Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Good morning, może jakaś kawa dziś? Selene, Ejdus, KamilaB i Mamo Eli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z pozna kawa, troche Was doczytalam. Czuje sie jak nacpana po wczorajszym bolu glowy, dopiero po 2 pyralginach puscilo i scielo mnie z nog :( Co do tego proszku na zabkowanie to to sie chyba nazywa ashton parsons teething powders, ale nie jestem pewna. Ja jeszcze nie mam tego problemu wiec niczego nie testowalam, ale jak zabkowanie sie zacznie to na pewno podziele sie doswiadczeniami. Co prawda juz wszystko bierze do buzi i obgryza i slini sie na potege, ale raczej nic go jeszcze nie boli. Moge jedynie polecic tego gryzaczka, ktory kupilam. Ta pomaranczowa glowa pszczoly ma w srodku wibratorek, ktory masuje dziaselka kiedy dziecko zaczyna obgryzac, zabawka dosyc miekka i delikatna dla dziasel. Frankowi sie podoba, link ponizej: http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B000NDB418/ref=ox_ya_oh_product

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola ja w sumie chetnie. roboty mam od groma ale nic mi nie idzie, bo ciagle mysle o wczorajszym zdarzeniu z pracy i mnie krew zalewa. gdzie i na ktora? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz miałam wychodzić z domu,ale jeszcze odświeżyłam forum i widzę że jednak jest ktoś chętny na kawę, Mamo Eli mąż mnie może podrzucić gdzie Ci bardziej pasuje i nawet i zaraz, napisz gdzie i kiedy. Może ktoś sie jeszcze przyłączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pospieszylam sie z deklaracja :O. zapomnialam ze dzis przyjezdza do mnie kolezanka po wozek. sorki. moze za tydzien? nie bede sie z nikim umawiac i chetnie wypije z Wami kawencje w galerii :) dziewczyny co zrobic zeby przestac myslec o czyms nieprzyjemnym? :( no tak mi lajza-klient zepsul wolny dzien ze niech go diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skads to znam mamo Eli, ja to akurat mialam taka szefowa co mnie jakos nie za bardzo lubila i raz przesadzila wydzierajac sie na mnie na srodku parkingu. Wiesz, akurat ja bylam na kazde zawolanie, zawsze dyspozycyjna jesli chodzi o zastepstwa, itd. Wiadomo-ze wzgledu na kase. Ale babka wtedy przesadzila, pamietam ze kolezanki z pracy przyjechaly do mnie bo stwierdzily, ze cos trzeba z tym zrobic. Ja doszlam do wniosku,ze skarzenie na nia moze nic nie dac, za to konfrontacja tak wiec poszlam do niej do biura i rzeczowo, ale jasno powiedzialam, ze nie zycze sobie takiego nieprofesjonalnego zachowania z jej strony, bo jesli ma w stosunku do mnie uzasadnione pretensje to wyjasnia sie to w 4 oczy a nie publicznie, itd. Kobieta normalnie zaczela toczyc piane, ze ten to robi, tamten tamto a ona juz ma tego dosc.Wiec ja dokonczylam-ale zamiast na nich wszystko ma sie skupiac na mnie, tak? Jestem kozlem ofiarnym, rozumiem. Ha ha, nie zapomne jak jej dalam wtedy w kosc :D Nigdy wiecej nie dalam sie wykorzystac, a i ona nawet nie probowala. Zmienila miejsce pracy 2 lata temu,ale wciaz w ramach tej samej firmy. Po prostu zbyt osobiscie traktowala pracownikow, kilka osob mialo u niej wzgledy, inne mialy tego dosyc i przestawala sobie z tym radzic, nie mowiac juz o tym, ze pracowala tam tez jej corka. Odeszla nic nie mowiac nam, po prostu skonczyla dzien pracy i juz wiecej sie nie pojawila. A ja wciaz tu pracuje i dobrze sie miewam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goodafternoon ladies!!!! Ja wlasnie po zakupach :) Bylam w polskim sklepie pierwszy raz od 6 miesiecy i obkupilam sie na amen...heheh Przyprawy, slodycze, sloiki i maselko, serki ale najlepsze byly kanapeczki ze swiezutkiego chlebka, poledwica sopocka i rzodkiewki mniam!!! M jak mnie z siatkami zobaczyl to padl z wrazenia hihih W tesco udalo mi sie kupic pudelko na chusteczki nawilzajace bo juz wszedzie szukalam i nic :( i maternity pads po porodzie :) Niestety nie moglam znajesc Johnsona breast pads :( byly tylko tommy tipee...czy jest znaczenie ktore kupie?? bo slyszalam ze johnsona najlepsze?? Mamo Eli nie denerwuj sie tak :) ja mialam dwie sytuacje z szefowa ktora nigdy nie miala dzieci...dla ktorej tylko kariera sie liczy... ona ma serce ale czasami zachowywala sie jak typowy rasowy wyrahowany prawnik!!! I jednak najlepsza obrona jest wyjasnienie takiemu elikwentowi ze sie takiego zachowania nie zyczy :) Dwa razy zachowala sie niestosownie...wydzierajac sie na mnie...i dwa razy przeprosila mnie prawie na kolanach wiedzac ze nie miala racji!! Ale....nigdy by mnie nie przeprosila gdybym do niej nie poszla i powiedziala jak sie po takiej sytuacji czuje, wiec najlepiej poprostu powiedziec co sie ma na mysli :) Borowka, Anecia gdy sie widzi ze dzieci sie dogaduja to az lezka pewnie sie w oku kreci a najlepiej jak tak malutkie dzicko mowi kocham :) awwww juz mam lzy w oczach :) Jesli chodzi o motory to nic nie gadajcie...moj tak sie uparl na motor ze sie nawet o niego poklocilismy :( bo jak placic miesiecznie za motor jak odchodze na maciezynski??? wiec doszlismy do porozumienia...ze kupi sie go jak wroce do pracy :) i taka radosc ze za 9 miesiecy bedzie mial swoja zabawke... Niczego mu w zyciu nie zaluje...bo nawet bedac w zwiazku...jestesmy dwojgiem indywidualistow z ktorych kazdy ma swoje marzenia :) i warto je realizowac prawda??? :) Przepraszam za litanie :( rozpisalam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek pudelko na husteczki nawilzane ja dostalam w szpitalu w tej paczce Bounty Pack czy jakos tak, wiec ty pewnie tez dostaniesz a co do tommee tippe to ja mam wkladki laktacyjne i sa swietne, mialam tez najtansze z asdy (nie polecam) i jonhsona. wygraly tommee tippe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie zdecydowanie wygrywa johnson :D wypróbowałam już chyba wszystkie i te są dla mnie najlepsze,zdecydowanie odradzam wkładki z bootsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamusie ... :-) znow mnie jakis czas nie było i znow miałam zaległosciw czytaniu ;-) dobrze ze moj Michaś mial dzis dobry dzien i prawie ciagle spał o nadrobilam wszystko Jestesmy juz po wzycie w konsulacie....no coś okropneo... kolejki straszne i na dodatek trfila sie jakaś histeryczka ktora smiala sie do długopisu i twierdzila ze musi byc obsłuzona bez kolejki bo długopis jej ucieknie. nie wiem czy byla chora czy poprostu nie chcialo sie jej stac w kolejce :/ no w kazdym badz razie sie uśmielismy z niej Po paszporcik malego jedziemy 28 lipca ;] i juz zabukowalam bilety do polski na 4 sierpnia... lecimy sobie do mojej mamy bo jeszcze wnusia nie widzila. Jestem ciekawa jaka bedzie reakcja mojego siostrzenca bo ma 3 latka i nie wiem czy nie bedzie zazdrosny ze teraz wiecej czasu bede poswiecala dla synka a nie dla niego .... no zobaczymy.... :-) ostatnio jak go widzialam bylam w 7 m-cu a on sie tulił do brzyszka i szeptał \"dzidzia\" .... to bylo takie urocze.... :-) Tak pomijajac mam maly problem bo praktycznie mleko mi sie skonczyło.... i jak odciagalam to az mnie bolało przez tydzien pompowalam i ani kropla nie poleciala eeeeech i teraz daje michasiowi tylko modyfikowane ale jest chyba mniej pozywne bo potrafi naet co godzine pochłonąc 120 a nawet 140 ml i tak sie zastanawiałam nad zagęszczeniem go kleikiem tyzowym lub kikurydzianym ale to chyba jeszcze za wczesnie bo ma dopiero 5 i pol tygodnia Z biegiem czasu doszlismy tez do perfekcji w kąpaniu i już nie ma płaczu i rozpaczy a jest uśmiech w wanience... wiec jest to juz dla nas radosc a nie udreka... Borówka pamietasz jak pisalas mi odnosnie tych krostek na buzi ... wyczytałam ze to najprawdopodobniej \"trądzik niemowlęcy\" ale chyba to jednak nie bylo to ... jak do tamtej pory kąpałam synka co 2 dni pozniej zaczelam codziennie i krosti znikneły ... traz 1 dzien nie kapalam i znow wyskoczyly wiec to chyba było rozwiazanie.... Onyx foteczki przeurocze ... zreszta jak wszystkie pociechy szcześlwych mamuś 🌻 uffff ale sie rozpisalam ;-) pozdrawiam ciplutko i obiecuje zagladać tu czesciej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za opinie na temat wkladek :) We wtorek kupie takie jakie beda dostepne :) johnson lub tommy tipee bo juz czas zakonczyc walizke do szpitala a ja jeszcze w proszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek ... ja do szpitala bylam spakowana 30 dni przed terminem a do dnia porodu przepakowywalam sie chyba ze 100 razy i sprawdzalam czy wszystko mam .... moj M twierdzil ze zeswirowalam heehe a jak sie synus pojawil na swieie to on zeswirowal na jego punkcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia na kleik ryzowy masz jeszcze najmniej 10 tygodni. im wiecej nowosci wprowadzasz tym bardziej obciazasz (niepotrzebnie) zoladek Michasia. dziewczyny to nie szef tylko klient. szef zachowal sie ok i wyrzucil \"pacjenta\" za drzwi. klient byl chamski w stosunku do mnie wiec po prostu zapytalam go czego na boga ode mnie chce? jak sie okazalo byla to iskra ktorej potrzebowal wiec zaczal rzucac \"fakami\". zawolalam przez radio szefa, zleciala sie reszta stafu i gosciu wpadl w szal. darl sie na mnie az zostal wyrzucony a jego matka... pomowila mnie o rasizm :) i to by bylo na tyle. mila sytuacja na koniec tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pusto dzisiaj ??? ja dziś sprzedałam pierwszą rzecz po Hani na ebayu :D była to jej kołyska,a nasz ebayowy debiut uważam za bardzo udany :D Hania za to teraz smacznie sobie śpi w swoim nowym łóżeczku :) Aga Uk dałaś mi do myślenia z tym gryzakiem :) zastanawiam się nad jego zakupem.Ostatnio kupiłam Hani szczoteczkę dla ząbkujących dzieci z czterema końcówkami z firmy MAM jak jej dałam pierwszy raz to myślałam,że ją zje całą od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Frugo, mam nadzieje, ze jesli go kupisz to bedzie rownie udany jak balon dla Franka :) Teraz jest na etapie ugniatania ze wszystkich sil nieco sflaczalego balona aby jak najbardziej halasowalo. Przypomina to troche dojenie krowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocna pora bywam tu czasem i podczytuje sobie ale przewaznie to leze,dumam,poplakuje czyzbym dostawala ciazowej depresji? czy wy tez w ciazy czulyscie sie jak ufok??jak tredowata??bo ja wlasnie tak sie czuje:(:( na poczatku ciazy jak pracowalam bylo oky spotykalam sie z ludzmi z kolezankami..niektore z nich tez chca zajsc w ciaze nie udaje im sie...i teraz jak ja jestem to czuje jakby unikaly mojego towarzystwa..nie nawijam non stop o ciazy ,dziecku,itp w sumie staram sie o tym nie mowic sama pamietam(zanim synek sie pojawil)tez mialam problem z zajsciem i nie swojo czulam sie w towarzystwie ciezarnych..ale nie traktowalam ich jak \"tredowate\" moj M calymi dniami odsypia nocki a dla mnie sroda czy niedziela jest taka sama:(buuuuuuuuu ale marudze:( ide polozyc lepetyne na poduche moze zasne.. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zapowiada sie ladna pogoda u mnie:) niulek ja mam tommie tippie wkladki i sa ok. mamoEli mowisz,ze mozna kleik ryzowy?haha a ja 3cie dziecko i pol godziny stalam i sie zastanawialam czy kupic;)bo,ze mozna to wiem,ale szkoda mi jej narazie cos podac, oprocz cyca(wczesniej z 2ka nie mialam tak) i sie dorobilam bolu sutkow wczoraj po zakupach tak sie dossala pijawka,ze szok,nawet jej nie wykompalam tylko o 20stej poszlam na gore i przy cycu zasnela dopiero po 21, znowu cyc po 24 ale do 6 spala juz ladnie mamoEli wspolczuje zajscia z durnowatym klientem nie martw sie,olej gamonia;) ok ide bo pijawka sie domaga cyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze te polskie randki w WB mnie wkurzaja hura hura ona ssie smoka:):):) w koncu ssie a nie wypluwa moje cycy uratowane hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czemu tu tak cicho?? :( Selena nie przejmuj sie tak :( Ja wlasnie odeszlam z pracy na maciezynski...i starsznie balam sie samotnosci :( Z kolezankami bylo to samo :( Choc mam tylko takie dwie najblizsze z ktorymi pracuje...zanim jedna z nich nie zaszla w ciaze...czulam sie odstawiana na bok..one tak jakby odepchnely mnie :O Jednak wszystko sie zmienilo jak jedna z nich zaszla w ciaze :) Ja juz na koncowce ona w 4 miesiacu :) Z druga znalazlam niezly uklad...chodzimy na zakupy...nawet dla dziecka...lunch...i ostatnio ugadalysmy sie na pedicure w przyszly weekend (taka ostatnia rozpusta przed narodzinami maluszka ) i chyba w taki sposob utrzymalysmy przyjazn :) Jesli ktoras z kolezanek bardzo pragnie dziecka a Ty jestes w ciazy to na 100% zacznie cie unikac...by nie robic sobie przykrosci...nawet jesli nie mowisz o ciazy to nia zyjesz a to da sie odczuc i w zadnym wypadku nie jest to twoja wina :) Z kazdym trzeba znalesc jezyk,.. Tu gdzie mieszkam nie mam nikogo :O tylko tesciowa...z nia tutaj robie zakupy,,,rozmawiam ale cholernie brakuje mi poprostu psiapsioly :O z tego co pamietam masz samochod :) a to bardzo fajna sprawa...jestes niezalezna :) i zawsze mozesz gdzies wyskoczyc...spotkac sie z kims wiec glowa do gory :) a kolezankami sie nie przejmuj...spotkaj sie z nami..tzn dziewczynami z forum :) przeciez mamy wspolny jezyk prawda?? ;) buziak x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jaś annnnnnna..........09.06.2009......39.....Nottingham.... ... Michał Aleksandra188......23.06.2009......40..Hereford ...........Alex mysza703...........15.07.2009......36....Southport..syn. . Piotruś gosiaczeko5.......17.07.2009......20.....Luton....Mateus z /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Niulek25.............18.07.2009.....36...Birmingham...sy n..Jack(Kubus) GaGa_................19.07.2009.....36....Birmingham... .syn....Szymon Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Aga_nton..............04.08.2009....32.....Northampton ...Patryk.... Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Selena1515...........03.09.2009......28....Hatfield...có rcia Alicja.... Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009......15.......Bedford . ............... Ewag...................12.12.2009......4.......london... ... Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy tu piszecie o urokach prania i prasowania dzieciecych ciuszkow a ja prasowania wprost nie cierpie- 1 bluzka potrafi w szafie 3 tyg na prasowanie czekac i tak kombinuje- ze albo znajde jelenia (ups- uczynna dusze) ktora to za mnie zrobi- albo normalnie oddam do zaprzyjaznionej pralni chcemicznej do prasowania ja sie nie pisze :) poza tym pozdrawiam leniwie z lozeczka moze sie potem na spacer wybierzemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag-witaj w klubie nieprasujacych :D Ja jednak prasowalam ciuszki Franka do 3 miesiaca. Wczesniej sobie chyba nakupilam ze 20 body, spiochow, bylo tego sporo wiec odwalilam robote na ponad 3 miesiace,tak ze po wypraniu ubrania szly juz do worka i wyciagalam nastepne ;) A zwykle staram sie tak rozwieszac zeby prasowac nie bylo trzeba, no przescieradelka mu jeszcze prasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×