Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

🖐️ Kolezanka sobie pojechala z dzieciatkiem 1,5 rocznym mam zdemolowane pol mieszkania :( komputer mialam non stop wylaczony sciany popisane dlugopisem moja nowa sofa tez popisana i wyprac tego nie mozna.kamienie z ogrodka takie drobne sa u sasiadow za plotem ciagle nie moge znalexc rury od odkurzacza jest w 3 czesciach a jedna posialo :( w lozku paluszki okruszki po biszkoptach moglabym wymieniac tego dziecka nie szlo upilnowac a ja myslalam ze kolezanka zartuje ze bedzie zle :( chrzciny wyszly super jestem bardzo zadowolona piekna ceremonia mala plakala wyginala sie kazdy byl w szoku bo ja w ciagu dnia dziecka w domu nie mam lezy w lezaczku kolsyce nie marudzi nie placze jak juz to bardzo rzadko.Wiec nie wiem co sie stalo ksiadz z prawdziwego powolania smarowal olejkiem Olivce klatke piersiowa potem specjalna mascia od samego biskupa tyl glowki no i nad taka duza wanienka plukal 3 razy obficie malej glowke ale nie plakala o dziwo. aha znalazlam na forum przeczytajcie sobie ja jestem w szoku http://wolne-media.h2.pl/?p=436

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki :) onyx milo Cie znowu \"widziec\" 🌼 dziekuje za przesylke, skorzystalam sama i porozdawalam kilku przyszlym mamom :) Lolli ja tez z bananem siedze bo kupilam Kubie \"garniaka \" do chrztu :) wymieklam jak go zobaczylam :D . hmmmm.... futerko powiadasz... patrz zeby w konsekwencji znow nie zawitac do gornej tabelki :D:D:D. Oleniga Kuba pije sporo mleka bo nie daje mu herbatek (jeszcze). a tak w ogole to zauwazylam, ze czasem marudzi na jedzenie tylko po to by sobie polezec przy cycu :) . deserek daje zaraz po obiadku a pozniej jeszcze troche mleka. brzoskwinie lub nektarynke daje mu w takiej specjalnej siateczce na owoce dla niemowlat. tez najpierw sprawdzilam buzke na uczulenie a pozniej pieluche, ale jest ok wiec kontynuujemy proceder. no wlasnie gdzie jest bes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wlasnie gdzie Bes sie podziala??... pewnie odpoczywa... oby :) Patinka to dziecko to jakis diabel wcielony ...:o dziewczyny co Wy myslicie o takim jedzeniu mojego Mikolaja?... ok.6 mleko (~200ml) ok.8 kaszka na gesto (lyzeczka) (60ml) 9 mleko (~180ml) 12 mleko (~200ml) 13 obiadek (wielkosc sloiczka czyli chyba 130ml) 15-16 mleko (~180ml) 19 mleko z dodatkiem dwoch lyzeczek kleiku ryzowego (~200ml) no i od wczoraj o 22 mleko z dodatkiem dwoch lyzeczek kleiku ryzowego (~200ml)- na spiocha i gdzies w miedzy czasie jeszcze prawie cale starte jablko je :) czy on nie je za duzo?? co 3 godz. mleko i jeszcze to jedno na noc... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli koniecznie zapodaj foty Kuby!!! a co do gornej tabelki to tak sie akurat szczesliwie sklada ze na dzien przed jego przyjazdem montuja mi implant :) i to sie nazywa good timing :D Oleniga no wydaje sie mniej wiecej ok,jak bys mniej dawala to moze znowu by jeczal? jeszcze troszke i wprowadzisz wiecej zarelka.ja juz praktycznie nie daje malemu mleka w dzien.tylko rano ok 8 i na noc ok 19.ale on zazera duzo w nocy wiec musialam ograniczyc.aha, jak dostawal w dzien tylko mleko to tez tyle zjadal w nocy wiec nie ma to znaczenia w naszym przypadku.a musialam ograniczyc w dzien bo za duzo przybieral na wadze.w srode sie pojdziemy zwazyc bo od ostatniego wazenia zaczal sie duuuuzo ruszac (wstawac, raczkowac itp.) kurcze tak bym chciala nocke cala przespac...baaardzo... dzis nadia spi u kolezanki wiec spoko.gorzej ze maly zasnal o 5 i mu sie ubzduralo ze to juz do rana.hmmm obstawiam pobudke o 3 :O a jutro przychodza do mnie britisz sasiedzi na kolacje.musze cos polisz upichcic coby mieli odmiane od fisz\'n\'czips aaaa wogole-SZOK-ta sasiadka nigdy nie byla w TK maxx, subwayu ani na carboocie!!!!!!!!a urodzila sie tu i ma 43 lata.dzizys! w pon ja zabieram do subwaya na sniadanie.baba poprostu nie wie co traci!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak dobrze że ten ciężki dzień już się kończy:) Lolli no to super,wiem jak się cieszysz też kiedyś tęskniłam i czekałam,no i to futro mhhh może znowu zagościsz w tabelce brzechatek:D Magda-g dzięki :) nie czuję się taką ale bardzo chciała bym być :) a ciasto ponoć smakowało,nauczycielki zawsze się cieszą jak coś piekę więc chyba im smakuje :) Niulek odważna jesteś :) a kot jak kot ma swoje ścieżki :D oby je zmienił właśnie Lolli jak tam ciężarna zosieńka Patinka współczuję takich gości :O mnie też się szykują i już jestem przerażona, no i oczywiście głosik oddany Cherry moja mała rzadko kiedy odbeknie po jedzeniu,trzymałam i po 30 minut i nic,na szczęście rzadko też ulewa Bes hmmm w koncu to już 38 tc więc może ma już swoje maleństwo no i to już chyba wszystko ............ a nie jeszcze Kamila B nie pamiętam dokładnie kiedy lecisz ale udanego lotu no i dobranoc kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór dziewczyny :) miło że myślicie o mnie, u mnie wszystko w porządku i nie rodzę :D chociaż chciałabym już bardzo :) mało się odzywam, bo nie wiedzieć czemu jakaś pomarańczowa "dobra dusza" mi utrudnia życie gdziekolwiek się pojawię :( tutaj też dotarła.. :( no i czytam cały czas co piszecie i się uczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguchas77
hej dziewczyny poczytuje was juz jakis czas i powiem wam ze jestescie poprostu genialne. Olengia jezeli chodzi o jadlospis Twojego malucha to wydaje mi sie ze go troche przekarmiasz. dziecko w jego wieku powinno dostawac 6 posilkow dziennie z czeg 4 to mleczne reszta to zupka albo przecier owocowy ale to Ty jestes matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dien :) Oleniga szczerze mowiac to tez mialam wrazenie ze odrobinke za duzo moze dostaje.moze sprobujcie chociaz jeden posilek wywalic? no ale z drugiej strony przeciez jeczal w nocy. no nie iwem juz sama. moj zjada 5 glownych posilkow w ciagu dnia w tym 2 mleczne rano i na dobranoc.sprobuj troszke mniej dawac w dzien ale podtrzymaj to karmienie na spiocha i zobaczysz co wyjdzie .a jak Mikolaj przybiera na wadze??? tak jak przypuszczalam Lesio wstal o 3.30.pobawil sie troche i nyny spowrotem.potem o 5.30.to znow go do lozeczka :) no i wstalismy razem o 7.nuda jak nie wiem... deszczowo....fuj.... co tu dzisiaj robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) Lolli co robić hmmm po przymierzaj futro :P a moja terorystka wstała dziś o 5 :O no i właśnie nuuudaaaaaaaa chciałam się dziś gdzieś wybrać żeby umilić życie Oli ale brak mi pomysłów no i ta pogoda macie jakieś propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dla odmiany dziś już na nogach z samego rana. wczoraj pospałam do jedenastej a dziś 7.30 a ja oczy szeroko otwarte, wiec sobie myślę nie będę marnować czasu noi... kafeterie włączyłam ;-) dla tych co nie wiedza dziś i jutro jest wyprzedaż w Next :-) :-) no a pogoda jak zwykle do bani miłego dzionka kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Magda_g , myślę,że skorzystam. tylko ta pogoda...Będzie lepiej, co dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich Forum widzę very busy a ja ledwo mam czas na czytanie Jestesmy po cycolku i .. wysiadł mi kręgosłup, jejku jak boli :( Juz w nic nie wierze, że pomoże i naucze się chyba z tym życ ale jeżdze teraz samochodem wiec znoszenie i wnoszenie Mai z 2 piętra w nosidełku nie pomaga, bo ciężkie z niej pupsko :( Frugo jutro lecę, dziękuje. Ja generalnie w Pile na pewno będe na komp więc się czasem odezwe Moja mama nie pracuje więc pewnie czasem ją wyśle na spacer z wnusią, bo mieszkamy koło lasu.. Tylko kota trzeba będzie odkurzyć i wykurzyć, bo wczoraj już się usadowiła w spacerówce dla Majki.. ona zawsze śpi tam gdzie coś nowego jest Niulek ty więcej takich numerów nie rón kochana !! nunu Lolly, twoje posty to sobie chyba gdzieś zanotuje... dzizys podobało mi się najbardziej a po implancie to tak można od razu..?? ja przy spirali musiałam parę dni odczekać, bo to nie było podczas okresu. Ale co za progres w NHS, pobrali mi próbke na cytologie.. wow... bo końce 25 wkrótce więc już baba wzięła Ok, skrzeczuć skrzeczy na kocu wiec idę miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No i kolejna noc przespana :) Mi tez wydaje sie duzo tego Mikolajowego jedzonka... :o jednak patrzac na opakowanie Aptamila - dla dziecka 5-6 mies. przypada 5 razy mleko (210ml wody + 7 lyzeczek mleka) wychodzi z tego ponad 230ml, Mikolaj zjada 180-200ml na jedno jedzonko (zdaza mu sie czasem tylko 160ml zjesc) wiec to dodatkowe jedzonko na spiocha wyrownuje zalecana dawke wedlug Aptamila... tylko wiem ze dodatkowe jedzonko jeszcze dostaje... hmm we wtorek ide do baby clinic zobaczyc ile wazy, narazie idzie caly czas po lini :) ... nie jest grubaskiem, normalnie wyglada, wazyl 8400g tydzien temu i mial 5.5 miesiaca... Kamila_b milego lotu :) mnie kregoslup tez caly czas boli i nie chce przestac :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj Bubciu dzis juz troche lepiej w nocy strasznie sie pocil, pije juz normalnie zjadl dzis na sniadanie pol butelki mleka i zjadl troche spagetti ale problem jest jeszcze w tym ze on odemnie nie chce jesc bo mysli ze wszystko co mu dam to szczypi zjadl spagetti od mojego meza narazie weekend wiec ok ale co bedzie w poniedzialek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.W Coventry pogoda w pochyłą kratkę, bo tak strasznie wieje. Czarek katarkuje i w ogóle nuda, bo w domu never ending remont .... Lolli - z tego co wiem, implant działam natychmiast jak Ci go wszczepiają w dniu pierwszego krwawienia, jesli jest inaczej to musisz się przez tydzień jeszcze dodatkowo zabezpieczać, wiem z autopsji. A futro... nie pamiętam co sobie ostatnio kupiłam ...wszystko dla Czarusia. Oleniga - Czarek cycował jak miał 5.5 miesiąca i wtedy ważył 9.14kg (sprawdzałam red book).Teraz ma 10.5 miesiąca i waży 11kg.Nie wygląda na grubaska (aktualne zdjęcia w stopce), ale chudy też nie jest.Zakładam mu już ubranka rozmiar 12-18miesięcy.Czarek jest dosyć wysoki dorównuje wzrostem dzieciom o ok 4-6 miesięcy starszym.Na siatce centylowej idzie wzdłuż 91st linii.Nigdy nikt (professionals) nie poddał w wątpliwość jego wagi.Ostatnio chyba zużywa dwa razy mniej energii, bo je dwa razy mniej.Ale nic na siłę.Może tak ma być.mam nadzieję,że trochę pomogłam. kamila_black - udanego lotu i pobytu w Pol,pokaż Mai najpiękniejsze rzeczy w Pol,żeby chciała tam jeszcze pojechać. bes - wszyscy wiedzą,że pomarańczowych dokuczników nie traktujemy poważnie, też tak powinnas zrobić. Frugo - niestety nie udało mi się zdążyć w czwartek, ale nadałam wczoraj z gwarancją na poniedziałek. Patinka - współczuję gości i strat finansowych... a artykuł rewelacja Onyx - witaj - kiedy wracasz do (the) UK? POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika kurcze a ja mam dzis pierwszy dzien @ a implant za tydzien :( cholerka a tak sie cieszylam... no nic trza bedzie jeszcze cos zapodac coby wiecej bobisiow nie narobic ;) ja tez zawsze tylko dla malego kupuje ale zobaczylam to futro i musialam je miec, jest suuuuper!:D zreszta zaplacilam 13 poundow w charity shopie wiec wyrzutow sumienia nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli, mi tez ostatnio chodzi po glowie futro :D na razie kurteczka. moj maz ciaga mnie po sklepach a ja wole klikac, chociaz ciuchow przez internet raczej nie kupie, nigdy nie jestem pewna, czy rozmiar bedzie ok. maks zmienia sie w pelnoprawnego czlonka rodziny, zaczyna sie domagac karmienia jak widzi, ze my jemy. na razie podaje rozne kombinacje warzywek i jablko, no i oczywiscie cycusia. laktacja waiuje przez solid food, ale moze sie jakos to unormuje. dziewczyny, a jak sie przestaje karmic, to piersi maleja? bo ja nie chce takich wielkich jak teraz... no dobra, nie przynudzam. a nie widzial ktos gdzies asanny? buziaczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w charity shopach kupuje, szczególnie ubrania do szlajania koło domu, fajnie takie firmowe poszlajać :D A futerka to tylko pozazdrościć, jeszcze prawie free... Onyx - cycy maleją, zdecydowanie.trzeba je ćwiczyć, bo inaczej:\" grupa wsparcia jamniczych uszu zaprasza\", hahaha...:D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj nieee Niech nie maleja :( moje duzo nie urosly i sa teraz w sam raz Monika jak je cwiczyc zeby nie wisialy, chociaz chyba juz za pozno jak na nie patrze :) Zaczynam zbierac na boobie lift ! ! ! Heh Karmie Maje do snu i ide z \"menyzem\" spedzic ostatni wieczor razem przed 3 tygodniami rozlaki/odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika2 pomoglas :) i dziekuje :) ... uspokoilas mnie ... a Mikolaj sam dzisiaj odrzucil mleko o 9 rano bo poszedl spac po 9 i okolo 12 sie obudzil wiec jadl juz porcje ta z godz. 12 :) wiec jak widac on sam sobie reguluje ile potrzebuje zjesc :) kupilismy dzisiaj robot Kenwood food processor, prawie 50 funtow kosztowal ale byla to cena half price, polecam Wam :) jest w tesco (i tesco direct-nowy katalog) ... ma nawet mlynek w ktorym dzisiaj zblendowalam Mikolajowi obiadek na papke... :) suuuper :) kupilismy to bo ostatni blender zakupiony (firmy Breville) wyslalam do ich servicu bo sie schrzanil :o... ciekawe kiedy odesla... a ten robot ma jeszcze wiele innych funkcji :) Monis strasznie mi szkoda Twojego Kuby :o ... ale nie martw sie za niedlugo zapomni ze mama dawala cos niedobrego (tzn. lekarstwo) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha .. jeszcze mialam zapytac o te piersi... tzn. moje ;) mi tez za duzo nie urosly (o rozmiar po okolo porodu) po zaprzestaniu karmienia wrocily do swojego rozmiaru ale z lekka powisuja :o i co teraz? smaruje kremem ale to chyba nic nie pomoze :( ... moj maz mowi ze mam je jak stara murzyna ... a jak mu jest mnie szkoda to mowi ze jak mloda murzyna :o ;) :D ... i co ja mam zrobic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:) lolli- no, no, to bedzie niespodzianka:-P fajnie, ze Zoska ma się lepiej.. oleniga- dobre są naprzemienny prysznic, z tym ze zawsze konczy się zimnym..ja polewam silnym lodowatym strumieniem..brr, ale skora fajna sie robi, jędrna..i masaż grubą solą kuchenną..ja mam jeszcze tego motylka do cwiczen klaty:-P cherry- wiem, ze to męczące, ale dopoki Sara wlasciwie przybiera na wadze, nie masz powodow do zmartwien- jedynie więcej prania..Adasiowi ulewalo się po kazdym karmieniu i między( codziennie jakies 6 par spiochow na kaloryferze), a często to byly fontanny.. Hanka, niestety ma tak samo:( ulewa jej się i często bardzo duzo..to minie jak Sara podrosnie i jej uklad pokarmowy dojrzeje. Jesli nabiera sadelka, nie martw się, tylko rób większe zapasy proszku do prania:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi83 dzieki :) bede stosowac sie do zalecen :) a powiedz mi jeszcze do jakiego wieku mialas poblemy z Adasia ulewaniem? bo my wciaz mamy :o a Mikolaj ma juz prawie 6mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi83 - ja sie najbardziej boje, ze sie Sara zakrztusi w nocy. Jej sie rzadko ulewa ale tez i rzadko odbija, wiec w nocy wstaje ciagle i sprawdzam. We wtorek ma ja polozna zwazyc. Jak na razie to po porodzie schudla 100g, a jak Twoja Haneczka? Oleniga, ja tez mialam problem z ta firma Breville, najpiwerw blender, zjechala sie pastikowa sruba po 2 tyg, potem robot kuchenny, tez kupilismy w promocji za £50 half price i po miesiacu przestal dzialac, na szczescie przyjeli nam zwrot, nigdy wiecej nic tej firmy nie kupimy. Ja tez jestem ciekawa, jakie cwiczenia polecacie na cyce, mi urosly sporo, ze skromnego 70b na pelne 75c:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga- hmmm. trochę dlugo..Adasiowi to tak po ok 2,3 mcach minęło..ale wiesz, ze kazde dziecko jest inne, ajesli poza tym jest oki, to moim zdaniem trzeba przeczekac i juz:) cherry- Adasiowi nie odbijalo się wcale..zadne metody i niezaleznie jak dlugo..ktoregos dnia polozylismy go na brzuszku, tak tez sypial( wbrew wszystkim zaleceniom i ostrzezeniom) i zacząl odbekac, choc oczywiscie byly i dodatkowe fontanny..ale bekal i powoli skonczylo sie ulewanie..jedynie co zostalo to to, ze do teraz praktycznie spi na brzuchu i jak sie w nocy przewroci na plecy, to mruczy i trzeba go odwrocic.. wiem, ze to trudne, ale sprobuj sie tak nie stresowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi83 tak w ogole to teraz przyjrzalam sie "wierszykowi" ktory masz zamieszczony w stopce... PIEKNY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi83 - dzieki serdeczne, dzisiaj w nocy polozylam ja na brzuszku miedzy moimi piersiami i odbilo jej sie, jaka bylam szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga- mi też się podoba..i jest takiii prawdziwy:) cherry- ja tez Malą tak kładę, cieszę się, że troszkę się uspokoiłaś- będzie dobrze, lepiej z każdym dniem:) Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×