Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

carboot sale-ludzie wyprzedaja wszystko czego juz nie potrzebuja, najwiecej jest przewaznie rzeczy dla dzieci.nakupowalam mase super ciuszkow 50p za sztuke + zabawki.asanna wpisz w google car boot i poszukaj czegos blisko siebie, pelno tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to to wiem to co niedziela jest to tam moja angielska popierdulka kupil niedawno nianie i... padniecie rozowy namiot dla Ksieznej czujecie? Namiot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam fajne wasze dzieciaczki, oleniga, moj tez jeszcze bezzebny a zaraz skonczy 9 miesiecy. a ja dzis sama, pozbylam sie chlopakow na caly dzien i zamiast sie cieszyc z wolnosci czuje sie dziwnie, odzwyczailam sie i tyle. Pytalam juz jakie dajecie pieczywo maluchom, czy nie dajecie i od kiedy. Moze jest jakies lepsze? I drugie pytanie o rybe, tak samo, jaka i od kiedy? W Polsce sa sloiczki z ryba tu chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my już też po carboocie :) nakupilam strasznie dziś :) aaaaaaaaaaa i powiedziała bym Wam coś ale się boję że opieprz zbiore potem :) ale się dowiecie więc spoko:) ależ się cieszę :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! Widzę, że słoneczna niedziela sprzyja zakupom ;) Ja siedzę w domu i tyłka mi się nie chce ruszać. Jakoś dziwnie się czuję. Kochane Mamusie mam do Was kilka pytań :) -co używacie do kąpania maluszków ( chodzi mi o noworodki) -czym przemywałyście pępuszek -co stosowałyście na plesniawki i czy wypisywał wam ten lek na recepte lekarz; -czy mają tu sól fizjologiczną i jak się nazywa, -to samo pytanie odnosnie wody morskiej Kompletuje właśnie listę potrzebnych rzeczy i zastanawiam się co musi mi mama w PL kupić :) Bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedzi :) Ja jutro idę na wizytę do szpitala. Mają decydować czy bedzie cc czy sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo przyznawaj sie tu zaraz! ja mam dzisiaj mordercze instynkty skierowane w str Nadii.nie moge jej scierpiec i tyle.i to nie jakies tam nerwiki.jak jej czegos nie zrobie to bedzie cud :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki.... sporo mnie tu nie bylo ale dzis postanowilam do was powrocic....:) moje turlanie i przypominanie kangurka powoli dobiega konca :) termin mam na 1-go Maja ale jeszcze nic nie wskazuje na to by maluszkowi sie śpieszylo:) Wczoraj mi sie troszke na komplikowało bo o godz 5 p.m. zamiast mąż mnie wiesc na porodówke ja musialam zawieżć go na emergency :( bo sierotka ustawiajac mebelki w pokoju małego wybil sobie bark.... i wyglada na to ze bede miala pod opieka dwa szkraby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja się boję tej epidemii, panikować zaczynam - jutro pytam o szczepionkę przeciw grypie Frugo co zbroiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga ja swoje kapalam w czystej wodzie a sol fizjologiczna i woda moraska to nie jest to samo?zalezy do czego potyrzebujesz, generalnie nazywa sie saline drops. pierwszej pempek przemywalam woda przegotow, drugiej woda i spirytusem czasami.Nie powiem zebym byla ze spirytusu bardziej zadowolona. Pleśniawek nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówka mam to samo :O boję się,ale niestety szczepienia jeszcze na ten nowy zmutowany szczep nie ma,choć pewnie WHO już coś szykuje dziewczynki to nie ja,tylko nasza koleżanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie mam ogromna prosbe nie pamietam która z was ma kotki ale bardzo mi zalezy na kotku tylko kwestia czy jest mozliwosc kupienia i jak daleko od Bedfort bardzo prosze o odpowiedz z góry bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie w 5 minut straciłam 100 fuli na fotografa :O umówiłam się z baką na dziś na jedno duże zdjęcie na ścianę moich dziewczynek,ale jak przyszła i pokazała wzory to nie mogliśmy się zdecydować z małżem i zamówiliśmy jedno wspólne,jedno dla Hani na golaska jak wystaje z rozwijającej się róży i jedno dla Oli jako wróżka na polanie :) Ale jestem bardzo zadowolona i już nie mogę się ich doczekać :D Boróweczka to nie nowa ciąża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc GaGa_ Co do plesniawek nie wiem bo moj maly ich nie mial, co do kapieli, smarowania pupy i cialka malucha-ja stosuje kosmetyki WELEDA (odpowiednie od urodzenia)-nie mial do tej pory zadnych odparzen. Tylko do pierwszej kapieli w domu stosowalam sie do zalecen tutejszych poloznych, czyli nie uzywac niczego poza czysta woda do 6-8 tygodnia. Woda wysuszyla mu skore i postanowilam sluchac wlasnej intuicji i :) oto stronka, gdzie mozna te kosmetyki kupic: www.ulula.co.uk Co do soli fizjologicznej-chyba chodzi Ci o taka do zakrapiania noska przed wyciagnieciem \"glutkow\" aspiratorem. Kropelki takie kupisz w kazdym tesco, aptece-odpowiednie od urodzenia i nazywaja sie NASOSAL-okolo 2 funtow-sa naprawde niezle, co do wody morskiej to STERIMAR sie nazywa i w aptece kosztuje troche ponad 5 funtow. Pepuszek moze ze dwa razy przetarlam spirytusem salicylowym, bo mialam z PL, ale i tak sam sie ladnie goil. To tyle co wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówka, Aga dzieki :) Nie wiem czy woda morska i sól fizjologiczna to to samo. Nie widziałam nigdzie tej woduy morskiej tutaj, ale tez się o nią nie pytałam. STERIMAR to ja miałam tez dla Martyny z PL. Nie chce kupować czegos tam jak mogę to tutaj kupić ;) Co do soli fizjologicznej to przemywałam ją oczka małej. W pl kupuje się je w takich małych kapsułkach. Czasem stosuje się tą sól przed zastrzykiem... Co do pleśniawek to tak po cichu liczę, że dziecko ich nie będzie mieć. Martyna miała to dziadostwo 2 razy i brała wtedy taki pół antybiotyk... A pępuszek- mówicie, że tu nic niczym nie przemywają??? To chyba mame poproszę o kapke spiryta juz rozrobionego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebi ja mam kotki, zostaly mi 2 rude i jeden szary prazkowany do wyboru (tzn. mam chetnych ale jeszcze nie zdecydowanych ktorego chca :) ) mieszkam w northampton, 30 mil od bedford.daj znac na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa_ wode morska STERIMAR na pewno w Lloyds pharmacy dostaniesz, te krople nasosal dzialaja a jesli chodzi o sol fizjologiczna do przemywania oczu to wiem o co Ci chodzi. Sa tutaj takie przezroczyste saszetki 25 ml-nazywaja sie NORMASOL-jest to sterylny roztwor do przemywania ran, oparzen i oczu(wlasnie czytam na opakowaniu). Uzywaja tego na pewno w szpitalach( akurat stamtad dostalam kilka na emergency kiedys) wiec zapytaj w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze mi cos zzarlo w poprzednim poscie :) krople dzialaja podobnie do tej morskiej wody mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga ja tez pepol spirytusem (w polsce sa takie male gaziki nasaczone spirytusem w osobnych saszetkach, jak mama zapyta w aptece to napewno powiedza),malego kapalam na poczatku w wodzie a potem w olejku linomag, i koniecznie powiedz mami zeby kupila gruszke do nosa, tu czasem ciezko dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa- to ja jeszcze raz-chodze do kuchni wiec cos nieskladnie pisze :) Te krople do nosa to tez sol fizjologiczna tylko inne stezenie niz ten roztwor do przemywania oczu i ran. I wlasnie majac na mysli te krople z sola fizjologiczna do nosa mowilam, ze to to samo co woda morska bo nawilza sluzowke nosa. Tak wiec do nosa NASOSAL a do ran i oczu NORMASOL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wyciagania glutkow z nosa to kupilam za rada kolezanki w PL aspirator FRIDA- 28 zl. Jest naprawde niezastapiony. Najpierw daje mu po kropelce do dziurek a potem wyciagam i maluszek oddycha swobodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly nie wiem jaki jest twój adres E-mail podam ci mój pawelskrobisz2@o2.pl.jak by byla mozliwosc to napisz mi cene i kiedy mozna by bylo podjechac do ciebie z góry dziekuje i czekam na odpowiedz z niecierpliwoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli no w gruche napewno się zaopatrzę :) Aga o Fridzie słyszałam już dawno. Zresztą koleżanki w Pl użwyają, ale ja jakoś nie mam przekonania do tego. Tak samo jeśli chodzi o te specjalne końcówki do wyciągania glutów ;) Dzieki za wszelkie informacje :) Niby po raz drugi będę mamą, ale czuję się jak pierworódka tutaj ;) Taka nieporadna i nie kumata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×