Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

bez ona zaraz do Ciebie przychodza po porodzie ,nie moge Ci dokladnie powiedziec bo ja bylam na innych zasadach bo sie w szpitalu tak darlam na pieknego ze dali mi separate room a wszystkie inne lezaly na jednej wielkiej sali potem sie dowiedzialam ze ponoc sie placi 120za dobe ja nie placilam bo mi powiedziano ze w desperacji jestem a ja jak tylko te psycholozki powychodzily to za telefon banan na gebie i was sledzilam lasencje dla mnie teraz to Wam powiem najlepsze na wywolanie porodu to jakis horror zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry powiedz tesciowej,ze ci sie nie podoba to nazwisko i jak ona zmieni to Ty tez...... Bez jeju gacie nie wyprane????? Jejku za 5 lat to Ty bedziesz sie pytac czy mozesz z domu wyjsc przez telefon tesciowej jejku Bez gdzie Ty mieszkasz daj znac jak bedzie tesciowa podjade se z jeszcze jakimis tygryskami z topiku ustawimy tesciowa jak to tu kiedys ktoras ustawiala babki w szpitali lisiczym sposobem z sykiem ktora to bylo tak mi sie to spodobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski!!! jako ze nie jestem w stanie ogarnac calego forum od poczatku to nie wiem czy juz podobny topik sie pojawil, Czy ktoras z Was rodzila lub planuje w domciu? ja wlasnie na taka opcje sie chce zdecydowac. O plusach i minusach to wiem sporo, to moje drugie dziecko wiec o samym porodzie tez. Ale czy ktoras w UK skorzystala z domowej opcji a jesli tak to jak wspominacie? Wiekszosc opini jakie mam sa pozytywne, ale to takie blogowe czytane z roznych stron swiata a moze ktos tu lokalnie ma cos do dodania.... dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry76 a jak bys tak olala to,nie przejmowala sie przeciez zawsze sie znajdzie ktos kto chce zepsuc szczescie zrob cos co robisz lubic najbardziej, wspolczuje ci bo ja naprawde mam fantastyczna tesciowa to wlasciwie nie jest moja tesciowa bo ja nie hajtlam sie z nim ale jest totalnie za mna i wlasnie jej rano powiedzialam ze jej dziekuje ze jest taka dla mnie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASSANNA-napisze o tym ubezpieczeniu jutro rano bo to moja kolezanka ma takie i poslalam jej wiadomosc zeby mi to opisala ale ona do 23 jest w pracy wiec bedzie dopiero jutro:D a co do chopa to zoboczysz bydzie jeszcze dobrze jo z moim tez mialach ciezko :( na pocztku nawet z calej sytuacji jak mie traktowol to zech chciala moja perelka wyszkrobac az mi teraz gupio i jak sie pomysla to zaroski mi sie przykro robi, ale teraz ino do przodu idymy jak to sie godo docieromy sie:) Qusiole ja mialam podobna historie z majtkami heheh bylam z moim M u mojej mamy i mielismy zostac na noc i jej mowie ze nie mamy bielizny na zmiane czy cos takiego a ona do mnie to wypierzesz Kubie a ja na nia oczy i co???!?!?!?! a ona no ze powinnam wyprac a ja jej ze ja mu nie daje brudow moich prac wiec jego tez nie bede moj M sie tylko osmial i powiedzial mojej mamie ze mu to nie przeszkadza:D dobrze ze mojej mamy ani tesciowej tu z nami nie ma uff bo bym zwariowala najleprza jest moja mama bo mi zawsze doradza jak rozmawiamy przez skype i ona widzi zeBubciu lata w pampersie i koszulce to zaraz ubiez go bo pewnie macie zimno i bedzie chory:D uwielbiam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanna dzięki!! :D równa babka z Ciebie :D ja się kłócę z moim często, ale to trzeba by tak na noże chyba, żeby poród się wywołał :D wszyscy mnie bombardują smsami czy już urodziłam, ło matko! muszę się jakoś w weekend zmobilizować, bo mi telefon rozniesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze mi sie o tym topiku przypomnialo, cale forum ma teraz rycie :D monis napisz koniecznie o tym ubezpieczeniu, bylam dzis u lekarza bo zylaki mi wyskoczyly i dowiedzialam sie ze nhs nie robi ze wzgledow kosmetycznych.albo pojde prywatnie albo bede symulowac gangrene ;) szkoda by bylo bo nogi mam jeszcze w miare przyzwoite :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dawno mnie nie bylo ... jakos tak ... nijak :o Ale mam wiesci co do mleka... czytalam ze AgaUK czeka... otoz mleko jest suuuper, nie ulewa mu sie po nim... takze polecam dla dzieciaczkow z ulewaniem Enfamil AR, ktory niestety jest tutaj na recepte :o ... najlepsze jest to ze GP przepisala mi jakies inne mleko, ktore z reszta odebralam i zobaczylam dopiero w domu ze to nie to co chcialam, wiec zadzwonilam do apteki i powiedzialam ze lekarz sie pomyslil i na drugi dzien odebralam to co chcialam ... w przyszlym tygodniu idziemy do kontroli, ciekawa jestem co lekarka powie na to, ze Miklaj ma inne mleko niz przepisala ... mam to gdzies, najwazniejsze ze jest tak jak myslalam i ze bylam pewna ze to mleko pomoze... tylko martwia mnie wciaz zielone (albo na wpol zielone) kupki, nie wiem ile czasu bedzie sie przyzwyczajal do tego mleka, juz tydzien czasu je pije... My wciaz czekamy na zeby... juz tak dluuug... :( musze poczytac co u Was :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanna - pamietam,ze mialas ciezko, wspolczuje i podziwiam Cie Kobieto!! My babki musimy byc silne i miec twarda dupe:) Moja tesciowa maci na kazdym kroku ale caly czas chce dobrze. I z zareczynami - poszlam na ustepstwo, ze slubem ju zsobie nie pozwolilam - to byl foch, teraz chce decydowac o chrzcinach. Najbardziej mnie denerwuje, ze o wszystkim chce wiedziec, a jak czegos sie dowie za pozno, to obrazona. Ja sie z moim chlopem generalnie dobrze dogaduje, tylko mamuska maci az sie kurzy. Dobrze, ze nas dzieli 2000km inaczej ciezko byloby. Ja tez mam ciezki charakter, wiec trafila kosa na kamien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bes - nie wiem jak Ci pomoc, moze napij sie tej wody? U Aneci zadzialalo. Trzymam kciuki, jakis nowy porod przydaby sie na naszym forum i no wy sie juz nie mozecie doczekac na pewno. Pamietam siebie jak chodzialm po scianach 3dni! Teraz to juz jakas zamierzchla przeszlosc, a malenstwo lezy na moich kolanach i usmiecha sie slodko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bes - polecam (jak zwykle) remont generalny, awanture z paniusia w recepcji usg i szukanie mieszkania do wynajecia. zadzialalo! :) nie, zreszta nikomu nie zycze takich \"jazd\"...:( oleniga, fajnie, ze wpadlas... :) my tez czekamy na zeby, nie martw sie, kazde dziecko zabkuje w innym czasie :) dziewczyny - do boju! kiedy sobie ustawicie tesciowe, jak nie teraz, gdy mozna wszystkie odzywki i placze zwalic na ciaze albo hormony poporodowe??? :D ja zrobilam tak, ze ustawilam sobie meza, a on jest moim buforem w relacjach z jego rodzina :) i nawzajem :) assanna, gdzie te fotki ksieznej? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny przeboje z tesiowkami niezle sa ... moja tesciowa jest spoko :) Wklejam link z nowymi fotkami Mikolaja :) daaawno nie dodalam nowych na fotosiku ... wiec teraz juz sa :) ... http://olalasz.fotosik.pl/albumy/623786.html Mikolaj tylko by stal i skakal ... rece opadaja bo trzeba go trzymac :o pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka. Dziecko śpi.. menż gra na swoich bębenkach więc mam czas, żeby coś sobie poodświeżać co u was słychać Dopiero zaczynam, wiec troche mi to zajmie :) Ale Bes widze na końcówce.. nono...3maj się tam dzielnie kochana Ja dziś przyleciałam z Polski i.. było bardzo fajnie, oprócz braku snu, ale do tego trzeba się po prostu przyzwyczaić Maja kończy za tydzień 6 miesięcy i miała miesiąc pierwszych rzeczy... Chrzciny pierwszy ząbek !! pierwsze stałe pokarmy zaczęły jej włoski rosnąć pierwszy raz siedziała, to dwa dni temu... a ma niecałe 6 miechów, zaskoczyło mnie dziecko normalnie no i na wesoło.. pierwsze zatwardzenie, ale to już konkretnie. Tak mi się dziecko męczyło.. dobrze, że na końcu ulicy mam sąsiadke pediatre to nas zobaczyła. Dziecko zmieniło się nie do poznania.. przestała marudzić, ciągle się śmiała i była zrelaksowana... nie wierzyłam, że otoczenie może wprowadzić aż takie zmiany. Dziś już troche była nieswoja, ale licze na to, że w ciągu kilku dni będzie dobrze. Chociaż fajnie było mieć dwoje rodziców, którzy ciągle do niej gadają i nie musze wszystkiego w biegu robić. Grunt, że było sympatycznie Mam nadzieje, że u was też wszystko ok. Święta wydają się już dawnym wydarzeniem, ale mam nadzieje, że również były udane. Zabieram się za czytanie i życze wszystkim miłego wieczorku Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marudy jedne najpierw mnie targaja o imie teraz o zdjecia no poczekajcie bo na razie stuknie jej pol roku do 18stki co wam tak spieszno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówka czytając wyrywkowo widziałam, że pisałaś jakiś czas temu, że masz problem żeby mała sama ci usnęła... zgadza się ? Śpi z tobą w łóżku o ile dobrze zrozumiałam ? Mam znajomą, której synek nie chciał spać w łózeczku do 6 miesiąca i w końcu powiedzieli koniec i przez pierwsze 3 noce darł się w łóżeczku przez 1.5 godziny :( Ale wytrzymali i co wieczór płakał mniej aż się nauczył Może to dośc brutalny sposób, ale czytałam o czymś takim już. Trzeba wytrzymać i przeczekać. Ok, lecem zmywać, prysznic i spać Spałam może ze 2.5 godziny tej nocy, bo na samolot wstawałam o 2:30 :( 3majcie się babeczki będe z wami częściej teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Troszke Was poczytalam i widze, ze daja popalic te tesciowe. Moja juz zeszla z ziemskiego padolu zanim zdazylam poznac moja druga polowke wiec nie wiem co trace. Ale moja mama nadrabia w dwojnasob. Tez zle robie, zle mowie i ona wszystko wie lepiej. Juz nie raz rzucalam sluchawka bo nie da sie jej przegadac, ale coz.... A co do pozytywow to Franek mial dzis pierwsze szczepienie. Musze sie pochwalic ze byl bardzo dzielny, tylko jeknal a potem juz byl spokojny. Nie wiem jak u Was, ale u mnie kazali mi usiasc na krzesle na srodku, z jedenej strony podszedl lekarzz jedna strzykawka, z drugiej pielegniarka z druga i obydwoje rownoczesnie wbili w lewe i prawe udo. Jak sie zblizali to mnie az skora cierpla. A Franek sie skrzywil, jeknal i...tyle :D Dostal w domu Calpol jak tylko wrocilismy i na razie jest ok, nie ma temperatury,ale sprawdzam co jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kamila nareszcie! :) ja tym sposobem uczylam Lennoxa zasypiac samemu.bylo darcie ale spoko :) faktycznie trzeba przeczekac.teraz tez czasem sie drze jak nie moze zasnac.poprostu wchodze co jakis czas i klade go i daje smoka i po jakims czasie zasypia.jak dobrze trafie (gdy nie jest za bardzo albo za malo zmeczony) to usypia od razu albo troszke sie pobawi i tez zasypia sam.nie jest zle ogolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem lolli jestem :D też za wami tęskniłam, muaaa :* :* :P Maja zasypia mi w tempie światła niemalże.. póki co a jak pięknie ją nauczyłam drzemać w dzień. Śpi od godziny do dwóch przeważnie, trzy razy dziennie ok, to ja już spróbuje to dziś nie wchodzić.. spróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kamilka gdzies Cie wcielo co tam wszystko ok? Jak sasiedztwo teraz?Monis ja juz na stole lezalam ale powiedzialam nie jak wiesz o czym ja mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mialam dziś przyjemny dzionek :) do południa byłam u koleżanki na kawce i wyskoczyłyśmy razem na zakupki,było super, a jakie sobie korale kupiłam to Wam mówię :D A wieczorkiem byłam na randce z małżem :) Assana z tą dysplazją jest tak jak piszesz,1 stopnia najłagodniejsza a 3 stopnia najcięższa,a rozpoznać ją można np.przez nie symetrycznie rozmieszczone fałdki na nogach,a spowodowane jest to tym,że przy dyslazji jedna nóżka (jeśli dotyczy ona tylko jednego biodra)jest krótsza,no i jeśli z biodrem jest coś nie tak to zazwyczaj kość przeskakuje i słychać wtedy takie klikanie. Magad-g a Ty gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALOOO witanko widzew zawieje i zamiecie ja zawialam Was wymiotlo ide pic kawe z ksiezna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Lejdis Ja już urzęduje sama, bo Maja śpi od 20 min Wrzuciłam parę fotek z chrzcin itp... Mój tata robił zdjęcia w kościele więc sa.. takie... nie dużo ich jest po prostu :) Pierwsza noc Mai po powrocie i od razu jadła tylko 2 razy, ale ze dwa razy podałam jej smoczek.. o dziwo ostatnio to pomaga, ale nie uzależnia się jeszcze Idę jakiś prysznic wziąć i może zdąrzę tu jeszcze posprzątać Miłego kawowego poranka Asanna, a księżna to widze już do nas dołącza od rana, tak samo jak my popija kawe na kafeterii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiezna udaje,ze to kawa ale dla mnie to jakby kawe pila bo nakofeinowana jest caly dzien, Kamila a skad Ty bedziesz wiedziala kiedy ten moment przyzwyczajenia nastapi? Bo ja juz bez smoczka nie dam rady ja uspac,wogole czesm juz nie wiem co robic bo moje dziecko same sie nie potrafi uspokoic to w ostatecznosci ja nagrywam jak sie drze na calego i wysylam to tej angielskiej popierdulce {tatko} juz widze miny jego klientow jak odbiera wzeszczacego smsa ale to zawsze dziala jest tu minute a ma z 300metrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo moje psy nowofunlandy maja dysplazje A1 znaczy zero dysplazji i jak ja je kupowalam to ta babka mi powiedziala ze nawet jak by mialy B to to sie da wyleczyc tylko trzeba regularnie cwiczyc ale ja Tobie cos powiem na wlasnym przykladzie,ja sie rodzilam tylkiem {od urodzenia swir} to przez kilka nastepnych lat mialam kubraczek zakladany skurzany bo inaczej to nogi na za pietnascie dwunasta bym miala do teraz, a teraz poprostu uwielbiam moje nogi bo sie fajnie trzymaja prostu razem,po za tym mowilam juz o tym by nie za pozwalac malenstwom za szybko stawac na nogach to ze one sie dzwigaja same jak moje i Borowki nie znaczy,ze mozemy im pozwalac stac trzymajac za rece,bo nogi robia sie krzywe jak maja za duzo wagi na sobie za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assana dobra jesteś :D ola strasznie była za smoczkiem :O ciągle trzeba było pamiętać żeby go zabrać,za to hania nie chce w ogóle smoka a i z zasypianiem nie mam jak na razie większych problemów(oby tak zostało) zasypia po kąpieli przy cycu a jak nie zdąży to ją zostawiam samą na łóżko i sobie usypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny! A ja juz prawie zimna kawe popilam :( Dzis jednak Franek postanowil \"pogaworzyc\" troche glosniej rano po jedzonku i mama musiala byc w polu widzenia. Nawet balon mial gdzies, poulewal sie akurat kiedy juz mial czyste ciuszki na sobie i to niejeden raz. Ale juz odplynal w objecia Morfeusza :) Dzieki Oleniga za info o mleczku. Ciesze sie, ze Twojemu Mikolajowi pomoglo. Ja poobserwuje jeszcze Franka troszke, jak mu nie przejdzie do nastepnego szczepienia, czyli za miesiac to bede molestowac GP w sprawie mleczka. Chociaz moze akurat troszke mu sie juz ten uklad trawienny lepiej rozwinie, mam nadzieje. Milego przedpoludnia Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo moja w dzien smoczek beeeeeee ale w nocy nie ma szans bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×