiem czy z butli by pila:( oj nie wiem co robic. oleniga,a jak u ciebie nocka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis na zapalenie jamy ustnej dobra jest szałwia (płukać usta ) nie raz stosuje się fiolet ale najlepiej jak się wybierzesz do gp,synuś jest mały i lepiej żeby to ktoś obejrzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia na szczęście się udało :) wygląda super:D jak bym jeszcze dziś to ciasto spierniczyła to już tylko by mi zostało się pochlastać. A tak nawiasem mówiąc to jeszcze nigdy nie piekłam ciasta całą dobę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo dobrze,ze sie udalo:) hoho 12 godzin,rekord;) Amelia cos zasnac nie moze.wzielam ja na rece fajnie patrzy na mnie:D❤️ heh bylismy u lekarza a on rozowe wlosy mial hihi usmialismy sie z mezem,a brytyjczycy maja ECO CARNIVAL:D teraz i maluja sbie wlosy hehe fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Mikolaj wlasnie drzemie :) a ja mam czas na kawuche :) Wyobrazcie sobie ze wczoraj wieczorem zanim polozyam sie spac, o 22 dalam Mikolajowi na spiocha butle mleka z pure baby rice (to samo co daje mu jako ostatni posilek wieczorem), wypil cala butle i spal do rana :D ani razu nie jeknal w ciagu nocy, takze super Anecia :) bedziemy dawac butle na spiocha :) Milkolaj ostatnio wstaje okolo 5.30 no dzisiaj obudzil sieo 5.45 ale to pewnie dlatego ze przestawil sie juz na wiosenny czas :)... w sobote w nocy przestawiamy czas :o i niestety spimy godzinke krocej :(... Frugo gratuluje ze ciasto doszlo do skutku i udalo sie :) Onyx witaj :) mamo***Eli i Kubusia czesc :) :D to ile razy Kubus pije mleczko? a deserek dajesz od razu po obiadku?... ja brzoskwinki jeszcze nie dawalam, nawet polizac, caly czas tylko jablko, chociaz wczoraj dalam lyzeczke naskrobanego, swiezego bananka :) i dzisiaj tez - kupka w porzadku, pamietam ze kiedys dalam mu ze sloiczka jablko+banan i byla zielona kupka... takze jest ok :) ... ale brzoskwinke w koncu sprobuje ... monis na zapalenie jamy ustnej najlepszy fiolet (piochtanina) - roztwor zrobiony na wodzie nie na spirytusie... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Cherry za opis piwka :) Aga UK fajna stronka z jedzonkiem :) czy ktos probowal? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gzie jest
bes????????????????????????? no gdzie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, co do strony z jedzonkiem to przy kazdym zamowieniu daja probki kaszek i ja je oczywiscie zjadam :) Niezle sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze do soboty krwawilam,a on niedzieli nic:(w sumie tydzien. wczesniej to 6tyg.bez przerwy.chyba nic sie nie dzieje brzuch mnie nie boli,apetyt mam:p poloznej nic nie mowilam narazie wole was sie spytac...czy ktoras tak miala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam o poranku (jak dla mnie). jak to fajnie pospać do 11-tej :-) monis współczuje z ta angina, a do tego jeszcze zapalenie jamy ustnej - to musi strasznie go bolec, a niestety potrzeba czasu żeby to się wygoiło. myślę ze fiolet mógłby pomoc, może tez apthin (nie wiem czy tak się pisze), noi nie wiem od kiedy ewentualnie można go stosować dla dzieciaczków. frugo ty to o świcie umiesz zrobić smaka na ciasto ;-) przykład wzorowej mamy - napisz czy ciasto smakowało w szkole. no to pora zwlec się z łózka i coś zrobić. dobrze ze już prawie weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!!!!! Kobitki!!!! U mnie dzien bardzo pozytywnie sie zaczal....bo jade na 30tke brata i 4te urodziny Chrzesnicy wiec bedzie wesolo :) Chyba wyprobuje to Wasze piwko by z soczkiem nie siedzien na imprezie hehehe Za to...to co sie dzialo wczoraj przechodzi ludzkie pojecie :(((( Nasz kot zadecydowal ze wlezie sobie na najwyzszy szczyt na naszym dachu!!!! i bal sie zejsc.... jak tylko dotarlismy do domu po pracy zauwazylismy placzacego Viciuosa (tak sie wabi) na dachu :( Juz raz tak zrobil i udalo sie go sciagnac, jednak tym razem postanowil plakac i wedrowac od garazu do ogrodu i nie chcial sie dac zlapac nawet za jedzenie :( probowalismy na krzeselko, pozniej do kosza i nie chcial wredny sie ruszyc tylko wyl!!! wiec ja po godzinie dostalam takiego nerwa ze weszlam na ta strara ruchliwa drabine i jak go nie porwalam!! cala mnie podrapal + palce zdaralam na tym dachu i jak sie nie rozryczalam na koniec ze strachu przed upadkiem :( Moj to z pol godziny mnie tulil bym sie uspokoila a kota pogonil do kuchni hehehe Szkoda mi go bylo bo tak sie chlop zdenerwowal bo nie wiedzial jak go ma chwycic, a to moj kot i wiem co i jak wiec ja musialam to zrobic :( Takze mowie wam zgroza na calego :) jak jeszcze raz tak zrobi to w siodmym miesiacu na bank na drabine nie wleze hehehe Jack chyba z tego szoku mi sie poprzekrecal i czuje jakby mnie w jajnik kopal i troszke boli mnie brzuch :( Aaach te zwierzaki :) Anecia nie martw sie o prace :) bedziesz wiedziala jak najlepiej kiedy Amelcia i Ty bedziecie gotowe na rozlake :) 1403monis1988 mam nadzieje ze lekarz pomoze bo szkoda i Ciebie i Twojego maluszka :( Oleniga brawo!!!! w koncu sie wyspalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia - ta ksiazka z NHS o ktora mi chodzilo, to \'Birth to five\'. Dzisiaj byla health visitor i mi ja przyniosla. Red book dalej nie mam, bo im sie skonczyly i czekaja na dostawe. Bede jej masowac brzuszek, moze pomoze na te kupki. HV takze zaproponowala podawanie wody przegotowanej miedzy posilkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - jak radzicie sobie z ulewaniem i odbijaniem? Ja nosze malutka na ramieniu i na siedzaco prostuje jej plecki, ale jednak rzadko sie jej odbija i pozniej ulewa w lozeczku, martwie sie tym, czy aby sie nie zkrztusi :( szczegolnie w nocy wstaje i po tysiac razy sprawdzam czy ma sucho kolo buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u gp i powiedziala ze ma ma zarazenie wirusem i bakteria przepisala 2 antybiotyk (zovirax) i powiedziala ze trza leczyc 2 , a ja juz nie moge patrzec jak moj kubus sie meczy probowal dzis sobie zjesc ciateczka i co 2 kes plakal a ja razem z nim biedactwo zobaczylo czekolade i chcial sobie ja zjesc tylko włożył do buzki i odrazu placz na szczescie zjadl troche tego ciasteczka i wypil sok rozcieczony z woda i tak mu sie odbilo i sie usmiechnol ze troche pojadl ze az milo popatrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja od rana chodze z mega bananem na twarzy-moj maz przyjezdza za 10 dni na tydzien :D :D :D zrobilam mu nespodzianke i kupilam bilet :D z tej okazji poszlam na zakupy i kupilam sobie....futro heheh (i\'m thinking futro + bielizna=moze juz zostanie? :P ) monis szkoda mi tego Twojego bubcia.bidulek :( moj stoi w lozeczku i wydaje zrozpaczone dzwieki ale jestem twarda i tylko co jakis czas ide tam go polozyc i dac smoka.i tak juz pol godz. uffff.moze wreszcie zasnie. Niulek ale Cie Vicious zalatwil, widze ze trafilas z imieniem w 10 :) Cherry a jak dlugo trzymasz Sare do odbicia? niektore dzieci potrzebuja nawet 15 min i wiecej. nooo zasnal,teraz mama moze zaczac mega porzadki coby tata sie nie zorientowal jak tu wygladalo jak go nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollibelly - dzisiaj w nocy trzymalam ja na ramieniu z godzine, bo marudzila, a na koncu jak ja polozylam do lozeczka to sie jej ulalo i to sporo:( myslalam, ze zawalu dostane tak sie przestraszylam, pozniej juz spalam jak przyslowiowy \'zajac pod miedza\' co chwila otwieralam oko i sprawdzalam czy sie nie ulewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek... no to przygoda z kotem... imie tez ma niezle... Vicious :) hmmm :) ... Cherry tak jak Lolli pisze, przynajmniej 10min na odbekniecie a nawet 15min... chociaz nawet to moze nie pomoc ... u nas cd. ulewania ale po zageszczaczu jest lepiej... Lolli futro, bielizna... wow :D to sie szykuje :) ciesze sie razem z Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga dzieki :) 🌼 cherry nie martw sie, dzidzie sa tak skonstruowane ze nic nie powinno im sie stac, nawet jak sie uleje na lezaco.na wszelki wypadek kladz ja na boczku po jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kochane za pocieszenie, staram sie jak moge, ale wciaz widocznie za malo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×